IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Какво поскъпване очаквате на жилищните имоти?

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • [QUOTE=better;n4164906

    Извод: На каквато и цена да купиш Биткон, няма как да си на загуба (ако не продадеш). [/QUOTE]

    Пълни глупости.
    Миналия събития не са гаранция за бъдещи такива.

    Коментар


    • Първоначално изпратено от Bailor Разгледай мнение

      Хахаха, големи шитове, BSE е по ТРИ от цената на която съм го купил, Софармата по 2
      Това RIO e на загуба 1% за година при положение че индексите са 30-40% нагоре.По-голяма котва не можа ли да измислиш?

      Коментар


      • Първоначално изпратено от better Разгледай мнение

        1. Цената на коня в момента е 68300$, т.е вече никой не е на загуба (дори купилите на абсолютния връх 2021г.)
        2. Цената никога не е падала от 60 000 на 4 000 $ (падна до 16 к )
        3. Това колко кой се качил и кой не е, си лично негов проблем. Аз неведнъж съм повтарял тук (да качвам ли пак доказателства?), че сега е момента за покупка, и че който не го направи ще съжалява?

        Извод: На каквато и цена да купиш Биткон, няма как да си на загуба (ако не продадеш).
        Това от позициията на какъв го твърдиш?! Когато се затвори цикъла тогава е и фактологията и силно се съмнявам,че имаш инфото!

        Коментар


        • БитКоня може да изчезне за един ден, докато имотя само при бомбардировки и силно земетресение! Запомнете го, аматьори!

          Коментар


          • Първоначално изпратено от ratten Разгледай мнение

            айде, айде. шитове, митове ама лордчето не е отсъствал от темата,
            докато портфейла му си подаде хобота над водата
            ...като някои други
            Дребните инвеститори играят на случаен принцип ,защото са аматьори и не могат да анализират.Обаче лошото е че повечето се мислят за финансови гении.За тях е измислен ETF преди 30-40 години.Ама не слушат повечето.


            ПП.Един виц

            -Какво е бичи пазар?
            -Случайно движение на цената,при което инвеститора се мисли за финансов гений.
            Last edited by nradev1111; 10.03.2024, 02:35.

            Коментар


            • Първоначално изпратено от better Разгледай мнение

              1. Цената на коня в момента е 68300$, т.е вече никой не е на загуба (дори купилите на абсолютния връх 2021г.)
              2. Цената никога не е падала от 60 000 на 4 000 $ (падна до 16 к )
              3. Това колко кой се качил и кой не е, си лично негов проблем. Аз неведнъж съм повтарял тук (да качвам ли пак доказателства?), че сега е момента за покупка, и че който не го направи ще съжалява?

              Извод: На каквато и цена да купиш Биткон, няма как да си на загуба (ако не продадеш).
              Говорим по принцип за големите амплитуди в цената и както днес може да струва 60 000 утре може да е 4 000
              ( През март 2020 е бил 4800) Всичко се крепи на доверие и поне аз не го разбирам( който инвестира и изкарва пари от крипто- жив и здрав).

              Коментар


              • Първоначално изпратено от mitko2848 Разгледай мнение

                То и тоя кон не е за всеки и много зависи коога ще се качиш и кога ще слезеш от коня- колко хора дето купиха на 20-30 000 и повече не продадоха на 60 000 и после издържаха да не продадат като стана 3-4 000 долара коня? И колко хора се качиха на коня на тези цени след като масата чакаше коня да загине за да са на печалба сега?.
                1. Цената на коня в момента е 68300$, т.е вече никой не е на загуба (дори купилите на абсолютния връх 2021г.)
                2. Цената никога не е падала от 60 000 на 4 000 $ (падна до 16 к )
                3. Това колко кой се качил и кой не е, си лично негов проблем. Аз неведнъж съм повтарял тук (да качвам ли пак доказателства?), че сега е момента за покупка, и че който не го направи ще съжалява?

                Извод: На каквато и цена да купиш Биткон, няма как да си на загуба (ако не продадеш).

