IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Какво поскъпване очаквате на жилищните имоти?

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от bertram Разгледай мнение

    в един хубав ден този, тонкин и сие ще излязат и ще кажат 'ами ние разпродадохме на върха' - и няма да излъжат, а пляскащите им на три ракии чичаци и домакини ще останат със сума апартаменти.. кой довършен кой не.
    А тези дето те послушаха тебе, останаха без. Нито довършени, нито започнати. Не ти ли е неудобно поне малко.

    Коментар


    • Първоначално изпратено от bertram Разгледай мнение

      факт и няма да смисъл да се чудим кой се бута с лакти за зеленото - значителен % от народонаселението е точно на нивото за публика на такива, но не знае, че тези тарикатчета са по средата между инвеститора-производител и тях и докато обесняват как инвестират всъщност им продават.

      в един хубав ден този, тонкин и сие ще излязат и ще кажат 'ами ние разпродадохме на върха' - и няма да излъжат, а пляскащите им на три ракии чичаци и домакини ще останат със сума апартаменти.. кой довършен кой не.
      В един хубав ден, хора като Красимир Петров и Григор Сарийски ще понесат отговорност за разпространението на проруска пропаганда. Точно преди 2 години лицето Красимир Петров твърдеше1, че цените на горивата ще достигнат до 4.50 лева/литър, в тон с наратива на руското посолство. В добавка са и позициите им срещу приемането на еврото като национална валута.
      От друга страна, тези хора задължително грешат за недвижимите имоти. Позициите на Красимир Петров по този въпрос за безусловно погрешни, както се доказва от това видео от 2012 година2.

      1. dnes.bg
      2. YouTube
      Last edited by Invmert; 01.05.2024, 08:59.

      Коментар


      • Първоначално изпратено от macedonian Разгледай мнение

        Митко брокерчето наистина е тотален бастун.
        И то без да засягаме изопачаването на факти и пропускането на редица други с което изкривява действителността. С тези завъртяни мустачки ала барон Мюнхаузен може да е ментор и пътеводител само на полуграмотни брокеразчета които след още няколко месеца ще вият на лунна светлина от глад.
        факт и няма да смисъл да се чудим кой се бута с лакти за зеленото - значителен % от народонаселението е точно на нивото за публика на такива, но не знае, че тези тарикатчета са по средата между инвеститора-производител и тях и докато обесняват как инвестират всъщност им продават.

        в един хубав ден този, тонкин и сие ще излязат и ще кажат 'ами ние разпродадохме на върха' - и няма да излъжат, а пляскащите им на три ракии чичаци и домакини ще останат със сума апартаменти.. кой довършен кой не.
        това мнение не е препоръка за покупка или продажба на акции

        Коментар


        • Първоначално изпратено от segato Разгледай мнение
          Във всяка нормална държава на тоя самозабравил се бастун ще му скъсат дирника. В САЩ само преди няколко месеца нашокаха репите на брокерчетата и половината са безработни вече ( говорим поне за 600-700к човека). Да не говорим че асоциацията им ше плаша половин милиард първоначален сетълмент и ше видим колко ще е крайната сума. България естествено не е нормална държава и ше му се размине, ама на тия , които му верват няма как да им се размине. Доста от изказванията му са манипуалтивни или неверни. Тоя бил селянин, оня бил глуповат, това са елементарни стратегии за манипулация, които за съжаление работят в България ... вади някакви статийки че нямало достатъчно жилища в София , Китай било различно а и строителния брянш си бил ОК ... аре да почнем от Китай. В Китай строителството е thing зашото няма други опции за инвестиции. Затова ако нямаш апартамент(и) си беден и не може дори да се ожениш. Резултата е че цените на апартаментите експлоадираха и се нароиха една камара компании пирамиди, на които бизнеса им беше да продават на зелено и строят и купуват разрешителни с тези пари. Само , че в един момент цените минаха всякакви граници и понеже целта на купувачите е просто да имат документи за собственост се почнаха строежите на апартаменти дори без стълбища и асансьори в средата на нищото. Еми това си беше предизвестен колапс. Тоя бастун лекичко пропусна обясни че сградите които взривяваха не са завършени зашото практиката е фирмата да започне сграда, да я продаде и с парите да започне нова сграда за да може да я продаде и нея. Старата сграда е продадена но им трябва нова, която да продадат и пирамидата да продължи да бъде захранвана. По едно време започнаха бунтове защото хората трябваше да плащат вноски и ако не си ги платят губеха непостроените жилища а ако ги платят не получаваха нишо защото продадените сгради не се дострояват и стоят с години на груб строеж. Абе , неам време за тия простотии.

