IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Какво поскъпване очаквате на жилищните имоти?

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от cyclop Разгледай мнение

    Ако приливна вълна потопи Бургас, аз ще му покрия щетите. Но моите способности за свръхточно виждане в бъдещето гарантират, че това няма да се случи.
    Искаш да кажеш, че цените на имотите ще са толкова нищожни, че ще можеш да му покриеш без проблем загубите, така ли?
    Иначе какво вижда твоето свръхточно виждане в бъдещето? Войни, пандемии, катаклизми ще има ли и къде?

    Коментар


    • Първоначално изпратено от ratten Разгледай мнение

      какво 50 евро, бре
      колко сложи на масата за 50е
      аз под давление прогнозите за байхойня на моя човек, бетерчо
      преди няма и седмица сложих хилядарка на някакъв измислен криптак,
      и въпреки нечовешките такси на револута, около 60+ лв
      мушнах 200 кинта суха пара у пазвата
      те така! за нема нищо!!
      а аз за тия пари давам маломерката за 10-12 дни

      ще ставам крипто магнат, то се е видело
      Тука говорим за дългосрочен прозорец ,не от днес за утре .Поне едни 3,5 години Тия 50 евро за са днес само.

      Коментар


      • Първоначално изпратено от ratten Разгледай мнение

        слагам ти + оригиналност и настоятелност
        до сега само приливна вълна не беше призовавана от понижителите
        Приливната вълна при него ще бъде връщаща канализация в старческия дом, където ще бъде настанен от наследниците му, като не ги е наградил с домове, а само с квартири.

        Коментар


        • Първоначално изпратено от Frosty Разгледай мнение
          ? бай Лора е изтеглил потребителски кредит, и с парите си купил имот на потъващ Титаник.
          Скоро ултра-маломерната му кутийка в Бургас ще се окаже под вода, или в най-добрия случай ще се окаже в средата на блато


          https://www.dunavmost.com/novini/uch...do-2030-godina

          Climate Central са неправителствена организация, която визуализира щетите от климатичните промени, които се очакват в бъдеще. С помощта на "Гугъл" карти те показват риска от наводнения и приливни вълни в близките години по целия свят.

          По техни данни Бургас ще бъде потопен от огромна приливна вълна, ако средната глобална температура се повиши с още 3 градуса по Целзий. Интерактивна карта показва как ще изглежда градът, ако тази прогноза се сбъдне.
          Ми стой в София нависоко. 550 м. н.в. Купувай, или бегай още по-нависоко в гората.
          Останете си гладни, останете си глупави - Стив Джобс

          Коментар


          • Първоначално изпратено от nkavrakov1982 Разгледай мнение

            Какви застраховки какви 5 лева ?
            Днеска Американския пазар ми и изкарал 50 евро.Даже докато се прибера в панелката може и повече да са .. Америка е велика !
            И не го казвам случайно .За адета купих най скъпата европейска компания Краля на лукса,гледам и Ферари акции ,еми сори,ако сравним Американския пазар с тоя в Европа като динамика ,изобщо представяне ,все едно гледам умиращ старец ,това е Европата ти си взел да ми говориш за застраховки...чак ме е яд че по рано не влязох аз на пазарите както ми цъка мозъка за търговия досега милионер да бях станал..
            какво 50 евро, бре
            колко сложи на масата за 50е
            аз под давление прогнозите за байхойня на моя човек, бетерчо
            преди няма и седмица сложих хилядарка на някакъв измислен криптак,
            и въпреки нечовешките такси на револута, около 60+ лв
            мушнах 200 кинта суха пара у пазвата
            те така! за нема нищо!!
            а аз за тия пари давам маломерката за 10-12 дни

            ще ставам крипто магнат, то се е видело
            препоръка е

            Коментар


            • Първоначално изпратено от ratten Разгледай мнение

              е, нали видя, че майките с помощта на съдебната и изпълнителната власт
              изхвърлят невръстните си синове на по 40+ на улицата
              де ще идат?
              лошото е, че точно такива никой не иска за квартиранти
              и петрето ще обикаля с кашона под мостовете на марица
              Петрето, толкова е заблуден горкия, че разчита да забогатее от технически анализ на акции!!! Не позна за есенен срив на атерата до 2,8, камо ли да познае нещо за пазара на пазарите, какъвто е НИ. Прекалено дребно представилче е на този могъщ парар, да не кажа дребно насекомо...

              Коментар


              • Първоначално изпратено от Bailor Разгледай мнение

                Наематели дал Бог, поне в София и Бургас От различни държави дори...
                Всичко при мен е бело. Българи сеестни наематели в дългосрочните отдавания и колко чужденец се изреди в краткото чрез платформите. Много съм доволен. Засега. Бруто е два и половина пъти повече отколкото дългосрочен наем.
                Останете си гладни, останете си глупави - Стив Джобс

                Коментар


                • Първоначално изпратено от Frosty Разгледай мнение
                  ? бай Лора е изтеглил потребителски кредит, и с парите си купил имот на потъващ Титаник.
                  Скоро ултра-маломерната му кутийка в Бургас ще се окаже под вода, или в най-добрия случай ще се окаже в средата на блато


                  https://www.dunavmost.com/novini/uch...do-2030-godina

                  Climate Central са неправителствена организация, която визуализира щетите от климатичните промени, които се очакват в бъдеще. С помощта на "Гугъл" карти те показват риска от наводнения и приливни вълни в близките години по целия свят.

