IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Какво поскъпване очаквате на жилищните имоти?

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Бонке, не знам кой Ви прави опорките ма с тези пропаганди как идвали хора в България , имотите ше се вдигат, давайте купувайте закопахте цяло едно поколение. Оше не е станало ясно , ма ше стане. Едно към едно с каквото ставаше в САЩ през 2005-2008. Тук работници на гише в Макдоналдс взимаха кредити да купуват къши по милион. Само че в САЩ има закон за банкрута и тия дето се набутаха тогава се ресетираха през 2015-216 и пак могат да водят шо годе нормален живот , докато ако някой в България се надене на ипотека която не може да плаща заминава и той и децата му. Какво стана със закона за банкрута, гласуваха ли го ? Поне като съсипвате живота на хората да имат някаква светлинка за след няколко години. Е гледай картинките в предишния пост от Статиста и ми кажи как може имотите да имат сходни цени в държави с толкова различно качество на живот. Ето ти оше една картинка ако се чудиш дали ония долу са достатъчни


    Трябва да разберете , че има параметри които не зависят от турбо патриотизма и западняците няма да си вдигнат гъза да дойдат в България и да си зарежат климата , който не е по-лош, и качеството на живот, което е много по-високо само за да можете да направите 10 хилки от продажба на апартамент на замазка в манастирски ливади.
    Last edited by segato; 03.05.2024, 23:02.

    Коментар


    • Първоначално изпратено от Traicho_80

      Само ти имаш имоти, а другите нямат нищо. Така доволен ли си?
      Айде малко да се спреш, че не ми се четат само глупости!
      И ти имаш, ама си лаком за още, само цените не ти изнасят и затова е големия ти рев. Влезем ли в еврозоната, рева ти ще превиши децибелите на карпатска мечка.

      Коментар


      • Първоначално изпратено от bota156 Разгледай мнение

        Българина е ИНАТ. ТИ ще ми казваш на мене кво да правя. САМО ТОВА ДА Е ЩЕ НИ СПАСИ.
        А имаме природна интелигентност - щото сме ДРЕВЕН НАРОД, като китай и индия.
        Недоносчетата на запад затова и се поддават на манипулации - щот са пеленачета, всякаква паплач, събрани от кол и въже дрисльовци
        Абе не е до древен не-древен, просто много пари се наливат, Една камара хора се издържат от НПО-та, и са готови да закопат и държава и църква само да си визмат кинтите. И в България вече има много примери , но все оше не са толкова силни и не могат да налагат силово решения. Нямат и достатъчно покритие зашото всичко е само в София. Глей обаче какво става с протестите. Излизат под строй 300-400 човека, затварят жълтите павета и това искаме , онова искаме. Ми ако бяха 40,000 ?

        Коментар


        • Първоначално изпратено от better Разгледай мнение

          Аве има ама, са някви семкаджии. Европа не само изостана, Европа е джудже в технологичния сектор. Единственно автомобилния сектор ги държи малко на крака, но Китайците са решили да ги довършат..... и ще ги довършат, според мен им остават не повече от 5 год.
          Ми не знам, надявам се че няма да се случи. Според мен и САЩ не са цъфнали , поне това което виждам. Образованието едно време беше магнит и издърпваше доста читави хора от цял свят сега някак за една нощ се превърна в политически инструмент и топ университети приемат студенти на база на произход и сексуална ориентация вместо на знание и потенциал. Тия протести дето вървят сега ... оказа се че има стотици палестинци във всеки университет в айви лигата. За латино да не говорим. Нишо против тях ако се приемат по нормалния ред, ма не може да откажеш да приемаш SAT защото резултатите няма да ти позволят да си изпълниш аджендата. Не е нормално да се наблъскаш с палестинци само зашото трябва да подготвиш техните Кирчо и Кокорчо.Та не е само Европа, Запада като цяло почва да издиша щото политиците загубиха връзка с главния мозък. Има и друга страна обаче. Тия съшите политици за да оцелеят, трябва да се изолират от Китай, ше направят нова желязна завеса така че ше си живеем и ние и те в паралелни светове и ше видим кой ше издържи повече.

