IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Какво поскъпване очаквате на жилищните имоти?

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от Bailor Разгледай мнение

    Мерси, ще го видя. Те и тия двата, които ти посочих са, без данък и се търгуват в Амстердам и Франкфурт, където ми е сметката. Виж и ти SEDY и ми кажи мнението си.
    Aзиатски компании .Яко петрол и мини.Не ме кефи.

    Коментар


    • Първоначално изпратено от nkavrakov1982 Разгледай мнение
      https://youtu.be/H19at08xbt0?si=qd7YLaAh9ChzDeTj

      Киро Брейка,Доц.Сарийски ,пРоф.Петров,брокерите и Цанов в един клип на едно място качен преди 4 часа

      50 000 гледания дотук
      Хем съм понижител, хем Киро Брейка е някакъв абсолютен тъпанар, чийто Дънинг-Крюгер е най-високия в света.

      Коментар


      • https://youtu.be/H19at08xbt0?si=qd7YLaAh9ChzDeTj

        Киро Брейка,Доц.Сарийски ,пРоф.Петров,брокерите и Цанов в един клип на едно място качен преди 4 часа

        50 000 гледания дотук

        Коментар


        • Първоначално изпратено от AMG2023 Разгледай мнение

          Това ще бъде самият ад
          колкото и да се прераждам винаги ще знам че живот като твоят е суров кучи живот
          Хайде да сравним а, аз си живея в Родината и при семейството. Ти си гастарбайтер, откъснат от род и Родина. Втора точка: Ти нямаш постоянен трудов договор, работиш, където и каквото се намери. 3. Аз, освен в имоти инвестирам и в злато, акции и ETF. Ти в нищо, освен в това да преживяваш, не много по-различно от всяко диво животно в природата. Е, отговори ми, ама честно, ти първо за да се сравняваш с мен, имаш ли признаците изобщо на човешко същество?
          Ако, имаш известни претенции, мисля, че е нужно да ги докажеш. Иначе и аз мога да отида да свиря на хармоника в Люксембург и да твърдя, че съм тамошен. Надявам се, че съм бил изчерпателен с примерите, предвид нивото ти на интелект
          Хахахаха, чий е кучешкия живот?
          Най-невероятната тъпа мисъл на гастарите, които са закотвени из полета, кланници и производства по поточни линии от 20г, си въобразявате, че местните българи, не ни достигат вече доходите да си шетаме из цяла Европа, където ни скимне. Глупаци...
          Last edited by Bailor; 24.03.2024, 01:54.

          Коментар


          • Първоначално изпратено от Bailor Разгледай мнение

            след три, четири прераждания, може да ми дойдеш на положението.
            Това ще бъде самият ад
            колкото и да се прераждам винаги ще знам че живот като твоят е суров кучи живот

            Коментар


            • Първоначално изпратено от AMG2023 Разгледай мнение

              Горкият байлор мечтае някой ден със заплатка да удари кьоравото и да си купи гаражче и да го пусне под наем за 500лв да зареди дъртата си бричка с бензин и да отиде да яде при пепи и да му остане някой лев
              Винаги се присмивам на такива идиоти които си правят тънки сметки и си мислят че са най-умни
              Така е, много си прав, а сега си се прибери в караваната и се наспи, дано ти олекне на гастарската душа...след три, четири прераждания, може да ми дойдеш на положението.

              Коментар


              • Първоначално изпратено от Bailor Разгледай мнение

                Писанията издават, единствено начално образование и няма как да се получи конструктивен диалог с подобен примитив, абе...гастар...
                Горкият байлор мечтае някой ден със заплатка да удари кьоравото и да си купи гаражче и да го пусне под наем за 500лв да зареди дъртата си бричка с бензин и да отиде да яде при пепи и да му остане някой лев
                Винаги се присмивам на такива идиоти които си правят тънки сметки и си мислят че са най-умни

                Коментар


                • Първоначално изпратено от nradev1111 Разгледай мнение

                  Виж ANAU.MI Почти като QQQ ама се търгува в Милано и няма данък.Мисля и на Амстердам го има ,ама не съм сигурен.
                  Мерси, ще го видя. Те и тия двата, които ти посочих са, без данък и се търгуват в Амстердам и Франкфурт, където ми е сметката. Виж и ти SEDY и ми кажи мнението си.

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от AMG2023 Разгледай мнение

                    Четох в този форум за новата брокерска мода да се изкупуват гаражи на цената на ферари
                    Горките брокери и инвеститори трябва много да им е паднало самочувствието да прескачат огради и да разпитват за гаражи, не трябваше ли с толкоз опит от панелки да скочите на луксозни къщи и вили ?
                    Но тъпаците в Бг винаги са били в изобилие, особено инвеститорите като плъхът и байлора.
                    Представям си как някой който живее в панел ще дойде да ти наеме гаражчето за 500лв да си паркира скъпата кола.
                    А ти представяш ли си го байлоре, спиш ли сладко и сънуваш ли гаражи и че си напипал златната жилка ?
                    Писанията издават, единствено начално образование и няма как да се получи конструктивен диалог с подобен примитив, абе...гастар...

