IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Какво поскъпване очаквате на жилищните имоти?

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от nradev1111 Разгледай мнение

    И при висока инфлация с договор за 99 години Ландлорда духа супата.
    да, направо без пара им идва на квартирантитИ
    препоръка е

    Коментар


    • Първоначално изпратено от bota156 Разгледай мнение

      Кво ми ги хвалиш тез бараки. Кат духне вятъра и си я търсиш в съседния ЩАТ. Обикновено е на трески
      Не ги хваля, приличат на тази в Гео Милев. От торнадо спасение няма. Дори да е тухлена сграда, ще я разсипе. Вятъра вдига коли и дървета и удрят като снаряди. Смила всичко.
      Last edited by segato; 13.05.2024, 08:46.

      Коментар


      • Първоначално изпратено от segato Разгледай мнение

        Това е някакъв майтап сигурно. Баси , тия 2-те обяви на лорда, колко време стоят ? 2 години ? А уж само да излезне нешо на пазара и го лапват.

        В България очаква ли се като купиш жилище да го разкъртиш и да му смениш кухнята и баните ? Като гледам обявата за 370к , баси , то трябва да с разбива всичко бе. За първи път виждам кухненски плот направен от плочки за под. Това OK ли е да се слага храна на него? В кухнята сложили някаква маломерна печка с 30 см разстояние до шкафа. WTF ???? Отделно, че като гледам таваните с това малко скосяване, май е фургон или нещо такова.

        Проверих кои къши в САЩ плащат наем за земята, че лордчето много ги мисли. Точно тези в трейлър парковете плашат наем на земята , но понеже се водят фургони не плащат пък проперти такси. Тия къщи са за много бедни хора. Даже не знам защо им казвам къши. Те не са. Водят се Manufactured Home. Ето тука 2 за горе долу съшите пари като тези Гео Милев:
        https://www.zillow.com/homedetails/4...6686529_zpid/?
        https://www.zillow.com/homedetails/4...6686600_zpid/?

        Ако не друго, човек може поне да отиде до кенеф без да се налага да го разбива цвлия преди да го ползва. Виждате какви са таваните нали ? В Гео Милев да не са направили трейлър парк ?
        Кво ми ги хвалиш тез бараки. Кат духне вятъра и си я търсиш в съседния ЩАТ. Обикновено е на трески
        Нямам доверие в НИЩО и НИКОЙ

        Коментар


        • Първоначално изпратено от better Разгледай мнение

          Кой ще даде за тия свинарници 470 000 евра бре? Вие луди ли сте?
          Това е някакъв майтап сигурно. Баси , тия 2-те обяви на лорда, колко време стоят ? 2 години ? А уж само да излезне нешо на пазара и го лапват.

          В България очаква ли се като купиш жилище да го разкъртиш и да му смениш кухнята и баните ? Като гледам обявата за 370к , баси , то трябва да с разбива всичко бе. За първи път виждам кухненски плот направен от плочки за под. Това OK ли е да се слага храна на него? В кухнята сложили някаква маломерна печка с 30 см разстояние до шкафа. WTF ???? Отделно, че като гледам таваните с това малко скосяване, май е фургон или нещо такова.

          Проверих кои къши в САЩ плащат наем за земята, че лордчето много ги мисли. Точно тези в трейлър парковете плашат наем на земята , но понеже се водят фургони не плащат пък проперти такси. Тия къщи са за много бедни хора. Даже не знам защо им казвам къши. Те не са. Водят се Manufactured Home. Ето тука 2 за горе долу съшите пари като тези Гео Милев:
          https://www.zillow.com/homedetails/4...6686529_zpid/?
          https://www.zillow.com/homedetails/4...6686600_zpid/?

          Ако не друго, човек може поне да отиде до кенеф без да се налага да го разбива цвлия преди да го ползва. Виждате какви са таваните нали ? В Гео Милев да не са направили трейлър парк ?
          Last edited by segato; 13.05.2024, 02:57.