          Коментар


          • Първоначално изпратено от better

            Патриотизмът е последното убежище на негодника." Самюел Джонсън.....
            Ти голям адвокат си станал на гастара! Да не се надяваш, като изгърми математическия койн, да емигрираш с флашката и той да те приюти в сеновала?

            Коментар


            • Чудех се, защо е това бясно строителство в Столицата, Пловдив и Варна. Сега, като чета темата, ми става пределно ясно...строители, банкери и политици в сговор са наясно, че гастарите до най-късно 2-3 години ще се втурнат през глава да се прибират от Запада, кой как може, някои, ако не могат да се доберат до самолет или кораб и до гумени лодки ще прибегнат. Възражда ни се държавата, колкото по-вонящ рев от странство се надига, толкова по-ясно става това

              Коментар


              • Първоначално изпратено от bota156 Разгледай мнение

                Не ти харесва - изнесъл си се. Кво се оплакваш?
                В България вече не са мутренските времена от 2000г, ама в някои отношения са по лоши западните мизерии дето влязоха.
                пак си крадат - преди с рекет на гражданите, сега еврофондове, да ма с тез фондове влизат и ЗАДЪЛЖЕНИЯ - да развяваме шареното знаме, емнайстия пол, отказване от семейните ценности, унищожение на армия, образование, индустрия (поради конкуренция) ....
                Вече не смея да прогнозирам кое е по трудно за възстановяване - ДЪРЖАВАТА или българското самосъзнание. 500г турците не ни притопиха, тез за 30 години ни затриха. Освен държавата и българския дух трябва да възстановяваме
                Айде пак някой друг ни е виновен.

                Коментар


                • Първоначално изпратено от segato Разгледай мнение

                  Хъ , оплаквам ли се ? Казах просто че тук има няколко човека дето са влезли в мод "шо си със шапка , шо си без шапка"
                  Иначе за прогресивните простотии си прав, даже оше не сте видели нищо, все по-зле ше става. Не знам кой ги организира тия неща, но много пари се наливат да се промиват мозъци. България като че ли оше се държи , ма няма да е за дълго , просто се наливат много кинти
                  Българина е ИНАТ. ТИ ще ми казваш на мене кво да правя. САМО ТОВА ДА Е ЩЕ НИ СПАСИ.
                  А имаме природна интелигентност - щото сме ДРЕВЕН НАРОД, като китай и индия.
                  Недоносчетата на запад затова и се поддават на манипулации - щот са пеленачета, всякаква паплач, събрани от кол и въже дрисльовци
                  Нямам доверие в НИЩО и НИКОЙ

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от segato Разгледай мнение

                    Ми не се сешам. Има компании в Мюнхен, които работят по нови технологии и даже се опитват да се борят за кадри с американски фирми, ма не са големи . То се вижда по социалните мрежи, облачните услуги играчите на АИ пазара ... Европа като че ли изостава. Ма така е, като ръгат пари в зелени енергии и подпомагане на Турция, Армения и подобни а не се грижат за собствените си хора. То и тук на държавно ниво е така. Затънали сме в дългове а раздаваме на кой ли не, ма поне има частен капитал който инвестира търсейки печалба а не да прави мили очи на оная шведската аутистка.
                    Аве има ама, са някви семкаджии. Европа не само изостана, Европа е джудже в технологичния сектор. Единственно автомобилния сектор ги държи малко на крака, но Китайците са решили да ги довършат..... и ще ги довършат, според мен им остават не повече от 5 год.

                    Коментар


                    • Сегато, всеки е свободен да се стреми към щастието. Но само низшите духом плюят род и родина. То не бяха лъжи за образованието, за храната, за качеството на зъболекарите, кво ли не. Даже продължителността на живота извади като аргумент, все едно имаш някаква заслуга за нея. Между другото в момента в САЩ е 79г., а тук е 76, е и?

