IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Какво поскъпване очаквате на жилищните имоти?

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от Frosty Разгледай мнение
    1994-та е било преди 30 години...

    Щом тогава си купувал имоти, сега на колко години си - 60-70 ??
    През 1994г. бях на 24 и придобих първия си НА на двустаен апартамент и завинаги излязох от детската стая, за разлика от много други участници на перона, хахахаха. После купих през 2002г., 2010г. 2020г. И 2021г. От 2012г. съм на БФБ. От 2021г. съм на международни пазари. Който ще да си радва, който ще да тъгува...хахаха..

    Коментар


    • Първоначално изпратено от ratten Разгледай мнение

      тордчето е вундеркинд
      хахахаха - да бе да!!!

      бабаЛОРът = вундеркинд - хаха.... кой знае кой го е уредил - а сега си приписва заслуги!

      Коментар


      • Първоначално изпратено от Julius_BG Разгледай мнение

        Зачетох се в паралелната ви дискусия..........

        Сякаш не знаеш к'во беше '90-те - тогава 20-годишните със сигурност не купуваха, че даже и 30-годишните. Тогава само шепа студенти изобщо имаха собствени коли..... Ипотеки още нямаше масово, те се нароиха след 2000-та... първите потребителски кредити през '90-те (ама не за наши хора от ДС-то) бяха само за държавни служители с поне 3-ма поръчители...

        Сега 20-годишните нямат никакъв проблем да купят, ама не и през '90-те!
        тордчето е вундеркинд
        препоръка е

        Коментар


        • Първоначално изпратено от ratten Разгледай мнение

          тук май парадигмата е да не се купува имот преди 40
          Зачетох се в паралелната ви дискусия..........

          Сякаш не знаеш к'во беше '90-те - тогава 20-годишните със сигурност не купуваха, че даже и 30-годишните. Тогава само шепа студенти изобщо имаха собствени коли..... Ипотеки още нямаше масово, те се нароиха след 2000-та... първите потребителски кредити през '90-те (ама не за наши хора от ДС-то) бяха само за държавни служители с поне 3-ма поръчители... които едва ли не даваха и кръвна картина!

          Сега 20-годишните нямат никакъв проблем да купят, ама не и през '90-те!
          Last edited by Julius_BG; 18.04.2024, 21:01.

          Коментар


          • Първоначално изпратено от Frosty Разгледай мнение
            1994-та е било преди 30 години...

            Щом тогава си купувал имоти, сега на колко години си - 60-70 ??
            тук май парадигмата е да не се купува имот преди 40
            препоръка е

            Коментар


            • Хехехее.... по цитата на Фрости сега чета отговора - че някой се бил "съветвал", за да купува акции на Микромек (тъй де - на бачо Били Гейц) нема такава акордеонна забава!

              Коментар



              • 1994-та е било преди 30 години...

                Щом тогава си купувал имоти, сега на колко години си - 60-70 ??
                Last edited by X_Y; 18.04.2024, 20:50.
                ( ! ) Мнението ми води до фалит и финансови загуби

                Коментар


                • Първоначално изпратено от bertram Разгледай мнение

                  sxr8 e много удачен избор, но трябва редовно и постъпателно със суми, които може да отделиш дългосрочно без да те брига.
                  По 1 месечно до края на годината мисля...от 25-та, ще мога да взимам и по две месечно...

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от Bailor Разгледай мнение

                    Малко, ама имам и в още три подобни с преобладаващо технологични, ще почерпя задължително, тръгне ли нагоре. SXR8 ,ми е фаворит към сега. Ракията, ти ще избереш за да не си помислиш, че ти пробутвам някаква шльокавица...поздрави!
                    sxr8 e много удачен избор, но трябва редовно и постъпателно със суми, които може да отделиш дългосрочно без да те брига.
                    това мнение не е препоръка за покупка или продажба на акции

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от Minaiivan Разгледай мнение
                      Не знам какъв спад ви гони , ама нотариусите записват часове за сделки най рано за след седмица. Не вярвам да нямат работа пък да се правят, че имат))) За Варна говоря
                      във Варна тепърва ще се усети ефектът от презастрояването.

                      това, което наблюдаваш в момента е приключване на сделки сключени на зелено.
                      има ръстове и при ипотечното (дофинансиране).

                      народа набива в тухли - факт
                      после .. после ще видим.
                      това мнение не е препоръка за покупка или продажба на акции

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от nradev1111 Разгледай мнение

                        Евалата .Колко броя взе?

                        ПП.Като се налапаш да почерпиш ракия,ама от марковата.
                        Малко, ама имам и в още три подобни с преобладаващо технологични, ще почерпя задължително, тръгне ли нагоре. SXR8 ,ми е фаворит към сега. Ракията, ти ще избереш за да не си помислиш, че ти пробутвам някаква шльокавица...поздрави!

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от Bailor Разгледай мнение

                          Вчера купих ANAU. Ти май не ползваш IBKR, нали...мерси де...
                          Евалата .Колко броя взе?

                          ПП.Като се налапаш да почерпиш ракия,ама от марковата.

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от Minaiivan Разгледай мнение
                            Не знам какъв спад ви гони , ама нотариусите записват часове за сделки най рано за след седмица. Не вярвам да нямат работа пък да се правят, че имат))) За Варна говоря
                            за варна бетерчо ни е информатор
                            и той друго казва
                            препоръка е

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от AMG2023 Разгледай мнение

                              От къде пък ти идва на ум че съм под наем ? Мислиш че съм понижител ?
                              Реалист съм и знам кога нагли мошеници, плъхът и още няколко тук се опитвате да убедите публиката че "сега е времето" за покупка. Разбирам в момента няма работа и сте се отдали на алкохолна зависимост и любовни чувства към Путин, но си мерете приказките.
                              В момента бизнесът ви е мъртъв и няма, пак казвам НЯМА възгледи да се оправи докато не си коригирате цените.
                              Аре пък , че не си под наем. )Сега ще кажеш и че живееш в собствена къща на брега на морето нали )))Я кажи в Марбея къде си купил щот минавам често от там

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от nradev1111 Разгледай мнение

                                Ти си петилетен кредитополучател ама няколко пъти.
                                Вчера купих ANAU. Ти май не ползваш IBKR, нали...мерси де...

                                Коментар

                                Working...
                                X