IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Какво поскъпване очаквате на жилищните имоти?

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от БОНВИВАН1 Разгледай мнение

    Къде го четеш това?
    Сградата е с АКТ 16 от 2003 година.
    Помислих, че е ново...

    Коментар


    • Първоначално изпратено от better Разгледай мнение

      Нали е задължително да има паркоместа за всеки ап?
      Къде го четеш това?
      Сградата е с АКТ 16 от 2003 година.

      Коментар


      • Първоначално изпратено от better Разгледай мнение

        Нали е задължително да има паркоместа за всеки ап?
        да от поне 10 години. пракомясто или гараж.
        преди това беше някакъв процент от броя на апартаментите да имат пм
        препоръка е

        Коментар


        • Първоначално изпратено от БОНВИВАН1 Разгледай мнение
          Нека ни плюят, това ще са брокерези.

          Факт е че 100 000 лв стигат само за гараж. Не препоръчвам на никого да купува на зелено или да тегли кредит. Аз имам няколко пъти по толкова кеш и пак няма читав имот.
          Просто в момента е пълна трагедия пазара на имоти в Сф

          Днес гледам една обява на двустаен в Гео Милев. На 200 метра ми е от работата и отидох да проуча на място ситуацията. В обявата пише паркомасто в цената.

          Вътрешното дворче е за 10-12 коли, а апартаментите са 30.

          Звънкам на брокерезина с въпрос точно за паркомястото и почва:
          - ама господине това си е двор само за собственици и само те паркират....
          - в обявата пише паркомясто в цената!?!?
          - ами тооо....
          - сиктер, мразя лъжливи обяви, нямам интерс!
          Нали е задължително да има паркоместа за всеки ап?

          Коментар


          • Първоначално изпратено от bertram Разгледай мнение
            сега ще ни оплюят, че не е за имотиту
            Нека ни плюят, това ще са брокерези.

            Факт е че 100 000 лв стигат само за гараж. Не препоръчвам на никого да купува на зелено или да тегли кредит. Аз имам няколко пъти по толкова кеш и пак няма читав имот.
            Просто в момента е пълна трагедия пазара на имоти в Сф

            Днес гледам една обява на двустаен в Гео Милев. На 200 метра ми е от работата и отидох да проуча на място ситуацията. В обявата пише паркомасто в цената.

            Вътрешното дворче е за 10-12 коли, а апартаментите са 30.

            Звънкам на брокерезина с въпрос точно за паркомястото и почва:
            - ама господине това си е двор само за собственици и само те паркират....
            - в обявата пише паркомясто в цената!?!?
            - ами тооо....
            - сиктер, мразя лъжливи обяви, нямам интерс!

            Коментар


            • Първоначално изпратено от bertram Разгледай мнение
              ти колко си мислиш, че са шараните да кълват още

              нямам приятели и познати с пари, които да считат инвестиция на тези нива в софийски жилищен имот за рентабилна.
              кредита в момента много подпира, но и това ще е до време.
              Набалонченият пазар на жилища в България се крепи само на един тънък косъм наречен "банково кредитиране"
              И ако този косъм се скъса всичко заминава...

              В гангстерска държава с мафиотско управление не се знае докога този модел на помпене на тухли с кредити ще функционира.
              Шиши беше изпран и върнат във властта, Пак има контрол над службите.
              Дано Шиши да не реши да се върне към старите си навици с обирите на банки и да не се повтори случката с КТБ...



              ( ! ) Мнението ми води до фалит и финансови загуби

              Коментар


              • Първоначално изпратено от БОНВИВАН1 Разгледай мнение

                Добре де, то 75% от 900 лв не са болка за умиране, но толкова ли не можа да прескочиш паразита?
                Сега аз ли да те уча как се заобикаля брокер? За какво му ги даваш тези пари, да не мислиш, че с нещо те защитава или знае повече от теб?

