IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Какво поскъпване очаквате на жилищните имоти?

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от bertram Разгледай мнение

    стига и ти

    страда се заради здраве.
    колебанията и стихията по пазара не спират
    Прав си, Кавръка няма право да страда, заради твоите неверни прогнози, те са били за здраве...

    Коментар


    • Първоначално изпратено от Minaiivan Разгледай мнение
      БНР:


      Как ще намаляват лихвите ве???
      ЕЦБ не получиха ли имейла на кавръка ??))))
      Накавръка затова се е отказал да пише, той забеляза, че е губещ играч в сферата на имотите и негов първи приятел и ментор го е излъгал много лошо!

      Коментар


      • БНР:

        Ръст с 24% има в броя на ипотечните кредите у нас за първото тримесечие на годината, съобщи кредитният консултант Тихомир Тошев в интервю пред БНР.

        Това е рекордно увеличение след 5 поредни тримесечия на спад на ипотечните кредити и сделките с имоти. Годината започна неочаквано интензивно за нас, анализаторите, обясни той.

        "Със сигурност приемането ни в еврозоната може да доведе до скок в сделките с имотите, но не е основна причина. По-голямата част - 96% от кредитите, са с плаваща лихва, което означава, че следващите 25 – 30 години кредитът ще "плава" в зависимост от икономическата ситуация в страната. При влизане в еврозоната ще се задържи лихвата и може да има леко намаление в края на годината", прогнозира Тихомир Тошев.

        И допълни, че спестяванията на хората са нараснали над 80 млрд. лв. в банките и ръстът на доходите е направил хората по-спокойни.
        Как ще намаляват лихвите ве???
        ЕЦБ не получиха ли имейла на кавръка ??))))

        Коментар


        • Първоначално изпратено от bertram Разгледай мнение

          стига и ти

          страда се заради здраве.
          колебанията и стихията по пазара не спират
          Викаш, ако си преевал хиляди инвеститори, за теб, не е никакво страдание, защото си си в цветущо здраве а? Хахахаха, какво самочувствие...

          Коментар


          • Първоначално изпратено от ratten Разгледай мнение

            колко интересен случай
            те също с имоти не се занимават, но страдат
            Страда само ментора, ученикът му страда тихо и под сурдинка вече, за да не му се подиграват и гугутките, само под статии за имоти, хахаха. Мани го Кавръка, ама проф. Юлката е мегагьон, цялата икономическа система в света се бори с инфлацията, а само човече с всички 5 фази на идиотията, твърди, че е имало дефлация!!!!!!!!!

            Коментар


            • Първоначално изпратено от ratten Разгледай мнение

              колко интересен случай
              те също с имоти не се занимават, но страдат
              стига и ти

              страда се заради здраве.
              колебанията и стихията по пазара не спират
              това мнение не е препоръка за покупка или продажба на акции

              Коментар


              • деЦка в Красна Поляна за влакогонци издухали парите по борсите Цена 80К евро
                .
                .
                Click image for larger version

Name:	Capture.JPG
Views:	1
Size:	72.2 КБ
ID:	4174630

                Last edited by два_таралежа; 22.04.2024, 21:47.

                Коментар


                • Първоначално изпратено от Bailor Разгледай мнение

                  Ами, това изобщо не е адресирано до мен! Аз с имоти от три години не се занимавам, само гледам как страдате от тяхното поскъпване..
                  колко интересен случай
                  те също с имоти не се занимават, но страдат
                  препоръка е

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от bertram Разгледай мнение

                    за рибай са подходящи по плътни отлежали червени вина

                    не се заричай, че не те виждам как ще дадеш 2 годишни дивидента от акциите ти в соди за една вечеря
                    не съм толкова лаком, че да ти го причиня.


                    ПП всъщност моето виждане, че залитаме за пореден път в грешната посока (прекомерно строителство и купуване на апарти само защото и другите така правят) не е широко застъпено в масата българи и затова е тази гора от кранове и рекорд след рекорд на ипотечното. Тук постоянно коментирате едни проценти наематели/собственици, които за да се случат в България е нужно да има драматични размествания на ипотечния и имотен пазар...При настоящия сетъп - всяко лъвче под 30 да може да тегли 100% ипотека... (комбинирано с потребителски и лизинги) всички ще са собственици на по 2-3 апарта в близко бъдеще... така, че ако искате много наематели погледнете към последователите на тонкин и киосаки.
                    Ами, това изобщо не е адресирано до мен! Аз с имоти от три години не се занимавам, само гледам как страдате от тяхното поскъпване..

