IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec Megavselena.bg
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Какво поскъпване очаквате на жилищните имоти?

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от 20000леваЗАПЛАТА Разгледай мнение
    Сигурно няма да повярвате но явно пазара се раздвижва. Имам двама познати дето продадаха днеска обаче имат още да продават ама купувачи йок. Тая нощ в 3 през ноща ми се обаждат от банката да се молят да купя нещо, заляти били от имоти. Сещяй се како.
    Неделчо Неделчев лично ли ти звънна?

    Коментар


    • Първоначално изпратено от ratten Разгледай мнение

      джонка, ти си истински магьосник!
      не само си обиколил повечето имоти, които излизат тука, но им помниш параметрите, изложенията, собствениците, домоупраювителките на наизуст.
      кога тичаш ком-емине, кога бизнес инвестиции за 10 000 00 довждаш в бг, кога летиш юар-сингапур и обратно, сякаш поне 10 човека живеят в ума ти.
      Ами гледай и се учи, друго не мога да те посъветвам.

      Коментар


      • анди, нещо неприятно ли си спомни, като изяснихме при какви обстоятелства се буди заплатката?
        не съм искал да те засегна, сори.
        препоръка е

        Коментар


        • Първоначално изпратено от ejonny2376 Разгледай мнение


          Както казах, същия апартамент съм го гледал, само че на втория етаж. Даже му имах скицата някъде из мейлите.
          - Спалнята е южна. 3,50 x 7 метра, като включва и дрешника (който май тук е изкъртен и е сложен гардеробът).
          - Холът с кухнята беше към 30-35 квадрата общо мисля
          - Антрето е голямо, не помня 12 или 15 квадрата
          - Банята е около 5 квадрата
          - Двете тераси са по 4-5 квадрата

          Знам,че РЗПто е 95 (със стените) и общо е 110 с общите части.
          В насрещтната сграда продават голям апартамент 220 квадрата (точно двойно) на по-нисък етаж за 450к без ДДС в подобно състояние (с две паркоместа, гледахме го наскоро тук). Ако извадим 50к за паркоместата идва цена от порядъка на 2200/квадрат. Това за цените в района.

          Специално за този двустайния апартамент, минимум 250к ще му искат ако питаш мен.
          джонка, ти си истински магьосник!
          не само си обиколил повечето имоти, които излизат тука, но им помниш параметрите, изложенията, собствениците, домоупраювителките на наизуст.
          кога тичаш ком-емине, кога бизнес инвестиции за 10 000 00 довеждаш в бг, кога летиш юар-сингапур и обратно, сякаш поне 10 човека живеят в ума ти.
          Last edited by ratten; 05.03.2021, 12:51.
          препоръка е

          Коментар


          • Първоначално изпратено от national power

            Като се събудиш потен гледай да си купил
            Ето че сам виждаш колко кви смешни клакьори сте брокитата щото това дословно ви беше сценария оня ден.

            Коментар


            • Сигурно няма да повярвате но явно пазара се раздвижва. Имам двама познати дето продадаха днеска обаче имат още да продават ама купувачи йок. Тая нощ в 3 през ноща ми се обаждат от банката да се молят да купя нещо, заляти били от имоти. Сещяй се како.

              Коментар


              • Първоначално изпратено от Арменския пoп

                сигур нещо съм пропуснал синко,

                Откога Златорян е читав доставчик? Тази реклама твое умотворение ли е или Златорян сам си го измисли? Оня ден друго шушукаха енориашите за него.
                Ти кога ще дойдеш да оставиш някое читаво дарение, че оня кръст дето го дарихте си е чист пиринч, а златния е на гърдите на твоя братчед. Айде поне ела да метнеш некой лев пред иконата на света Равноапостолна Нина Грузинска.
                кавръчето взема от тавекс - ако искаш да ви разменя координатите да се обясните за волфрама

                ПП Крум не ми е братовчед, но се познаваме и уважаваме - ако искаш ще ви организирам среща по темата волфрам, че много почна да пускаш в нета намеци ти и твоите 'преатели'.



