IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Какво поскъпване очаквате на жилищните имоти?

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от pesimist4o na kvadrat Разгледай мнение

    Не го разбираш... нормално за теб :-)
    Печеля от капиталова достатъчно. По-точно не печеля а съхранявам стойност. След като имам имот дали се дава под наем или не има 1.5% обезценка на година ако е на замазка, ако е довършен и обзаведен 2-2.5%. Така че , за да съм на нула да кажем оперативно трябва да носи приходи.
    Който иска да печели от разни неща може да пробва с акционетка или конотото или пък бизнес. Имотите не са за печалба освен ако не си строител...:-)
    От капиталова ще спечелиш когато продадеш.А може и да загубиш

    Коментар


    • Първоначално изпратено от better Разгледай мнение

      Селото се казва Варна, и не е едностаен, а тристаен.
      хахаха, и ти като накавръка ще напуснеш безславно темата... догодина най-късно ще бъдеш забравен.

      Коментар


      • Първоначално изпратено от два_таралежа Разгледай мнение
        Най-върлия срутвач на имотите и баща на тази справка наречена НАКАВРЪКОВА СПРАВКА не писал от месеци в темата и е вдигнал бялото знаме. Тук остана само една плява от понижители крякащи колкото да не е без хич.


        Наскоро ми попадна обява за едностаен апартамент под наем в незнамси кое село беше... 350 евро/месец
        Селото се казва Варна, и не е едностаен, а тристаен.

        Коментар


        • Първоначално изпратено от bulgarian lev Разгледай мнение

          Лордчето ми вдигна настроението! Сега ще ковна едно 50 милилитра виски че утре съм на работа.
          Е то друго като не можете, поне настроението си вдигайте.

          Коментар


          • Първоначално изпратено от pesimist4o na kvadrat Разгледай мнение

            Имотите не са за печалба освен ако не си строител...:-)
            Търсиш си белята, май.
            Трий поста, преди левчо и байлъра да са получили хИнфарк.
            Last edited by better; 17.04.2024, 10:45.

            Коментар


            • Първоначално изпратено от Frosty Разгледай мнение
              Ние "перонните кибици" сме свободни хора, а вие тухладжии сте роби на банкстерите.
              коментара ти буди само лека насмешка Но иначе си прав, наемателите и обитателите на деЦки също са хора и имат правото да се нарекат свободни. (перона е техен до към 2079та)

              Коментар


              • Най-върлия срутвач на имотите и баща на тази справка наречена НАКАВРЪКОВА СПРАВКА не писал от месеци в темата и е вдигнал бялото знаме. Тук остана само една плява от понижители крякащи колкото да не е без хич.

                ===2079===

                ...и така времето си върви, а а 2079та изглежда доста далечна...

                пп. ратко да изпрати една кошница с мезета на зидаро-мазача, че му е осигурил избор от наематели за години напред.

                Наскоро ми попадна обява за едностаен апартамент под наем в незнамси кое село беше... 350 евро/месец 30/70 си върви на пълна пара.

                Дали пък и не се поизчерпаха вече всички понижителски опорки?

                Мисля, че свикването с 2700 наближава...
                Last edited by два_таралежа; 17.04.2024, 10:26.

                Коментар


                • Първоначално изпратено от nradev1111 Разгледай мнение

                  Демек нищо не кяриш.Така ли да го разбирам?
                  Не го разбираш... нормално за теб :-)
                  Печеля от капиталова достатъчно. По-точно не печеля а съхранявам стойност. След като имам имот дали се дава под наем или не има 1.5% обезценка на година ако е на замазка, ако е довършен и обзаведен 2-2.5%. Така че , за да съм на нула да кажем оперативно трябва да носи приходи.
                  Който иска да печели от разни неща може да пробва с акционетка или конотото или пък бизнес. Имотите не са за печалба освен ако не си строител...:-)

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от bulgarian lev Разгледай мнение

                    Наемите и живота като цяло не са съсредоточени в мол Варна. Дето издиша от поне 3 години вече. В този Делта щом казваш, значи е така. Моловете по принцип са под натиск, виждам ги с колко персонал работят.
                    Мол Варна приключи отдавна, говоря за мултимилионната инвестиция Делта мол, който бива ударно освобождаван от наематели и то преди предстощия летен сезон. Според мен ако продължи така я изкара 1 г я не. Лошото е, че бетона и грозотията ще остане.

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от ratten Разгледай мнение

                      ииийй, ми той така ще бие най-скъпата продажба от 7к евро на квадрат
                      Лордчето ми вдигна настроението! Сега ще ковна едно 50 милилитра виски че утре съм на работа.
                      Останете си гладни, останете си глупави - Стив Джобс

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от IaneSandanski Разгледай мнение

                        Левчо говори за София, не за ТИМ град.
                        А! Точно. Тъкмо нещо подобно му написах току що за мол Варна, дето го няма от години вече. А Делта не знам. Явно е нещо подобно.
                        Last edited by bulgarian lev; 16.04.2024, 23:30.
                        Останете си гладни, останете си глупави - Стив Джобс

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от better Разгледай мнение

                          За какви вдигания на наеми говорите бре хора? Излезте и се разходете навън, такова чудо не е било. Миналата седмица бях в новия мол - Делта във Варна, ми то половината магазини затворили бре. Само на втория етаж преброих поне 15 магазина, който не вярва мога да кача снимки, само трябва да ги поорежа, че бъгавия форум не ги аресва.
                          Оня магазин пък на главния булевард още търси наематели, въпреки че дава 2 месеца гратис.

                          Левчо един съвет, след като си вдишал райски газ, по-добре се въздържай да пишеш, че ставаш смешен с фантазиите си.
                          Наемите и живота като цяло не са съсредоточени в мол Варна. Дето издиша от поне 3 години вече. В този Делта щом казваш, значи е така. Моловете по принцип са под натиск, виждам ги с колко персонал работят.
                          Last edited by bulgarian lev; 16.04.2024, 23:32.
                          Останете си гладни, останете си глупави - Стив Джобс

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от Bailor Разгледай мнение

                            Ами, като ти е тегаво искаш, да се самоубиеш ли бе , щом нищо не ти харесва на имотния пазар, да си направиш харакири и да приключва тази тежест в душата ти. Това ли очакваш да чуеш? Не ти го препоръчвам, има шанс и за теб..всяко живо същество трябва да намира смисъл да живее.
                            ?

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от Bailor Разгледай мнение

                              Мерси, че ми позволи да си почина
                              Нали сме с разбрали че след третата голяма требе да почиваш.

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от nradev1111 Разгледай мнение

                                Направо ги разгроми понижителите.Ай сега легай да почиваш.
                                Мерси, че ми позволи да си почина

                                Коментар

                                Working...
                                X