IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Какво поскъпване очаквате на жилищните имоти?

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от ratten Разгледай мнение

    тоя съсипа най-дългосвирешите латерни на понижителския оркестър
    Човекът отбележи две много важни неща. Дори и силно доказани компании на пазара, сподели, че имат недостатъци, а именно, че има много назначени новобранки в бранша, а аз наистина се убедих в това, като харесах един бизнес имот в Диянабад и на срещата бях с една неопитна млада брокерка, съпътствана от една много устата, но неадекватна лелка-представителка на продавача, някакъв шеф на DELL, който бил в Германия.
    Лелката ми се учудваше постоянно на резонните ми въпроси за площ, светла, чиста и т.н, като направо ми съобщи, че не ги знае. Едни висящи сектански лампи, които висяха на метър и половина от тавана, ми препоръча да си ги оставя, все едно, че не разговарях с продавач, а с интериорен дизайнер. Като й направих забележка, че поведението й е несериозно, след 20 дни ме извикаха от брокерската компания и ми върнаха 1000лв. ангажимент, не дори задатък и ми се извиниха. Така разбрах, че тая пача се е обидила и е убедила шефа си в Германия да откаже сделката. Можех да й направя големи проблеми, но реших, че това магазинче не е за мен. Минах след 5 г. и видях, че са го окрупнили с още 4 и е склад за чорапи и спално бельо. Кафето откъм лицето на улицата и банковия офис, бяха затворени. Казах си: "Има Господ!"

    Коментар


    • Първоначално изпратено от Bailor Разгледай мнение

      Митко, аз пък много симпатизирам и те поздравявам за твоята стратегия да купуваш подценени имоти /панелките/ с привлечен ресурс, който плащат наемателите, а собствени спестявания да влагаш в СП500. Много харесвам и твоята стратегия, която е смарт, като тази на Ратко с маломерките. Поздрави!
      ние сме двама маломерчовци
      кога ще откриваме сезона на бургас
      препоръка е

      Коментар


      • Първоначално изпратено от Evgo Разгледай мнение

        Аз съм забелязъл, че жените от провинцията винаги носят нещо провинциално в себе си, конкретно в начина на обличане.

        Т.е. имат изкривена представа, кое е модерно и кое е стилно. Напр. ще отиде на сватба с костюм и маркови маратонки, или ще носи зимно палто с маратонки, или пък ще носи разни развлечени туники или перелини. И мъж селянин също никога няма да се облече на 100% както трябва,
        А, не си ли забелязал, че жените от провинцията копират жените от столицата!!!

        Коментар


        • Първоначално изпратено от bertram Разгледай мнение

          този е от продавачите - не го мисли
          както и тонкин

          такива тичат пред стадото, но точно до вратата на кошарата/кланницата/ рязко кривват и се измъкват.
          Така ли изкриви казаното от него през твоята призма??? Той 10 пъти повтори, че е брокер, тоест посредник, ти как точно го превлъпъти в страна /продавач/ Ех, арменски шмекерии....край нямат...язък и, че половината вход на моят имот в Бургас са арменци, абе имали нюх къде да купуват...на 10 минути пеш от плясъка на вълните..

          Коментар


          • Първоначално изпратено от Bailor Разгледай мнение
            https://www.facebook.com/share/v/ATvVjztiM3SdzeUZ/

            Хахахаха, топ ъф дъ топ

            Гледайте

            Браво Мите! РАЗГРОМИ ГИ
            този е от продавачите - не го мисли
            както и тонкин

            такива тичат пред стадото, но точно до вратата на кошарата/кланницата/ рязко кривват и се измъкват.

            това мнение не е препоръка за покупка или продажба на акции

            Коментар


            • Първоначално изпратено от mitko2848 Разгледай мнение

              И аз му се радвам на адаша, на 30 години да си милионер и да имаш 100 човека да работят за теб дори да са те побутнали в началото и независимо от бранша е достойно за уважение
              Митко, аз пък много симпатизирам и те поздравявам за твоята стратегия да купуваш подценени имоти /панелките/ с привлечен ресурс, който плащат наемателите, а собствени спестявания да влагаш в СП500. Много харесвам и твоята стратегия, която е смарт, като тази на Ратко с маломерките. Поздрави!

              Коментар


              • Първоначално изпратено от Bailor Разгледай мнение
                https://www.facebook.com/share/v/ATvVjztiM3SdzeUZ/

                Хахахаха, топ ъф дъ топ

                Гледайте

                Браво Мите! РАЗГРОМИ ГИ
                И аз му се радвам на адаша, на 30 години да си милионер и да имаш 100 човека да работят за теб дори да са те побутнали в началото и независимо от бранша е достойно за уважение

                Коментар


                • Първоначално изпратено от Bailor Разгледай мнение
                  https://www.facebook.com/share/v/ATvVjztiM3SdzeUZ/

                  Хахахаха, топ ъф дъ топ

                  Гледайте

                  Браво Мите! РАЗГРОМИ ГИ
                  тоя съсипа най-дългосвирешите латерни на понижителския оркестър
                  препоръка е

                  Коментар


                  • https://www.facebook.com/share/v/ATvVjztiM3SdzeUZ/

                    Хахахаха, топ ъф дъ топ

                    Гледайте

                    Браво Мите! РАЗГРОМИ ГИ

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от BONI Разгледай мнение

                      В твоя случай точността е 14... ГОДИНИ!
                      Ами сравнително добре се справя. Какво са 14 години за вселената? Ами ако беше точността 14 светлинни години?

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от bertram Разгледай мнение

                        въпрос за 10 милиона евро ми задаваш
                        толкова може да изкараш (при вложени 100К ойро) ако можеш да уцелиш датата с точност 14 дни

                        В твоя случай точността е 14... ГОДИНИ!

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от два_таралежа Разгледай мнение

                          ...та какво викаш за гоУемото МЯУ? Коги?... Дай некой нов термин де, вече отдавна няма нищо ново, стана вече скучно...
                          въпрос за 10 милиона евро ми задаваш
                          толкова може да изкараш (при вложени 100К ойро) ако можеш да уцелиш датата с точност 14 дни


                          това мнение не е препоръка за покупка или продажба на акции

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от bertram Разгледай мнение

                            пиша го с ирония
                            в смисъл нямат инвестиции като примерно да строят завод и да го пълнят с тежки машини, които нямат вадене
                            ...та какво викаш за гоУемото МЯУ? Коги?... Дай некой нов термин де, вече отдавна няма нищо ново, стана вече скучно... Младия падуан кога ще пусне някой коментар тук? Осиротя темата без него, ся с ратко се чудим с кого да разменим две думи...
                            Last edited by два_таралежа; 30.04.2024, 15:42.

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от BONI Разгледай мнение

                              пак си го ударил на самореклама
                              А ти имаш ли много продажби на НИ и сделки за наеми? Сподели,

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от Evgo

                                Просто не си попаднал на подходяща.

                                Ако почне да те гледа вярно и покорно като наложница и коленичи пред господаря си и гризне моркова, вече ще е друго.

                                Ще си щастлив и доволен като султан,
                                пак си го ударил на самореклама

                                Коментар

                                Working...
                                X