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от bota156 Разгледай мнение

                        Не ти харесва - изнесъл си се. Кво се оплакваш?
                        В България вече не са мутренските времена от 2000г, ама в някои отношения са по лоши западните мизерии дето влязоха.
                        пак си крадат - преди с рекет на гражданите, сега еврофондове, да ма с тез фондове влизат и ЗАДЪЛЖЕНИЯ - да развяваме шареното знаме, емнайстия пол, отказване от семейните ценности, унищожение на армия, образование, индустрия (поради конкуренция) ....
                        Вече не смея да прогнозирам кое е по трудно за възстановяване - ДЪРЖАВАТА или българското самосъзнание. 500г турците не ни притопиха, тез за 30 години ни затриха. Освен държавата и българския дух трябва да възстановяваме
                        Хъ , оплаквам ли се ? Казах просто че тук има няколко човека дето са влезли в мод "шо си със шапка , шо си без шапка"
                        Иначе за прогресивните простотии си прав, даже оше не сте видели нищо, все по-зле ше става. Не знам кой ги организира тия неща, но много пари се наливат да се промиват мозъци. България като че ли оше се държи , ма няма да е за дълго , просто се наливат много кинти

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от segato

                          Абе тоя и Бони са ебати извратеняците ... и оня мизерник песимиста дето ме кълнеше че съм би добре "засега". Вместо да се чудят как да помогнат ако някой закъса , ще търсят случаи на хора в беда да ти ги навират в лицето , гледай , ето доказателство за тезата ми. Как спят тия бе ? Има и по важни неща от това да си прав.

                          Сега обшо взето или трябва да плювам по България или трябва да се съглася че съм лузър, който за разлика от тях е взел грешното решение. Ми не е така бе, всеки си има свой живот, свои приоритети, не е казано че винаги трябва да има прави и криви. Най-интересни са ми като почнат да говорят за ЕС, свободно придвижване на хора и после скачат че някой се е "придвижил". Ми аре направете си главите де. Не може хем да казвате на специалиста че е путинист , хем да раздавате присъди , че някой си се изнесъл и "предал Родината". Това си бяха точно опорките на комунягите, невъзрашенци , врагове на народа ... трепаха хора по границите само зашото не искаха да стоят и да им работят ангария. Сега и на тия форумни герои някой им е длъжен да им стои ... аре у лево бе. Дурката си ги разправя легендите как взела някакъв апратамент в Изток за $50к преди 20-30 години , ма леко пропуска да обясни кой и ги е дал. Щото $50к бяха много пари тогава и не ги раздаваха по гастрономите. Ако си свой човек минаваш с 10% ... Е как да не се изнесеш ? Заплатата ми 2000 г беше към $900 , прашаха ми кинтите от Франция по WesternUnion, тогава май не искаха даже документи , с някакви номера се идентифицираш, не плашах данъци , всичко под масата . Апартаментите бяха евтини с 2-3 годишни дохода се купуваше апартамент в Младостите или по Тинтява ... да ама на бащата ан Джонката приятелчетата ги продаваха тия апартаментчета и като отидеш па това нема, па не е готово , па това сам ше си го направиш... абе точно как вика Джонката , не искат някакви прости цървули като мен да им се мотат в краката. Аз със малко дете, искат ми $3000 да го запиша в частна детска градина, не можем да намерим жилище и се врем по некви панелки на родата ... Еми накрая фирмата ми предложи 15к франка, тогава бяха май 2-3 пъти колкото изкарвах и станах "предател на Родината". Трябваше да остана и да псувам тия които са се изнесли ли ? Сега стигнахме до кой бил болен и кой здрав.
                          Не ти харесва - изнесъл си се. Кво се оплакваш?
                          В България вече не са мутренските времена от 2000г, ама в някои отношения са по лоши западните мизерии дето влязоха.
                          пак си крадат - преди с рекет на гражданите, сега еврофондове, да ма с тез фондове влизат и ЗАДЪЛЖЕНИЯ - да развяваме шареното знаме, емнайстия пол, отказване от семейните ценности, унищожение на армия, образование, индустрия (поради конкуренция) ....
                          Вече не смея да прогнозирам кое е по трудно за възстановяване - ДЪРЖАВАТА или българското самосъзнание. 500г турците не ни притопиха, тез за 30 години ни затриха. Освен държавата и българския дух трябва да възстановяваме
                          Нямам доверие в НИЩО и НИКОЙ

