IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Какво поскъпване очаквате на жилищните имоти?

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от bulgarian lev Разгледай мнение

    Да бе, точно така! 90% не моа да ги стигна твоите ,,имащи имоти". Не мога отсега да си букна място което исках за семейството. Щото са малко, пък и бедни. Накрая един от новите хотели на Кранево досами плажа. И цените не са никак ниски, напротив! Заради компанията и деца има, а има детски кът и забавления за деца. Аз съм на 2 - 3 км в съседство - на къщата си. Там ще правим купоните с музика да се чуе в Сочи отсреща на другия бряг.
    Ти не си ли купи цяла къща на морето?
    Да не се окаже, че къщата е бунгало, че чак пък нямаш място за семейството и ще "букваш" в Кранево?

    Коментар


    • Първоначално изпратено от Traicho_80 Разгледай мнение

      Аз чиновник, който ходи на почивка на нашето море не познавам (с изключение на имащите имоти по черноморието)
      Да бе, точно така! 90% не моа да ги стигна твоите ,,имащи имоти". Не мога отсега да си букна място което исках за семейството. Щото са малко, пък и бедни. Накрая един от новите хотели на Кранево досами плажа. И цените не са никак ниски, напротив! Заради компанията и деца има, а има детски кът и забавления за деца. Аз съм на 2 - 3 км в съседство - на къщата си. Там ще правим купоните с музика да се чуе в Сочи отсреща на другия бряг.
      Останете си гладни, останете си глупави - Стив Джобс

      Коментар


      • Първоначално изпратено от ratten Разгледай мнение

        бетерчоо, в грешка сме били и двамата
        то не било държавен чиновник
        най ми било касиерки от лидъл
        Шегувам се, много чиновници ходят на нашето море. Има много държавни почивни станции, които за почти без пари дават не лоши условия за една бюджетна и спокойна почивка и много колеги чиновници се възползват с удоволствие.

        Аз самия до преди 4 г. почивах само на нашето море (не в почивна станция), но вече не мога да си го позволя и се спасявам в чужбина.

        Коментар


        • Първоначално изпратено от Traicho_80 Разгледай мнение

          Аз чиновник, който ходи на почивка на нашето море не познавам (с изключение на имащите имоти по черноморието)
          бетерчоо, в грешка сме били и двамата
          то не било държавен чиновник
          най ми било касиерки от лидъл
          препоръка е

          Коментар


          • Първоначално изпратено от bertram Разгледай мнение

            Смятай щом днес бях на косъм да звънна на една обява за продажба на търговски обект в София... верно е узрял пазарът
            Изгодна цена ли ти се е сторило? С търговските обекти малко се промениха нещата. Добре че не се набих да купя голям магазин преди време. С гаража мавзолей съм тип-топ. 800 лв за 20 кв/м. Но с голям обект щях да съм с табелата продава се вече.
            Last edited by bulgarian lev; 08.04.2024, 21:14.
            Останете си гладни, останете си глупави - Стив Джобс

            Коментар


            • Първоначално изпратено от ratten Разгледай мнение

              да, бе. отразени са.
              чиновниците в софия, у варна вече актуализирали ценитИ
              стегай се летото да видиш актуални цени
              само на крипто бабанки ще ми станиИтИ
              кат дойдат маститите чиновници на почивки
              Аз чиновник, който ходи на почивка на нашето море не познавам (с изключение на имащите имоти по черноморието)
              Last edited by Traicho_80; 08.04.2024, 20:56.

              Коментар


              • Първоначално изпратено от ratten Разгледай мнение

                да, бе. отразени са.
                чиновниците в софия, у варна вече актуализирали ценитИ
                стегай се летото да видиш актуални цени
                само на крипто бабанки ще ми станиИтИ
                кат дойдат маститите чиновници на почивки
                Да идват. Приготвили сме им Пакита, Чеченци, даже Аборигени внесохме, и секиритИ наточихме, чакаме оядените чиновници.

