IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Какво поскъпване очаквате на жилищните имоти?

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от better Разгледай мнение

    Не се прави на улаФ - писа разбира се, от стария си ник. Като гледам колко си злобен, вероятно друсания си ти.
    Извини се. Проспа 350% ръст.
    До какво води евтиното пико, което продават в Мазу, където си оставяме бричката на видно място, за да види целия варненски елит, че е пристигнал криптокраля ))Тва да мразиш мястото в което съществуваш от чужбина го разбирам, но да живееш някъде и да храчиш по града си, няма такова нещастно съществуване…
    Last edited by Minaiivan; 19.03.2024, 02:06.

    Коментар


    • Първоначално изпратено от better Разгледай мнение

      Аз да съм казал, че разбираш? Казах, че трябва да се извиниш, защото подведе хората да не купуват Биткойн.
      ИзвиниСеБе:
      https://www.youtube.com/watch?v=HadeOdUnl54
      Не се самовъзбуждай толко ! Седи грей се.

      Коментар


      • Първоначално изпратено от better Разгледай мнение

        От имоти ти не разбираш, понеже си купил в най-големия кенеВ на Варна - кв Бриз. Където всичко е разбито от презастрояване.
        Лоша инфраструктура и липса на детски площадки в нов квартал във Варна

        Повечето от улиците не са асфалтирани, а тези, които някога са били, са осеяни с дупки заради тежките машини, които доставят материали за новостроящите се жилищни кооперации



        https://blitz.bg/obshtestvo/losha-in...ews860661.html
        Само изметта от Трошево не харесва Бриз, защото в Бриз нямат себеподобни джънкове и друсалки, дето си мечтаят за биткойни и БНВ-та
        Last edited by два_таралежа; 18.03.2024, 23:53.

        Коментар


        • Първоначално изпратено от два_таралежа Разгледай мнение

          Бриз за Варна е като Бояна за СФ, те. само за баровци, най-доброто място във Варна. Това, че ти не можеш да си го позволиш е друг въпрос.
          Ква Бояна? Кви баровци ве уееейй???!!!
          Варна си е кочина, но Бриз е кочина на квадрат.

          Коментар


          • Първоначално изпратено от better Разгледай мнение

            От имоти ти не разбираш, понеже си купил в най-големия кенеВ на Варна - кв Бриз. Където всичко е разбито от презастрояване.
            Лоша инфраструктура и липса на детски площадки в нов квартал във Варна

            Повечето от улиците не са асфалтирани, а тези, които някога са били, са осеяни с дупки заради тежките машини, които доставят материали за новостроящите се жилищни кооперации

            https://blitz.bg/obshtestvo/losha-in...ews860661.html
            Бриз за Варна е като Бояна за СФ, те. само за баровци, най-доброто място във Варна. Това, че ти не можеш да си го позволиш е друг въпрос.

            Коментар


            • Първоначално изпратено от Minaiivan Разгледай мнение

              Ето, и ти не разбираш от имоти, ама говориш…
              От имоти ти не разбираш, понеже си купил в най-големия кенеВ на Варна - кв Бриз. Където всичко е разбито от презастрояване.
              Лоша инфраструктура и липса на детски площадки в нов квартал във Варна

              Повечето от улиците не са асфалтирани, а тези, които някога са били, са осеяни с дупки заради тежките машини, които доставят материали за новостроящите се жилищни кооперации

              https://blitz.bg/obshtestvo/losha-in...ews860661.html

              Коментар


              • Първоначално изпратено от Minaiivan Разгледай мнение

                А аз къде съм писал за биткойн?
                И защо не си изливаш полюциите в темите за биткойн, а държиш да е тук? Кой го интересува тук биткойн?
                Друсате ли се наистина така масово из кварталите на Варна, както казват? Бая неадекватен народ щъка там. Всички искат да са бизмесмени, мутри и мутреси
                Не се прави на улаФ - писа разбира се, от стария си ник. Като гледам колко си злобен, вероятно друсания си ти.
                Извини се. Проспа 350% ръст.

                Коментар


                • Първоначално изпратено от better Разгледай мнение

                  Аз да съм казал, че разбираш?
                  А аз къде съм писал за биткойн?
                  И защо не си изливаш полюциите в темите за биткойн, а държиш да е тук? Кой го интересува тук биткойн?
                  Друсате ли се наистина така масово из кварталите на Варна, както казват? Бая неадекватен народ щъка там. Всички искат да са бизмесмени, мутри и мутреси и разбира се, всички са криптомелеонери
                  Last edited by Minaiivan; 18.03.2024, 22:40.