                  По техни данни Бургас ще бъде потопен от огромна приливна вълна, ако средната глобална температура се повиши с още 3 градуса по Целзий. Интерактивна карта показва как ще изглежда градът, ако тази прогноза се сбъдне.
                  слагам ти + оригиналност и настоятелност
                  до сега само приливна вълна не беше призовавана от понижителите
                  препоръка е

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от nkavrakov1982 Разгледай мнение

                    Какви застраховки какви 5 лева ?
                    Днеска Американския пазар ми и изкарал 50 евро.Даже докато се прибера в панелката може и повече да са .. Америка е велика !
                    И не го казвам случайно .За адета купих най скъпата европейска компания Краля на лукса,гледам и Ферари акции ,еми сори,ако сравним Американския пазар с тоя в Европа като динамика ,изобщо представяне ,все едно гледам умиращ старец ,това е Европата ти си взел да ми говориш за застраховки...чак ме е яд че по рано не влязох аз на пазарите както ми цъка мозъка за търговия досега милионер да бях станал..
                    Ами, чудесно, аз те приветсвам за тези ти действия!

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от nradev1111 Разгледай мнение

                      Ако има наематели.
                      е, нали видя, че майките с помощта на съдебната и изпълнителната власт
                      изхвърлят невръстните си синове на по 40+ на улицата
                      де ще идат?
                      лошото е, че точно такива никой не иска за квартиранти
                      и петрето ще обикаля с кашона под мостовете на марица
                      препоръка е

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от cyclop Разгледай мнение

                        Ако приливна вълна потопи Бургас, аз ще му покрия щетите. Но моите способности за свръхточно виждане в бъдещето гарантират, че това няма да се случи.
                        Eвалла, за разлика от злобарите-понижители, имаш реалистичен поглед за бъдещето

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от cyclop Разгледай мнение

                          Ако приливна вълна потопи Бургас, аз ще му покрия щетите. Но моите способности за свръхточно виждане в бъдещето гарантират, че това няма да се случи.
                          Когато Бургас бъде потопен, 9-тото поколение на злобните понижители у форума ще е умряло от рак до крак. Тъй каза Deus ex machina!

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от Julius_BG Разгледай мнение

                            Абе на тебе трета застраховка не ти е излишна, че с каквато скорост си създаваш врагове...

                            Пиши там, пиши - не се чуди !
                            Дреме ми на кренвирша за моите врагове, те са слаби смешници.

                            https://youtu.be/m0dMw6OT38g?si=MqzI6PzEBzk4O5wh

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от Frosty Разгледай мнение
                              ? бай Лора е изтеглил потребителски кредит, и с парите си купил имот на потъващ Титаник.
                              Скоро ултра-маломерната му кутийка в Бургас ще се окаже под вода, или в най-добрия случай ще се окаже в средата на блато


                              https://www.dunavmost.com/novini/uch...do-2030-godina

                              Climate Central са неправителствена организация, която визуализира щетите от климатичните промени, които се очакват в бъдеще. С помощта на "Гугъл" карти те показват риска от наводнения и приливни вълни в близките години по целия свят.

                              По техни данни Бургас ще бъде потопен от огромна приливна вълна, ако средната глобална температура се повиши с още 3 градуса по Целзий. Интерактивна карта показва как ще изглежда градът, ако тази прогноза се сбъдне.
                              Ако приливна вълна потопи Бургас, аз ще му покрия щетите. Но моите способности за свръхточно виждане в бъдещето гарантират, че това няма да се случи.

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от Frosty Разгледай мнение
                                ? бай Лора е изтеглил потребителски кредит, и с парите си купил имот на потъващ Титаник.
                                Скоро ултра-маломерната му кутийка в Бургас ще се окаже под вода, или в най-добрия случай ще се окаже в средата на блато


                                https://www.dunavmost.com/novini/uch...do-2030-godina

                                Climate Central са неправителствена организация, която визуализира щетите от климатичните промени, които се очакват в бъдеще. С помощта на "Гугъл" карти те показват риска от наводнения и приливни вълни в близките години по целия свят.

                                По техни данни Бургас ще бъде потопен от огромна приливна вълна, ако средната глобална температура се повиши с още 3 градуса по Целзий. Интерактивна карта показва как ще изглежда градът, ако тази прогноза се сбъдне.
                                Нашето море го заляха с отпадни води сега природата ще го дозаличи

                                Коментар

                                Working...
                                X