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от Bailor Разгледай мнение

                      Не е QQQ, макар и, ако кажеш, ще си купя и от него. Харесал съм и един трети. IWDA и SXR8.
                      Чакам да си напазарувам и още 2000 атери, ама много тегаво в тоя COMANS
                      Виж ANAU.MI Почти като QQQ ама се търгува в Милано и няма данък.Мисля и на Амстердам го има ,ама не съм сигурен.

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от Bailor Разгледай мнение

                        Хахахахаха, аз в годините в които съм си напазарувал тухлите-1994г., 2002г., 2010г, 2020г. и 2021г./ докато дремят перонните обитатели/, инвестициите ми се връщат, в зависимост от периода. Повече нямам необходимост да влагам в тухли, освен в един гараж евентуално, към края на рецесията, около 2032г. може би. Сега само си сравнявам теглото на парите от заплата и тези, докато сладко спя, като съотношение. Съотношението всеки месец, все повече почва да ме радва.
                        А, ти гледай да не четеш редовно Кавръковата справка, че да не си посегнеш. Имаме нужда от вас, като се върнете с наведени глави. Сега, марш да си търсиш работа, че и утре трябва да се сложи хляб, лютеница, консерва и майонеза на трапезата!
                        Четох в този форум за новата брокерска мода да се изкупуват гаражи на цената на ферари
                        Горките брокери и инвеститори трябва много да им е паднало самочувствието да прескачат огради и да разпитват за гаражи, не трябваше ли с толкоз опит от панелки да скочите на луксозни къщи и вили ?
                        Но тъпаците в Бг винаги са били в изобилие, особено инвеститорите като плъхът и байлора.
                        Представям си как някой който живее в панел ще дойде да ти наеме гаражчето за 500лв да си паркира скъпата кола.
                        А ти представяш ли си го байлоре, спиш ли сладко и сънуваш ли гаражи и че си напипал златната жилка ?

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от nradev1111 Разгледай мнение

                          Кои са ETF ако не е тайна и колко си купил?
                          Не е QQQ, макар и, ако кажеш, ще си купя и от него. Харесал съм и един трети. IWDA и SXR8.
                          Чакам да си напазарувам и още 2000 атери, ама много тегаво в тоя COMANS
                          Last edited by Bailor; 23.03.2024, 23:43.

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от AMG2023 Разгледай мнение

                            И как точно инвестираш Кеш мастити ми инвеститоре? Купуваш с 3 заплатки един самосвал тухли и след 2 години ги продаваш на двойна цена.
                            Така ли правиш ? Бедни ми байлор животът в Марбея не е за теб 3-те заплатки ще ти стигнат за 3 дни
                            Хахахахаха, аз в годините в които съм си напазарувал тухлите-1994г., 2002г., 2010г, 2020г. и 2021г./ докато дремят перонните обитатели/, инвестициите ми се връщат, в зависимост от периода. Повече нямам необходимост да влагам в тухли, освен в един гараж евентуално, към края на рецесията, около 2032г. може би. Сега само си сравнявам теглото на парите от заплата и тези, докато сладко спя, като съотношение. Съотношението всеки месец, все повече почва да ме радва.
                            А, ти гледай да не четеш редовно Кавръковата справка, че да не си посегнеш. Имаме нужда от вас, като се върнете с наведени глави. Сега, марш да си търсиш работа, че и утре трябва да се сложи хляб, лютеница, консерва и майонеза на трапезата!

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от Bailor Разгледай мнение
                              На когото ръцете са завряни в трибуквието, така ще рИве:

                              https://blitz.bg/regioni/mka-kupuvas...ws1008138.html

                              При такива цени на ремонти, чекайте гоУемото МЯУ, а дано го дочЕкате. Понасъбрах малко кеш и разбира се не чаках много повече от 3 месеца, за да го набия в два ETF-a. Трябва да страдам от синдрома на даун за да държа повече кеш от тримесечна заплата в банка...Успех на всички!
                              Кои са ETF ако не е тайна и колко си купил?

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от Bailor Разгледай мнение

                                Не си разбрал, български понижители са големите богаташи из Марбея. Те, разбира се не работят на заплата, а работят, ако като се съберат на тумби с предимно мургави сънародници, някой благоволи да ги наеме да му отрежат дърво или окосят моравата. Кешът няма как да бъде мразен, той се инвестира, не се държи заспал. Второкласните гастарбайтери из Югозападна Европа, навярно никога не са чували за dollar-cost averaging, но навярно затова са и гастари и такива ще се наложи да останат до дълбоки старини...
                                И как точно инвестираш Кеш мастити ми инвеститоре? Купуваш с 3 заплатки един самосвал тухли и след 2 години ги продаваш на двойна цена.
                                Така ли правиш ? Бедни ми байлор животът в Марбея не е за теб 3-те заплатки ще ти стигнат за 3 дни

                                Коментар

                                Working...
                                X