IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Какво поскъпване очаквате на жилищните имоти?

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от ratten Разгледай мнение

    лордчето ме подведе
    Извинявай, ако съм те понвел нещо!

    Коментар


    • Първоначално изпратено от Frosty Разгледай мнение
      ?! Бай Лордев, че тя децката ми е колкото площта на цялата ти маломерка в Бургас...

      Набил си си парите в някаква тъпа кутийка 40 квадрата, дето не става за живеене, а само за склад...
      Хол- 17м2 и стая-11м2. Холът е напълно стандартен за холовете в панелните гарсониери, а стаята, ведно с кухнята-11м2. Има килер и санитарен възел. На десет минути пеша ми е от централния плаж на Бургас. Нямам идея къде ти е детската, ако е в Полски Тръмбеш, печелиш положително! Не мога да се меря с такъв великан провинциялен. Хахаха, айде пак да си мерим величествата след година, искаш ли а?

      Коментар


      • Първоначално изпратено от bertram Разгледай мнение

        това не трябваше ли аз да го напиша
        лордчето ме подведе
        препоръка е

        Коментар


        • Първоначално изпратено от ratten Разгледай мнение

          луда работа е, в студентски си стана цял един нов квартал зад нса
          на бенакса и по черни връх още 2
          сигурно се чака столицата да събере 60% от природонаселението
          това не трябваше ли аз да го напиша
          това мнение не е препоръка за покупка или продажба на акции

          Коментар


          • Първоначално изпратено от ratten Разгледай мнение

            оценка ли ще му правиш
            да

            Коментар


            • Първоначално изпратено от Bailor Разгледай мнение

              Лъжи на корем....хахаха...апарта ми в даун тауна на Бургас, , хахаха, понижител...
              ?! Бай Лордев, че тя децката ми е колкото площта на цялата ти маломерка в Бургас...

              Набил си си парите в някаква тъпа кутийка 40 квадрата, дето не става за живеене, а само за склад...
              ( ! ) Мнението ми води до фалит и финансови загуби

              Коментар


              • Първоначално изпратено от nradev1111 Разгледай мнение

                има ли асансьор и коя година е строена.?
                оценка ли ще му правиш
                препоръка е

                Коментар


                • Първоначално изпратено от ThePawnbroker Разгледай мнение

                  Не е проблем, но ще стане говорилня със субективни мнения относно самия имот. А за мен е интересно поведението на "брокерите". Иначе имота е тристаен, 90кв, 4 етаж, ул.Балкан 3. Няма скрити проблеми, наследотателя почина внезапно....съпругата му си живее още там. Както един съфорумник се изрази мястото е "Ивицата Газа" :-) Макар, че в кооперацията и наблизо няма араби. Има и дворче, ако е важно за някой....
                  има ли асансьор и коя година е строена.?

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от bota156 Разгледай мнение

                    Ако е 100г котур за тотален ремонт в бейрут - имигранския квартал край женския пазар и 150к не струва
                    Така е, и толкова не струва, ама помисли, дали котура не струва толкова или един биологичен живот, като твоя или моя, сравнени с тези тухли? За теб или мен, може да не струва нищо, но, като нищо ще ни надживеят с 200г. с лекота тези тухли!! Не забравяй, че ние сме много тленни...

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от Bailor Разгледай мнение
                      А, дано да спре презастрояването в София! Имам личен интерес и ще изляза на перона и аз заедно с понижителите. Малко съм скептичен, щото оня идиот с инфинитото на бул. Данаил Николаев, продължавал да търси парцели!!!Какви парцели търсиш бе идиот, не виждаш ли, че в София жилищата станаха за 3млн. население!!!
                      луда работа е, в студентски си стана цял един нов квартал зад нса
                      на бенакса и по черни връх още 2
                      сигурно се чака столицата да събере 60% от природонаселението
                      препоръка е

                      Коментар


                      • Съжалявам да го кажа за този имот, но ул. Балкан и района е равнозначно на циганско гето като Факултета или Филиповци. Нищо не струва там, и за наеми не става, освен на бежанци, може да развиете схема с адресни регистрации и да имате 50-100 наемателя това в кръга на шегата. Иначе ако ви дадат 150к евра взимайте и бягайте от там, това е съсипан квартал, стари сгради с малко останал живот, повечето са със стари конструкции Пруски свод или гредоред, които са много неустойчиви и при силно земетресение има голям шанс да се срутят. Има и разни сгради с много тънки плочи и тухлени стени без колони - същата работа.

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от diskmanv Разгледай мнение

                          Пусни обявата тук. Нека видим и ние реален имот. Сигурен съм, че ще получиш много различни мнения и ще можеш да си изградиш реална представа.
                          Ако е 100г котур за тотален ремонт в бейрут - имигранския квартал край женския пазар и 150к не струва
                          Нямам доверие в НИЩО и НИКОЙ

                          Коментар


                          • А, дано да спре презастрояването в София! Имам личен интерес и ще изляза на перона и аз заедно с понижителите. Малко съм скептичен, щото оня идиот с инфинитото на бул. Данаил Николаев, продължавал да търси парцели!!!Какви парцели търсиш бе идиот, не виждаш ли, че в София жилищата станаха за 3млн. население!!!
                            Last edited by Bailor; 03.04.2024, 21:01.

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от nradev1111 Разгледай мнение

                              Знем за твоите инвестиции в имоти.Магазин 10кв.м в Световния търговски център в Овча купел и наследствена къща в Редута и една наследствена в Радомир дето си съсобтвеност с брата.И 1/2 наследствен двустаен панел в Слатина ,ама на жена ти ,ама бившата.И 31 акции на Соди АД.Смях.
                              Лъжи на корем...магзина е общо 20м2. Къщата в Редута не е наследствена, а купена 2002г. Двустайката в Слатина е еднолична моя собственост и жена /настояща или бивша/ няма нищо общо с този апартамент. 31 акции са на соди, да / добре, че си си актуализирал инфото/ щото доскоро твърдеше, че били 27. Пробвай ти да си купиш още акции на въпросното дружество. За общия ми портфейл на БФБ, нищо не пишеш, както и за този на международните пазари, ама така ти изнася....хахаха...апарта ми в даун тауна на Бургас, къщи в центъра на Радомир и радомирско, също удобно ги забрави, хахаха, понижител...
                              Last edited by Bailor; 03.04.2024, 20:07.

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от БОНВИВАН1 Разгледай мнение

                                +1 и аз имам интерес
                                Не е проблем, но ще стане говорилня със субективни мнения относно самия имот. А за мен е интересно поведението на "брокерите". Иначе имота е тристаен, 90кв, 4 етаж, ул.Балкан 3. Няма скрити проблеми, наследотателя почина внезапно....съпругата му си живее още там. Както един съфорумник се изрази мястото е "Ивицата Газа" :-) Макар, че в кооперацията и наблизо няма араби. Има и дворче, ако е важно за някой....

                                Коментар

                                Working...
                                X