IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Какво поскъпване очаквате на жилищните имоти?

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от ratten Разгледай мнение

    ще седнеш и ти до радев на подсъдимата скамейка
    Чекаме призовки от съда.

    Коментар


    • Първоначално изпратено от Julius_BG Разгледай мнение

      Видяхме, че нивото е много ниско и решихме да го вдигнем.

      Ама бабаЛОРът много тегли надолу!
      Много тежък воденичен камък е.
      Е точно пък ти ли реши да вдигаш ниво?! И с какво реши да вдигаш нивото, с прогнози или с интелект?
      Last edited by RUBLA; 25.04.2024, 10:22. Причина: Спазвайте добрия тон!

      Коментар


      • Първоначално изпратено от Julius_BG Разгледай мнение

        Видяхме, че нивото е много ниско и решихме да го вдигнем.

        Ама бабаЛОРът много тегли надолу!
        Много тежък воденичен камък е.
        ще седнеш и ти до радев на подсъдимата скамейка
        препоръка е

        Коментар


        • Първоначално изпратено от Bailor Разгледай мнение

          Защо лъжеш? След 1996г. всичко е покупко продажба, искаш ли частно дело счети? За клевета, тъкмо ще ти се намали %-та спрямо моя на международните...
          A бай Лорд какво е това частно дело?

          Коментар


          • Първоначално изпратено от Bailor Разгледай мнение

            Защо лъжеш? След 1996г. всичко е покупко продажба, искаш ли частно дело счети? За клевета, тъкмо ще ти се намали %-та спрямо моя на международните...
            Пак си се качил на черешата.

            Коментар


            • Първоначално изпратено от better Разгледай мнение

              Бъзикате се вие, но по инвестиции в кв. Чайка във Варна, едва ли може да го бие някой, освен Бетера

              Коментар


              • Първоначално изпратено от Julius_BG Разгледай мнение

                Е, то и по инвестиции сигурно издишат, ама............
                Абе, по дефлация всички издишат спрямо твоята смешна прогноза.хаха

                Коментар


                • Първоначално изпратено от nradev1111 Разгледай мнение

                  Бай Лорд и той е инвеститор по наследство.
                  Защо лъжеш? След 1996г. всичко е покупко продажба, искаш ли частно дело счети? За клевета, тъкмо ще ти се намали %-та спрямо моя на международните...

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от better Разгледай мнение

                    Може би това е причината за продажба. Вероятно тръбния път и/или захранващия проводник е прекъснат по трасето, затова са свалили са тялото за тест. На един познат му се случи тази гадост. Захранването за телата взеха от контактите, но пак не стана, защото се оказа прекъснат тръбен път. Решението е нов тръбен път, чрез здраво къртене на целия ап. или караш на конвектори и плащаш по 1500 лв ток зимата.
                    Има една снимка на стая с колело. На острещната стена има ел контакт , който наполовина виси навън от стената. Знам , че е маловажно и сигурно ше е 10 минути работа да се оправи, но щом и това дето е 10 минути не са оправили и то преди продажба, не искам да виждам какво от нещата които изискват повече работа не са пипали. Виждат се и други малки неща, камъните на камината не са изрязани на 45 градуса на ъгъла а се вижда страната на лицевия, долу лайсната е по съшия начин .. това са все дребни неща дето струват малко да се направят както трябва но крещят, че майстора е карал през просото. На мен ми прилича на апартамент подготвен за под наем , но не са могли да го дадат за очакваните кинти и се опитват да се отърват. Това с махнатия климатик просто е едно от нещата. Може да са го махнали просто защото тръбата трябва да минава някак до парапета, Я си я представи тази тръба как минава през оня ръб и как виси на стената. Отделно че там откъдето излиза е трегер. Не ша и да знам как са го пробили.

                    Абе на някой направи ли му впечатление че огледалата в банята и на този пуснат от Трайчо и на този пуснат от Морския са еднакви. Какъв е шанса ? Един собственик ?

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от better Разгледай мнение

                      Бъзикате се вие, но по инвестиции в желязо, едва ли може да го бие някой, освен Дамбовците и Надин.
                      Е, то и по първак сигурно селските казани издишат, ама............

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от nradev1111 Разгледай мнение

                        Бай Лорд и той е инвеститор по наследство.
                        Бъзикате се вие, но по инвестиции в желязо, едва ли може да го бие някой, освен Дамбовците и Надин.

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от Julius_BG Разгледай мнение

                          Видяхме, че нивото е много ниско и решихме да го вдигнем.

                          Ама бабаЛОРът много тегли надолу!
                          Много тежък воденичен камък е.
                          Бай Лорд и той е инвеститор по наследство.

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от Julius_BG Разгледай мнение

                            А!
                            Ами, че тежко е, как!
                            Виж, че и евго не може да се оправи.... какво остава за имотните депозитари.

                            Еле па ако имаш да декларираш в приложения 5 и 8 ...
                            или пък крипто
                            Бетера дали подава колко чифтокопитни държи?
                            За държане - не, само при печалба (ако има)

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от ratten Разгледай мнение

                              ми, тогава пак да питам
                              как избрахте точно тая тема за волна изява
                              Видяхме, че нивото е много ниско и решихме да го вдигнем.

                              Ама бабаЛОРът много тегли надолу!
                              Много тежък воденичен камък е.
                              Last edited by Julius_BG; 24.04.2024, 21:49.

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от segato Разгледай мнение

                                Аз съм се научил по трудния начин, че ако има червени флагове това е само върха на айсберга и трябва да съм пас. Тук от няколкото, и то подбрани снимки, се вижда, че обзавеждането е супер евтино, пода също, има мухъл в банята и тоалетната. В банята мухъла вероятно е заради неработеща вентилацията а в кенефа сигурно има теч. Климатика на балкона е свален , даже не са си направили труда да възстановят парапета и е опасно за деца. Не знам защо казват че се отоплява с климатик като са оставили само юнитите в стаите и не са свързани към външен агрегат Не знам дали могат просто да се свържат към нов агрегат или трябва да ги смениш и тях. Вероятно "отоплява се с климатици и конвектор" означава че се виждат климатици и се отоплява с конвектор. Камината е булшит, мисля че никога не е ползвана. Трябва да има решетка за да можеш да държиш вратичката отворена още повече че е висока и ако пукне някое дърво ше изхърчи до средата на стаята. И това само по снимки ... не знам какво ше се открие ако му направиш инспекция. Тук такива имоти обикновено се продават от флипери и не искаш да откриваш какви шорткъти са правили. Дори не искам да дискутирам квадратура и цена.
                                Може би това е причината за продажба. Вероятно тръбния път и/или захранващия проводник е прекъснат по трасето, затова са свалили са тялото за тест. На един познат му се случи тази гадост. Захранването за телата взеха от контактите, но пак не стана, защото се оказа прекъснат тръбен път. Решението е нов тръбен път, чрез здраво къртене на целия ап. или караш на конвектори и плащаш по 1500 лв ток зимата.

                                Коментар

                                Working...
                                X