IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Какво поскъпване очаквате на жилищните имоти?

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от bertram Разгледай мнение

    Не съм тухломилионер, но преведох 1000.
    Дано да помогне лечението и да се възстанови детенцето.
    Евала Берти. Това се казва мъжка постъпка.

    Коментар


    • Първоначално изпратено от kinyalo Разгледай мнение

      Как ще дам ЕИК в анонимен форум, не се излагай, не ти отива на възрастта.

      Отправих конкретно предложение, демонстрирам че имам такава сума (без да споделям никакви лични и фирмени данни), ако колегата от детската приеме облог за поне 10 000
      Николайчо, хазарт не играя.
      Мога да ти предложа само 1 вафла от 60 стотинки за залог.
      ( ! ) Мнението ми води до фалит и финансови загуби

      Коментар


      • Първоначално изпратено от ejonny2376 Разгледай мнение
        Хай сега великите тухломилионери и брокерази да дарите тук някой лев:

        https://pavelandreev.bg/campaign/zaedno-s-raya

        Моля модераторите да не трият поста.
        Не съм тухломилионер, но преведох 1000.
        Дано да помогне лечението и да се възстанови детенцето.
        това мнение не е препоръка за покупка или продажба на акции

        Коментар


        • Хай сега великите тухломилионери и брокерази да дарите тук някой лев:

          https://pavelandreev.bg/campaign/zaedno-s-raya

          Моля модераторите да не трият поста.

          Коментар


          • Първоначално изпратено от ratten Разгледай мнение
            оппаа... Швейцарската централна банка изненада с първо намаляване на лихвите

            Това е първият подобен ход на централната банка от 9 години

            ама, защо не чакат федя да им каже, кога да свалят?
            ама, как така?
            швейцарците гледат да не става много силен франка, защото иначе им сгъва експортния сектор,който не е малък
            това мнение не е препоръка за покупка или продажба на акции

            Коментар


            • Моля пишете по темата без басове, залози, заяждания, в противен случай ще бъдем принудени да махаме мнения.

              Коментар


              • Първоначално изпратено от kinyalo Разгледай мнение

                Как ще дам ЕИК в анонимен форум, не се излагай, не ти отива на възрастта.

                Отправих конкретно предложение, демонстрирам че имам такава сума (без да споделям никакви лични и фирмени данни), ако колегата от детската приеме облог за поне 10 000
                Ако си тарикат мъж що да не го дадеш? ЕИК не са лични данни!

                Коментар


                • Първоначално изпратено от kinyalo Разгледай мнение

                  Как ще дам ЕИК в анонимен форум, не се излагай, не ти отива на възрастта.

                  Отправих конкретно предложение, демонстрирам че имам такава сума (без да споделям никакви лични и фирмени данни), ако колегата от детската приеме облог за поне 10 000
                  Фирмените данни са публични.Ама май те е срам да ни покажеш "едрия бизнес"

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от nradev1111 Разгледай мнение

                    Я дай булстат да видим какъв си велик бизнесмен.
                    Как ще дам ЕИК в анонимен форум, не се излагай, не ти отива на възрастта.

                    Отправих конкретно предложение, демонстрирам че имам такава сума (без да споделям никакви лични и фирмени данни), ако колегата от детската приеме облог за поне 10 000

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от kinyalo Разгледай мнение

                      Добре, какво ще получа ако ти докажа че ги имам, само на теб?

                      Готов ли си да заложиш нещо за да оправдаеш времето ми?

                      Ти мъж ли си?
                      Я дай булстат да видим какъв си велик бизнесмен.
                      Last edited by nradev1111; 21.03.2024, 12:42.

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от ratten Разгледай мнение

                        тогава няма да критикуваш лордчето
                        а ще се обръщаш към него така;
                        батко инвестотор, може ли да изкажа скромното си и непоискано мнение по еди-кой си въпрос

                        юлката и той
                        Той е инвестотр по наследство.

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от kinyalo Разгледай мнение

                          Добре, какво ще получа ако ти докажа че ги имам, само на теб?

                          Готов ли си да заложиш нещо за да оправдаеш времето ми?

                          Ти мъж ли си?
                          малък мъж в малка стая с играчки
                          препоръка е

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от Frosty Разгледай мнение

                            Днес съм в много хубаво настроение, борсата пак е с много нагоре,


                            затова ти даваме шанс да ни докажеш, че за теб 180 хилядарки са "доста скромна" сума...

                            Извади от джоба си, или от касата 180 бона, снимай ги с телефона си , и качи снимката във форума.

                            И за да не ни изментиш с фалшива снимка - напиши на един лист с химикал потребителското ти име, който да е видим на снимката.

                            Ако си мъж, какво са за теб 180 хиляди - джобните ти пари ! ХАЙДЕ ДЕ!
                            ДОКАЖИ, ЧЕ Е ТАКА !
                            Добре, какво ще получа ако ти докажа че ги имам, само на теб?

                            Готов ли си да заложиш нещо за да оправдаеш времето ми?

                            Ти мъж ли си?

                            Коментар


                            • [QUOTE=ratten;n4167829]оппаа... Швейцарската централна банка изненада с първо намаляване на лихвите

                              Това е първият подобен ход на централната банка от 9 години

                              ама, защо не чакат федя да им каже, кога да свалят?
                              ама, как така?[/QUOTE]

                              SNB chief Thomas Jordan suggested, at Davos, that the franc's recent appreciation was posing challenges for exporters, and this move is likely designed to weaken the currency.

                              https://www.investing.com/news/econo...arkets-3347350

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от nradev1111 Разгледай мнение

                                Ами то преди 20 години достъпа до международните пазари беше труден.А на БФБ акции, не благодаря.
                                тогава няма да критикуваш лордчето
                                а ще се обръщаш към него така;
                                батко инвестотор, може ли да изкажа скромното си и непоискано мнение по еди-кой си въпрос

                                юлката и той
                                препоръка е

                                Коментар

                                Working...
                                X