IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Какво поскъпване очаквате на жилищните имоти?

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от Bailor Разгледай мнение

    За елджон не мога дам мнение, защото той уж е успешен, ама мрази всичко живо. Такива хора не карат дълго, но те не са интересни, интересни са ми боклуците, които си въобразяват, че като се вдигнат данъците на притежателите на имоти, безимотните гащници ще намажат!!!
    Джони има шансове, но навалицата чакайки промоции едва ли ще може да купи и в град като Кюстендил.
    Last edited by bulgarian lev; 11.11.2023, 01:09.
    Останете си гладни, останете си глупави - Стив Джобс

    Коментар


    • Първоначално изпратено от Bad_Bear Разгледай мнение

      А все си мислех, че няма истински мулти милионери у форума. Джонка, с толкоз актив можеш да изкупиш Априлци и да забраниш лифта. Ще си имаш цяла махала и няма да се налага да шариш наем у Швабско.
      Джонката пак е ударил едно малко и е "влязъл в мъжете". Толкова елементарни и жалки лъжи не съм срещал в нито един друг форум.
      Аз направо се замислям да направя колекция от най-нескопосаните и да ги сложа някъде. Любима ме е прекосяването на стара планина през нощта без челник(и мечки има!), даже ако не ме лъже паметта това се случва докато има малария след като се е върнал от африка. Заедно с на Кавръков заплахите за убийства и историте за кражби. Какви добри лирически герои би станало от тях.
      Ерген в Петък веер да сипе такава злост, какво повече да кажа. Аз като бях така в Петък или обикаляхме с приятели заведения или гледах да съм в женска компания.
      Last edited by pwise; 11.11.2023, 01:06.

      Коментар


      • Първоначално изпратено от ejonny2376 Разгледай мнение

        За какво са ми? Плащам си по 2500 Евра наем на месец със все отопление и всичко. Тези 400к генерират от дивиденти почти колкото наема ми, а идентичен имот струва над милион в момента.
        Не разсъждаваш дългосрочно, или се заблуждаваш. Няма да те убеждавам. Дедо ти е видел много неща и много излъгани камилчета. Сори, Джонка, знаеш, симпатичен си ми, имаш речник и те уважавам, щото цениш момите, но леекинко грешиш.
        Останете си гладни, останете си глупави - Стив Джобс

        Коментар


        • Първоначално изпратено от Thrace Разгледай мнение

          Хвана ме, излъгах.




          Фракция от 1% процент. Малка, пренебрежима фракция бледнееща дори и пред неточностите в балансовата книга на бизнеса. Съществения риск от превалутиране е несъществуващ откакто сме във борд. И за всеки случай, всичко това се нарежда светлинни години назад от (размер на пазара и потенциал за растеж, политическа и икономическа стабилност, регулаторна среда, правна защита и права върху интелектуалната собственост, условия на трудовия пазар, достъп до ресурси и инфраструктура, риск от експроприация и конфликт, търговски бариери и тарифи..... технологична и иновационна среда и др.)

          Но това се иска някой който реално е правил бизнес или познава хора в бизнеса, че да го знае.

          А относно Турция, визирам в реално изражение след инфлацията. И като икономика и като възможности няма къде да се сравняваме. Вече може и по стандард да ни е минала.
          Всъщност е много повече от 1% и това е без таксите които за сметки на юридически лица са много по-високи. Тъй като реално правя бизнес мога да ти кажа че едни 3-5% хич не са малки когато маржовете са около 10%. Дори да имаш преференциален курс от банката и дилър на банката за теб(все неща които няма как да знеш понеже само си чешеш клавиатурата.) За това и тези с по-големи потоци ползват офшорки за да избият от данъци и да са конкурентни. Изобщо обмена и паричните потоци ще преминават много по-бързо и безпроблемно. За валутен риск нищо не съм споменавал, но той в момента е повече от реален заради ЕРМ валутния борд може да се промени +/-15% преди приемането на еврото.

          Кое реално изражение визираш на Турция? Опитваш се да използваш много и сложни думи и е добре поне фракция от тях да разбираш.

          Коментар


          • Първоначално изпратено от Bailor Разгледай мнение

            За елджон не мога дам мнение, защото той уж е успешен, ама мрази всичко живо. Такива хора не карат дълго, но те не са интересни, интересни са ми боклуците, които си въобразяват, че като се вдигнат данъците на притежателите на имоти, безимотните гащници ще намажат!!!
            Напърцуцил си се!

            Коментар


            • Първоначално изпратено от два_таралежа Разгледай мнение
              Експерти: Жилищният пазар ще зависи от влизането на България в еврозоната - Investor.bg

              ===2039===

              Цитат: "...жилищният пазар ще промени посоката си след първото тримесечие на 2025 г. и цените отново ще тръгнат нагоре“, прогнозира брокеразина.


              ===2039===

              Интересно какво ли смятат пък форумните експерти зазидани из деЦки и квартири?
              Ще...ще... 2039 год

              Коментар


              • Първоначално изпратено от ejonny2376 Разгледай мнение

                За какво са ми? Плащам си по 2500 Евра наем на месец със все отопление и всичко. Тези 400к генерират от дивиденти почти колкото наема ми, а идентичен имот струва над милион в момента.
                Е, за какво са ти? Щом гледаш всички обяви в бг. За какво са ти наистина? По точно за какво точно лъжеш, че не са ти?)

