IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Какво поскъпване очаквате на жилищните имоти?

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от better Разгледай мнение

    За какви вдигания на наеми говорите бре хора? Излезте и се разходете навън, такова чудо не е било. Миналата седмица бях в новия мол - Делта във Варна, ми то половината магазини затворили бре. Само на втория етаж преброих поне 15 магазина, който не вярва мога да кача снимки, само трябва да ги поорежа, че бъгавия форум не ги аресва.
    Оня магазин пък на главния булевард още търси наематели, въпреки че дава 2 месеца гратис.

    Левчо един съвет, след като си вдишал райски газ, по-добре се въздържай да пишеш, че ставаш смешен с фантазиите си.
    Левчо говори за София, не за ТИМ град.

    Коментар


    • Първоначално изпратено от Frosty Разгледай мнение
      Ние "перонните кибици" сме свободни хора, а вие тухладжии сте роби на банкстерите.
      Свободни хора, лишени от собствено жилище. Сега, ако те попитам колко си свободен и в други активи, съм сигурен, че те бия и във физическо злато и в ETF-и. Е, питането ми е ти в какво точно си свободен? Освободен си финансово отвсякъде....

      Коментар


      • Първоначално изпратено от Frosty Разгледай мнение
        Правиш ли разлика между руски "инженери" и такива в цивилизацията?

        Коментар


        • Първоначално изпратено от bulgarian lev Разгледай мнение

          Ми ето, в Пловдив в Смирненски има апарти ново строителство, обзаведени по 70-80 кв за 600€. Аз толкова вземам в Хиподрума. Значи не дера наематели, направо си е промоция. Като сменях гаража - магазин се чудех колко да му искам, мислех 500-600 лева. Но ми помогна един кандидат наемател който за фризьорски услуги и гараж му вдигнали наема на 1100 лева. Опааа, и аз веднага го лъзнах на 800 лв. Красота! Пак промоция. , но го отнесоха за ден. С краткосрочното може да достигна петичка месечно спокойно.
          За какви вдигания на наеми говорите бре хора? Излезте и се разходете навън, такова чудо не е било. Миналата седмица бях в новия мол - Делта във Варна, ми то половината магазини затворили бре. Само на втория етаж преброих поне 15 магазина, който не вярва мога да кача снимки, само трябва да ги поорежа, че бъгавия форум не ги аресва.
          Оня магазин пък на главния булевард още търси наематели, въпреки че дава 2 месеца гратис.

          Левчо един съвет, след като си вдишал райски газ, по-добре се въздържай да пишеш, че ставаш смешен с фантазиите си.
          Last edited by better; 16.04.2024, 22:43.

          Коментар


          • Първоначално изпратено от Frosty Разгледай мнение
            Ние "перонните кибици" сме свободни хора, а вие тухладжии сте роби на банкстерите.
            Можеш ли да гарантираш, че твоят биологичен живот, може да надживее всеки панелен апартамент, дори тези в кв. Свобода построени през 1968г. ?

            Коментар


            • Първоначално изпратено от Frosty Разгледай мнение
              Тези смешки, които показваш, са пълни глупости! Ако искаш, можеш ли да си напишеш някакво завещание, което аз ще гарантирам за две поколения след теб, че ще те надживеят, а ако не те надживеят с поне 100г., аз да прехвърля цялото си имущество на твоите наследници и обратна сделка. Опасявам се,че на твое име нямаш нищо. Според мен, обаче сделката е честна, ако имаш имоти, ако си гащник, не е валидна.

              Коментар


              • Ние "перонните кибици" сме свободни хора, а вие тухладжии сте роби на банкстерите.
                ( ! ) Мнението ми води до фалит и финансови загуби

                Коментар


                • Първоначално изпратено от Frosty Разгледай мнение

                  Че какво и е на цената?! - тегли кредит за 40-50 години и си го купувай.
                  Пада се по 700-800 евро на година
                  Ами, остават ми 2 години, цифром и словом за да си изплатя последния апарт. 2 години. Сега, ако ти трябва да купуваш, наистина ще са ти нужни 40-50 години. Не ти завиждам. Изчакай още малко и годините може да се множат и в геометрична прогресия, нали всичките перонни кибици сте уж математици...ужас, никога не бих се поставил на ваше място, дори и след три прераждания...

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от Bailor Разгледай мнение

                    Или си пиян или си дрогиран. Не прочете ли, че иде реч за брат ми? Той е старши инженер и парите ги има в кеш. Той работи за компания, която се занимава с Астон Мартин нагоре и ти дори ипотеки за себе си и три поколения след теб, нямате шанс да купите, това, което той може да си позволи да купи.


                    ( ! ) Мнението ми води до фалит и финансови загуби

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от ratten Разгледай мнение

                      ииийй, ми той така ще бие най-скъпата продажба от 7к евро на квадрат
                      Ще бие полюциите на най-загорелия клошар
                      Нямам доверие в НИЩО и НИКОЙ

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от Frosty Разгледай мнение

                        Че какво и е на цената?! - тегли кредит за 40-50 години и си го купувай.
                        Пада се по 700-800 евро на година
                        Или си пиян или си дрогиран. Не прочете ли, че иде реч за брат ми? Той е старши инженер и парите ги има в кеш. Той работи за компания, която се занимава с Астон Мартин нагоре и ти дори ипотеки за себе си и три поколения след теб, нямате шанс да купите, това, което той може да си позволи да купи.

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от Bailor Разгледай мнение

                          Хахаха , към момента, брат ми гледа гараж в Редута в новопостроена кооперация с акт 16 , подземен 22м2 със складче 4,5м за 35000€. Не му харесва офертната...и на мен не ми харесва. Представям си на перонната фауна, колко би им харесала подобна оферта, те клетниците, сигурно си търсят едностайка на подобна цена...
                          Че какво и е на цената?! - тегли кредит за 40-50 години и си го купувай.
                          Пада се по 700-800 евро на година
                          ( ! ) Мнението ми води до фалит и финансови загуби

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от Bailor Разгледай мнение

                            Твоят сигурно лепи 120- 140000€ минимум с тези екстри...
                            ииийй, ми той така ще бие най-скъпата продажба от 7к евро на квадрат
                            препоръка е

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от ratten Разгледай мнение

                              абе много е чист
                              като напалят кюмбетата с кюмур и стари обуща
                              Да в столична община сме европейци по дефолт. В централните квартали дървата и въглищата ще бъдат забранени от 01.01.2025г., а от 2029г. и на територията на цялата столична община. Тогава дрехи и обувки ще си горят из ихтиманско само, само те ще си се тровят, като са купували, евтини и неизмазани имоти, клетниците...само някои абонати да не почнат пак да се оплакват от собствената си сатурация и да реват и оплакват себе си, като карпатски мечки. Най-големите боклуци, много критикуват всички, но най-много треперят за собственото си здраве..
                              Last edited by Bailor; 16.04.2024, 21:29.

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от bulgarian lev Разгледай мнение

                                Абсолютно. Гараж в Докторска, надземен, без да става за търговска дейност първо отдавна не се предлага, второ цената му е 80-90К€ минимум. За моя със статут на магазин и санитарен възел, отопление с парно и климатик не мога да кажа изобщо. Но със сигурност няма да се хареса цената. Демек, забрави кибик да пипне гараж някога изобщо в цяла София.
                                Твоят сигурно лепи 120- 140000€ минимум с тези екстри...

                                Коментар

                                Working...
                                X