IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Какво поскъпване очаквате на жилищните имоти?

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Индекс ЛЕОНИА Плюс за 10.10.2023: 3.80%

    https://bnb.bg/Statistics/StBIRAndIn...Plus/index.htm

    Коментар


    • Първоначално изпратено от unimog Разгледай мнение
      От мамите -
      Добре, че остава малка сума от главницата и затова не ми е такъв дерт. Като питах една служителка (в ПИБ) защо, аджеба, никой не ме е информирал, имаше много хъкане и мъкане, и никакъв отговор по същество. Можело да подам молба за преразглеждане или преизчисляване на лихвения процент, което щеше да ми струва 190 лв. и сметнах, че не си заслужава занимавката (ако ми оставаше повече като сума, вероятно щях).
      99% са е такива балъци и в темата.С дълг,но мислещи се за собственици на нещо много ценно
      То първо не е ценно,защото локацията му е в гето и второ ,ти, г-н "длъжник до живот" нямаш нищо.Банката има.Ти имаш само задължението да внасяш пари.
      Last edited by petrg5s; 11.10.2023, 12:00.

      Коментар


      • Локация, локация, локация -

        Click image for larger version

Name:	11.JPG
Views:	1
Size:	49.9 КБ
ID:	4119572

        Коментар


        • Първоначално изпратено от два_таралежа Разгледай мнение
          Разпродават имоти с до 50% отстъпка ᐉ Новини от Fakti.bg - Имоти | ФАКТИ.БГ
          Разпродават имоти с до 50% отстъпка


          ===2039===

          Чакаха, чакаха, но имаше защо. Тяхното време дойде. Честито понижители!

          Съсобствениците на етажи от къщи да се досещат... -80% (поне)
          Какво става с ЕПК-то в Гоцето?

          https://www.imot.bg/pcgi/imot.cgi?ac...68849156134213

          Коментар


          • Първоначално изпратено от unimog Разгледай мнение
            От мамите -

            На мен за 10 месеца ми вдигнаха лихвата с 2.6% (по мои сметки, щото никой нищо не ми е казал), вързан е с Euribor.

            https://www.bg-mamma.com/?topic=1593548
            Подобни теми и жалвания тепърва ще стават ежедневие

            Коментар


            • Разпродават имоти с до 50% отстъпка ᐉ Новини от Fakti.bg - Имоти | ФАКТИ.БГ
              Разпродават имоти с до 50% отстъпка


              ===2039===

              Чакаха, чакаха, но имаше защо. Тяхното време дойде. Честито понижители!

              Съсобствениците на етажи от къщи да се досещат... -80% (поне)

              Коментар


              • Click image for larger version

Name:	11.JPG
Views:	1
Size:	26.7 КБ
ID:	4119561


                https://www.investing.com/commodities/

                Коментар


                • От мамите -

                  На мен за 10 месеца ми вдигнаха лихвата с 2.6% (по мои сметки, щото никой нищо не ми е казал), вързан е с Euribor.

                  https://www.bg-mamma.com/?topic=1593548
                  Last edited by unimog; 11.10.2023, 11:39.

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от pesimist4o na kvadrat Разгледай мнение

                    Според прУфасУр Юли трябваше да са минали 5% по това време миналата година....:-)
                    Мани го професора ,гледаме числата ,Ти Би Ай получиха стабилна оценка на рейтинга и вдигнаха лихвата за 12 месечни до близо 2%, по депозити ,1,95% мисля е вече

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от nkavrakov1982 Разгледай мнение
                      ДСК,то са почнали с балтията от тоя месец ,поетапно който има кредити в ДСК да си знае какво го чака ,лихвите стигат нива до 5%
                      Да му мисли фауната с тухли в главите.Балтията досега само я точиха в БГ,но явно са готови да я извадят,че са много маймуни вече на клона

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от ratten Разгледай мнение

                        не е умрял, просто се е назобал с ядки и охранката го е изритала
                        Е хайде сега и ти, че какво е една шепа ядки и два домата в сравнение със зелената сделка на ЕС?

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от pesimist4o na kvadrat Разгледай мнение

                          Той Японският климатик е все още като нов....Ще я лъзне и сега без проблем.
                          Климатика добре, амааа… съседите от малцинството вече са мнозинство.

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от Bad_Bear Разгледай мнение

                            Натам вървят работите. Иначе ще стане като един, който умрял от глад, докато чакал промоциите в Кауфланд.
                            не е умрял, просто се е назобал с ядки и охранката го е изритала
                            препоръка е

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от nkavrakov1982 Разгледай мнение
                              ДСК,то са почнали с балтията от тоя месец ,поетапно който има кредити в ДСК да си знае какво го чака ,лихвите стигат нива до 5%
                              Според прУфасУр Юли трябваше да са минали 5% по това време миналата година....:-)

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от ratten Разгледай мнение

                                ей, тоя радев, ако беше я продал на върха там 2014-та ли беше 2015-та ли,
                                сега щеше да е зелен милионер в акции
                                Той Японският климатик е все още като нов....Ще я лъзне и сега без проблем.

                                Коментар

                                Working...
                                X