IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Какво поскъпване очаквате на жилищните имоти?

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Спрях да пиша, ама ви чета глупостите.

    Няма нищо по-смешно и жалко от хора, които отричат инвестирането в един тип актив и висят по цял ден в тема за тези въпросни активи.
    Като постоянно плюят, обиждат и осмиват тези, които действат, вместо да стоят отстрани.

    Не ви харесва, ОК. защо висите тук?

    Сигурен съм, че участниците в тази тема, които имат по сериозен net worth са точно тези, които имат имоти.
    Навярно другите нямате дори едно милионче активи в ЛВ. Ама големи инвеститори.

    Толкова е смешно, че е чак тъжно.

    Коментар


    • Първоначално изпратено от Minaiivan Разгледай мнение
      Ето ви още един сценарии-имот купен 2018 та за 60к евро, в момента е продаваем за 120к евро, като междувременно е носил наем от поне 700 лева на месец. Егати набутването. Ама празните ви хейтърски глави не се сещат за такива варианти, нали?
      Къде е тоя имот и каква е квадратурата.

      Коментар


      • Първоначално изпратено от Minaiivan Разгледай мнение
        Сигурно е нула, даже мисля че съм на минус. Мисля че съм изкарал нещо полезно, щото като се пенсионирам един ден ще си седя и ще зяпам морето. Препоръчвам, успокоява напрежението.
        Стига да не духа морския през зимата или да не е над 30 градуса лятото и да няма мъгли пролетта, виж есента е идеално като замирише на паламуд и настъпи циганското лято.

        Коментар


        • Сигурно е нула, даже мисля че съм на минус. Мисля че съм изкарал нещо полезно, щото като се пенсионирам един ден ще си седя и ще зяпам морето. Препоръчвам, успокоява напрежението.
          Last edited by Minaiivan; 25.03.2024, 17:18.

          Коментар


          • Първоначално изпратено от Minaiivan Разгледай мнение
            Защо да го продавам , имам деца. Нямам нужда от пари в момента. Не се занимавам с имоти по принцип, имам си друга дейност. Просто пишете тотални простотии и нямате представа нито от продажни цени, нито от наеми.
            Като няма да продаваш защо си мислиш, че си изкарал и 1 лев от него? По-скоро си загробил едни 60к в нещо с неясна стойност, която утре спокойно може да е дори нула. Това е нещо дето не се търгува на борсата, няма определена цена и стойност. Някакъв си кофтор в незнайна държавица от третия свят...за който ти си мислиш, че струва двойно на това, което си платил....
            Last edited by ejonny2376; 25.03.2024, 17:20.

            Коментар


            • Защо да го продавам , имам деца. Нямам нужда от пари в момента. Не се занимавам с имоти по принцип, имам си друга дейност. Просто пишете тотални простотии и нямате представа нито от продажни цени, нито от наеми.
              Last edited by X_Y; 25.03.2024, 17:10.

              Коментар


              • Първоначално изпратено от Minaiivan Разгледай мнение
                Нищо не съм вложил в ремонти, купил съм го направен и обзаведен.
                Данък и такса смет са 200 лв.
                Знам за колко ще го продам защото виждам на колко продават около мен. Наемателят ми е един и същ вече пета година.
                Колкото и да грачите това е положението.
                Хайде продай го и тогава ела пак....
                Last edited by X_Y; 25.03.2024, 16:35.

                Коментар


                • Първоначално изпратено от Minaiivan Разгледай мнение
                  Нищо не съм вложил в ремонти, купил съм го направен и обзаведен.
                  Данък и такса смет са 200 лв.
                  Знам за колко ще го продам защото виждам на колко продават около мен. Наемателят ми е един и същ вече пета година.
                  Колкото и да грачите това е положението.
                  Кво значи ЩЕ?
                  На мен ми звучи като реклама и фантазии - видите ли в Недвижимите Имоти се правят много пари с лекота, хвърляйте си парите при нас.
                  Еми не не е така, ако си хвърли парите днес човек няма да удвои след 3години кешът си - не лъжи.
                  Колкото до ЩЕ-то, хората които правят добри пари по някакъв лесен начин никога няма да се хвалят на другите щото другите ще им сецнат лесния начин като налазят и те.
                  Някоя друга истина ще ни разкажеш ли, Пич?
                  Last edited by X_Y; 25.03.2024, 16:35.