                Коментар


                • Лошото е, че след всичко, което набих в последния месец на БФБ, алайнери и IBKR, остатъчния ми кеш покрива едва на 72% от останалата ми главница по кредита. И това положение, ще е взривоопасно почти до края на април, когато кеша ми пак може напълно да покрие тази ми оставаща главница и да кажа на баМката да си гледа работата, като го погася напълно, ако посмее да ми повдигне лихвата след три години приятно съвместно съществуване на 4,2% ГПР.
                  Last edited by Bailor; 09.03.2024, 22:16.

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от nradev1111 Разгледай мнение

                    Само в шитове си се набил.
                    айде, айде. шитове, митове ама лордчето не е отсъствал от темата,
                    докато портфейла му си подаде хобота над водата
                    ...като някои други
                    Last edited by ratten; 09.03.2024, 21:11.
                    препоръка е

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от nradev1111 Разгледай мнение

                      Само в шитове си се набил.
                      Хахаха, големи шитове, BSE е по ТРИ от цената на която съм го купил, Софармата по 2

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от Bailor Разгледай мнение

                        Така е, не мога, аз от 1994г, последователно инвестирам в следващи имоти, през 2002г.- 34000$, през 2010г.-10 000 €, през 2020г. още 10 000€, а през 2021г. още 40 000€. През това време, той като не успя да се сдобие с втори имот, наби всичките спестени пари за него в един фонд. И сега се хвали с голяма капиталова от него, но тези пари, нито може да ги усети, нито му носят пасивен доход, като имотите. Моята капиталова от имоти е 711 000€. От акциите, ще очаквам изравняване с неговия фонд през средата на 2026г. Живи и здрави. Е, защо тогава ги ручахме жабетата, а не купувахме имоти?
                        Легай да почиваш.

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от AMG2023 Разгледай мнение

                          Освен че се втрещи не се ли и подомкри от кеф?
                          Да не са ти дали някоя боядисана баластра вместо кюмюр че чистиш толкоз рано коптора ?
                          На пелети съм, не на кюмюр. Преди това същия комин го ползвах на дъб от моя гора в Конявската планина, няколко години. Затова имаше за чистене. С пелетите няма да имам такива проблеми в бъдеще, австрийски, висококачествени и екологични. Затова и извърших почистването.

                          Ти как топлиш фургона за прислугата в Палма де Майорка, дават ли ти сеньорите от малките газови бутилки с пита ?
                          Last edited by Bailor; 09.03.2024, 20:54.

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от ratten Разгледай мнение

                            лордче, ти са с радев не може да си мериш пацата
                            ти дори гпр-то не можеш да си сметнеш правилно
                            Така е, не мога, аз от 1994г, последователно инвестирам в следващи имоти, през 2002г.- 34000$, през 2010г.-10 000 €, през 2020г. още 10 000€, а през 2021г. още 40 000€. През това време, той като не успя да се сдобие с втори имот, наби всичките спестени пари за него в един фонд. И сега се хвали с голяма капиталова от него, но тези пари, нито може да ги усети, нито му носят пасивен доход, като имотите. Моята капиталова от имоти е 711 000€. От акциите, ще очаквам изравняване с неговия фонд през средата на 2026г. Живи и здрави. Е, защо тогава ги ручахме жабетата, а не купувахме имоти?

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от Bailor Разгледай мнение
                              За Софaрма и BSE , информирал ли те е същия човек, щото и там гоня сходни бройки, както и за акции в монбат?
                              Само в шитове си се набил.

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от Bailor Разгледай мнение

                                Днес човекът от фирмата за почистване на комини предположи, че къщата ми е на около 90г. Казах му, горе-долу, на 84. А, той ми вика: По-здрава е от новостроящите. Втрещих се... Според някои понижители, тя трябва да си е изпяла песента. А човекът ми каза, че преди мен е чистил старата кооперация на Лили Иванова в Оборище и каза, че тези кооперации с много ще надживеят днешното ново.
                                Освен че се втрещи не се ли и подомкри от кеф?
                                Да не са ти дали някоя боядисана баластра вместо кюмюр че чистиш толкоз рано коптора ?

                                Коментар

                                Working...
                                X