IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Какво поскъпване очаквате на жилищните имоти?

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от ejonny2376 Разгледай мнение

    Това май е районът около Женски Пазар. Че е мизерно, ясно. Че е пълно с арабели и всякаква измет - също. От друга страна, с повечко усилия от страна на общината, тези райони може да се пооправят и да станат много добри (в далечно бъдеще). Твърде централно е, за да бъде оставено в това положение....

    Абсурдно е някак си на няколкостотин метра оттам цените да са двойни, а дори калпаво ново строителство във Вадите да е значително по-скъпо. Това са си 90 квадрата чисти в топ център. Ако можеха да не го продават, а да си го оставят за след 20-30 години, може и да извадят късмет.
    Мечти - всички центрове на столиците се превръщат в ГЕТА. Ние сме последните, ака ще става само ПО-ЗЛЕ.
    Анез дето искат двойни цени само щото са от другата страна на булеварда просто ще станат на цените на гетото.
    То и ний си мислехме че кат влезем в ес ще станем богати кат западняците. Случва се точно обратното онез стават бедни кат нас
    Нямам доверие в НИЩО и НИКОЙ

    Коментар


    • Човек колкото по-стиснат е толкоз по-малко печели,
      Колкото повече гледа към това което има толкоз по-малко печели - неписани правила. Толкоз за Байлор.
      Аз за плъхът и за останалите мастити брокери и инвеститори тук с по няколко акаунта, в момента се случва най-справедливото наказание за тях - мъртъв пазар.Стискам палци цените да се задържът по-дълго така и никой да не купува а те инвестират с времето си и парите си.

      Коментар


      • Моля, спрете да злорадствате ами водете конструктивен разговор във връзка с информацията, която имате без предположения, в противен случай ще изтриваме обидните мнения.

        Коментар


        • Първоначално изпратено от bertram Разгледай мнение

          колега,
          това твоето не е живот... всяка вечер 1-2-3 ракии се почва калкулацията
          харчи ги тези милиони бе лорде
          иди повози се на самолет , виж свят - географ си
          Е как да ги харчи, след като повечето му имоти не са негови, а съсобственост с други хора.
          Той Лорда ако можеше, досега да ги е продал и щеше да си харчи милионите...
          ( ! ) Мнението ми води до фалит и финансови загуби

          Коментар


          • Първоначално изпратено от bertram Разгледай мнение

            колега,
            това твоето не е живот... всяка вечер 1-2-3 ракии се почва калкулацията
            харчи ги тези милиони бе лорде
            иди повози се на самолет , виж свят - географ си
            Един милион Евро в дългосрочни ДЦК на 4% могат да генерират по 6500 лева средно месечно пасивен доход...При това планируем, знаеш точно на коя дата се плаща купонът. Като се купят 12 различни емисии може даже да имаш месечни плащания.....И може още днес да си подсигуриш тази лихва за 30-40 години напред, преди ЕЦБ да са свалили лихвите...
            Аз да съм на Лордчето, ще я разкарам тази къща и ще си ида на Радомир сред природата и ще си пия алкохол на воля и няма да се трепя за 1700 лева заплата, нито ще мисля разни потребителски...

            Уви. Милиончето май-май е само в главата на Лорда след 300 грама първак. Реалността е съвсем друго нещо. Ако всеки софийски кофтор струваше милион, София щеше да е Монако...
            Last edited by ejonny2376; 04.04.2024, 12:25.

            Коментар


            • Първоначално изпратено от nradev1111 Разгледай мнение

              Апарта е за ремонт и няма асансьор и квартала е мизерен.215К е много.
              Това май е районът около Женски Пазар. Че е мизерно, ясно. Че е пълно с арабели и всякаква измет - също. От друга страна, с повечко усилия от страна на общината, тези райони може да се пооправят и да станат много добри (в далечно бъдеще). Твърде централно е, за да бъде оставено в това положение....

              Абсурдно е някак си на няколкостотин метра оттам цените да са двойни, а дори калпаво ново строителство във Вадите да е значително по-скъпо. Това са си 90 квадрата чисти в топ център. Ако можеха да не го продават, а да си го оставят за след 20-30 години, може и да извадят късмет.

              Коментар


              • nradev1111 написа:
                Знаем за твоите инвестиции в имоти.Магазин 10кв.м в Световния търговски център в Овча купел и наследствена къща в Редута и една наследствена в Радомир дето си съсобтвеност с брата.И 1/2 наследствен двустаен панел в Слатина ,ама на жена ти ,ама бившата.И 31 акции на Соди АД.Смях.
                -----------------


                О-о, ама това ли са имотите на нашия "велик" бай лорд?!

