IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Какво поскъпване очаквате на жилищните имоти?

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от Traicho_80 Разгледай мнение

    Цялата държава е една тотална кочина, не говоря само за тротоари, пътища и т.н. Щом неграмотника Гонзо го избраха за президент на БФС, положението е неспасяемо...
    Те Боко от 20 год го избират я за Кмет я за Премиер, ти за някъФ Гонзо си се закъхърил.
    П.С бас държа, че с Гонзо ще е по-весело.
    Last edited by better; 19.03.2024, 21:37.

    Коментар


    • Първоначално изпратено от Bailor Разгледай мнение

      Хайде една подсказка да ти направя на теб и на трайчовци, като теб. Аз съм супер доволен от живота си в България. Който е фрустриран и недоволен, като теб и Трайчо, оправяйте се бе, никой не ви е ви е длъжен да ви бъде психоаналитик.
      Не се и учудвам, след като видЕхме снимките от жилището ти.

      Коментар


      • Първоначално изпратено от better Разгледай мнение

        Откога на истината викаш "плюене"? Цяла Варна е като кочина - почти всичко е разкопано и разбито и това е от 2 год. и няма оправия (заради феномена "ремонт на ремонта".
        агистрала Тракия е в ужасно сътояние, напрактика едната лента е неизползваема. Пътят Варна Бургас е осеян с дупки. Не е ли това кочина?

        Ела да ми конфискуваш дедовия.
        Хайде една подсказка да ти направя на теб и на трайчовци, като теб. Аз съм супер доволен от живота си в България. Който е фрустриран и недоволен, като теб и Трайчо, оправяйте се бе, никой не ви е ви е длъжен да ви бъде психоаналитик.

        Коментар


        • Първоначално изпратено от better Разгледай мнение

          Откога на истината викаш "плюене"? Цяла Варна е като кочина - почти всичко е разкопано и разбито и това е от 2 год. и няма оправия (заради феномена "ремонт на ремонта".
          агистрала Тракия е в ужасно сътояние, напрактика едната лента е неизползваема. Пътят Варна Бургас е осеян с дупки. Не е ли това кочина?

          Ела да ми конфискуваш дедовия.
          Цялата държава е една тотална кочина, не говоря само за тротоари, пътища и т.н. Щом неграмотника Гонзо го избраха за президент на БФС, положението е неспасяемо...

          Коментар


          • Първоначално изпратено от Bailor Разгледай мнение

            Абе, прав си, но има плювачи, като елджон и бетера, които твърдят, че са имотни из държавата ни. За да не обжалват в съд конфискации на имоти, виртуални или не, има друг инструмент за превъзпитание. Просто ги лишаваш от българско гражданство. Ти си ги лиши от гражданство, после да видим тяхно чудо ничие...
            Откога на истината викаш "плюене"? Цяла Варна е като кочина - почти всичко е разкопано и разбито и това е от 2 год. и няма оправия (заради феномена "ремонт на ремонта".
            агистрала Тракия е в ужасно сътояние, напрактика едната лента е неизползваема. Пътят Варна Бургас е осеян с дупки. Не е ли това кочина?

            Ела да ми конфискуваш дедовия.

            Коментар


            • Първоначално изпратено от Bailor Разгледай мнение

              Аз, това отдавна зова да се инкриминира и на хора, които насаждат омраза или плюят и оскверняват собствената си Родина и роден град, да им се конфискуват имотите по дефолт. Само така ще се дисциплинират подобни продажни твари, едноклетъчни чехълчета да не изливат зловонията върху Отечеството. Конфискуване задължително, без милост. Но мърси!
              Туй на къФ език е бе патриотино?

              Коментар


              • Я тухладжиите как са се озлобили.
                Май нещо ви е яд че вече не може да печелите с измами и спекулации а ?
                Нема от къде да захлебете и се хранете със злоба и завист.
                Нека ви кажа нещо тухлени глави което съм казвал и преди.Всеки гастер е поне 2 идеи по-интелигентен от вас, с това че се е адаптирал и говори поне още един език.Вие както тиквата се изреди преди време сте Лош матрял и матрялите за оборите са ви лоши.
                Да ви обеснявам ли какво е лош матрял.

                Коментар


                • Първоначално изпратено от ratten Разгледай мнение

                  лордче, тия плювачите, по дефолт имат само един гол в ръката
                  какво да им конфискуват, като са безимотни
                  Абе, прав си, но има плювачи, като елджон и бетера, които твърдят, че са имотни из държавата ни. За да не обжалват в съд конфискации на имоти, виртуални или не, има друг инструмент за превъзпитание. Просто ги лишаваш от българско гражданство. Ти си ги лиши от гражданство, после да видим тяхно чудо ничие...

