IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Какво поскъпване очаквате на жилищните имоти?

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от bulgarian lev Разгледай мнение

    Хем им казах от първа ръка когато търсих квартира в Пловдив преди месец...една и съща обява я налазили 100 агенции с по трима брокерчета най-малко с жълто по устата които се цакат взаимно. И купувам, и отдавам, и наемам. Аз съм на пазара с квото и да е, така се е случило. И давам примери от практиката, а не да ровя Гугъл и "Смейсебук"
    Гугъл и "Смейсебук" лъжат, брокеразите казват истината и само истината....

    Коментар


    • Първоначално изпратено от два_таралежа Разгледай мнение

      Виж сега Гъгъл-всезнайко,

      а знаеш ли средния брой обяви през различни агенции за един и същи имот отдаващ се под наем? От реалната цифра махаш набирателните обяви и тези които не са махнати след като имота е отдаден. Ще се изненадаш какво трицифрено число се получава и тогава ще си обясниш опашката пред вратата на ратко за освободена маломерка.

      И друго: значи вярваш на броя обяви за под наем, но не вярваш на средните цени?? Или просто искаш бъдещите зазиданяци да вярват в това което много им се ще да чуят?? Ти си лесен, ще наследиш още, ама има перонци дето като кольо ще наследят само по 1/6 от етаж от къща в Горно-надолнище. Те какво ще правят?
      Хем им казах от първа ръка когато търсих квартира в Пловдив преди месец...една и съща обява я налазили 100 агенции с по трима брокерчета най-малко с жълто по устата които се цакат взаимно. И купувам, и отдавам, и наемам. Аз съм на пазара с квото и да е, така се е случило. И давам примери от практиката, а не да ровя Гугъл и "Смейсебук"
      Останете си гладни, останете си глупави - Стив Джобс

      Коментар


      • Не е Бахамите, ама не дивея по нивята като тебе. 2,3,4 няма как да знаеш какво и колко. Не съскайте бе, по злобни сте от жени

        Коментар


        • Първоначално изпратено от Minaiivan Разгледай мнение

          Казвам живея бе мило, не работя. Работят нещата за мен в Бг. Прави разлика де Ако имате намерение да се трепете до 65 години, аз нямам. Пенсията е хубаво нещо
          аа ясно
          рентиер от шумен (с 2 апарта във Варна), който с наемите живее в топлите страни (вероятно Бахамите)

          така може
          това мнение не е препоръка за покупка или продажба на акции

          Коментар


          • Първоначално изпратено от bertram Разгледай мнение

            и какво сега 'гастарите' ???
            Казвам живея бе мило, не работя. Работят нещата за мен в Бг. Прави разлика де Ако имате намерение да се трепете до 65 години, аз нямам. Пенсията е хубаво нещо

            Коментар


            • Първоначално изпратено от nradev1111 Разгледай мнение

              С килийно.
              ма то и за килийното се иска акъл!

              Коментар


              • Най- новата изява на професор Краси за имотите
                https://youtu.be/aAUGcsfKXPM?si=HizSc6m1GDakAR9z

                Коментар


                • Първоначално изпратено от Minaiivan Разгледай мнение
                  Аз живея повече време извън Бг, на топло, хубаво място. Не ме мислете в шумен ли съм, във варна ли. наемите ми помагат да си живучам спокойно и подредено. Смятам да продам нещо в бг и да купя тук, но го обмислям още, защото данъците са кофти. Хайде, весели празници и по спокойно, че сте много напрегнати.
                  И не , не е намаляло търсенето във Варна, нито при продажбите , нито при наемите, а вий си четете статистиката и зяпайте фб
                  и какво сега 'гастарите' ???
                  това мнение не е препоръка за покупка или продажба на акции

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от ejonny2376 Разгледай мнение

                    Ти драги с какво образование си?
                    С килийно.

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от better Разгледай мнение
                      Ето я "блъсканицата" за квартира във Варна:
                      -----------------


                      Alexander Plamenov Petrov
                      Здравейте, търся си квартира за сам човек до 400 - 450 лв. Непушач, без домашен любимец, дългосрочно.