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от Minaiivan Разгледай мнение

                    Къде? Нищо не разбирам от биткойн и никога не съм коментирал. Що лъжеш ве, варненски мушмурок. Ей, на маймуни се правите, мелеонери сладки. Ето, и ти не разбираш от имоти, ама говориш…
                    В Испания съфорумника със скъпия обяд е шофьор/градинар/бояджия/пиколо/прислуга. Има доста такива, живеят под наем с пакита, негри и колумбийци. Има и такива, дето си завъртат бизнес и си преживяват доста прилично.Но даже и испанците мърморят, че цените на имотите са безобразни и чакат да пукне някой роднина, че или да се настанят, или да продадат и да живуркат с парите.
                    Аз да съм казал, че разбираш? Казах, че трябва да се извиниш, защото подведе хората да не купуват Биткойн.
                    ИзвиниСеБе:
                    https://www.youtube.com/watch?v=HadeOdUnl54
                    Last edited by better; 18.03.2024, 22:37.

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от ratten Разгледай мнение

                      е, ти ако познаваш някой холандски каруцар, защо не ги свържеш
                      да назобят кончето
                      роднина на бившата, случайно е най-големия в разполд на състезателни коне в света, познават го дори в БГ, децата ми яздят откакто се помнят, случайно мажоретко пак попадна на непозната за него територия и много позната за мен (сефте). Не е проблема в намирането на канали за доставка, а в това, че хората искат гарантирани количества годишно, но с 1500кг, ще намери пазар точно никога, е ся с някой каруцар пък може да се сдушат, знам ли, ама няма да е заради шипките...
                      Last edited by два_таралежа; 18.03.2024, 23:48.

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от два_таралежа Разгледай мнение

                        накавръка е така здраво зазидан в деЦката, че не се чуват воплите му от там. Това е неговата справка за днес Обяви Продава в град София :: imot.bg

                        2018 средна цена

                        ===2049===

                        А ортодиксчо, беърфоксчо и яндоксчо са възкръснали като феникси от пепелта на историята под никове АМГ, Фрости и уни-муни.

                        ===2049===

                        Берджо беше прав, че икономиката сгъва, ето вече никой не ще да купува сушени шипки и той се чуди де да ги дене.
                        е, ти ако познаваш някой холандски каруцар, защо не ги свържеш
                        да назобят кончето
                        препоръка е

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от два_таралежа Разгледай мнение

                          накавръка е така здраво зазидан в деЦката, че не се чуват воплите му от там. Това е неговата справка за днес Обяви Продава в град София :: imot.bg

                          2018 средна цена

                          ===2049===

                          А ортодиксчо, беърфоксчо и яндоксчо са възкръснали като феникси от пепелта на историята под никове АМГ, Фрости и уни-муни.

                          ===2049===

                          Берджо беше прав, че икономиката сгъва, ето вече никой не ще да купува сушени шипки и той се чуди де да ги дене.
                          Наскоро четох за случая Накаврък, държал цяло десетилетие пари на депозит!!! Няма такава лична трагедия!!! Това е просто потресаващо! Ти всяка година да губиш пари с % на годишната инфлация и то всяка година поред!!!

                          Коментар


                          • Ако нямаш физическо бяло, жълто, тухли и ЗЗ, значи не си никакъв инвеститор. Казах ХАУ!

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от Bailor Разгледай мнение
                              Интересно е къде се изгуби този играч Накавръка? Дали е усетил, че неговия ментор го е наиграл жестоко!!!!

                              А, какво се случва и с нашите приятели: orthodox , bearfox и уаndox? Те предричаха голям срив на имотите още преди 2-3 години , живи ли са? Мърдат ли? Къде са тези личности? ХАХАХА ХАХАХАХАААА!!!
                              накавръка е така здраво зазидан в деЦката, че не се чуват воплите му от там. Това е неговата справка за днес Обяви Продава в град София :: imot.bg

                              2018 средна цена

                              ===2049===

                              А ортодиксчо, беърфоксчо и яндоксчо са възкръснали като феникси от пепелта на историята под никове АМГ, Фрости и уни-муни.

                              ===2049===

                              Берджо беше прав, че икономиката сгъва, ето вече никой не ще да купува сушени шипки и той се чуди де да ги дене.

                              Коментар


                              • Интересно е къде се изгуби този играч Накавръка? Дали е усетил, че неговия ментор го е наиграл жестоко!!!!

                                А, какво се случва и с нашите приятели: orthodox , bearfox и уаndox? Те предричаха голям срив на имотите още преди 2-3 години , живи ли са? Мърдат ли? Къде са тези личности? ХАХАХА ХАХАХАХАААА!!!

                                Коментар

                                Working...
                                X