IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec Megavselena.bg
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Какво поскъпване очаквате на жилищните имоти?

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от mpy_yordanov Разгледай мнение
    Моля пуснете я пак, защото без да искам вместо трола биг брадър съм изтрил темата. Те са много близко "изтрий мненията" "изтрий темата". Гейм овър. Извинявам се

    Моля някой да пусне нова и ще гледаме да няма спам.

    Тъкмо имаше хубави мнения за 60/40 80/20 и заетостта безработицата новите работни места в София...
    жалко че се загубиха
    Как така ще триеш своеволно акаунти . Това тук все повече заприличва на собственост на няколко човека .
    Биг Брадъра не тролеше , а ти опонираше .
    Но ти явно си или пиян , или страшно озлобен , щом в желанието си да отстраниш диалоговия си опонент , изтри цяла тема реликва

    Коментар


    • Първоначално изпратено от mpy_yordanov Разгледай мнение
      Моля пуснете я пак, защото без да искам вместо трола биг брадър съм изтрил темата. Те са много близко "изтрий мненията" "изтрий темата". Гейм овър. Извинявам се

      Моля някой да пусне нова и ще гледаме да няма спам.

      Тъкмо имаше хубави мнения за 60/40 80/20 и заетостта безработицата новите работни места в София...
      жалко че се загубиха
      Сори, ама това изглежда адски аматьорско изпълнение. Да си беше изтрил собствената тъпа тема и анкета, дето даже ги няма най-хубавите квартали!

      Коментар


      • Първоначално изпратено от Ernan Kortes Разгледай мнение

        Ми историята къде е ?В старата тема имаше коментари за предсказването на кризата.Сега къде са ?Как ще се докаже,кой какво е казал в миналото ?
        Сега всеки има шанс да направи нови залози. Вече всички са "девствени", необременени от тежкото минало.

        Коментар


        • Мисля, че имотите ще вървят само напред и нагоре или настрани, но може и надолу

          Защото е пълно със собственици на по 7-10 имота, които ги държат празни (не дават под наем, не продават, не ползват) и милион да се построят ще ги купят и ще ги държат празни.

          Освен ако не въведат самонастаняване като в Испания и Англия. Или не направят данък сгради реален.
          Но в БГ трудно.

          Коментар


          • Първоначално изпратено от mpy_yordanov Разгледай мнение

            Е прекръстих тази тема на оригиналната. Кралят умря, да живее кралят! Старата темата загина, да живее новата!
            Ми историята къде е ?В старата тема имаше коментари за предсказването на кризата.Сега къде са ?Как ще се докаже,кой какво е казал в миналото ?

            Коментар


            • Първоначално изпратено от BONI Разгледай мнение
              Май е настъпила нова мода в борбата с цените!
              Е прекръстих тази тема на оригиналната. Кралят умря, да живее кралят! Старата темата загина, да живее новата!

              Коментар


              • Първоначално изпратено от power grid Разгледай мнение

                Мариане са остава да ми върнете и ника Бате Пешо за да не правим глупости да се регистрираме и да пишем с няколко ника.
                Тебе не само ника да не ти върнат,ами и да те махнат целия.Само нападки и тъпотии.

                Коментар


                • Първоначално изпратено от mpy_yordanov Разгледай мнение
                  Моля пуснете я пак, защото без да искам вместо трола биг брадър съм изтрил темата. Те са много близко "изтрий мненията" "изтрий темата". Гейм овър. Извинявам се

                  Моля някой да пусне нова и ще гледаме да няма спам.

                  Тъкмо имаше хубави мнения за 60/40 80/20 и заетостта безработицата новите работни места в София...
                  жалко че се загубиха
                  Е как може да я изтриеш?
                  Нали си супее модератор.Възстанови я .

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от mpy_yordanov Разгледай мнение
                    Моля пуснете я пак, защото без да искам вместо трола биг брадър съм изтрил темата. Те са много близко "изтрий мненията" "изтрий темата". Гейм овър. Извинявам се
                    Мариане са остава да ми върнете и ника Бате Пешо за да не правим глупости да се регистрираме и да пишем с няколко ника.

                    Коментар


                    • Бонке,ама какво да броим някакви числа па чак и тънки сметки.Статистиката ти казва повече безработни,от колкото такива дето почват работа.И какво си взела да ми смяташ какво ЩЯЛО да стане.ЩЕ,ще,ще...ама не само че не ще ами както и Бертрам ти казва нещата са по на зле,щото ти не знам какво работиш,но мойта работа в момента е свързана пряко и с наемането на хора,и техните заплати,или по скоро разходите на работодателите за заплати,HR,и управители,счврводители,по цял ден с тях се занимавам,положениетл ич не е розово,защото проблема е само един нямаш реално пари дето се въртят,или не с необходимата скорост,нямаш бизнес,няма нормална търговия.
                      И още нещо от пазара на труда.Освен че работя,и от време на време съм и в интервюта,искам да ти кажа ,че в момента за едни 1300,1400 лева нето ще те въртят през 5 интервюта,ситото е голямо,чака се,много малко хора се наемат,отделно дори с езици,или по добри умения,заплатите падат,защото работодателите се усетиха отдавна,и намалиха разходите си за труд.Така че и да почне някой работа,ще бъде принуден да почне на още по малко Имам познати дето който се усети почна между Март и Ноември,после вече мандалото хлопна,и бав народ дето е на борсата в момента не може и да спи,щото знае че в момента не се наема.Има много,много неща дето на теб ти убягват,ръсиш ги ей така на кило,и ич не ти дреме.Детайлите,реалността обаче е коренно различна от това което ти си мислиш или искаш да бъде.

                      Коментар


                      • Моля пуснете я пак, защото без да искам вместо трола биг брадър съм изтрил темата. Те са много близко "изтрий мненията" "изтрий темата". Гейм овър. Извинявам се

                        Моля някой да пусне нова и ще гледаме да няма спам.

                        Тъкмо имаше хубави мнения за 60/40 80/20 и заетостта безработицата новите работни места в София...
                        жалко че се загубиха

                        Коментар


                        • Докато пишех коментар и вече я нямаше

                          Коментар


                          • Да изчезна изведнъж

                            Коментар


                            • Какво поскъпване очаквате на жилищните имоти?

                              Май е настъпила нова мода в борбата с цените!
                            Working...
                            X