                Last edited by bertram; 05.03.2021, 11:17.
                това мнение не е препоръка за покупка или продажба на акции

                Коментар


                • Първоначално изпратено от troika Разгледай мнение

                  Песи, стана ми интересно, какво обсъждате.

                  Спалнята е 350см широка, гледай плочките, 50см са по 7бр. Дължината не я виждам добре на телефона, но ще е около 5 м. Смятай квадратурата. Леглото е по-скоро евтино, но не е Виденов а нещо таково, има много подобни. Гардероба по поръчка, закрива стената по размер, освен ако не греша.

                  Кухнята е по поръчка, за плоскостите и механизмите вложени можем само да гадаем, трябва личен оглед. Иноксовата мивка не ми е по мерак.
                  Климатиците са стари, от преди ремонта.
                  Пердета, завеси - средна работа ми се виждат.
                  Всекидневната - излагация с тези столчета, канапенце и масичка, на мен такова нещо не ми е удобно дори под наем и за малко. Може да има опция за нови по желание на наемателя.

                  Апартамента е довършван като за под наем, примерно командирован в България за 1-2 години и колкото да има къде да спи когато се върне от работа и не се задържа много там. Или за работещи без деца.

                  Ел. таблото над входната врата но май не е сменяно и е остаряло, не виждам добре все пак от снимката.

                  При цена при продажба над 2000 евро/м2 или повече доход 63 евро/м2/година без данъците. Бъркам ли за цената или преценката си?

                  Както казах, същия апартамент съм го гледал, само че на втория етаж. Даже му имах скицата някъде из мейлите.
                  - Спалнята е южна. 3,50 x 7 метра, като включва и дрешника (който май тук е изкъртен и е сложен гардеробът).
                  - Холът с кухнята беше към 30-35 квадрата общо мисля
                  - Антрето е голямо, не помня 12 или 15 квадрата
                  - Банята е около 5 квадрата
                  - Двете тераси са по 4-5 квадрата

                  Знам,че РЗПто е 95 (със стените) и общо е 110 с общите части.
                  В насрещтната сграда продават голям апартамент 220 квадрата (точно двойно) на по-нисък етаж за 450к без ДДС в подобно състояние (с две паркоместа, гледахме го наскоро тук). Ако извадим 50к за паркоместата идва цена от порядъка на 2200/квадрат. Това за цените в района.

                  Специално за този двустайния апартамент, минимум 250к ще му искат ако питаш мен.
                  Last edited by ejonny2376; 05.03.2021, 11:00.

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от bertram Разгледай мнение
                    ...
                    спада в цената на златото може само да ни радва - всички без изключение ( не включвам дънди прешъс и бандата копачи)
                    ...
                    Много радост ти пожелавам през тази година...

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от pesimist4o na kvadrat Разгледай мнение

                      Щом си го гледал ок. На мен спалнята ми изглежда като 15 квадрата.... Както и да е....Каквото и да е никога няма да дочакаш 1500 на квадрат на подобен имот освен след деноминацията на някоя и друга нула :-)

                      ПП Не съм твърдял, че имам стотици, а хиляди апарти. И да, нямам никъде мебели от подобен клас дето ти харесва. Защото ако имах след всеки наемател ще трябва да премебелирам.... иначе диванчетата са им ок, но там пдч-то е тапицирано та не се вижда....:-) Нямам и екслузивни скъпотии .... макар и малко поне толкова акъл имам , но нещата поне по моите представи са оптимални като цена/качество/материали....

                      Не зная как да ти го опиша - не подхожда подобен клас обзавеждане за имот на подобно място пък било то и за наем....Стилно е , гледам и Берти му се прехласва, но е еФтинджос.... Поздравления за дизайнера им , че с евтини неща е направил добър вид...:-)
                      И сметката за наема никаква я няма при цените които пишеш / предполагам ги следиш изкъсо/....
                      Най-доброто ми предположение за тази история е че апарта е купен на 600 евро квадрата :-)
                      Песи, стана ми интересно, какво обсъждате.