          2020 преди Ковид пазара на имоти тръгна надолу, с Ковид обаче пуснаха печатниците и качиха инфлацията . Естествено , че това качи цените на имотите. Бастуна се подиграва че 2019 не били познали за спада на имотите ама това е все едно некой хазартно зависим да удари джакпота и да се подиграва на тия които са спрели да играят. Ако ми каже че 2019 е знаел че ше има Ковид и печатници ще се съглася че тия които са предричали спукване на балона са в грешка. След това обаче , средата на 2022 в целия нормален свят всигнаха лихвите и цените паднаха. Около мен паднаха с около 30-40% има места и по-зле. Естествено не се върнаха на нива 2020 зашото инфлацията не можеш а и не искаш да я върнеш назад, ма я питайте тия дето са купили къща с кредит за 2 милки и сега им е с 600к надолу колко шастливи са че са си спасили парите от инфлацията. В България и това не стана, зашото сме уникални с най-яката икономика ( майтап бе , най-яката корупция) и това честно казано оше повече ме плаши зашото докато другите спряха да навиват махалото през Юни 2022 ние все оше го навиваме. Сега засега не виждам за какво се радвате. Ако някой е продал , честито, ако си държи апартаментчето нека да си смята печалбата като тръгне да го продава. Не съм сигурен, че тая идилия ше продължи дълго. Не знам кога ше дойде "изненадата" ма ше дойде. Всички знаят че ше дойде.
          Митко брокерчето наистина е тотален бастун.
          И то без да засягаме изопачаването на факти и пропускането на редица други с което изкривява действителността. С тези завъртяни мустачки ала барон Мюнхаузен може да е ментор и пътеводител само на полуграмотни брокеразчета които след още няколко месеца ще вият на лунна светлина от глад.

          Коментар


          • Първоначално изпратено от better Разгледай мнение

            Които може да са и "Perpetual", ама тихо тихо, че не заслужават фрии съвети.
            Aман от авантаджии.

            Коментар


            • Първоначално изпратено от better Разгледай мнение

              Които може да са и "Perpetual", ама тихо тихо, че не заслужават фрии съвети.
              Хаха, обичам подобни тайни, абе ти нормален ли си наистина? Около теб живеят известни фолк певачки, а те дават мило и драго, дали мъжете им не изневеряват, докато са по турнета. Всичко е видео 24/7.
              Last edited by Bailor; 30.04.2024, 23:23.

              Коментар


              • Първоначално изпратено от nradev1111 Разгледай мнение

                Брокера ще му отпусне и без разправии и без допълнителни разходи.
                Които може да са и "Perpetual", ама тихо тихо, че не заслужават фрии съвети.

                Коментар


                • Първоначално изпратено от better Разгледай мнение

                  Виж долния пост и тук:

                  https://www.binance.com/bg/loan

                  Ако ги чаткаш повече, тук:
                  https://aave.com/
                  https://uniswap.org/
                  Знам ги тия смешници, не са защитени от регулациите на ЕС. Имам колега, дето ми прави регистрация там, само криптоси, загубата му е колосална..

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от Bailor Разгледай мнение

                    Хаха,аз не ти предлагам на теб лично да теглиш кредит, а който и да било твой побратим инвестирал в битойн, дали банка би му отпуснала кредит, срещу този имагинерен актив? Що се правиш на улав?
                    Брокера ще му отпусне и без разправии и без допълнителни разходи.

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от better Разгледай мнение

                      Ти ги слушай тия. За какво ми е да вземам кредит от баМката? Аз парЕ имам достатъчно.
                      И, аз имам паре достатъчно бе варненец, язе имам достатъчно паре, кой си ти да се мериш с мен. Язе имам много паре!!!
                      Last edited by mibova; 01.05.2024, 08:50.

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от Bailor Разгледай мнение

                        Хаха,аз не ти предлагам на теб лично да теглиш кредит, а който и да било твой побратим инвестирал в битойн, дали банка би му отпуснала кредит, срещу този имагинерен актив? Що се правиш на улав?
                        Виж долния пост и тук:

                        https://www.binance.com/bg/loan

                        Ако ги чаткаш повече, тук:
                        https://aave.com/
                        https://uniswap.org/

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от better Разгледай мнение

                          Ти ги слушай тия. За какво ми е да вземам кредит от баМката? Аз парЕ имам достатъчно.
                          Хаха,аз не ти предлагам на теб лично да теглиш кредит, а който и да било твой побратим инвестирал в битойн, дали банка би му отпуснала кредит, срещу този имагинерен актив?
                          Last edited by mibova; 01.05.2024, 08:50.

