IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Какво поскъпване очаквате на жилищните имоти?

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Таралеж Щеген: Такова поражение при сделките с имоти боли много.

    https://topsport.bg/barcelona/ter-sh...oli-mnogo.html

    Коментар


    • Първоначално изпратено от bulgarian lev Разгледай мнение

      Кавръка се оглежда с кеша от Карлово да захлупи некоя ливада затва го нема.
      Кавръка срути цените тук и отиде в Испания. Скоро спанските брокерази, ще подскачат до тъчлинията, като Хави от барЦилона след снощния побой на родна земя от ПСЖ.
      Last edited by better; 17.04.2024, 12:21.

      Коментар


      • Първоначално изпратено от два_таралежа Разгледай мнение

        хахаха, и ти като накавръка ще напуснеш безславно темата... догодина най-късно ще бъдеш забравен.
        Възможно е, но ако се върна, няма да е с нов ник.

        Коментар


        • Първоначално изпратено от bulgarian lev Разгледай мнение

          Кавръка се оглежда с кеша от Карлово да захлупи некоя ливада затва го нема.
          Не ми се вярва да е така.

          Той много го мисли и не действа.

          Коментар


          • Първоначално изпратено от better Разгледай мнение

            Търсиш си белята, май.
            Трий поста, преди левчо и байлъра да са получили хИнфарк.
            Споко, ние с Песимиста сме ги измислили тез работи и изговорили още когато вие чакахте по 300€ на жълтите павета.
            Останете си гладни, останете си глупави - Стив Джобс

            Коментар


            • Първоначално изпратено от два_таралежа Разгледай мнение

              хахаха, и ти като накавръка ще напуснеш безславно темата... догодина най-късно ще бъдеш забравен.
              Кавръка се оглежда с кеша от Карлово да захлупи некоя ливада затва го нема.
              Останете си гладни, останете си глупави - Стив Джобс

              Коментар


              • Първоначално изпратено от два_таралежа Разгледай мнение

                коментара ти буди само лека насмешка Но иначе си прав, наемателите и обитателите на деЦки също са хора и имат правото да се нарекат свободни. (перона е техен до към 2079та)
                Ми те 2079 вече ще са унаследили техните деца, а в детските ще се търкалят по две на легло техните правнуци...избягвайки срещите в коридора по долни гащи със свекървата.
                Останете си гладни, останете си глупави - Стив Джобс

                Коментар


                • Първоначално изпратено от два_таралежа Разгледай мнение

                  хахаха, и ти като накавръка ще напуснеш безславно темата... догодина най-късно ще бъдеш забравен.
                  А ти ще повдигаш цените до 2079та, така ли беше последно?

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от pesimist4o na kvadrat Разгледай мнение

                    Не го разбираш... нормално за теб :-)
                    Печеля от капиталова достатъчно. По-точно не печеля а съхранявам стойност. След като имам имот дали се дава под наем или не има 1.5% обезценка на година ако е на замазка, ако е довършен и обзаведен 2-2.5%. Така че , за да съм на нула да кажем оперативно трябва да носи приходи.
                    Който иска да печели от разни неща може да пробва с акционетка или конотото или пък бизнес. Имотите не са за печалба освен ако не си строител...:-)
                    От капиталова ще спечелиш когато продадеш.А може и да загубиш

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от better Разгледай мнение

                      Селото се казва Варна, и не е едностаен, а тристаен.
                      хахаха, и ти като накавръка ще напуснеш безславно темата... догодина най-късно ще бъдеш забравен.

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от два_таралежа Разгледай мнение
                        Най-върлия срутвач на имотите и баща на тази справка наречена НАКАВРЪКОВА СПРАВКА не писал от месеци в темата и е вдигнал бялото знаме. Тук остана само една плява от понижители крякащи колкото да не е без хич.


                        Наскоро ми попадна обява за едностаен апартамент под наем в незнамси кое село беше... 350 евро/месец
                        Селото се казва Варна, и не е едностаен, а тристаен.

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от bulgarian lev Разгледай мнение

                          Лордчето ми вдигна настроението! Сега ще ковна едно 50 милилитра виски че утре съм на работа.
                          Е то друго като не можете, поне настроението си вдигайте.

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от pesimist4o na kvadrat Разгледай мнение

                            Имотите не са за печалба освен ако не си строител...:-)
                            Търсиш си белята, май.
                            Трий поста, преди левчо и байлъра да са получили хИнфарк.
                            Last edited by better; 17.04.2024, 10:45.

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от Frosty Разгледай мнение
                              Ние "перонните кибици" сме свободни хора, а вие тухладжии сте роби на банкстерите.
                              коментара ти буди само лека насмешка Но иначе си прав, наемателите и обитателите на деЦки също са хора и имат правото да се нарекат свободни. (перона е техен до към 2079та)

                              Коментар


                              • Най-върлия срутвач на имотите и баща на тази справка наречена НАКАВРЪКОВА СПРАВКА не писал от месеци в темата и е вдигнал бялото знаме. Тук остана само една плява от понижители крякащи колкото да не е без хич.

                                ===2079===

                                ...и така времето си върви, а а 2079та изглежда доста далечна...

                                пп. ратко да изпрати една кошница с мезета на зидаро-мазача, че му е осигурил избор от наематели за години напред.

                                Наскоро ми попадна обява за едностаен апартамент под наем в незнамси кое село беше... 350 евро/месец 30/70 си върви на пълна пара.

                                Дали пък и не се поизчерпаха вече всички понижителски опорки?

                                Мисля, че свикването с 2700 наближава...
                                Last edited by два_таралежа; 17.04.2024, 10:26.

                                Коментар

                                Working...
                                X