IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Какво поскъпване очаквате на жилищните имоти?

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от bulgarian lev Разгледай мнение
    Ей сега си говорим с един съсед, купува имотчета момчето и ги перка под наем, продал едно и вика: баща се забравя, но бащиния не! Това в отговор на мое уточнение че на нас не е имало кой да ни ги поднася на тепсия.
    Днес го слушах Тонкин. Коментира мненията на понижители с един пример, дето яли с контрагент по една пица с кока кола и още нещо на Витошка и очаквал сметката да е под 50лв. за да я плати. Сметката се оказала 112лв. Платил я, но видял, че 250мл количка, струвала 5,2лв. Изводът му: Не имотите са се балонизирали, а паричките са се много обезценили, хахаха, кога ще го вдянат това нашите приятели от перона?
    Last edited by Bailor; 10.03.2024, 20:48.

    Коментар


    • Първоначално изпратено от Bailor Разгледай мнение

      Хахахаха, ако Лева е брокер, аз съм сред екипажа на Аполо13.
      Бе остави го тоя колега. Избушил е мноо яко! . Тоз и телевизор преди да купи кой знае колко се чуди.
      Останете си гладни, останете си глупави - Стив Джобс

      Коментар


      • Първоначално изпратено от better Разгледай мнение

        При златото няма ли "амплитуди"? 1979 г год стига 2600$ и изведнъж се срива на 400. Капитализацията на коня все още е доста малка, затова може да се срива толкова бързо, което пък дава невероятна възможност на хората, които са в час да акумулират на ниски нива.
        Колкото до доверието, аз имам много повече доверие на код - отворен код, който може да се провери( и е проверен от хиляди) отколкото на хора, които с натискането на един бутон, могат да удвоят предлагането, да ти спрат транзакция, да блокират сметка, дори да обявят банкова ваканция (спомняш ли си Кипър и Гърция)? А спомняш ли си КТБ?
        Това е така. Адмирации за бутоните, копчетата, петъчните изненади и банковите ваканции. Аз доверие на банките и особено държейки големи суми нямам. И това никога няма да стане. За момента не влизам в крипто защото нито ги позбавам добре, нито имам доверие като светкавична волатилност...100% сигурна. Въпросът е къде човек да държи свободен кеш и то ако е над 70К€ за мен поне. Знаем колко са гарантираните, но това нищо не ти гарантира имайки предвид затваряне на банкови операции за секунда. За това те подкрепям напълно!
        Останете си гладни, останете си глупави - Стив Джобс

        Коментар


        • Първоначално изпратено от AMG2023 Разгледай мнение

          Мокри фантазии на един брокер през 2024г ...
          Хахахаха, ако Лева е брокер, аз съм сред екипажа на Аполо13.

          Коментар


          • Първоначално изпратено от Bailor Разгледай мнение

            Абе, да провансалите закупили в София, из ливади и долини, още си прескачат трамвайните линии, за да не ги хване тока, но си е притеснително за мен в Овча купел. Там предупредих наемателите на магазините ми, да се снабдят с два вида общодостъпно оръжие, използването му на което, не е наказуемо. Все пак имат жени-продавачки, ако пестят от СОТ, вариянта е добър...
            Споко, скоро ще се активизират бръснатите кратуни отново. Може и аз да се включа анонимно.
            Останете си гладни, останете си глупави - Стив Джобс

            Коментар


            • Първоначално изпратено от bulgarian lev Разгледай мнение
              Ей сега си говорим с един съсед, купува имотчета момчето и ги перка под наем, продал едно и вика: баща се забравя, но бащиния не! Това в отговор на мое уточнение че на нас не е имало кой да ни ги поднася на тепсия.
              Мокри фантазии на един брокер през 2024г ...

              Коментар


              • Първоначално изпратено от BONI Разгледай мнение

                Хората от прованса не правите разлика между "центъра на София" и "центъра за мигранти в Овча купел"
                Абе, да провансалите закупили в София, из ливади и долини, още си прескачат трамвайните линии, за да не ги хване тока, но си е притеснително за мен в Овча купел. Там предупредих наемателите на магазините ми, да се снабдят с два вида общодостъпно оръжие, използването му на което, не е наказуемо. Все пак имат жени-продавачки, ако пестят от СОТ, варианта е добър...
                Last edited by Bailor; 10.03.2024, 20:09.

                Коментар


                • Ей сега си говорим с един съсед, купува имотчета момчето и ги перка под наем, продал едно и вика: баща се забравя, но бащиния не! Това в отговор на мое уточнение че на нас не е имало кой да ни ги поднася на тепсия.
                  Останете си гладни, останете си глупави - Стив Джобс

                  Коментар


                  • Май вярно се очертава жилищен балон, ПРЕЗ 2009г., по време на дискусии за цените, също се намираше по някой полуидиот да се хваща за дума, за сричка, за буква, за запетайка, поне прочетете броя статии, в които журналисти споменават през нос, през град /макар и не физически през града/ и т. н.
                    Last edited by X_Y; 10.03.2024, 19:50.

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от Bailor Разгледай мнение

                      Хахаха, неимоверно вярно!


                      Click image for larger version

Name:	1.jpg
Views:	1
Size:	53.4 КБ
ID:	4164967

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от Thrace Разгледай мнение
                        Бетерчо, виж каква пяна им капе от устите на тухладжиите. Направо изгарят отвътре. Не стига, че колеги като фрости направиха десеторна доходност от акции сравнено с техните неликвидни коптори, а ти направи 1000на и те направо се видяха в ШОК! От сега са почнали да реват като карпатски мечки, само чакай да разберат, че всъщност са на загуба.


                        Сами са си виновни......


                        Click image for larger version

Name:	bitcoin-price12.jpg
Views:	5
Size:	60.6 КБ
ID:	4164965

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от Плажът Разгледай мнение
                          БитКоня може да изчезне за един ден, докато имотя само при бомбардировки и силно земетресение! Запомнете го, аматьори!
                          Ето ги всичките биткони на света - събрани на един обикновен лист (а4 формат). Изчезнете ги.

                          https://prnt.sc/PoKRoDmpcpsi

                          Click image for larger version

Name:	bitcoin-seeds.jpg
Views:	1
Size:	9.6 КБ
ID:	4164962



                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от pa4anga Разгледай мнение

                            Това от позициията на какъв го твърдиш?! Когато се затвори цикъла тогава е и фактологията и силно се съмнявам,че имаш инфото!
                            Имам. Сатоши Накамото ми шепне на ушенце.

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от Мечкан_Бикоядов Разгледай мнение

                              Пълни глупости.
                              Миналия събития не са гаранция за бъдещи такива.
                              Нищо на този свят не е гарантирано, освен смъртта, която е гарантирана на 100%.

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от Плажът Разгледай мнение
                                БитКоня може да изчезне за един ден, докато имотя само при бомбардировки и силно земетресение! Запомнете го, аматьори!
                                Как ще изчезне нещо, което е навсякъде (вкл и в космоса)?

                                Коментар

                                Working...
                                X