IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Какво поскъпване очаквате на жилищните имоти?

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от segato Разгледай мнение

    В България има доста хора, които имат жилище и са бедни. Жилището се приема за необходимост, Тук и колите влизат в сметката зашото нито на работа можеш да отидеш , нито на училище, нито да си напазаруеаш. Освен това има хора с временни затруднения, загубил си е работата и търси, но трябва да изкара някак 1-2 месеца докато намери. Да го караме да си продава колата за да получи 2 пилета , лук и боб за една семица ли ? И не на последно място, царе сме да скачаме на заключенията ... казвам го защото баш аз скочих на един пич с Тесла, който се беше наредил, викам му какво правиш тук бе, не те ли е срам и човека изкара няколко талона ( раздават им ги според разнера на семейството за да знаем колко храна да слагаме) и вика, ма аз ходя да помагам в един шелтер за семейства и това са талоните на хората от шелтера , нямат коли и не могат да дойдат сами. Освен това се оказа , че се обадил на организаторите да пита какво трябва да донесе , та отделил време да проучи човека и отделно да дойде да помогне и той а аз направо му скочих, щото ми беше най-лесно. Умрех от срам.
    тарикатското битие в БЪЛГАРИЯ няма как да те напусне .
    Онез на запад са големи гламаци, и без кукичка кълват, мое ги лъжеш как си искаш
    Нямам доверие в НИЩО и НИКОЙ

    Коментар


    • Първоначално изпратено от Bailor Разгледай мнение

      В апарта ми има тец. Апарта ми е сред 4-те софийски имоти с обща площ 600м2. Два милиона малко ли са ти по офертна. Само два...






      Коментар


      • Първоначално изпратено от nradev1111 Разгледай мнение

        Щом имат коли ,не са бедни.
        Абе, остави си ме сред бедните, там си ми е мястото, да си знам нерадостната ми съдба! Така ми се пада...

        Коментар


        • Първоначално изпратено от nradev1111 Разгледай мнение

          Щом имат коли ,не са бедни.
          В България има доста хора, които имат жилище и са бедни. Жилището се приема за необходимост, Тук и колите влизат в сметката зашото нито на работа можеш да отидеш , нито на училище, нито да си напазаруеаш. Освен това има хора с временни затруднения, загубил си е работата и търси, но трябва да изкара някак 1-2 месеца докато намери. Да го караме да си продава колата за да получи 2 пилета , лук и боб за една семица ли ? И не на последно място, царе сме да скачаме на заключенията ... казвам го защото баш аз скочих на един пич с Тесла, който се беше наредил, викам му какво правиш тук бе, не те ли е срам и човека изкара няколко талона ( раздават им ги според разнера на семейството за да знаем колко храна да слагаме) и вика, ма аз ходя да помагам в един шелтер за семейства и това са талоните на хората от шелтера , нямат коли и не могат да дойдат сами. Освен това се оказа , че се обадил на организаторите да пита какво трябва да донесе , та отделил време да проучи човека и отделно да дойде да помогне и той а аз направо му скочих, щото ми беше най-лесно. Умрех от срам.
          Last edited by segato; Вчера, 17:23.

