IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Какво поскъпване очаквате на жилищните имоти?

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от Bad_Bear Разгледай мнение

    В Хаджи Димитър не съм сигурен дали има многостайни в панелките, защото очевидно не става дума за ново строителство. Така, че наистина може и да е за Банишора или в Зоните, там има многостайни. Но нека каже г/д локация Евго, понеже се целя в ново, но ако е наистина толкова атрактивна цената, може и да "преглътна" кусури като последен етаж и т.н.

    Не е кв. Бъкстон.

    Локацията е хубава, но не искам да я пиша за всички. Блокът е от 1989 г., чист, поддържан, покривът е ремонтиран скоро и аз платих несъбраните 700 лв през 2017 г,

    Най-много да ти свалят 10-20 000 евро, т.е. да го купиш за 130 000 евро.

    Навремето канихме много гости за нов апартамент, и всички много го харесваха и завиждаха, че е голямо, ремонтирано и наредено. От тогава изминаха 33 г., а ние сме осъвременили и променили интериора,

    Коментар


    • Първоначално изпратено от Бедният брoкер Разгледай мнение

      ти, да не бъркаш покупката на книги със имоти ?
      За две години съм прочел за две твои ужким покупки тук, ама и сега те сърбели ръцете.
      Аве ти да не се събираш със лордчето на евтино лидълско узо и да пушите нещо друсано ?
      Иванчо93 е един от никовете на обитателя на незаконното гето в село Оброчище. Освен незаконна барака на ръба на свлачище, този индивид други имоти не е и сънувал.

      Коментар


      • Първоначално изпратено от ratten Разгледай мнение
        на есен новите квартиранти ще се чувстват като в европа
        на оглед за квартира ще ходят с препоръка, фишове за последните 6 заплати, CV
        и мотивационно писмо, защо да изберем да настаним точно тях от чакащите пред входа 35-40 имотосвалячи и акционеромилионери
        При 5 празни имота на един желаещ? Това да не ти е Цюрих?
        Какви гъбки хапна днес бе мишле? Явно някой неоткрит още вид на Psilocybe, с по-силно изразен халюциногенен ефект.

        Коментар


        • Първоначално изпратено от ivanvg93 Разгледай мнение
          Прелиствам имотбг, прелиствам.... цените високи, а около 2 ~ 2500 евра предлагането е само и единствено на коптори. Няма свестен ремонтиран имот НС на много добра или отлична локация под 3.5 ~ 4 евра квадрата. А ако има - ще е без паркомясто /абсурд/ или то ще се продава за още 45-70К евра отгоре за единично пм/гараж Красота.
          Нещо и на мен взе да ми става скъпо за покупка..... което значи само едно -- очаквайте още 20-30% отгоре на наемите и следващата есен.
          ти, да не бъркаш покупката на книги със имоти ?
          За две години съм прочел за две твои ужким покупки тук, ама и сега те сърбели ръцете.
          Аве ти да не се събираш със лордчето на евтино лидълско узо и да пушите нещо друсано ?

          Коментар


          • на есен новите квартиранти ще се чувстват като в европа
            на оглед за квартира ще ходят с препоръка, фишове за последните 6 заплати, CV
            и мотивационно писмо, защо да изберем да настаним точно тях от чакащите пред входа 35-40 имотосвалячи и акционеромилионери
            препоръка е

            Коментар


            • Първоначално изпратено от bulgarian lev Разгледай мнение

              Тези имоти са спретнати именно за продажба. На тези цени. Който иска. 5К и кусур евро на метър. Естествено, виж оградата само на един от имотите. А и има от любимите ти. На Бигла. Има да чакаш това да го купиш под 3К€ /кв.м
              На Бигла сградата е супер, влизал съм там. Улицата е добра, но не е близо до парка.
              Мезонетът за 600к е топ - това е първа линия на Южния. Жалко че няма снимки.

              Ще видим колко време ще стоят обявите.

              Коментар


              • Първоначално изпратено от ivanvg93 Разгледай мнение
                Прелиствам имотбг, прелиствам.... цените високи, а около 2 ~ 2500 евра предлагането е само и единствено на коптори. Няма свестен ремонтиран имот НС на много добра или отлична локация под 3.5 ~ 4 евра квадрата. А ако има - ще е без паркомясто /абсурд/ или то ще се продава за още 45-70К евра отгоре за единично пм/гараж Красота.
                Нещо и на мен взе да ми става скъпо за покупка..... което значи само едно -- очаквайте още 20-30% отгоре на наемите и следващата есен.
                Най-скъпата оферта към края на август за Хиподрума до метростанция България беше моята. И само за закачката и това че наемателя е свестен свалих няколко евра. Отнесоха го веднага. А бяха гледали много още и сравнявали.
                Останете си гладни, останете си глупави - Стив Джобс

