IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec Megavselena.bg
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Какво поскъпване очаквате на жилищните имоти?

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от troika Разгледай мнение

    Е колко процента бяха по статистика новозакупените апартаменти с ипотека и колко ще повлияе това на пазара? 30% ли бяха и какво ще е влиянието на 1/5 от тях ако имат проблем?
    закъсалите ипотеки (не го пожелавам никому) са в дълбоката криза. съществено за пазара е очакването, че идват по-трудни времена - това свива потреблението и търсенето и хората предпочитат да имат пари, когато стане трудно, а не кредити (дали са кеша и са дофинансирали). Ако търсенето намалее това ще се усети първо и по-гъвкавите ще успеят да реалзират продажби с някакви отстъпки. По упоритите продавачи е вероятно да изчакат до следващия подем, когато се случи.
    това мнение не е препоръка за покупка или продажба на акции

    Коментар


    • Първоначално изпратено от troika Разгледай мнение

      Е колко процента бяха по статистика новозакупените апартаменти с ипотека и колко ще повлияе това на пазара? 30% ли бяха и какво ще е влиянието на 1/5 от тях ако имат проблем?
      То не са само ипотеки,имаш и липса на доходи от бизнес дето е унищожен примерно..купил си нещо,да де ама ти трябват пари сега...нещата са доста навързани и никой не знае верижно какво ще последва.Кризата в един момент ще премине във финансова към банковия сектор,ако цирка продължи,а както се вижда край няма.

      Коментар


      • Първоначално изпратено от nkavrakov1982 Разгледай мнение

        Пусто е заради мораториума.Според теб в сектор туризъм,транспорт,развлечения и още куп свързани с тях до оня ден кредити за жилища дали не са им давали на калпак ?Само аз знам за 5 случая.От тези сектори.
        Е колко процента бяха по статистика новозакупените апартаменти с ипотека и колко ще повлияе това на пазара? 30% ли бяха и какво ще е влиянието на 1/5 от тях ако имат проблем?

        Коментар


        • Първоначално изпратено от bertram Разгледай мнение

          ее ти се оля - за тебе продуктите в едно пликче в насипно състояние с инструкция и рецепта и си ги носиш дома да си ги сготвиш за 30% толкова

          айде малко по темата, че имаме да наваксваме

          ти нали си по ЧСИ-тата .. там са им вързали ръцете, НО ако зачетете условията по които може да се кандидатства за спиране на плащанията ще видите, че те важат само за изрядни кредити или такива с до 90 дни просрочие... това означава , че проблемните си остават проблемни и просто покрай кризата не ги пускат до публична продан. Това са си мои тълкувания и ако някой е говорил скоро с ЧСИ можда ни каже.

          На сайтът им е пусто, но няма начин да няма сериозна опашка от готови документално продани...


          Пусто е заради мораториума.Според теб в сектор туризъм,транспорт,развлечения и още куп свързани с тях до оня ден кредити за жилища дали не са им давали на калпак ?Само аз знам за 5 случая.От тези сектори.

          Коментар


          • Първоначално изпратено от bertram

            тук доста хора не знаят всъщност кой е Мариян и с какво е допринесъл за изграждането на инвестор.бг като медия и компания и затова им е простено, а тези които знаят ще разберат, че е последния човек, който може да има зла умисъл относно дела касаещи добруването на медията и форума в частност.
            Ауе проблема е че някои и помним - те и КФН го знаят него и е глобяван за номера с акции на Тиквестора баш - като каза какво бил направил

            Коментар


            • Първоначално изпратено от bota156 Разгледай мнение

              Аз съм за 40-70% надолу. Искам такава отстъпка
              ее ти се оля - за тебе продуктите в едно пликче в насипно състояние с инструкция и рецепта и си ги носиш дома да си ги сготвиш за 30% толкова

              айде малко по темата, че имаме да наваксваме

              ти нали си по ЧСИ-тата .. там са им вързали ръцете, НО ако зачетете условията по които може да се кандидатства за спиране на плащанията ще видите, че те важат само за изрядни кредити или такива с до 90 дни просрочие... това означава , че проблемните си остават проблемни и просто покрай кризата не ги пускат до публична продан. Това са си мои тълкувания и ако някой е говорил скоро с ЧСИ можда ни каже.