                А по другият ти въпрос: помисли за физическо сребро.
                акции на сребродобивни са също добра алтернатива
                при ръст 2% в цената на среброто акциите на AG лепват 10% и нагоре.

                сега ще ни оплюят, че не е за имотиту
                това мнение не е препоръка за покупка или продажба на акции

                Коментар


                • Първоначално изпратено от better Разгледай мнение

                  При кой актив не е така?
                  Някои произвеждат ток, други харчат ток. Ти си имаш своите аргументи и си сложил на масата твои пари, няма лошо.

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от БОНВИВАН1 Разгледай мнение

                    А по другият ти въпрос: помисли за физическо сребро.
                    И гарантиорано ще си на огромна загуба.

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от ockobocko Разгледай мнение
                      Здравейте, не пиша много, но доста чета темата.

                      Аз да попитам сега като имам едно 100к лева заделени, страх ме е където и да е да ги сложа. Акции рекорден връх, Биткойн рекорден връх, имоти рекорден връх, злато рекорден връх.

                      А инфлацията си ги яде и яде
                      Биткойн разбира се. След 10 год ще се пенсионираш.

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от tetris12 Разгледай мнение

                        Докато има кой да ти даде повече отколкото си платил всичко е ОК
                        При кой актив не е така?

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от два_таралежа Разгледай мнение

                          Когато се е случило са били. Задай си въпроса: Защо големите изчислителни центрове със суперкомпютри не се намесят в копаенето що е толкова доходоносна работа това с биткоина? Или не очакваш майнфреймовете да започнат да копаят койни и историята с лалетата да се повтори? Много ли ще е трудно да създаваш пари от нищо (битове и байтове), даже по-лесно от засаждането на луковици? Айде марш в съответната тема. Баста, тук си хортуваме за имоти.
                          Ти си толкова невеж на тема Биткойн, че няма нужда дори да ти обяснявам.

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от ockobocko Разгледай мнение
                            Също по темата.

                            Преди няколко дена наех много добре направен двустаен апартамент до Студентски за 900 лв. на месец.

                            Обявата като я видях, беше публикувана преди час и половина във Фейсбук. Пиша на брокерчето, съответно ми казва, че вече му са се обадили няколко човека за оглед и да идвам след 2 часа на оглед, ако искам. Също така поиска и 75% комисионна.

                            При самият оглед, доста ми хареса апртаментчето, но все пак се опитах да се пазаря за 850 лв. на месец. Наемодателя естествено твърдо отказа, съответно се съгласих и му казах, че ми харесва и го взимам и предложих да дам 1 депозит капаро, за да спре огледите. Той ми отказа стоп капарото, по това съдя, че явно е имало доста желаещи за този апартамент.


                            Това е моят личен опит, не знам как е обстановката и търсенето. Прегледох около 50-60 обяви за двустайни в районите, които търся и реално за 800 - 850 лв. имаше основно скапани апартаменти.
                            Добре де, то 75% от 900 лв не са болка за умиране, но толкова ли не можа да прескочиш паразита?
                            Сега аз ли да те уча как се заобикаля брокер? За какво му ги даваш тези пари, да не мислиш, че с нещо те защитава или знае повече от теб?

                            А по другият ти въпрос: помисли за физическо сребро.

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от better Разгледай мнение

                              Незнаех, че лалетата са били ограничена бройка.
                              Докато има кой да ти даде повече отколкото си платил всичко е ОК

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от ockobocko Разгледай мнение
                                Здравейте, не пиша много, но доста чета темата.

                                Аз да попитам сега като имам едно 100к лева заделени, страх ме е където и да е да ги сложа. Акции рекорден връх, Биткойн рекорден връх, имоти рекорден връх, злато рекорден връх.

                                А инфлацията си ги яде и яде
                                Ако си дълъг хоризонт, всичко в биткойн. Но това решение го обезпечи с много четене по темата. Ако не те убеди, недей

                                Коментар

                                Working...
                                X