                Коментар


                • Първоначално изпратено от bulgarian lev Разгледай мнение

                  Мое ли да си толкоз стиснат бре? Що не захлупи два имота у немско за по 300-400К евра? Голем си бунак. Честно.
                  За елджон не мога дам мнение, защото той уж е успешен, ама мрази всичко живо. Такива хора не карат дълго, но те не са интересни, интересни са ми боклуците, които си въобразяват, че като се вдигнат данъците на притежателите на имоти, безимотните гащници ще намажат!!!

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от bulgarian lev Разгледай мнение

                    Не, той у Бг не купува, а на Бигла в Лозенец му е скъпо. Нищо, у Швецария е тънко и си заслужава, остави го да поработи още 5 години и ще купи у гара Бов вила с изглед към иначе красивото Искърско дефиле.
                    Ами скъпо е, да. Ако в Швейцария средната цена е примерно 15000, за Бигла 1500 е повече от достатъчно. В тази мизерия и беднотия трябва да си луд да дадеш повече.

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от bulgarian lev Разгледай мнение

                      Мое ли да си толкоз стиснат бре? Що не захлупи два имота у немско за по 300-400К евра? Голем си бунак. Честно.
                      За какво са ми? Плащам си по 2500 Евра наем на месец със все отопление и всичко. Тези 400к генерират от дивиденти почти колкото наема ми, а идентичен имот струва над милион в момента.

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от Bad_Bear Разгледай мнение

                        А все си мислех, че няма истински мулти милионери у форума. Джонка, с толкоз актив можеш да изкупиш Априлци и да забраниш лифта. Ще си имаш цяла махала и няма да се налага да шариш наем у Швабско.
                        Не, той у Бг не купува, а на Бигла в Лозенец му е скъпо. Нищо, у Швецария е тънко и си заслужава, остави го да поработи още 5 години и ще купи у гара Бов вила с изглед към иначе красивото Искърско дефиле.
                        Останете си гладни, останете си глупави - Стив Джобс

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от 6000 Разгледай мнение

                          Лев в докторската краткосрочно ли отдаваш? някой се занимава на комисион или ти си се разправяш

                          Имам три в широкият център и един брокер ми предлага да ги вземе да ги рентира през букинга но още се чудя дали има смисъл или да си дремат на дългосрочни наеми
                          Не, невъзможно е сам. Прежалваш едни 15% и всичко ти е проф обслужване. Имат интерес да поддържат цени и оферта. Ще ти разкажа на лични ако те интересуват подробности. Не, през брокер не! Ще ги преотдава. Не! Парата влиза при теб, ти после плащаш на профито.
                          Last edited by bulgarian lev; 11.11.2023, 01:05.
                          Останете си гладни, останете си глупави - Стив Джобс

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от Bad_Bear Разгледай мнение

                            А все си мислех, че няма истински мулти милионери у форума. Джонка, с толкоз актив можеш да изкупиш Априлци и да забраниш лифта. Ще си имаш цяла махала и няма да се налага да шариш наем у Швабско.
                            Ами аз имам достатъчно. Лифта го блокирах. Имам един парцел (не струва нищо, но им пречи). Не само аз де, погрижихме се и от Централен Балкан да ги спънат. Никога няма да има лифт там, за яд на кебапчиите.

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от ejonny2376 Разгледай мнение

                              Господарят Ханс има само 25% повече дялове от мен. И без мен и още един не може да вземе никакво решение. Само дяловете ми струват сигурно колкото целия "Фиш-Фиш" (а ги купих за 300к, това са ми доходите за половин година в момента). Относно БГ-офиса взех самостоятелно това решение и то главно заради некадърността на българите, нелоялността им и невъзможност да се намери качествен персонал, дори за петцифрена заплата. Само да те светна, че офисът от 480 квадрата в центъра, както и "сървърното" (ул Ангел Кънчев, не село Оброчище, умри от яд) са в момента изцяло моя собственост, като ми бяха прехвърлени от компанията като част от възнаграждението ми. Щеше и това да видиш, ако беше дошъл на срещата. Същото важи и за още някои имоти наследство от ДС-то, за които пък съвсем ще умреш от завист.

                              Относно компанията в която ти работиш - не я бях чувал, изглеждат стабилни. Жалко, че си се нахендрил точно ти при тях. Ако някога случайно се засечем ще им кажа да разкарат Колчагов - малоумникът от Банско, който и за телефонджия не става. По-добре да вземат някой хлапак от втора немска, повече работа ще им върши от някакъв пропаднал чичак със сериозни психични отклонения.
                              Мое ли да си толкоз стиснат бре? Що не захлупи два имота у немско за по 300-400К евра? Голем си бунак. Честно.
                              Останете си гладни, останете си глупави - Стив Джобс

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от Bad_Bear Разгледай мнение

                                А все си мислех, че няма истински мулти милионери у форума. Джонка, с толкоз актив можеш да изкупиш Априлци и да забраниш лифта. Ще си имаш цяла махала и няма да се налага да шариш наем у Швабско.
                                Така е,най-голям баровец с най-голяма злост и ярост към НИ в България . Дано има живо същество, което би повярвало в подобна лудост!

                                Коментар

                                Working...
                                X