IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Какво поскъпване очаквате на жилищните имоти?

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Съжалявам, че поскъпването на имотите през последните три години, води до такива ниски полемики с понижители. Просто не беше нужно. Трябваше да ги оставим на негово величество пазара..

    Коментар


    • Първоначално изпратено от IaneSandanski Разгледай мнение

      Колко па да е весело. Не ви ли писна от тъпи мутри и техните слуги?
      Държавата ни е в свободно падане в бездънна яма. Аз лично съм отвратен от развитието на страната, въпреки че и аз съм косвен участник в това...

      Коментар


      • Първоначално изпратено от better Разгледай мнение

        Те Боко от 20 год го избират я за Кмет я за Премиер, ти за някъФ Гонзо си се закъхърил.
        П.С бас държа, че с Гонзо ще е по-весело.
        Колко па да е весело. Не ви ли писна от тъпи мутри и техните слуги?

        Коментар


        • Първоначално изпратено от Bailor Разгледай мнение

          Абе, Бетера вдигна бялото знаме, ама ти упорстваш ли? Все пак пиша, че на ринга ще сте двама срещу един.
          Ти не си в час. Толкова ли нямаш личен живот, че се занимаваш с глупости?

          Коментар


          • Първоначално изпратено от Bailor Разгледай мнение

            Пълни глупости! Винаги съм писал, че са примерни


            Народът е казал:

            КАКТО МОЖЕШ САМ ДА СЕ НАСЕРЕШ - НИКОЙ ДРУГ ТАКА НЕ МОЖЕ ДА ТЕ НАСЕРЕ!

            Коментар


            • Първоначално изпратено от Bailor Разгледай мнение

              Абе, Бетера вдигна бялото знаме, ама ти упорстваш ли? Все пак пиша, че на ринга ще сте двама срещу един.
              Ти сиА като го нЕма Кавръка си много наежен, ама като се върне, да не вземеш да обикаляш (пак) къщата през нощите.

              Коментар


              • Първоначално изпратено от Traicho_80

                Уффф, колко мъка има на този свят! Разбирам да съм ти бръкнал в джоба или да съм ти наевал жената (ако имаш такава), че да искаш да се видим на ринга! Защо бе калпазанин?
                Абе, Бетера вдигна бялото знаме, ама ти упорстваш ли? Все пак пиша, че на ринга ще сте двама срещу един.Нищо не става от вас понижителите. Страх ви е да се изправите на ринга срещу един повишител!
                Last edited by Bailor; 19.03.2024, 22:54.

                Коментар


                • Първоначално изпратено от Bailor

                  Ти нали си знаеш, че, като си компрометиран, си пишеш глупости. Обади ли се на човека от обявата а, май не се обади, ама често я постваш. Аз обаче ще му се обадя нещастнико за да те осъдим съвместно, както си заслужаваш.
                  Ади сиА недей да скромничиш, сам казваш, че имотите са твои. Не е срамно да си богат.

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от better

                    Ти каза, че това са твоите имоти, недей да скромничиш многоимотнико.
                    Пълни глупости! Винаги съм писал, че са примерни

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от Traicho_80 Разгледай мнение

                      Цялата държава е една тотална кочина, не говоря само за тротоари, пътища и т.н. Щом неграмотника Гонзо го избраха за президент на БФС, положението е неспасяемо...
                      Те Боко от 20 год го избират я за Кмет я за Премиер, ти за някъФ Гонзо си се закъхърил.
                      П.С бас държа, че с Гонзо ще е по-весело.
                      Last edited by better; 19.03.2024, 22:37.

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от Bailor Разгледай мнение

                        Хайде една подсказка да ти направя на теб и на трайчовци, като теб. Аз съм супер доволен от живота си в България. Който е фрустриран и недоволен, като теб и Трайчо, оправяйте се бе, никой не ви е ви е длъжен да ви бъде психоаналитик.
                        Не се и учудвам, след като видЕхме снимките от жилището ти.

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от better Разгледай мнение

                          Откога на истината викаш "плюене"? Цяла Варна е като кочина - почти всичко е разкопано и разбито и това е от 2 год. и няма оправия (заради феномена "ремонт на ремонта".
                          агистрала Тракия е в ужасно сътояние, напрактика едната лента е неизползваема. Пътят Варна Бургас е осеян с дупки. Не е ли това кочина?

                          Ела да ми конфискуваш дедовия.
                          Хайде една подсказка да ти направя на теб и на трайчовци, като теб. Аз съм супер доволен от живота си в България. Който е фрустриран и недоволен, като теб и Трайчо, оправяйте се бе, никой не ви е ви е длъжен да ви бъде психоаналитик.

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от better Разгледай мнение

                            Откога на истината викаш "плюене"? Цяла Варна е като кочина - почти всичко е разкопано и разбито и това е от 2 год. и няма оправия (заради феномена "ремонт на ремонта".
                            агистрала Тракия е в ужасно сътояние, напрактика едната лента е неизползваема. Пътят Варна Бургас е осеян с дупки. Не е ли това кочина?

                            Ела да ми конфискуваш дедовия.
                            Цялата държава е една тотална кочина, не говоря само за тротоари, пътища и т.н. Щом неграмотника Гонзо го избраха за президент на БФС, положението е неспасяемо...

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от Bailor Разгледай мнение

                              Абе, прав си, но има плювачи, като елджон и бетера, които твърдят, че са имотни из държавата ни. За да не обжалват в съд конфискации на имоти, виртуални или не, има друг инструмент за превъзпитание. Просто ги лишаваш от българско гражданство. Ти си ги лиши от гражданство, после да видим тяхно чудо ничие...
                              Откога на истината викаш "плюене"? Цяла Варна е като кочина - почти всичко е разкопано и разбито и това е от 2 год. и няма оправия (заради феномена "ремонт на ремонта".
                              агистрала Тракия е в ужасно сътояние, напрактика едната лента е неизползваема. Пътят Варна Бургас е осеян с дупки. Не е ли това кочина?

                              Ела да ми конфискуваш дедовия.

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от Bailor Разгледай мнение

                                Аз, това отдавна зова да се инкриминира и на хора, които насаждат омраза или плюят и оскверняват собствената си Родина и роден град, да им се конфискуват имотите по дефолт. Само така ще се дисциплинират подобни продажни твари, едноклетъчни чехълчета да не изливат зловонията върху Отечеството. Конфискуване задължително, без милост. Но мърси!
                                Туй на къФ език е бе патриотино?

                                Коментар

                                Working...
                                X