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от Minaiivan Разгледай мнение
                    Ето ви още един сценарии-имот купен 2018 та за 60к евро, в момента е продаваем за 120к евро, като междувременно е носил наем от поне 700 лева на месец. Егати набутването. Ама празните ви хейтърски глави не се сещат за такива варианти, нали?
                    Имота по 2 по офертна,а сиренето за периода по 3 по пазарна. А наема все същия.

                    Коментар


                    • Нищо не съм вложил в ремонти, купил съм го направен и обзаведен.
                      Данък и такса смет са 200 лв.
                      Знам за колко ще го продам защото виждам на колко продават около мен. Наемателят ми е един и същ вече пета година.
                      Колкото и да грачите това е положението.
                      Last edited by X_Y; 25.03.2024, 16:34.

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от unimog Разгледай мнение
                        Той умрЕл ма!

                        [ATTACH=CONFIG]n4168877[/ATTACH]

                        https://www.nsi.bg/bg/content/3154/%...0%B8%D0%B5-100
                        поскъпването при старите жилища е заради материалите и труда , докато новите поевтиняват пак по същата причина ...............

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от ratten Разгледай мнение

                          това се отнася само за българите
                          Да а шведи и араби ще са наематели.

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от Minaiivan Разгледай мнение
                            Ето ви още един сценарии-имот купен 2018 та за 60к евро, в момента е продаваем за 120к евро, като междувременно е носил наем от поне 700 лева на месец. Егати набутването. Ама празните ви хейтърски глави не се сещат за такива варианти, нали?
                            Освен това което са допълнили под мен да обясня на брокераза това което вече го знае че теоретично ако го вземеш то с такси и данъци по-скоро ще си на минус като теглиш чертата
                            Last edited by X_Y; 25.03.2024, 15:44.

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от Minaiivan Разгледай мнение
                              Ето ви още един сценарии-имот купен 2018 та за 60к евро, в момента е продаваем за 120к евро, като междувременно е носил наем от поне 700 лева на месец. Егати набутването. Ама празните ви хейтърски глави не се сещат за такива варианти, нали?
                              +1

                              Така е, но 60 000 евро през 2018 г са много пари за българите със средни доходи.

                              И за да носи наем 700 лв, трябва да е с хубав, луксозен ремонт и обзавеждане.


                              Джони наистина е интелигентен, но във форума много се лъже, вкл. и той - с доверения адвокат, паднал в подножието на заснежен връх и едва оцелял, 2 мерцедеса и т.н.,
                              Last edited by X_Y; 25.03.2024, 15:43.

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от Minaiivan Разгледай мнение
                                Ето ви още един сценарии-имот купен 2018 та за 60к евро, в момента е продаваем за 120к евро, като междувременно е носил наем от поне 700 лева на месец. Егати набутването. Ама празните ви хейтърски глави не се сещат за такива варианти, нали? .
                                А ти защо си мислиш, че изобщо е продаваем? Тук нямаш борса с цена купува, като сделката да става за секунди. Първо трябва да намериш идиот, който да ти купи боклука и да е готов да ти снесе 120к днес.
                                Освен това говорим за огромна концентрация на риск - 120к набутани в някакъв си апартамент някъде си.
                                За наема - колко време си загубил да се занимаваш с разни тъпаци? Колко си вложил по ремонти и разправии? Това време защо никой не го смята?
                                И накрая - миналото развитие не гарантира бъдещо такова. Какво правим ако догодина струва пак 60к, а инфлацията е обезценила кинтите?
                                Last edited by X_Y; 25.03.2024, 15:42.

                                Коментар

                                Working...
                                X