                      Таня Железова
                      Ален Мак , едностаен , тел . 0899915334

                      Десислава Маринова
                      Водещ сътрудник
                      Предлагам боксониера в гръцката махала на центъра е

                      Галина Камбурова-Кукенска
                      От май месец отдавам сутерена стая под наем. Има баня, тоалетна, безплатна телевизия на Виваком. Стаята е за сам човек. Намира се зад Катедралата. Наем 200 лв.

                      Йонина Архангелска
                      Мога да предложа на Чаталджа за 250лв приземен ет.
                      О-о, ама това ли била "великата" тухлена "инвестиция" у бе-ге-то?!

                      Прахосват за тухли по 200 хилядарки взети назаем от банките,
                      после да го пуснат за 200 - 250 лева под наем ?!
                      И десетилетия от живота си трябва да връщат заемите...

                      Както казват - Thanks but no thanks...
                      ( ! ) Мнението ми води до фалит и финансови загуби

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от Minaiivan Разгледай мнение
                        Аз живея повече време извън Бг, на топло, хубаво място. Не ме мислете в шумен ли съм, във варна ли. наемите ми помагат да си живучам спокойно и подредено. Смятам да продам нещо в бг и да купя тук, но го обмислям още, защото данъците са кофти. Хайде, весели празници и по спокойно, че сте много напрегнати.
                        И не , не е намаляло търсенето във Варна, нито при продажбите , нито при наемите, а вий си четете статистиката и зяпайте фб
                        Гастарче ли си бе мамин сладък ?

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от better Разгледай мнение
                          Ето една реална обява от групата:

                          тия са от контингента на евго
                          препоръка е

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от два_таралежа Разгледай мнение

                            Този виц много ме развесели.
                            а мен ме изплаши
                            препоръка е

                            Коментар


                            • Аз живея повече време извън Бг, на топло, хубаво място. Не ме мислете в шумен ли съм, във варна ли. наемите ми помагат да си живучам спокойно и подредено. Смятам да продам нещо в бг и да купя тук, но го обмислям още, защото данъците са кофти. Хайде, весели празници и по спокойно, че сте много напрегнати.
                              И не , не е намаляло търсенето във Варна, нито при продажбите , нито при наемите, а вий си четете статистиката и зяпайте фб

                              Коментар


                              • Повечето т.нар "инвеститори" във Вн последните год. са хора от близките села и градове - Добрич, Шумен, Търговище, Разград и т.н. Голяма част са или гурбетчии, или хора с някой лев от дребен бизнес, земеделци ит.н
                                Всчики те са подлъгани от играчите, че ако купят ап, ще имат гарантиран доход до края на живота си (мечтата на всеки човек с ниска финансова култура).

                                Това донякъде работеше - имам познати гурбетчии с 2-3 ап, купени пред 10 год на смешни цени, които си докарваха доп доход, но заради това брутално застрояване всичко приключи. Наемателите им си купиха свои, и зарязаха квартирите, отделно строителите заляха пазара с т.нар "маломерки", които стават само за наем.
                                До гранда има цели блокове като болници - с по 300-400 ап, около тях можеш да видиш ТХ, H, T и т.н, всеки мъкне чували, плочки, ремонтира с надежда да отдаде.

                                Интересното е, че всички тези маломерни кофтори са със статут на "склад" вкл и тези на високите етажи, отделно партидите са като на склад - 3 KW (или 5 не помя), като пуснеш климатика и пада предпазителя. Има оше мн фрапиращи неща, за които не ми се пише. Общо взето е спестено яко от всичко, кое колко ще издържи - тепърва ще се види, но едно е сигурно, няма наематели за всички, а предстои да излязат още хиляди такива.

                                На играчите чИститУ. На пишман инвесторите - дупИ да им е яко.
                                Last edited by better; 01.05.2024, 18:41.

                                Коментар

                                Working...
                                X