                Коментар


                • Първоначално изпратено от better Разгледай мнение

                  Тия 200-300 лв, вече са отразени в цените, особенно на услугите. Примерно във Вн паркинга вече е 3 кинта на час, автомовика - 60-70 лв, маникУр 100 кинта, бира 8-9 лв, обяд 2 ма възрастни + 2 деца 200, нафтата гони 3, и т.н.
                  Само в имоти/квартири нищо не хОди, понеже има бол - благодарение на строителите. При нас излязоха още 2 имота за продан, а старите си стоят, при това на цени само 50-60% отгоре отпреди 13 год. А уж ръста за 10 год беше 200%.....
                  да, бе. отразени са.
                  чиновниците в софия, у варна вече актуализирали ценитИ
                  стегай се летото да видиш актуални цени
                  само на крипто бабанки ще ми станиИтИ
                  кат дойдат маститите чиновници на почивки
                  препоръка е

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от БОНВИВАН1 Разгледай мнение

                    Не подценявай 200-300 лв отгоре към заплатата всеки месец. Да не забравяме и , че в някои семейства и двамата са на държавната хранилка, че даже и порасналите деца.
                    И накрая, не забравяй народопсихологията на българина.

                    От 01.01.2025 г в МВР също по друг начин ще се образуват заплатите и това сериозно ще вдигне инфлацията.
                    Тия 200-300 лв, вече са отразени в цените, особенно на услугите. Примерно във Вн паркинга вече е 3 кинта на час, автомовика - 60-70 лв, маникУр 100 кинта, бира 8-9 лв, обяд 2 ма възрастни + 2 деца 200, нафтата гони 3, и т.н.
                    Само в имоти/квартири нищо не хОди, понеже има бол - благодарение на строителите. При нас излязоха още 2 имота за продан, а старите си стоят, при това на цени само 50-60% отгоре (за13 год.) А уж ръста за 10 год беше 100-200%.....
                    Last edited by better; 08.04.2024, 20:36.

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от bertram Разгледай мнение

                      поредния предизборно-популистки акт

                      вместо да се работи по подобряване на конкурернтоспособността на БГ икономиката се хранят хрантутници.

                      електронно правителство(истинско) - обслужване на едно гише (масово) = съкращения в ДА + работна ръка за бизнеса, който изнемогва и внася какви ли не служтели. Да ама идват избори и всякакви чиновници се обгрижват все едно без тях ще свърши държавата и света...

                      ще берем ядове..
                      ами това са избирателите на които може да се влияе.
                      Чиновници, пенсионери и безработни - все хрантутници на които ДЪРЖАВАТА (ака партиите) дават пари
                      Нямам доверие в НИЩО и НИКОЙ

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от ratten Разгледай мнение

                        така трябва

                        става ли ракия от тия шипки
                        може и винце
                        за ракия трябва много захар - файда йок и витаминте се губят
                        шипково вино е приятна и витаминозна напитка, но по-натам (няма трайност по-добре човек сам да си направи)
                        Last edited by bertram; 08.04.2024, 20:28.
                        това мнение не е препоръка за покупка или продажба на акции

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от ratten Разгледай мнение

                          така трябва

                          става ли ракия от тия шипки
                          може и винце
                          Ако става, приемат ли се предварителни заявки? За един приятел питам.

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от bertram Разгледай мнение

                            ще борим мултинационалките капиталисти
                            така трябва

                            става ли ракия от тия шипки
                            може и винце
                            Last edited by ratten; 08.04.2024, 19:58.
                            препоръка е

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от ratten Разгледай мнение

                              не върши глупости!
                              само не ти и накавръчко!
                              да не отваряш първия магазин от веригата за шипкови продукти
                              ще борим мултинационалките капиталисти
                              това мнение не е препоръка за покупка или продажба на акции

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от bertram Разгледай мнение

                                Смятай щом днес бях на косъм да звънна на една обява за продажба на търговски обект в София... верно е узрял пазарът
                                не върши глупости!
                                само не ти и накавръчко!
                                да не отваряш първия магазин от веригата за шипкови продукти
                                препоръка е

                                Коментар

                                Working...
                                X