              На сайтът им е пусто, но няма начин да няма сериозна опашка от готови документално продани...



              това мнение не е препоръка за покупка или продажба на акции

              Коментар


              • Първоначално изпратено от power grid

                Както съм казвал много пъти Бог ще ни вкара в правия път.Отпадна едно безсмислено и ненужно потребление.Има още доста какво да отпада.Всичкия тоя софийски курвор и дришльовци трябва да се научи да работи.Сума ти безсмислени телевизии трябва да се затворят.Футболисти смешници фризьорки маникюристки нам какви си кифли на село и да метат кошарите и да пасат овцете...Тамън София ще остане едно 500000 и ще се живее добре..Нам колко си университета пълни с измамници.А тия политици съдии прокурори мутри и крадци с хотелите ще гризнат дръвцето...Не ми дреме за никакви кръчми дискотеки и наркотрафиканти..
                Искам да взимаш плеймейтки да бачкат на кравите,с конкурс,аз ще съм в журито..

                Коментар


                • Първоначално изпратено от bertram Разгледай мнение

                  като ми писне да съм селянин ще направим тапас бар
                  ще има карти за остъпка за форумците
                  понижителите ще са -20%, а повишителите +20% да си знаят
                  А,точно,многи добра идея.Даже помисли бара да е част от стопанството или към него.Може да го миксираме българска с испанска култура,малко диво рака да видиш как от София ще тичат до...знаеш къде...може и в София де.иначе да за повишители +20%,няма да ги обиждаме ,все пак са хора с възможности,евтиното ще е обида за тях...

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от bertram Разгледай мнение

                    като ми писне да съм селянин ще направим тапас бар
                    ще има карти за остъпка за форумците
                    понижителите ще са -20%, а повишителите +20% да си знаят
                    Аз съм за 40-70% надолу. Искам такава отстъпка
                    Нямам доверие в НИЩО и НИКОЙ

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от nkavrakov1982

                      С гаджето,сега едни карбонара спретнах.Някой ако отваря кръпма да вика на парттайм,вече с тов ковид ми се отключиха готварските практики.
                      като ми писне да съм селянин ще направим тапас бар
                      ще има карти за остъпка за форумците
                      понижителите ще са -20%, а повишителите +20% да си знаят
                      това мнение не е препоръка за покупка или продажба на акции

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от mitko2848 Разгледай мнение
                        Голям рев от брокерското съсловие за изтриването на темата- стотици постове със стотици никове и накрая...... А реално ценните постове от които човек може да извлече реална полза са не повече от 20- тина.
                        Тъкмо,да се види кой,кой е .

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от bota156 Разгледай мнение

                          Новия световен ред започна .
                          Ще има ли собственост? А хора? Че Бил не ще ора на земята. Каврък тази дата в пропусна - 19.01.2021 18:50
                          Ми всичко,виж си има мястото,случайни неща няма...според мен тая криза е предвидена да заоре надълбоко,знаеш ли защо?Защото тайминга оттече доста вече..

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от mitko2848 Разгледай мнение
                            Голям рев от брокерското съсловие за изтриването на темата- стотици постове със стотици никове и накрая...... А реално ценните постове от които човек може да извлече реална полза са не повече от 20- тина.
                            Ти каква полза извлече от стотици ревове за скъпите цени? Да не би да намери имот на добра цена за теб? Едва ли' докато не ти посивеят косите

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от Специалист по всичко Разгледай мнение
                              Да не би някой модератор да е почистил темата от излишните мнения?
                              Мариян обърка копчетата

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от nkavrakov1982 Разгледай мнение
                                Това е знамение.Щом са изтрили темата,значи имотите ще са долуу.Това е.
                                Новия световен ред започна .
                                Ще има ли собственост? А хора? Че Бил не ще ора на земята. Каврък тази дата в пропусна - 19.01.2021 18:50
                                Нямам доверие в НИЩО и НИКОЙ

                                Коментар

                                Working...
                                X