IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Какво поскъпване очаквате на жилищните имоти?

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Пощенска са почнали да вдигат лихвите по прайм кредитите,от Февруари ще има увеличения които са двойни.Отделно променят индексите по които изчисляват лихвените си проценти.

    Коментар


    • Първоначално изпратено от antani Разгледай мнение

      Вноската за коптор от 130 000 евро при 8% лихва е над 2000 лева, само да напомня . Което неминуемо ще означава 40% спад
      Не, грешиш момко. Никой не се интересува дали можеш да заделиш 2000 лв месечно за погасяване. Докато дойдат у нас, в което не вярвам, имай предвид че минималната заплата от 1 Януари е над 950 лв. Демек санитар в кенеф не би трябвало да получава под тази цифра ако е на редовен тридов или граждански договор. Друг е въпроса че масово всичко се нарушава и затова на суха статистика не вярвам от бебе дето се казва. Бакшишите масово в Пловдив, а оказа се че и навсякъде работят на черно. Запомни това. А не са само бакшишите.
      Last edited by bulgarian lev; 21.10.2023, 02:43.
      Останете си гладни, останете си глупави - Стив Джобс

      Коментар


      • Първоначално изпратено от nkavrakov1982 Разгледай мнение

        Айде ,тази е от преди половин час...между другото оня ден шефа каза че в момента заплатите са нереално високи като цяло за икономиката спрямо това което фирмите произвеждат и добавят като стойност..

        https://www.bloombergtv.bg/a/19-svet...-idvat-i-u-nas

        Ипотечните кредити в България са 3%, а в САЩ 8% - високите лихви идват и у нас Георги Стоев, съосновател и председател на Trakia tech, в "Светът е бизнес" 20.10.2023 г.

        ...Не трябвало да си затваряме очите

        Индустриалното производство у нас се свива през последните месеци. В следствие от синдикалния натиск и повишението на минималната работна заплата гостът смята, че това означава повишение на лихвените проценти, които у нас са необичайно ниски в сравнение със света. Ипотечните кредити у нас са около 3%, а тези в САЩ 8%.
        „Високите лихви идват, ако ще си затваряме очите няма да ни предпази от бурята, която идва.“


        ...моите акцийии се превърнаха в "умиращи котки,дано поне имат още някой друг животец
        Нереално високи не са заплатките Ники , а цената на стоките и услугите, що така ти ще кажеш ......Не може потребителската кошница да ти е еди колко си жълтици а ти да искаш по малко жълтици заплата ....
        сирене 2 лв./кг....1989
        сирене 20лв./кг 2023
        Извадете една нула от всички цени на стоки ,услуги и каквото се сетите .

        Коментар


        • Първоначално изпратено от antani Разгледай мнение

          Вноската за коптор от 130 000 евро при 8% лихва е над 2000 лева, само да напомня . Което неминуемо ще означава 40% спад
          Добре, за някой като мен, който не е много наясно - какво би било катализатор лихвите тука да скочат 2.5 пъти?

          Коментар


          • Първоначално изпратено от nkavrakov1982 Разгледай мнение

            Ипотечните кредити в България са 3%, а в САЩ 8% - високите лихви идват и у нас Георги Стоев, съосновател и председател на Trakia tech, в "Светът е бизнес" 20.10.2023 г.
            Вноската за коптор от 130 000 евро при 8% лихва е над 2000 лева, само да напомня . Което неминуемо ще означава 40% спад
            Last edited by antani; 21.10.2023, 01:20.

            Коментар


            • https://petel.bg/m/498809

              Цялата икономика на България е колкото оборота на "Джонсън и Джонсън"


              Ако беше компания в САЩ Българската икономика щеше да се класира на около 40-то място до "Фед Екс", "Хумана" и "Джонсън и Джонсън", които имат около 90 милиарда долара приходи.

