IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Какво поскъпване очаквате на жилищните имоти?

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от ratten Разгледай мнение

    да, извинявам се, че опитах да дам рационален съвет
    щеше да е много по-добре ако бях вкарал излишни емоции, но силно ангажирани около казуса.
    лек ден от мен
    Ха ха, не се подигравай а се учи.
    Най-стойностно за мен е чувството ти за хумор.
    Но то не прави профит "в кинти"
    Седиш с години в застойната тема, кибичиш, глезиш си егото и какъв е профита от това не че всичко е профит...животът изтича през пръсти като река към море ..
    Както обичам да казвам - без препоръка

    Коментар


    • Първоначално изпратено от Bailor Разгледай мнение

      Моя съученичка Величка, срещам я в автобус номер 72. "Как си?" Много сме добре в Минесота, едва от две години сме там, а вече си купихме къща " / разбирай двуетажна дървена барака на изплащане за 30 години/. Ама тя ваша ли е?. Наша ще е след 30 години. Въпрос: "А, земята под тази прекрасна къща ваша ли е?". " Не знам, май е на някакъв дето се нарича Landlord. Отговор: " Е, добре, че сте си купили къща в САЩ и вече сте успели там, а ние балъците в България продължаваме да страдаме..
      минесота при команчите ли беше
      или при апачите
      препоръка е

      Коментар


      • Първоначално изпратено от Bailor Разгледай мнение
        Най-богатият българин не живее в България, но обича родината си и не е забравил откъде е
        https://www.zajenata.bg/най-богатият...oogle_vignette

        За разлика от гастарите, които са забравили откъде са се пръкнали.
        Е, той я обича, защото не живее там. Логично.
        ( ! ) Мнението ми води до фалит и финансови загуби

        Коментар


        • Първоначално изпратено от ratten Разгледай мнение

          е, кога??
          кога се върне в българия да се похвали на живите бабички в дълкопол, какъв спецЯлис е у америка
          Моя съученичка Величка, срещам я в автобус номер 72. "Как си?" Много сме добре в Минесота, едва от две години сме там, а вече си купихме къща " / разбирай двуетажна дървена барака на изплащане за 30 години/. Ама тя ваша ли е?. Наша ще е след 30 години. Въпрос: "А, земята под тази прекрасна къща ваша ли е?". " Не знам, май е на някакъв дето се нарича Landlord. Отговор: " Е, добре, че сте си купили къща в САЩ и вече сте успели там, а ние балъците в България продължаваме да страдаме..

          Коментар


          • Първоначално изпратено от precakanoto Разгледай мнение

            Не е до търсене на съвет. Просто споделям. може би Емоцията от изчислението.
            Излизането извън зона на комфортност и удоволствието от това
            да, извинявам се, че опитах да дам рационален съвет
            щеше да е много по-добре ако бях вкарал излишни емоции, но силно ангажирани около казуса.
            лек ден от мен
            препоръка е

            Коментар


            • Първоначално изпратено от ratten Разгледай мнение

              аз преди месеци мислех да ипотекирам маломерка и да набия 50/50 злато и байхойн
              забавих се, после се разколебах, после проспах
              ...сега щях да съм на около 50% профит
              ако си сигурна в преценката - рипай
              На такива неопитни аматьори в борсовите среди наш как им викаме - риби. Чакаме ги да счупят касичката, да си изсипят джобовете накуп в неподходящия момент, и ги изкормваме...
              ( ! ) Мнението ми води до фалит и финансови загуби

              Коментар


              • Първоначално изпратено от ratten Разгледай мнение

                не чета възвишените теми и не знам, дали си търсила съвет там
                по-скоро не.

