IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Какво поскъпване очаквате на жилищните имоти?

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от ratten Разгледай мнение

    еми, спестяванията коги стигаха за двустаен, дремаха и бутаха цените
    сега по груби строежи се оглеждат
    Хахахахахахаха, даже още споменават, безвъзвратно отминалата 2021г. Явно са се надявали точно след ковида да захлупят, а цените точно тогава се изстреляха и те почнаха по-бързо да мигат на парцали
    Last edited by X_Y; 20.02.2024, 20:42.

    Коментар


    • Първоначално изпратено от два_таралежа Разгледай мнение
      Минавам само да ви кажа един ФАКТ, подкрепен с доказателство.

      Та: До момента нямаме някой който да е закупил имот и да съжалява за постъпката си, НО имаме такъв който съжалява, че НЕ Е купил.

      доказателството...
      [ATTACH=CONFIG]n4158565[/ATTACH]

      Ако този ФАКТ не ви говори достатъчно красноречиво защо надигат такъв вой олимпийците, то вие не сте за тази тема.
      Ама, молА ви се...
      Този е крадец от Ментел.

      Коментар


      • Първоначално изпратено от Thrace Разгледай мнение
        Нали сте наясно, че много скоро изтича срока за данъчно облагане "печалба" при продаване на имот закупен през вихъра на строенето от 2021г. Има хиляди "инвеститори", които са готови да ги изкарат на пазара. Как ли ще повлияе на цените? Предстои да разберем
        Ммм този срок тече от изповядването. Който е купил на зелено е изповядал сделка по-късно и ще се размие във времето този импулс (да разбирам, че 2021 е с много закупени новопостроени?).
        Може би трябва да гледаме от момента на най-много разрешения за строеж, та после да добавим 2-3 години за АКТ16 и после още 3 години за срока за облагане на препродажба.

        Не мога да знам, но не бих очаквал огромен ефект.

        Коментар


        • х-у, прекаляваш
          препоръка е

          Коментар


          • X_Y ков, в петък има едно събитие с част от екипа ви.
            Ще се радвам да му задам въпрос за Вашата "инкогнито особа"...

            Коментар


            • Минавам само да ви кажа един ФАКТ, подкрепен с доказателство.

              Та: До момента нямаме някой който да е закупил имот и да съжалява за постъпката си, НО имаме такъв който съжалява, че НЕ Е купил.

              доказателството...
              Click image for larger version

Name:	Screenshot 2022-07-26 232412.jpg
Views:	1
Size:	42.3 КБ
ID:	4158565


              Ако този ФАКТ не ви говори достатъчно красноречиво защо надигат такъв вой олимпийците, то вие не сте за тази тема.

              Коментар


              • Първоначално изпратено от Julius_BG
                И същевременно показвам, че си се цанил за РОБ на банките.
                Хахахахахахахахахахахааааа, ти вече си бил станал и прУфесУр на асоциациите!!!
                Страхотен "пример" за роб на банките съм точно аз, хахаха, питай Берти, дето остатъка от главницата ми се равнява на инвестициите само на БФБ, а навярно, отделно и на физическото злато, дето наскоро не съм го мерил на кантарчето, дето ми го продаде един паки. В IBKR имам сумата в размер на още един остатък на главницата по потребителския ми кредит, част от която 1800$ съм набил в RIO, другите, които съм превел, няма да ти кажа, къде ще ги влажа, щото на прУфесУр не се подсказва, та да обобщим, такъв невероятен банкороб съм точно аз, че имам на три места опции по размер на цялата ми оставаща главница по потребителския ми кредит.
                Last edited by X_Y; 20.02.2024, 20:18.

                Коментар


                • Първоначално изпратено от ratten Разгледай мнение

                  аман, бе!
                  всека седмица ги дигате тия лихви
                  това не е живот вече
                  Дигат само гъза си от стола , ама и от това файда нема!

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от COVID-19 Разгледай мнение
                    Купувай, какво чакаш?

                    еми, спестяванията коги стигаха за двустаен, дремаха и бутаха цените
                    сега по груби строежи се оглеждат
                    препоръка е

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от nkavrakov1982 Разгледай мнение
                      https://nltimes.nl/2024/02/20/many-l...interest-rates

                      Лоша,работа

                      Много кредитори отново повишават лихвите по ипотечните кредити Много заемодатели започнаха да повишават лихвените проценти по ипотеките миналата седмица, а тази седмица предстоят още увеличения на лихвите, според кредитния експерт De Hypotheekshop. Миналата седмица за първи път от края на октомври банките и другите доставчици на ипотечни кредити повишаваха лихвените проценти по-често, отколкото ги намаляваха.
                      аман, бе!
                      всека седмица ги дигате тия лихви
                      това не е живот вече
                      препоръка е

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от COVID-19 Разгледай мнение

                        Това ще го прескоча, явно си тук за спорта.
                        А ти?

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от Julius_BG Разгледай мнение
                          Как се изплаща апартамента за живот - скача ти продължителността ли?

                          ... респ. някое от първите 6 числа на Егн-то ти расте (като на нотариуса)?
                          Миии, лесно....
                          Входа е важен "професорче"...

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от Julius_BG Разгледай мнение
                            Как се изплаща апартамента за живот - скача ти продължителността ли?

                            ... респ. някое от първите 6 числа на Егн-то ти расте (като на нотариуса)?
                            Кой тоз Какавид, че не го разпознавам?

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от Julius_BG Разгледай мнение

                              Какво за нея?
                              Това ще го прескоча, явно си тук за спорта.

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от COVID-19 Разгледай мнение

                                Кажи за математиката?
                                Какво за нея?

                                Коментар

                                Working...
                                X