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от bertram Разгледай мнение

                      за рибай са подходящи по плътни отлежали червени вина

                      не се заричай, че не те виждам как ще дадеш 2 годишни дивидента от акциите ти в соди за една вечеря
                      не съм толкова лаком, че да ти го причиня.
                      .
                      Ами, ти сам писа за рибая + розе. Много забравяш!!! Съгласен съм да пожертвам 2 годишни дивидента в соди, които вече са под 500лв. за да те почерпя една вечеря, стига и една твоя прогноза да се сбъдне . За последните 8 години на несбъднатите ти прогнози, аз съм навит за всяка несбъдната годишна прогноза, на една обикновена вратна пържола със зелена салата и 200мл. домашна ракийка.

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от Bailor Разгледай мнение

                        Да, всъщност той е наградил толкова наемодатели с неговите теории за гоУмо МЯУ за цели 8 години, безплатно, че май ние трябва да го черпим по един рибай стек с бутилка розе.
                        за рибай са подходящи по плътни отлежали червени вина

                        не се заричай, че не те виждам как ще дадеш 2 годишни дивидента от акциите ти в соди за една вечеря
                        не съм толкова лаком, че да ти го причиня.


                        ПП всъщност моето виждане, че залитаме за пореден път в грешната посока (прекомерно строителство и купуване на апарти само защото и другите така правят) не е широко застъпено в масата българи и затова е тази гора от кранове и рекорд след рекорд на ипотечното. Тук постоянно коментирате едни проценти наематели/собственици, които за да се случат в България е нужно да има драматични размествания на ипотечния и имотен пазар...При настоящия сетъп - всяко лъвче под 30 да може да тегли 100% ипотека... (комбинирано с потребителски и лизинги) всички ще са собственици на по 2-3 апарта в близко бъдеще... така, че ако искате много наематели погледнете към последователите на тонкин и киосаки.
                        Last edited by bertram; 22.04.2024, 21:09.
                        това мнение не е препоръка за покупка или продажба на акции

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от ratten Разгледай мнение

                          мисля да се правя на луд
                          той и без това си ги говори тия истории за големо мяу
                          Да, всъщност той е наградил толкова наемодатели с неговите теории за гоУмо МЯУ за цели 8 години, безплатно, че май ние трябва да го черпим по един рибай стек с бутилка розе.

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от Evgo Разгледай мнение

                            Има хубава и запазена природа -

                            ябълки, круши, къпини, лозови листа, коприва, орехи, гъби, може нещо да се произведе в двора,
                            може, може да затворите някой буркан с джонката
                            ако му е поддържан двора
                            Last edited by ratten; 22.04.2024, 21:29.
                            препоръка е

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от два_таралежа Разгледай мнение

                              Е той както винаги за ВРЪО разбра от неговия ментор и вероятно той го е подкокоросал да продава "докато сме на връх".

                              ===2079===

                              Ти кога ще пращаш кошница с мезета на ментора? Осигури те той с избор от квартиранти за години напред.
                              мисля да се правя на луд
                              той и без това си ги говори тия истории за големо мяу
                              препоръка е

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от BONI Разгледай мнение

                                Бе дано да не е купил ЕПК-то, че уйдоха цените у ряката...
                                Гарантирано не го е купил. Той е правоверен в надутия балон от 2017г. Неговият ментор, също е вярващ в балон и на технологичните. Аз повярвах на друг гуру от САЩ за технологичните, затова и набих в etf с ядро s&p 500 и йош едан с ядро насдак. Живи и здрави, за седмица съм -35€. В имоти, никогаш не съм бил минусов играч... За мен диверсификацията е забавление, щото фундамента в инвестициите /имоти/ вече съм го придобил и сега мога да си позволя всякакви волности в активите...

                                Коментар

                                Working...
                                X