                Значи единствената му лична покупка е на маломерката в Бургас с размери на децка стая, купена с потребителски на 9%.
                Всичко останало му е наследство от баща/баба/дядо или е собственост на жена му/на брат му...
                Last edited by Frosty; 04.04.2024, 11:42.
                ( ! ) Мнението ми води до фалит и финансови загуби

                Коментар


                • Първоначално изпратено от Bailor Разгледай мнение

                  Аз в момента съм си в двора, на 30м. от улицата и на 3км. от Народното събрание. Мога да поканя всеки от вас.Заповядайте,който каквито желания има, ако някой иска да ми пали къщата или само да я види. Намира се на на 3км. от народното събрание и не я продавам за под 1 000 000лв. Съжалявам...
                  Добре де ще направя промоция за приятели 950 000 €., ама само, ако рекламирате агенцията на лорда в продължение на 12 месеца.
                  колега,
                  това твоето не е живот... всяка вечер 1-2-3 ракии се почва калкулацията
                  харчи ги тези милиони бе лорде
                  иди повози се на самолет , виж свят - географ си
                  това мнение не е препоръка за покупка или продажба на акции

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от Bailor Разгледай мнение

                    Аз в момента съм си в двора, на 30м. от улицата и на 3км. от Народното събрание. Мога да поканя всеки от вас.Заповядайте,който каквито желания има, ако някой иска да ми пали къщата или само да я види. Намира се на на 3км. от народното събрание и не я продавам за под 1 000 000лв. Съжалявам...
                    Добре де ще направя промоция за приятели 950 000 €., ама само, ако рекламирате агенцията на лорда в продължение на 12 месеца.
                    e, лордче, то човек приятел да не ти е
                    препоръка е

                    Коментар


                    • India stares at high youth unemployment as hiring in its behemoth IT sector slows
                      • India is struggling to bring down youth unemployment as a fall in white-collar jobs in the IT sector has left many fresh graduates and young people unemployed.
                      • As automation and artificial intelligence adoption picks up pace, many roles in IT are becoming redundant — a phenomenon that’s not restricted to India.
                      • Data from recruitment firm Foundit showed that online hiring activity for both hardware and software IT plummeted by 18% last year from 2022.
                      https://www.cnbc.com/2024/04/04/indi...tor-slows.html

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от ThePawnbroker Разгледай мнение
                        Преди 3 месеца коментирах тук, един наследствен имот на жена ми . Наследи го неочаквано . Дето се вика, "вуздушни пари". По-интересно за темата е какво се случи. Обявиха го през "Адрес" , по препоръка на брокера, 280хил евро. Другия брокер(ХоумТуЮ) каза "реалната цена е 250К" Вървеше на 280-250-230... огледи за 4 месеца нула. От януари се смениха брокерите, цената е 210К, огледи ... нула. Брокера се чуди, мисли, че обявата е "уморена". WTF ! Някакъв нов термин ! Вероятно ще слязат под 200К тия дни, но какъв е тоя странен пазар и какви са тия посредници ? Не давам данни за имота,(София, център) защото не е важна реалната му цена, а как я определят "специалистите". И ако цената е 150K - 180К примерно, защо съветват да бъде обявен имота за 280К и наследниците(обикновени хора) се заблуждават и загубиха вече 8 месеца. Не изкривяват ли така данните за пазара ?
                        Във Вн е същата ситуация. Имоти до мен си сменяха собствениците буквално за дни, вече се застояват повече от 6 месеца, при това на цени само 40-50% по-високи от преди 10 год.

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от ThePawnbroker Разгледай мнение

                          https://home2u.bg/property/3-%D1%81%...%B5%D0%BD-122/
                          Няма асансьор. Има големи таван и мазе. На тази цена има нула огледи и ще я свалят тия дни........... за мен въпроса е защо не я пуснаха адекватно още август, а не самата цена. И двамата мастити брокери твърдяха... 280К..до 260К да паднели, после леко дадоха надолу....... Тоест твърдя, че изкуствено държат цените високи. И това нищо не им струва. Не плащат неустойки за изгубеното време. А хората се надъхват така. Като видят тези обяви, комшиите си казват " Опа, моя е по-хубав, значи струва....."
                          Апарта е за ремонт и няма асансьор и квартала е мизерен.215К е много.

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от ratten Разгледай мнение

                            по-рано трябваше да кажеш
                            вече съм готова конфекция
                            Ти, винаги си добре дошъл,без никакви други условия, даже, без каквито и да било условия! Аз, отдавна планирах да се видя с теб!
                            Last edited by Bailor; 03.04.2024, 22:50.

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от nradev1111 Разгледай мнение

                              да
                              https://home2u.bg/property/3-%D1%81%...%B5%D0%BD-122/
                              Няма асансьор. Има големи таван и мазе. На тази цена има нула огледи и ще я свалят тия дни........... за мен въпроса е защо не я пуснаха адекватно още август, а не самата цена. И двамата мастити брокери твърдяха... 280К..до 260К да паднели, после леко дадоха надолу....... Тоест твърдя, че изкуствено държат цените високи. И това нищо не им струва. Не плащат неустойки за изгубеното време. А хората се надъхват така. Като видят тези обяви, комшиите си казват " Опа, моя е по-хубав, значи струва....."

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от Bailor Разгледай мнение

                                Аз в момента съм си в двора, на 30м. от улицата и на 3км. от Народното събрание. Мога да поканя всеки от вас.
                                по-рано трябваше да кажеш
                                вече съм готова конфекция
                                препоръка е

                                Коментар

                                Working...
                                X