IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Какво поскъпване очаквате на жилищните имоти?

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от ratten Разгледай мнение

    много харесвам дувар от камък
    преди 2-3 години ходихме на чифлика и по пътя някъде редяха един
    ама като нарисуван беше.
    но майсторите ги нямаше

    но като гледам май ще се ходи първо на фиш-фиш
    Естествено че първо на Фиш-Фиш.
    Останете си гладни, останете си глупави - Стив Джобс

    Коментар


    • Първоначално изпратено от Minaiivan Разгледай мнение
      Аве, бетърчо, по битивито казаха , че във Варна скокът на цените бил най голям. Що така ве , ти рутиш с години, те все нагоре
      Щото е продал в Чайка и сега само в Провадия може да купи. А и коня радте, ама що му не достига не знам. Поне за един, явно не умее да борави с имоти.
      Останете си гладни, останете си глупави - Стив Джобс

      Коментар


      • Първоначално изпратено от better Разгледай мнение

        Това са някакви фантазии. Тези селски (и градски) колиби са с неограничен съплай, когато цените тръгнат нагоре, веднага се появяват и хора, които наводняват пазарЯ с хиляди та даже и милиони от тях (с малки изключения). При Биткойн единствения начин да се "задоволи" търсенето е като се вдигне цената.
        Бетърчо, момко, мойто момче, в селата има вече имоти повече струващи от твоя в Чайка-Варна. Вервай ми. Не те знам къде гледаш освен у коня, но оглеждай нещата по-подробно. У вашия край не е така, къща на морето и къща на 5 км далеч от морето е с огромна разлика. Но къща баш на морето като моята вече не мож намери, камо ли да получиш оферта. А цените са огромни и да намериш някоя.
        Останете си гладни, останете си глупави - Стив Джобс

        Коментар


        • Първоначално изпратено от better Разгледай мнение

          Е как кой.
          Кой, не си ти засега, ама ако решиш заповядай!
          Останете си гладни, останете си глупави - Стив Джобс

          Коментар


          • Аве, бетърчо, по битивито казаха , че във Варна скокът на цените бил най голям. Що така ве , ти рутиш с години, те все нагоре

            Коментар


            • Първоначално изпратено от nradev1111 Разгледай мнение

              А кой им слугува на гостите?
              Радев, грамотен си повече от списващите тук икономически. Кой мислиш? Аз ли? Цифрата която дадох е нето, след като платя на слугуващите. Ти как си представяш, има хора отдават по 20 имота, те ли слугуват. Мама му стара, Кретеня ви научи зле, давайки ви зоб как с циглето правят мекици, свирки и кафе на гостите и им чистят кенефа.
              Останете си гладни, останете си глупави - Стив Джобс

              Коментар


              • Първоначално изпратено от mikomikov Разгледай мнение


                Има "уроци" по предмети за инвестиционна култура, които трябва задължително да се преподават в училище...

                Деда ми (дядо, светла му памет!), с къща на два етажа (по 100 кв.м.) на етаж, с чардак и редени плочи на покрива, 70 см. дебел зид и дограма - двойни прозорци и дъбови врати, в китно селце в Балкана - имаше и вършачка за зърно...

                Малък бях тогава,, във ваканция, а деда ми, в края на огромния двор, с плодните дървета - правеше свинарник... Играех около него и го гледах как работи, помагах с разни дреболии..., а той казваше, че щом го гледам, то аз съм ... инженера (в този проект!)...

                Баща ми (светла му памет!) - продаде тази къща в соца и това - без грам угризения. Взел е жълти стотинки и не е купил нищо насреща...

                Сега собствениците на къщата дават мило и драго, за да притежават целия имот - (не са собственици на земята! ) ...Бърза работа нямам, за да го продавам...

                В заключение: някои уроци могат да влязат в програмите на училището, но и в инвестиционната култура ще има слаби ученици, които с лека ръка ще заменят Златния Наполеон за банкнота с няколко нули...
                Е, видя ли? Почести и поклон на дядо ти!
                Останете си гладни, останете си глупави - Стив Джобс

                Коментар


                • Първоначално изпратено от ratten Разгледай мнение

                  нямам против. колко човека събира тая къща?

