IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Какво поскъпване очаквате на жилищните имоти?

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от bulgarian lev Разгледай мнение

    Даваш ми два ретро стари апарти по 650 и 700 евро и един двустаен за 1000 за пример че е по-евтино, така ли? Само през пролетта 700 беше към максимума. Аз отдадох на 800, но семейни проблеми принудиха наемателя ми французин да замине след 2 месеца под наем при мен.
    Сега ти казвам че има имоти които отиват към 1500, в Плазата е толкова че и повече вече, аз ти говоря за някои по-скъпи оферти и то извън Плазата. Ти ми се пениш. Единственото което мога да кажа е че спора с теб е безсмислен, а ти си с изкривени, стари и необективни представи.
    Напротив, ще даде. Хората не са сноби като теб и някои които намирисват отдалеч. Да, има шофьори, таксита, метро. Отдавна хората ползват метро. Колата с гараж е предимство, но рядко се намира. Има и паркинги и питат, именно с гараж или място са по-високите оферти.
    Аха, ще горя по туба бензин в задръстванията където времето даже е скъпо, дори за мен, който напоследък трябва да се придвижи навреме до точка Б за да не се изложа да взема метрото за минути. Или електро автомобил такси, пак бавно обаче. Хората шофьори имат бре пич, идват и ги вземат, защото докато пътуват работят, говорят...тези с по 1500 те евра наем.
    А бе я си ходете по Априлци и откъдето сте, вие сте измислени геройчета с претенции за стандарт. Личи ви вече и без камера.
    Като вървят по 1500 що го даде за 800?
    Кой се опитваш да ЛЪЖЕШ? не е ли себе си? НАБУТАЛ СИ СЕ С ИМОТИТЕ. И ОЩЕ СЕ НАБУТВАШ. ама като ти е толкова акъла НИКОЙ НЕ МОЖЕ да те вразуми.
    Нямам доверие в НИЩО и НИКОЙ

    Коментар


    • Първоначално изпратено от два_таралежа Разгледай мнение

      Под себестойност може, АМА само вмирисани стари панелки у Дружба
      И гаражи в Банско без акт 16.И и незаконни къщи по трънаците около Варна.

      Коментар


      • Първоначално изпратено от nradev1111 Разгледай мнение

        Сигурен ли си че знаеш какво значи "задарък"И да те питам кой им слугува на краткосрочно наемащите.Защото ако наемеш човек не излиза сметката хич.И имам чувство че франсето е бегало защото е намерил по- евтино.
        Да не си приютил франсето у Дружба? Ах тиии… палавнико!

        Коментар


        • Първоначално изпратено от bulgarian lev Разгледай мнение

          Да, и в медиите пише. Стари обяви, фалшиви обяви прикриват истинските цени на наемите. Даже предупреждават, нелоялни мними брокери искат задатък да търсят жилище под наем по зададените критерии на наемателя. И офейкват.
          Двустаен обзаведен както подобава и до метро в широк център София е между 600 и 900€. Докторска - вече отива към 1500€. Аз бих казал и 1200 да е, е нагоре. Аз обаче засега там съм на краткосрочно отдаване и то сега са слаби месеци. И пак имам от 28 Август откакто тръгна 31 нощувки досега. Идеално.
          Една дама хитруша ми буккна от 20 декември до 8 Януари...преди месец близо, защото се е усетила че цените се променят по Новогодишните празници.
          Сигурен ли си че знаеш какво значи "задатък"И да те питам кой им слугува на краткосрочно наемащите.Защото ако наемеш човек не излиза сметката хич.И имам чувство че франсето е бегало защото е намерил по- евтино.



          ПП> Какво стана с фонда, изплюси ли вече?
          Last edited by nradev1111; 12.10.2023, 09:00.

          Коментар


          • Първоначално изпратено от ejonny2376 Разгледай мнение

            Който може (и е готов) да даде 900 Евра за двустаен, той няма да се вози в метро и няма да ходи на работа с метро.
            Така че пак нещо сериозно фантазираш. Явно влиянието на онзи си оказва пагубното действие.