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от ratten Разгледай мнение

                    е, как бе!? нали пловдив пръв трябваше да сгъне, заради многото построено и демографията е фактор.
                    Даже и едно ново ходих да гледам. И да дам отговор на AMG също. Извинявай че в пост към теб отговарям и на него...комплекс Орхидея, края на Пещерско шосе, нови сгради, полузавършена инфраструктура, даже бих казал от едната страна на шосето кал и липса на асфалт, само един Лидъл. Видях нов холбокс със спалня, обзаведен с всичко ново - 750 лева, включено паркомясто с подсигурителна скоба и разходи общи части. Щях да го захлупя, но ми е далеч за пеш ходене, а ходя пеш защото нямам подсигурено място за парк на колата, а в 9,30 когато аз ходя даже няма и места, служебен паркинг няма. И успях. Взех си на 100 метра от главния вход жилище под наем. Пак нова сграда и добре обзаведено двустайно за 580 лв след кратък пазарлък от 20 лева колкото за спорта и да стане сделката, както си му е реда. Но наемите далеч не са такива. Има хубави жилища по над 500-600€, явно подготвени за чужди граждани. Сгъва само мисленето в главите на колегите тук. Да дойдат да си намерят под наем, ако успеят ще ги черпя седмица в лукс ресторант. Приказки на вересия само знаят.
                    Останете си гладни, останете си глупави - Стив Джобс

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от Bailor Разгледай мнение

                      Аз, това отдавна зова да се инкриминира и на хора, които насаждат омраза или плюят и оскверняват собствената си Родина и роден град, да им се конфискуват имотите по дефолт. Само така ще се дисциплинират подобни продажни твари, едноклетъчни чехълчета да не изливат зловонията върху Отечеството. Конфискуване задължително, без милост. Но мърси!
                      лордче, тия плювачите, по дефолт имат само един гол в ръката
                      какво да им конфискуват, като са безимотни
                      препоръка е

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от Minaiivan Разгледай мнение

                        До какво води евтиното пико, което продават в Мазу, където си оставяме бричката на видно място, за да види целия варненски елит, че е пристигнал криптокраля ))Тва да мразиш мястото в което съществуваш от чужбина го разбирам, но да живееш някъде и да храчиш по града си, няма такова нещастно съществуване…
                        Аз, това отдавна зова да се инкриминира и на хора, които насаждат омраза или плюят и оскверняват собствената си Родина и роден град, да им се конфискуват имотите по дефолт. Само така ще се дисциплинират подобни продажни твари, едноклетъчни чехълчета да не изливат зловонията върху Отечеството. Конфискуване задължително, без милост. Но мърси!

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от ratten Разгледай мнение

                          е, как бе!? нали пловдив пръв трябваше да сгъне, заради многото построено и демографията е фактор.
                          То за някои в този форум всичко е засгъвало от години, само те сгънаха, който си нема мощен тати е сгънал отдавна, който си има него го знаем.
                          Останете си гладни, останете си глупави - Стив Джобс

                          Коментар


                          • Модита кога ще баннете потребител Minaiivan ???

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от bulgarian lev Разгледай мнение

                              Говоря ви сериозно, за себе си търсех, не за сульо и пульо. Ако щете вярвайте. Е, за сегмента от 600-900€ едва ли има бой с лакти чак, но да си знаете.
                              Брей за малко да ти повярвам ако не бях израстнал там.
                              Отварям любимият ти имот.бг и виждам че има над 21000 за продаване и почти 6000 празни за наем.
                              Този град никога в историята си не е виждал такъв балон.21000 ще се продадат точно никога а да не говорим колко още не са обявени, нещата като гледам са по-зле и от Варна.
                              Last edited by AMG2023; 19.03.2024, 19:21.

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от bulgarian lev Разгледай мнение
                                Смених си жилището под наем в Пловдив. Само за протокола, огледи на опашки и моментално отдаване. Различни сегменти, разбира се, но има оферти които са заграбени от всички безбройни брокери и агенции. Едно и също предлагат, видях как си подливат вода. Мен ме отвлече един брокер на 28 години докато един идваше да ми показва същото жилище. Ръгат се с лакти и желаещи, и брокери. Ключ ли? Нищо подобно. Хазаина посреща който свари и за час-два е отдал. Който наеме пръв. Даже си избират наематели, един искаше чуждестранна студентка, сама, викам тоя кво търси - жена ли, наемател ли! Смех! Никакви ключове, никакви договорки с никого. Следващия, мола, ако не щеш и аре у лево. И това сега, Август, Септември настава сеч!
                                е, как бе!? нали пловдив пръв трябваше да сгъне, заради многото построено и демографията е фактор.
                                препоръка е

                                Коментар

                                Working...
                                X