                  на единя ми дядо имота е във врачанското село буковец. и да го постегна, на следвашия месец ще е отново за стягане и обзавеждане.
                  не живееш ли в тая къща и не си ли там по 1-2 пъти месечно или 2-3 месеца в годината, не ти трябва.
                  гледах и аз имоти в троян и по априлци, но като знам, колко пъти ще ида, само ще ги съсипя.
                  Хиляда наследника продаваме реституирана къща с двор в априлци. Обади ми се ако те интересува.

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от nradev1111 Разгледай мнение

                    А кой им слугува на гостите?
                    Е как кой.

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от bulgarian lev Разгледай мнение
                      Селска колиба след 5 години ще е колкото апарт в Коньовица сега. Хахахаха!
                      Това са някакви фантазии. Тези селски (и градски) колиби са с неограничен съплай, когато цените тръгнат нагоре, веднага се появяват и хора, които наводняват пазарЯ с хиляди та даже и милиони от тях (с малки изключения). При Биткойн единствения начин да се "задоволи" търсенето е като се вдигне цената.

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от bulgarian lev Разгледай мнение

                        Нищо, Песи. Коня и криптосите не гранясват. Лошото е че няма да капитализират, щото лакомията е заложена в психиката на индивида - 99% от тях. Ще кажат, ако капитализирам ка ше купя конове, те са скъпи...флашките може да ги занулят за секунда, само трябва някой милиардер да реши че момента е настъпил. С флашки и нули-единици и малко Кока за настроение към прогреса. Хахахаха! Па ако тва стане глей тогава с имотите кво ще се случи. Селска колиба след 5 години ще е колкото апарт в Коньовица сега. Хахахаха! За Варна и Пловдив не разбирам, там само от наеми разбирам и изблъсках всички с лакти за да наема апартче в Пловдив там където исках.
                        Как ще стане тая работа? И защо мислиш, че ако някой милиардер реши да разкеши, няма да се появи (появят) други милиардери или цели държави, които да изкупят всичко? Да ти напомня ли, че предстои да одобрят Биткойн ETF и не в Ел Салвадир или Аржентина, а в Китай.
                        В момента се подготвя финансовата система на бъдещето, Биткойн мрежата е по-мощна от 500 те най-мощни компютри взети заедно. Всичко измерено в Биткойн се срива с невиждани темпове.....и ще продължава да се срива.... BuyBitcoin. HODL!

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от ratten Разгледай мнение

                          много харесвам дувар от камък
                          преди 2-3 години ходихме на чифлика и по пътя някъде редяха един
                          ама като нарисуван беше.
                          но майсторите ги нямаше

                          но като гледам май ще се ходи първо на фиш-фиш
                          Какво ще правиш сред купища фекалии и смрад? На ръба на свлачище? Имай уважение към себе си.

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от ejonny2376 Разгледай мнение

                            Долният етаж е около 40 квадрата механа + килер и баня. Горният е с 3 спални, коридор и баня. Две от спалните не са обзаведени все още, говорил съм до есента да са готови мебелите и за там. Много декорация също - оръжия, керамика, дърворезби...Всичко е 100% масив и в автетичен стил и камък-плочи, лющени на ръка от прадедите. Много стари къщи и плевни се съброиха и се намират лесно плочи, по 30 лева квадрата, но няма майстори.
                            много харесвам дувар от камък
                            преди 2-3 години ходихме на чифлика и по пътя някъде редяха един
                            ама като нарисуван беше.
                            но майсторите ги нямаше

                            но като гледам май ще се ходи първо на фиш-фиш
                            препоръка е

                            Коментар


                            • https://www.24chasa.bg/biznes/article/17631622

                              ​​​​​​​хаха

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от ratten Разгледай мнение

                                нямам против. колко човека събира тая къща?

                                на единя ми дядо имота е във врачанското село буковец. и да го постегна, на следвашия месец ще е отново за стягане и обзавеждане.
                                не живееш ли в тая къща и не си ли там по 1-2 пъти месечно или 2-3 месеца в годината, не ти трябва.
                                гледах и аз имоти в троян и по априлци, но като знам, колко пъти ще ида, само ще ги съсипя.
                                Долният етаж е около 40 квадрата механа + килер и баня. Горният е с 3 спални, коридор и баня. Две от спалните не са обзаведени все още, говорил съм до есента да са готови мебелите и за там. Много декорация също - оръжия, керамика, дърворезби...Всичко е 100% масив и в автетичен стил и камък-плочи, лющени на ръка от прадедите. Много стари къщи и плевни се съброиха и се намират лесно плочи, по 30 лева квадрата, но няма майстори.

                                Коментар

                                Working...
                                X