              Коментар


              • За мен сезона е в разгара си. Приятно есенно време, шума на вълните в спалнята ми, собствен плаж току до мен и Албена. Прав беше Купата в описанията си, които аз разчетох добре.
                Останете си гладни, останете си глупави - Стив Джобс

                Коментар


                • Първоначално изпратено от Bad_Bear Разгледай мнение
                  Ти чул ли си шеф да казва, че заплатите са ниски, джамбаз да не се оплаче, че продава на загуба и политик, че е корумпиран?
                  И повдигач,че имотите ще падат ?

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от Bad_Bear Разгледай мнение

                    Ти чул ли си шеф да казва, че заплатите са ниски, джамбаз да не се оплаче, че продава на загуба и политик, че е корумпиран?
                    Да ,де ама интука тоя същите неща казва...явно им идва в повече и разходите и цените и всичко ,все пак всяко нещо има край то до безкрай всичко това няма как да продължи

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от nkavrakov1982 Разгледай мнение

                      Айде ,тази е от преди половин час...между другото оня ден шефа каза че в момента заплатите са нереално високи като цяло за икономиката спрямо това което фирмите произвеждат и добавят като стойност..
                      Ти чул ли си шеф да казва, че заплатите са ниски, джамбаз да не се оплаче, че продава на загуба и политик, че е корумпиран?

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от ratten Разгледай мнение

                        в никакъв случай!
                        те ако почнат всички кредити да теглят и имоти да купуват
                        къде ще му излезе края!?
                        Айде ,тази е от преди половин час...между другото оня ден шефа каза че в момента заплатите са нереално високи като цяло за икономиката спрямо това което фирмите произвеждат и добавят като стойност..

                        https://www.bloombergtv.bg/a/19-svet...-idvat-i-u-nas

                        Ипотечните кредити в България са 3%, а в САЩ 8% - високите лихви идват и у нас Георги Стоев, съосновател и председател на Trakia tech, в "Светът е бизнес" 20.10.2023 г.

                        ...Не трябвало да си затваряме очите

                        Индустриалното производство у нас се свива през последните месеци. В следствие от синдикалния натиск и повишението на минималната работна заплата гостът смята, че това означава повишение на лихвените проценти, които у нас са необичайно ниски в сравнение със света. Ипотечните кредити у нас са около 3%, а тези в САЩ 8%.
                        „Високите лихви идват, ако ще си затваряме очите няма да ни предпази от бурята, която идва.“


                        ...моите акцийии се превърнаха в "умиращи котки,дано поне имат още някой друг животец
                        Last edited by nkavrakov1982; 20.10.2023, 22:30.

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от nkavrakov1982 Разгледай мнение

                          Спирам.
                          в никакъв случай!
                          те ако почнат всички кредити да теглят и имоти да купуват
                          къде ще му излезе края!?
                          препоръка е

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от ratten Разгледай мнение

                            добър, добър, но на ден поне по 2-3 статии за лихвите пускаш
                            и ме стресираш
                            лордчео и той всеки ден проверява мейла, за нов погасителен план от банката
                            Спирам.

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от nkavrakov1982 Разгледай мнение

                              Твоя модел е добър
                              добър, добър, но на ден поне по 2-3 статии за лихвите пускаш
                              и ме стресираш
                              лордчео и той всеки ден проверява мейла, за нов погасителен план от банката
                              препоръка е

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от ratten Разгледай мнение

                                много от колегите са негативно настроени към ипотечки и потребителски
                                дори тези, които могат да си позволят да плащат по няколко кредита
                                което за мен значи, че хората си правят добре сметките

                                теглил съм и съм изплатил за по 4 години 1 ипотечка и 1 потребителски
                                това, което съм купил, нямаше как да го имам без кредит
                                за цените ти каза, по 2 и по 3 + от тогава
                                сега пак вися с ипотечка за 10 години
                                и въпреки, че накавръка ме плаши всеки ден с лихви
                                за мен заема работи добре
                                Твоя модел е добър

                                Коментар

                                Working...
                                X