            Къде са тези 1500 бре?

            https://www.imot.bg/pcgi/imot.cgi?ac...6bs&f1=1&fe7=1
            https://www.imot.bg/pcgi/imot.cgi?ac...6bs&f1=1&fe7=1
            https://www.imot.bg/pcgi/imot.cgi?ac...6bs&f1=1&fe7=1

            Толкова сте пропаднали в това БГ, че вече само халюцинирате за наеми. Вие сте дъното, абсолютното дъно.
            Даваш ми два ретро стари апарти по 650 и 700 евро и един двустаен за 1000 за пример че е по-евтино, така ли? Само през пролетта 700 беше към максимума. Аз отдадох на 800, но семейни проблеми принудиха наемателя ми французин да замине след 2 месеца под наем при мен.
            Сега ти казвам че има имоти които отиват към 1500, в Плазата е толкова че и повече вече, аз ти говоря за някои по-скъпи оферти и то извън Плазата. Ти ми се пениш. Единственото което мога да кажа е че спора с теб е безсмислен, а ти си с изкривени, стари и необективни представи.
            Напротив, ще даде. Хората не са сноби като теб и някои които намирисват отдалеч. Да, има шофьори, таксита, метро. Отдавна хората ползват метро. Колата с гараж е предимство, но рядко се намира. Има и паркинги и питат, именно с гараж или място са по-високите оферти.
            Аха, ще горя по туба бензин в задръстванията където времето даже е скъпо, дори за мен, който напоследък трябва да се придвижи навреме до точка Б за да не се изложа да взема метрото за минути. Или електро автомобил такси, пак бавно обаче. Хората шофьори имат бре пич, идват и ги вземат, защото докато пътуват работят, говорят...тези с по 1500 те евра наем.
            А бе я си ходете по Априлци и откъдето сте, вие сте измислени геройчета с претенции за стандарт. Личи ви вече и без камера.
            Last edited by bulgarian lev; 12.10.2023, 04:19.
            Останете си гладни, останете си глупави - Стив Джобс

            Коментар


            • Първоначално изпратено от bulgarian lev Разгледай мнение

              Да, и в медиите пише. Стари обяви, фалшиви обяви прикриват истинските цени на наемите. Даже предупреждават, нелоялни мними брокери искат задатък да търсят жилище под наем по зададените критерии на наемателя. И офейкват.
              Двустаен обзаведен както подобава и до метро в широк център София е между 600 и 900€. Докторска - вече отива към 1500€. Аз бих казал и 1200 да е, е нагоре. Аз обаче засега там съм на краткосрочно отдаване и то сега са слаби месеци. И пак имам от 28 Август откакто тръгна 31 нощувки досега. Идеално.
              Една дама хитруша ми буккна от 20 декември до 8 Януари...преди месец близо, защото се е усетила че цените се променят по Новогодишните празници.
              Който може (и е готов) да даде 900 Евра за двустаен, той няма да се вози в метро и няма да ходи на работа с метро.
              Така че пак нещо сериозно фантазираш. Явно влиянието на онзи си оказва пагубното действие.

              Къде са тези 1500 бре?

              https://www.imot.bg/pcgi/imot.cgi?ac...6bs&f1=1&fe7=1
              https://www.imot.bg/pcgi/imot.cgi?ac...6bs&f1=1&fe7=1
              https://www.imot.bg/pcgi/imot.cgi?ac...6bs&f1=1&fe7=1

              Толкова сте пропаднали в това БГ, че вече само халюцинирате за наеми. Вие сте дъното, абсолютното дъно.
              Last edited by ejonny2376; 12.10.2023, 01:55.

              Коментар


              • Първоначално изпратено от никол Разгледай мнение

                Уф, да! Някаква моя стара обява се върти из нета. Пропуснала съм да я изтрия. Скромничко студио за 550 лева, явно някой е коментирал постфактум. Звънят ми като побъркани! Даже не виждат, че е доста старичко инфо, на повече от година.
                Да, и в медиите пише. Стари обяви, фалшиви обяви прикриват истинските цени на наемите. Даже предупреждават, нелоялни мними брокери искат задатък да търсят жилище под наем по зададените критерии на наемателя. И офейкват.
                Двустаен обзаведен както подобава и до метро в широк център София е между 600 и 900€. Докторска - вече отива към 1500€. Аз бих казал и 1200 да е, е нагоре. Аз обаче засега там съм на краткосрочно отдаване и то сега са слаби месеци. И пак имам от 28 Август откакто тръгна 31 нощувки досега. Идеално.
                Една дама хитруша ми буккна от 20 декември до 8 Януари...преди месец близо, защото се е усетила че цените се променят по Новогодишните празници.
                Last edited by bulgarian lev; 12.10.2023, 01:27.
                Останете си гладни, останете си глупави - Стив Джобс

                Коментар


                • Първоначално изпратено от bulgarian lev Разгледай мнение

                  Животът не прощава. Ще се убедят, Никол. Засега да се съсредоточат към наемите, че и там катастрофа.
                  Уф, да! Някаква моя стара обява се върти из нета. Пропуснала съм да я изтрия. Скромничко студио за 550 лева, явно някой е коментирал постфактум. Звънят ми като побъркани! Даже не виждат, че е доста старичко инфо, на повече от година.
                  Last edited by никол; 12.10.2023, 00:42.