                без да обобщаваме, съвета ми е;
                ако така го усещаш, скачай
                ако спечелиш - ок
                ако загубиш...накой от нас ще се възползва

                аз пиша предимно с малки букви
                препинателни знаци слагам за да покажа, че не съм неграмотен
                Не е до търсене на съвет. Просто споделям. може би Емоцията от изчислението.
                Излизането извън зона на комфортност и удоволствието от това

                Коментар


                • Първоначално изпратено от Bailor Разгледай мнение
                  Segato, час при лекар и час при зъболекар, най-рано кога? Нали си баровец от САЩ . Да видим, кои по-бързо и как ще ни обслужат? Какво ще кажеш?
                  е, кога??
                  кога се върне в българия да се похвали на живите бабички в дълкопол, какъв спецЯлис е у америка
                  препоръка е

                  Коментар


                  • Остана безмълвен нахакания гринго. Той е наясно, че на лекар едва ли ще може да се яви до юни, а на зъболекар до октомври....

                    Коментар


                    • Segato, час при лекар и час при зъболекар, най-рано кога? Нали си баровец от САЩ . Да видим, кои по-бързо и как ще ни обслужат? Какво ще кажеш?

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от precakanoto Разгледай мнение

                        Разбирам те. Имотните натури сте малко "по-заземени" от типично борсовите играчи, които са"свикнали" на по-голям риск. Не ми е целта да противопоставям различни типове инвестиции. Просто хората с имоти е добре да могат да диверсифицират и с акции. Всеки опит е новопридобито богатство така че когато човек има опцията може да си позволи да пробва да диверсифицира. Извинявам се за липсата на всички пунктуационни знаци - от детски години храня някакво бунтарско отношение заради изкуствено въведени ограничения към безкрая на творческото въображение
                        не чета възвишените теми и не знам, дали си търсила съвет там
                        по-скоро не.

                        без да обобщаваме, съвета ми е;
                        ако така го усещаш, скачай
                        ако спечелиш - ок
                        ако загубиш...накой от нас ще се възползва

                        аз пиша предимно с малки букви
                        препинателни знаци слагам за да покажа, че не съм неграмотен
                        препоръка е

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от Traicho_80 Разгледай мнение

                          От луната се вижда, че мразиш САЩ, но не знам защо трябва да се заяждаш и с хората, които са решили да си изкарват прехраната с честен труд там?
                          Някакъв твой проблем си е, какво мразя и какво обичам.

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от Traicho_80 Разгледай мнение

                            Кутии за обувки
                            е, пликовете в чекмеджето в канцеларията и после дома, в кутии.
                            са, форум, форум ама не вярвам да ти ги носят в кутии от обуща
                            все пак там поне още двама плюнчат печата и се оглеждат
                            препоръка е

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от ratten Разгледай мнение

                              аз преди месеци мислех да ипотекирам маломерка и да набия 50/50 злато и байхойн
                              забавих се, после се разколебах, после проспах
                              ...сега щях да съм на около 50% профит
                              ако си сигурна в преценката - рипай
                              Разбирам те. Имотните натури сте малко "по-заземени" от типично борсовите играчи, които са"свикнали" на по-голям риск. Не ми е целта да противопоставям различни типове инвестиции. Просто хората с имоти е добре да могат да диверсифицират и с акции. Всеки опит е новопридобито богатство така че когато човек има опцията може да си позволи да пробва да диверсифицира. Извинявам се за липсата на всички пунктуационни знаци - от детски години храня някакво бунтарско отношение заради изкуствено въведени ограничения към безкрая на творческото въображение
                              ps. Ама що за артии си дал .. например за мен "Бай хойн" е планетарен балон. Пълен атипод на имот
                              Last edited by precakanoto; 02.05.2024, 22:25.

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от Bailor Разгледай мнение

                                Ти на коя вселена си? Какви бачкатори в Коми те гонят? Ние коментираме съвсем други неща!
                                От луната се вижда, че мразиш САЩ, но не знам защо трябва да се заяждаш и с хората, които са решили да си изкарват прехраната с честен труд там?

                                Коментар

                                Working...
                                X