IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Какво поскъпване очаквате на жилищните имоти?

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от ThePawnbroker Разгледай мнение

    https://home2u.bg/property/3-%D1%81%...%B5%D0%BD-122/
    Няма асансьор. Има големи таван и мазе. На тази цена има нула огледи и ще я свалят тия дни........... за мен въпроса е защо не я пуснаха адекватно още август, а не самата цена. И двамата мастити брокери твърдяха... 280К..до 260К да паднели, после леко дадоха надолу....... Тоест твърдя, че изкуствено държат цените високи. И това нищо не им струва. Не плащат неустойки за изгубеното време. А хората се надъхват така. Като видят тези обяви, комшиите си казват " Опа, моя е по-хубав, значи струва....."
    Апарта е за ремонт и няма асансьор и квартала е мизерен.215К е много.

    Коментар


    • Първоначално изпратено от ratten Разгледай мнение

      по-рано трябваше да кажеш
      вече съм готова конфекция
      Ти, винаги си добре дошъл,без никакви други условия, даже, без каквито и да било условия! Аз, отдавна планирах да се видя с теб!
      Last edited by Bailor; 03.04.2024, 22:50.

      Коментар


      • Първоначално изпратено от nradev1111 Разгледай мнение

        да
        https://home2u.bg/property/3-%D1%81%...%B5%D0%BD-122/
        Няма асансьор. Има големи таван и мазе. На тази цена има нула огледи и ще я свалят тия дни........... за мен въпроса е защо не я пуснаха адекватно още август, а не самата цена. И двамата мастити брокери твърдяха... 280К..до 260К да паднели, после леко дадоха надолу....... Тоест твърдя, че изкуствено държат цените високи. И това нищо не им струва. Не плащат неустойки за изгубеното време. А хората се надъхват така. Като видят тези обяви, комшиите си казват " Опа, моя е по-хубав, значи струва....."

        Коментар


        • Първоначално изпратено от Bailor Разгледай мнение

          Аз в момента съм си в двора, на 30м. от улицата и на 3км. от Народното събрание. Мога да поканя всеки от вас.
          по-рано трябваше да кажеш
          вече съм готова конфекция
          препоръка е

          Коментар


          • Първоначално изпратено от bota156 Разгледай мнение


            ако нямаш двор най-голямата стая трябва да е децката. 2 кашона играчки трябва да могат да се разхвърлят някъде
            Аз в момента съм си в двора, на 30м. от улицата и на 3км. от Народното събрание. Мога да поканя всеки от вас.Заповядайте,който каквито желания има, ако някой иска да ми пали къщата или само да я види. Намира се на на 3км. от народното събрание и не я продавам за под 1 000 000лв. Съжалявам...
            Добре де ще направя промоция за приятели 950 000 €., ама само, ако рекламирате агенцията на лорда в продължение на 12 месеца.
            Last edited by Bailor; 03.04.2024, 22:36.

            Коментар


            • Първоначално изпратено от bota156 Разгледай мнение

              ако нямаш двор най-голямата стая трябва да е децката. 2 кашона играчки трябва да могат да се разхвърлят някъде
              съгласен съм.
              децката е най-важната стая
              препоръка е

              Коментар


              • Първоначално изпратено от ratten Разгледай мнение

                40 квадрата децка...
                май го отглеждат в някой бивш пилещарник
                ако нямаш двор най-голямата стая трябва да е децката. 2 кашона играчки трябва да могат да се разхвърлят някъде
                Нямам доверие в НИЩО и НИКОЙ

                Коментар


                • Първоначално изпратено от ratten Разгледай мнение

                  моя грешка
                  помислих, че ще изоставяме имотния рубеж
                  и ще бием отбой
                  а то било само за преброяване на живите понижители

                  лордче, радев изглежда е и оценител
                  защо не му дадеш да ти калкулира капиталовата
                  няма да те таксува дебело
                  Понижител, няма притежания. Понижител, нищо не може да докаже, като притежание. Основен закон на собствеността. Като цяло, понижител ли си, означава,че си пълен клошар...

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от Bailor Разгледай мнение

                    Айде покажи ми я тази детска, дето се хвалиш с нея а..
                    40 квадрата децка...
                    май го отглеждат в някой бивш пилещарник
                    препоръка е

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от Bailor Разгледай мнение

                      Извинявай, ако съм те понвел нещо!
                      моя грешка
                      помислих, че ще изоставяме имотния рубеж
                      и ще бием отбой
                      а то било само за преброяване на живите понижители

                      лордче, радев изглежда е и оценител
                      защо не му дадеш да ти калкулира капиталовата
                      няма да те таксува дебело
                      препоръка е

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от Frosty Разгледай мнение
                        ?! Бай Лордев, че тя децката ми е колкото площта на цялата ти маломерка в Бургас...

                        Набил си си парите в някаква тъпа кутийка 40 квадрата, дето не става за живеене, а само за склад...
                        Айде покажи ми я тази детска, дето се хвалиш с нея а..ще ми я покажеш, ама в някой друг живот, нали смешнико...

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от ratten Разгледай мнение

                          лордчето ме подведе
                          Извинявай, ако съм те понвел нещо!

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от Frosty Разгледай мнение
                            ?! Бай Лордев, че тя децката ми е колкото площта на цялата ти маломерка в Бургас...

                            Набил си си парите в някаква тъпа кутийка 40 квадрата, дето не става за живеене, а само за склад...
                            Хол- 17м2 и стая-11м2. Холът е напълно стандартен за холовете в панелните гарсониери, а стаята, ведно с кухнята-11м2. Има килер и санитарен възел. На десет минути пеша ми е от централния плаж на Бургас. Нямам идея къде ти е детската, ако е в Полски Тръмбеш, печелиш положително! Не мога да се меря с такъв великан провинциялен. Хахаха, айде пак да си мерим величествата след година, искаш ли а?

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от bertram Разгледай мнение

                              това не трябваше ли аз да го напиша
                              лордчето ме подведе
                              препоръка е

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от ratten Разгледай мнение

                                луда работа е, в студентски си стана цял един нов квартал зад нса
                                на бенакса и по черни връх още 2
                                сигурно се чака столицата да събере 60% от природонаселението
                                това не трябваше ли аз да го напиша
                                това мнение не е препоръка за покупка или продажба на акции

                                Коментар

                                Working...
                                X