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от никол Разгледай мнение

                    Ти пък! Тръгнал си да обясняваш...! Хайде, малко повече достойнаство! Ще поживеят и ще се научат! Дадеш ли им наготово, ще сипят огън и жупел!
                    Животът не прощава. Ще се убедят, Никол. Засега да се съсредоточат към наемите, че и там катастрофа.
                    Last edited by RUBLA; 12.10.2023, 12:22.
                    Останете си гладни, останете си глупави - Стив Джобс

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от bulgarian lev Разгледай мнение

                      Язък че има аристократичен модел Мерцедес с твоя ник. Тоест, нито имотите, нито висок клас автомобилите са за шушляци.
                      В този форум има хора които са видели и потвърждават кво съм купил, бре охлюв. Да те лъжа теб ли съм седнал мислиш?
                      Ти пък! Тръгнал си да обясняваш...! Хайде, малко повече достойнаство! Ще поживеят и ще се научат! Дадеш ли им наготово, ще сипят огън и жупел!
                      Last edited by RUBLA; 12.10.2023, 12:22. Причина: Спазвайте добрия тон!

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от bulgarian lev Разгледай мнение

                        Язък че има аристократичен модел Мерцедес с твоя ник. Тоест, нито имотите, нито висок клас автомобилите са за шушляци.
                        Ми то .... Толкова си може!

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от AMG2023 Разгледай мнение

                          Захлупи си мозакът щото дава на късо
                          То ако става така цял ден да киснеш и спамиш по форумите а те апартаментчетата ти капят през месец..
                          Но вярвай си и ние ще ти вярваме..
                          Айде догодина гледай някой дворец или два да си вземеш че да може и на хотелче да го преправиш
                          Язък че има аристократичен модел Мерцедес с твоя ник. Тоест, нито имотите, нито висок клас автомобилите са за шушляци.
                          В този форум има хора които са видели и потвърждават кво съм купил... Да те лъжа теб ли съм седнал мислиш?
                          Last edited by RUBLA; 12.10.2023, 12:21. Причина: Спазвайте добрия тон!
                          Останете си гладни, останете си глупави - Стив Джобс

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от AMG2023 Разгледай мнение


                            То ако става така цял ден да киснеш и спамиш по форумите а те апартаментчетата ти капят през месец..
                            Но вярвай си и ние ще ти вярваме..
                            Айде догодина гледай някой дворец или два да си вземеш че да може и на хотелче да го преправиш
                            Малко семпличко, а? Явно си новобранец тук? Въоръжи се с търпение! Късмет и внимавай с критиките! Който си го може, пак ще го може!
                            Last edited by RUBLA; 12.10.2023, 12:21.

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от bulgarian lev Разгледай мнение

                              Здрасти, мила Никол! Айде че три имота захлупих откакто говорихме с теб. И морски. Доволен съм. А софийските са 100% на наемния пазар. Сега за Нова година две нощувки и хилядарка ще гушна. С някои имоти не се гони доходност, а да има някакво приходче колкото да ти покрие разходи и поддръжка.

                              То ако става така цял ден да киснеш и спамиш по форумите а те апартаментчетата ти капят през месец..
                              Но вярвай си и ние ще ти вярваме..
                              Айде догодина гледай някой дворец или два да си вземеш че да може и на хотелче да го преправиш
                              Last edited by RUBLA; 12.10.2023, 12:19. Причина: Спазвайте добрия тон!

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от bulgarian lev Разгледай мнение

                                Здрасти, мила Никол! Айде че три имота захлупих откакто говорихме с теб. И морски. Доволен съм. А софийските са 100% на наемния пазар. Сега за Нова година две нощувки и хилядарка ще гушна. С някои имоти не се гони доходност, а да има някакво приходче колкото да ти покрие разходи и поддръжка.
                                Радвам ти се! И аз продадох на страхотна цена в немско! Чета тъпотиите колко е изгодно да се инвестира в Германия, забавлявам се с Джонката и имам известно неудобство да си призная, че съм ветеран в имотите. Та този форум помни 2007-2008 г.
                                Last edited by никол; 11.10.2023, 23:15.

                                Коментар

                                Working...
                                X