          Коментар


          • Първоначално изпратено от segato Разгледай мнение

            Днес ходих да помагам на един нонпрофит, който събира храна и я раздава на хора в нужда. Големи вериги им дават стока, която е близо до срока на годност, събират и дарения и купуват, но накрая каквото са събрали трябва някак да се даде на хоата , трябва да се организира, къде ше бъде, да се уведомят хората, мястото да е сейф , да има наблизо медицински пункт, да се осигурят тоалетни, охрана и т.н. и като се замислх в организацията участват поне 10-15 човека с доста познания и контакти а отделно тия, които дойдоха бяха хора , които са си зарезали собствената работа за да раздават пилета , зеленчуци и боб. Обшо взето поне 30-40 човека са отделили от времето и парите си да отидат и да помогнат на хора в нужда. Досега ивентите бяха като пазар, със сергии, хората идват , редят се на опашка взимат си храната и заминават . Това отнема 2-3 часа и се случва на някой да му прилошее или да се откаже зашото не може да стои прав толкова време. Та тия хора дето организират всичко, не им стига това че осигуряват храна, но ходят да обикалят докато се раздава храната да видят как пристигат хората, откъде, с какво, и т.н. Преди избираха местата да имат градски транспорт , ма в един момент се разбра, че хората си идват с колите и днес всичко беше организирано на паркинг, спира колата и ние се хвъргаме кат механици на Формула 1 и слагаме пилета и боб в багажника . Всичко отнема по няколко секунди на кола и хората минават много по-бързо, нито търсят къде да паркират , нито висят прави на жегата ... за 15 минути са готови, горе долу колкото ше им отнеме да заредят бензин на бизи бензиностанция. По едно време дойде един бездомен човек, без кола и веднага го поеха, заведоха го настрани, да не стане беля да го бутне някой. и ми направи впечатление как тоя човек , целия окъсан със сплъстена коса, без зъби идва и пита има ли нешо което мога да ям без да готвя, нямам печка, тоя човек е на дъното, даже като са живеели в пещерите са палели огън и са готвели, тоя човек и това няма възможност да направи, но хората му говорят на "господине", дадоха му ябълки, краставици и звъннаха да проверят друга организация, която в същия ден раздавали дрехи дали някой може да мине да остави дрехи , че човека нямаше как да стигне дотам. Щях да се разрева баси. Хората се държат един с друг като хора. Така е нормално. Няколко човека са работели поне седмица по организацията , да измислят как тия хора не само да си получат храната но и да им е удобно. Поне това за удобството не е било суперналожително да го правят, но го правят зашото тия отсреша съшо са хора и трябва да се отнасяш с тях като с хора. Всеки един от тия днес сигурно е взел отпуска за да помага при раздаването. Мен преди години ме заведе един познат и много ме разтърси. Оттогава ходя зашото ме връща към нормалното като почна да се самозабравям. Горешо Ви съветвам да проучите къде помагат на хора в затруднение, църкви ли, нонпрофити ли, и да отделите един ден да помогнете като доброволци. Нормалните хора, като видят паднал, се опитват да му помогнат да се изправи, ние тука ше му скочим с двата крака да го дозабием в калта. Лордчето не е опрял да го зашитавам, не ми е любимец и съм го сложил в игнора, ма не може да се държите така бе, давайте го малко по-човешки.
            Щом имат коли ,не са бедни.

            Коментар


            • Първоначално изпратено от ratten

              обаче ти колкото и профила да смениш тая снимка си я пазиш и препостваш
              много си впечатлен или сивите клетки са ти една шепа
              това с пазенето на постове става епидемия май
              това мнение не е препоръка за покупка или продажба на акции

              Коментар


              • Първоначално изпратено от Мечкан_Бикоядов

                Само една забележка.
                Лордовете не живеят в такива замъци.
                Днес ходих да помагам на един нонпрофит, който събира храна и я раздава на хора в нужда. Големи вериги им дават стока, която е близо до срока на годност, събират и дарения и купуват, но накрая каквото са събрали трябва някак да се даде на хоата , трябва да се организира, къде ше бъде, да се уведомят хората, мястото да е сейф , да има наблизо медицински пункт, да се осигурят тоалетни, охрана и т.н. и като се замислх в организацията участват поне 10-15 човека с доста познания и контакти а отделно тия, които дойдоха бяха хора , които са си зарезали собствената работа за да раздават пилета , зеленчуци и боб. Обшо взето поне 30-40 човека са отделили от времето и парите си да отидат и да помогнат на хора в нужда. Досега ивентите бяха като пазар, със сергии, хората идват , редят се на опашка взимат си храната и заминават . Това отнема 2-3 часа и се случва на някой да му прилошее или да се откаже зашото не може да стои прав толкова време. Та тия хора дето организират всичко, не им стига това че осигуряват храна, но ходят да обикалят докато се раздава храната да видят как пристигат хората, откъде, с какво, и т.н. Преди избираха местата да имат градски транспорт , ма в един момент се разбра, че хората си идват с колите и днес всичко беше организирано на паркинг, спира колата и ние се хвъргаме кат механици на Формула 1 и слагаме пилета и боб в багажника . Всичко отнема по няколко секунди на кола и хората минават много по-бързо, нито търсят къде да паркират , нито висят прави на жегата ... за 15 минути са готови, горе долу колкото ше им отнеме да заредят бензин на бизи бензиностанция. По едно време дойде един бездомен човек, без кола и веднага го поеха, заведоха го настрани, да не стане беля да го бутне някой. и ми направи впечатление как тоя човек , целия окъсан със сплъстена коса, без зъби идва и пита има ли нешо което мога да ям без да готвя, нямам печка, тоя човек е на дъното, даже като са живеели в пещерите са палели огън и са готвели, тоя човек и това няма възможност да направи, но хората му говорят на "господине", дадоха му ябълки, краставици и звъннаха да проверят друга организация, която в същия ден раздавали дрехи дали някой може да мине да остави дрехи , че човека нямаше как да стигне дотам. Щях да се разрева баси. Хората се държат един с друг като хора. Така е нормално. Няколко човека са работели поне седмица по организацията , да измислят как тия хора не само да си получат храната но и да им е удобно. Поне това за удобството не е било суперналожително да го правят, но го правят зашото тия отсреша съшо са хора и трябва да се отнасяш с тях като с хора. Всеки един от тия днес сигурно е взел отпуска за да помага при раздаването. Мен преди години ме заведе един познат и много ме разтърси. Оттогава ходя зашото ме връща към нормалното като почна да се самозабравям. Горешо Ви съветвам да проучите къде помагат на хора в затруднение, църкви ли, нонпрофити ли, и да отделите един ден да помогнете като доброволци. Нормалните хора, като видят паднал, се опитват да му помогнат да се изправи, ние тука ше му скочим с двата крака да го дозабием в калта. Лордчето не е опрял да го зашитавам, не ми е любимец и съм го сложил в игнора, ма не може да се държите така бе, давайте го малко по-човешки.
                Last edited by segato; Вчера, 08:57.