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от better Разгледай мнение

                            Дай имена както аз съм дал и да видим за колко време ще може да запишем час.
                            За Саш незнам, но тук да не дава господ да имаш сериозно заболяване - директно те пращат в Турция да се оправяш. Неслучайно почти всяка вечер има зов за помощ за лечение в Турция, вместо в "Европейска" България.
                            Абе на тоя и на Бони май им е много важно да са прави... и песимиста дето ме кълнеше че съм би добре "засега". Вместо да се чудят как да помогнат ако някой закъса , ще търсят случаи на хора в беда да ти ги навират в лицето , гледай , ето доказателство за тезата ми. Има и по важни неща от това да си прав.

                            Сега обшо взето или трябва да плювам по България или трябва да се съглася че съм лузър, който за разлика от тях е взел грешното решение. Ми не е така бе, всеки си има свой живот, свои приоритети, не е казано че винаги трябва да има прави и криви. Най-интересни са ми като почнат да говорят за ЕС, свободно придвижване на хора и после скачат че някой се е "придвижил". Ми аре направете си главите де. Не може хем да казвате на специалиста че е путинист , хем да раздавате присъди , че някой си се изнесъл и "предал Родината". Това си бяха точно опорките на комунягите, невъзрашенци , врагове на народа ... стрелях апо хора по границите само зашото не искаха да стоят и да им работят ангария. Сега и на тия герои някой им е длъжен да им стои ... аре у лево бе. Дурката си ги разправя легендите как взела някакъв апратамент в Изток за $50к преди 20-30 години , ма леко пропуска да обясни кой и ги е дал. Щото $50к бяха много пари тогава и не ги раздаваха по гастрономите. Ако си свой човек минаваш с 10% ... Е как да не се изнесеш ? Заплатата ми 2000 г беше към $900 , прашаха ми кинтите от Франция по Western Union, тогава май не искаха даже документи , идентифицираш се с някакви номера от изпращача, не плашах данъци , всичко под масата . Апартаментите бяха евтини с 2-3 годишни дохода се купуваше нов апартамент в Младостите или по Тинтява ... да ама на бащата на Джонката приятелчетата ги продаваха тия апартаментчета и като отидеш па това нема, па не е готово , па това сам ше си го направиш... абе точно как вика Джонката , не искат някакви прости цървули като мен да им се мотат в краката. На мен ми искат $3000 да запиша детето в частна детска градина, че нямаше места в държавните, не можем да намерим жилище и се врем по некви панелки на родата ... Еми накрая фирмата ми предложи 15к франка, тогава бяха май 2-3 пъти колкото изкарвах и станах "предател на Родината". Трябваше да остана и да псувам тия които са се изнесли ли ? Сега стигнахме до кой бил болен и кой здрав.

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от Специалист по всичко Разгледай мнение
                              Нищо не предлагам, само констатирам провала по отношение на концепция и цели. От там тръгна разговорът. Нито сме се догонили Германия, нито сме равнопоставени с тях. И не само ние. А доводът, че с Германия се работи по-лесно отколкото с Малайзия някакси... вярно е, но не е сериозно.
                              Ми аз не съм имал проблеми с Германия, плащат си , прашам им лизенза и кой откъде е . Малко правят врътки като чуят че си регистриран в България и искат мокри подписис и некви документи по пощата , ма не е кой знае какво. В Малайзия продавача трябва да плати 10% такса някъде си , па не се знаеше къде и трябваше да наемам местен счетоводител или адвокат и ако продаваш кораби или големи машини си е ок , ма за мизерници като мен няма смисъл да се разправяш
                              Last edited by segato; 03.05.2024, 21:19.

                              Коментар


                              • Моля придържайте се към темата

                                Коментар

                                Working...
                                X