          Коментар


          • Първоначално изпратено от nradev1111 Разгледай мнение

            И при висока инфлация с договор за 99 години Ландлорда духа супата.
            Не знам как е в Англия. В Китай, доколкото знам, държавата дава под наем земя на строителя за някакъв период (май 70 години), той строи блок и продава апартаментите (без земята), но не знам какво става след 70 години, дали срутват жилишето или ше карат купувачите да плашат наем за земята на държавата.
            В САЩ най-близкото до наем на земя са трейлър парковете. Човек наема земя от собственика и си закарва преносимата къща. Не съм запознат с подробности, нито пък познавам някой , който живее в трейлър парк, но има много негативен израз който се изпозлва когато искаш да кажеш , че някой е беден, прост, няма перспктива .... абе много много негативен израз е точно да кажат че някой е от трйлър парк. Не знам дали лордчето познава някой в трейлър парк и си мисли, че всички са така или просто бърка държавите.

            Коментар


            • Първоначално изпратено от August Разгледай мнение
              Привет!
              Има ли много чакащи на перона, че са разредили влаковете по новото разписание, а някъде вече и влак не минава
              Че и билетите дигнали с 20 процента на влаковете, въпреки твърденията на академика от юзу юлко, че сме в дефлация )) юлка, що те предуплеждават всяка вечер за бан ве брат, много си нервен, олабвай някак, че лоша работа
              Last edited by X_Y; 13.05.2024, 09:18.

              Коментар


              • Първоначално изпратено от ярък Разгледай мнение

                Малко си объркал локациите (щатите с Великобритания), но по принцип си прав...В Лондон купуват имот с 99г право на собственост.
                Плащат на гореспоменатите лордове годишна такса и те са пиявиците на Лондон.
                И при висока инфлация с договор за 99 години Ландлорда духа супата.

                Коментар


                • [QUOTE=Bailor;n4180421]



                  Коментар




                  • Коментар


                    • Първоначално изпратено от polax Разгледай мнение

                      Кво е това число бе лорде? Що има "б" ? Техническа грешка, едва ли?
                      Вече се обърках, Ако числото е 70500, какво стана с онези 2 млн от вчера.

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от Bailor Разгледай мнение

                        Ще ти кажа, защо съм искрен. Защото никога не съм способен да завидя на по-успял от мен. Имам самочувствието да успявам, щото имам точно това самочувствие да съм пионер в много области. Това за имотите и двамата знаем, че е пълен ташак, ама аз купил ли съм 600м2 в София, купил съм. Сега съм в IBKR. До 10г. мисля да бия рекорда ми в имоти от 705 0б0€.
                        Кво е това число бе лорде? Що има "б" ? Техническа грешка, едва ли?
                        Вече се обърках, Ако числото е 705060, какво стана с онези 2 млн от вчера.
                        Last edited by polax; 12.05.2024, 23:05.

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от Julius_BG
                          Защо има инфлация , а не дефлация, това е въпроса, не се оправдавай със смешни доводи

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от Bailor Разгледай мнение

                            Ще ти кажа, защо съм искрен. Защото никога не съм способен да завидя на по-успял от мен. Имам самочувствието да успявам, щото имам точно това самочувствие да съм пионер в много области. Това за имотите и двамата знаем, че е пълен ташак, ама аз купил ли съм 600м2 в София, купил съм. Сега съм в IBKR. До 10г. мисля да бия рекорда ми в имоти от 705 0б0€.


                            На демо-сметки всички сте много силни!

                            Last edited by X_Y; 13.05.2024, 09:12.

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от bertram Разгледай мнение

                              в щатите има много земя
                              продава се
                              А, ти можеш ли да си я купиш? Май не

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от bertram Разгледай мнение

                                в щатите има много земя
                                продава се
                                Ами, купи си я и си я отдавай тогава
                                Направо я купи земята под къщата на сегато и стани негов лорд!
                                Last edited by Bailor; 12.05.2024, 22:49.

                                Коментар

                                Working...
                                X