                Коментар


                • Първоначално изпратено от nradev1111

                  Ти да не се возиш на Майбах бре?
                  къв тоз майбах ве? той лети на карнобатска пърцуца, кат свърши горивото почва да лази
                  Нямам доверие в НИЩО и НИКОЙ

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от Миранди Разгледай мнение

                    Те офисите са всъщност два...тоя дето се смятах да купувам...жената пратила линка на щерката, оная се тръшнала, че това било нейния офис, та сега требе да купувам и двата :-) Иначе се вързват перфектно нещата, чак не е истина. В момента и двата офиса са с наематели, наемите с лека корекция, покриват на 100% ипотеката. Та утре оставям стоп капаро, живот и здраве, след месец и със сделката ще се похваля :-)
                    Как покриват ипотеката? Ще вземеш ипотека на твое име ли ?

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от segato Разгледай мнение
                      Баси как скачат цените в София. Преди 6 месеца беше 1 млн. Това навсякъде ли става или само в Слатина?
                      Какви 6 месеца. Само за една вечер забогатя. От 1.5М след втората мастичка до 2 М след третата и до 3М след четвъртата.След петата вече не може да познава числата

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от BONI Разгледай мнение

                        От 2017 точно това разправям. Доходността от вложение в жилище е по-висока от ипотечните лихви! В ПЪТИ!
                        Жилище е ако ти си живееш в него и тогава е пасив зашото има само разходи. Ако ще "влагаш" или както обичате да казвате "инвестираш" e по-скоро рентал. Само, че къф рентал като 400-600к апарамент на Докторската не може да направи 1к наем на месец ? Можеш да провериш как висят обявите по 7-8 евро на кадрат. При 8 евро наем на кавадрат продажната цена при нормален пазар би трябвало да е между 1400 и 2000 на квадрат. Иронията е , че изглежда и 8 евро не е постижима и левчо правилно се е ориентирал да го дава краткосрочно шото иначе не може да си избие дори 1400 на квадрат дето ги е дал. Не споря за цените, вярвайте си в каквото искате, просто казвам , че ако някой купи на 4к на квадрат , това не е инвестиция а малоумие. Ако пък вярва, че ше се вдигне и ще спечели тогава няма какво да се смеете , че във Варна вярвали в пирамиди.

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от better Разгледай мнение

                          Ба нз, казва ли ти някой...
                          Или пък е некъф паралелен свят със собствена валута вързана към .... венецуелския боливар не може да е , щото 2 милиона сигурно са 20 цента, ма аржентинско песо може би ?

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от segato Разгледай мнение
                            Ей , да не сте сменили парите бе?
                            Ба нз, казва ли ти някой...

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от segato Разгледай мнение
                              Баси как скачат цените в София. Преди 6 месеца беше 1 млн. Това навсякъде ли става или само в Слатина?
                              Не, само на черешата, и то по черешово време.

                              Коментар


                              • Ей , да не сте сменили парите бе?

                                Коментар

                                Working...
                                X