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от Bailor Разгледай мнение
                            Ако Бетерчо влезе в клон на която и да била банка и удари портфейла си в биткойн, никъде няма да му дадат и 50ст. в залог!
                            За акво ми е да влизам в архаична баМка бре, като има DEFI или борси?

                            https://prnt.sc/b-iysUhdZzZu

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от Bailor Разгледай мнение

                              Знаех си...., слушай си Киро брейка тогава и се успокоявай! Аз, поне съм се научил в живота да чета и слушам всичко до край, което ми е спестило много главоболия, иначе ти може да пробваш да вземеш кредит срещу биткойн в банката, за да разбереш дали ще ти отпуснат такъв хахаха
                              Ти ги слушай тия. За какво ми е да вземам кредит от баМката? Аз парЕ имам достатъчно.

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от segato Разгледай мнение
                                Във всяка нормална държава на тоя самозабравил се бастун ще му скъсат дирника. В САЩ само преди няколко месеца нашокаха репите на брокерчетата и половината са безработни вече ( говорим поне за 600-700к човека). Да не говорим че асоциацията им ше плаша половин милиард първоначален сетълмент и ше видим колко ще е крайната сума. България естествено не е нормална държава и ше му се размине, ама на тия , които му верват няма как да им се размине. Доста от изказванията му са манипуалтивни или неверни. Тоя бил селянин, оня бил глуповат, това са елементарни стратегии за манипулация, които за съжаление работят в България ... вади някакви статийки че нямало достатъчно жилища в София , Китай било различно а и строителния брянш си бил ОК ... аре да почнем от Китай. В Китай строителството е thing зашото няма други опции за инвестиции. Затова ако нямаш апартамент(и) си беден и не може дори да се ожениш. Резултата е че цените на апартаментите експлоадираха и се нароиха една камара компании пирамиди, на които бизнеса им беше да продават на зелено и строят и купуват разрешителни с тези пари. Само , че в един момент цените минаха всякакви граници и понеже целта на купувачите е просто да имат документи за собственост се почнаха строежите на апартаменти дори без стълбища и асансьори в средата на нищото. Еми това си беше предизвестен колапс. Тоя бастун лекичко пропусна обясни че сградите които взривяваха не са завършени зашото практиката е фирмата да започне сграда, да я продаде и с парите да започне нова сграда за да може да я продаде и нея. Старата сграда е продадена но им трябва нова, която да продадат и пирамидата да продължи да бъде захранвана. По едно време започнаха бунтове защото хората трябваше да плащат вноски и ако не си ги платят губеха непостроените жилища а ако ги платят не получаваха нишо защото продадените сгради не се дострояват и стоят с години на груб строеж. Абе , неам време за тия простотии.

                                2020 преди Ковид пазара на имоти тръгна надолу, с Ковид обаче пуснаха печатниците и качиха инфлацията . Естествено , че това качи цените на имотите. Бастуна се подиграва че 2019 не били познали за спада на имотите ама това е все едно некой хазартно зависим да удари джакпота и да се подиграва на тия които са спрели да играят. Ако ми каже че 2019 е знаел че ше има Ковид и печатници ще се съглася че тия които са предричали спукване на балона са в грешка. След това обаче , средата на 2022 в целия нормален свят всигнаха лихвите и цените паднаха. Около мен паднаха с около 30-40% има места и по-зле. Естествено не се върнаха на нива 2020 зашото инфлацията не можеш а и не искаш да я върнеш назад, ма я питайте тия дето са купили къща с кредит за 2 милки и сега им е с 600к надолу колко шастливи са че са си спасили парите от инфлацията. В България и това не стана, зашото сме уникални с най-яката икономика ( майтап бе , най-яката корупция) и това честно казано оше повече ме плаши зашото докато другите спряха да навиват махалото през Юни 2022 ние все оше го навиваме. Сега засега не виждам за какво се радвате. Ако някой е продал , честито, ако си държи апартаментчето нека да си смята печалбата като тръгне да го продава. Не съм сигурен, че тая идилия ше продължи дълго. Не знам кога ше дойде "изненадата" ма ше дойде. Всички знаят че ше дойде.
                                Айде недей и ти така със 7млн. мокри гърбове. Знаеш, че в САЩ нелегалите са 7млн.Как ги регулирате нелегалите а? Регулирате , ама другия път, и аз мога да кацна в САЩ и да работя 20 години, особено, като ти самия разбра, че разбирам по-добър английски и турски и мога безгрижно да си живея в тази пробита държава, нищо, че тука ни искат визи и ни гледат под лупа, смешници...
                                Last edited by Bailor; 30.04.2024, 22:33.

                                Коментар

                                Working...
                                X