                Коментар


                • Първоначално изпратено от ejonny2376 Разгледай мнение

                  Хайде захлупвай:

                  https://www.imot.bg/pcgi/imot.cgi?ac...69634244804985
                  https://www.imot.bg/pcgi/imot.cgi?ac...69634331193362
                  https://www.imot.bg/pcgi/imot.cgi?ac...69633810364781
                  https://www.imot.bg/pcgi/imot.cgi?ac...69632362787890
                  https://www.imot.bg/pcgi/imot.cgi?ac...69626691649634

                  Нови обяви само от днес.
                  Нали уж такива имоти изобщо не се появяваха по сайтовете? Да видим дали ще се продаде нещо на тези надути цени.
                  Спекулантите явно вече се усещат, че дойде краят на еуфорията, сега следва стригането.
                  Тези имоти са спретнати именно за продажба. На тези цени. Който иска. 5К и кусур евро на метър. Естествено, виж оградата само на един от имотите. А и има от любимите ти. На Бигла. Има да чакаш това да го купиш под 3К€ /кв.м....а ще ги купят. Защото наемните нива няма да останат същите. На този сегмент. Виж в некое панелно мазе на Надеждите с мирис на зеле може и да останат същите.
                  Last edited by bulgarian lev; 03.10.2023, 21:56.
                  Останете си гладни, останете си глупави - Стив Джобс

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от petrg5s Разгледай мнение

                    Този път няма да е само това.
                    Повишители през 2024

                    Време е да се купят пак акции след днешния спад. Борсите крещят на умряло заради твърде възможните лихви от 7%-8%, тук някои повишители продължават да твърдят, че 600к Евро за кофтор в София не било надценено.

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от ejonny2376 Разгледай мнение
                      сега следва стригането.
                      Този път няма да е само това.
                      Повишители през 2024

                      Last edited by petrg5s; 03.10.2023, 21:34.

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от Дюри Разгледай мнение

                        В Изгрев, да намериш нещо подобно не е необходимо дори да го гледаш. Не вярвам да е там, повече си мисля ,че може да е в Банишора или Хаджи Димитър, но в Изгрев ми звучи абсурдно.
                        Хайде захлупвай:

                        https://www.imot.bg/pcgi/imot.cgi?ac...69634244804985
                        https://www.imot.bg/pcgi/imot.cgi?ac...69634331193362
                        https://www.imot.bg/pcgi/imot.cgi?ac...69633810364781
                        https://www.imot.bg/pcgi/imot.cgi?ac...69632362787890
                        https://www.imot.bg/pcgi/imot.cgi?ac...69626691649634

                        Нови обяви само от днес.
                        Нали уж такива имоти изобщо не се появяваха по сайтовете? Да видим дали ще се продаде нещо на тези надути цени.
                        Спекулантите явно вече се усещат, че дойде краят на еуфорията, сега следва стригането.

                        Коментар


                        • Прелиствам имотбг, прелиствам.... цените високи, а около 2 ~ 2500 евра предлагането е само и единствено на коптори. Няма свестен ремонтиран имот НС на много добра или отлична локация под 3.5 ~ 4 евра квадрата. А ако има - ще е без паркомясто /абсурд/ или то ще се продава за още 45-70К евра отгоре за единично пм/гараж Красота.
                          Нещо и на мен взе да ми става скъпо за покупка..... което значи само едно -- очаквайте още 20-30% отгоре на наемите и следващата есен.
                          Last edited by ivanvg93; 03.10.2023, 21:28.

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от IaneSandanski Разгледай мнение

                            Четириетажни панелки почти няма, само най-старите са такива, Надежда 4, Толстой. Но там големи апартаменти няма.
                            ти различаваш ли четиристаен от четириетахен
                            препоръка е

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от Bad_Bear Разгледай мнение

                              В Хаджи Димитър не съм сигурен дали има многостайни в панелките, защото очевидно не става дума за ново строителство. Така, че наистина може и да е за Банишора или в Зоните, там има многостайни. Но нека каже г/д локация Евго, понеже се целя в ново, но ако е наистина толкова атрактивна цената, може и да "преглътна" кусури като последен етаж и т.н.
                              Евго беше споменавал къде е, мисля Бъкстон, но може и да бъркам. Нека каже.
                              пс: сега видях, че е писал до метро, та явно не е там

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от Bad_Bear Разгледай мнение

                                В Хаджи Димитър не съм сигурен дали има многостайни в панелките, защото очевидно не става дума за ново строителство. Така, че наистина може и да е за Банишора или в Зоните, там има многостайни. Но нека каже г/д локация Евго, понеже се целя в ново, но ако е наистина толкова атрактивна цената, може и да "преглътна" кусури като последен етаж и т.н.
                                Четириетажни панелки почти няма, само най-старите са такива, Надежда 4, Толстой. Но там големи апартаменти няма.

                                Коментар

                                Working...
                                X