                      Спалнята е 350см широка, гледай плочките, 50см са по 7бр. Дължината не я виждам добре на телефона, но ще е около 5 м. Смятай квадратурата. Леглото е по-скоро евтино, но не е Виденов а нещо таково, има много подобни. Гардероба по поръчка, закрива стената по размер, освен ако не греша.

                      Кухнята е по поръчка, за плоскостите и механизмите вложени можем само да гадаем, трябва личен оглед. Иноксовата мивка не ми е по мерак.
                      Климатиците са стари, от преди ремонта.
                      Пердета, завеси - средна работа ми се виждат.
                      Всекидневната - излагация с тези столчета, канапенце и масичка, на мен такова нещо не ми е удобно дори под наем и за малко. Може да има опция за нови по желание на наемателя.

                      Апартамента е довършван като за под наем, примерно командирован в България за 1-2 години и колкото да има къде да спи когато се върне от работа и не се задържа много там. Или за работещи без деца.

                      Ел. таблото над входната врата но май не е сменяно и е остаряло, не виждам добре все пак от снимката.

                      При цена при продажба над 2000 евро/м2 или повече доход 63 евро/м2/година без данъците. Бъркам ли за цената или преценката си?

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от Арменския пoп Разгледай мнение

                        аз попитах за цените, а не съм те питал как ще ми дойде? Офертите са такива каквито са - пазар. (но не арменски).

                        кажи пак за златото и МЯУ-то, ама внимателно, че да не те подпука моя корективен приятел. Кажи какво ще правиш ако Доматаран се усети че сте му пробутали волфрам с братчеда ти Златорян? Ама как го преметна - ашколсун!
                        ти знаеш ли колко метал е взел кавръчето ?

                        спада в цената на златото може само да ни радва - всички без изключение ( не включвам дънди прешъс и бандата копачи)

                        кавръчето е бетон и позна, че кешът ще е цар тази година. мисля, че ще има добри нива да диверсифицира кешовата си позиция към малко метал, което ще му даде спокойствие и стабилност. Като го гледам не се е залетял да купува и една застраховка срещу хиперинфлацията няма да му дойде зле. Най-важното, е че го прави плавно и без резки движения, което си е за поздравления.

                        Волфрам може да вземеш ти, че винаги го играеш тарикат, но кавръка си взе от читав доставчик, разпознаваем и труден да фалшифициране продукт (до колкото знам наполен разфасовка и не много, а колкото да усети какво е да държиш пари, които са стрували преди 170 години и днес струват)

                        не помня цените на тези (ривърпарк) точно, но не бяха евтини още в началото на проекта - в никой случай, а площа не е малка... готов съм да заложа 2 бутилки 4 рози по по-хубавото (смал бач) https://fourrosesbourbon.com/bourbon/small-batch/ , че по-скоро кавръчето ще купи епк в Красна или там където му харсеа отколкото ти да извадиш 200К ойро за къщичка в яката на Витоша.
                        това мнение не е препоръка за покупка или продажба на акции

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от bulgarian lev Разгледай мнение

                          Почвам да се паникьосвам. Ще мина след някоя седмица и се чудя дали да не скоча да захлупя независимо от цената.
                          ха ха до румънците ли опряхте. Англичаните да не би да са бедни, че се разкараха. Руските олигарси да не би да са бедни, че се разкараха? Сал мамалигарите ще да вдигнат цените . Една единствена надежда остана ....
                          Нямам доверие в НИЩО и НИКОЙ

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от Арменския пoп Разгледай мнение

                            Левчо, чадо,
                            Герман и сега е скъп. Но там е в пъти по-добре от който и да било квартал на София. Както и преди съм писал, че нещата ще си дойдат по местата и къщите логично ще станат по-скъпи от кофторите.
                            Процеса започна, така както започна и процеса на сегментация при имотите.
                            Оня ден докато Боко говореше по ТВ за магистралата София-Варна ми се обадиха 3-ма човека (единия от Холандия) да питат дали няма вили за продан около мене. Ти положението го знаеш, но сега и малкото читави откъм документи ще заминат. Освен това румънците все още се замогват, а те са 20 милиона, не ща да си помисля какво би се случило с цените на имотите ако румънците тръгнат да изкупуват така както българите изкупиха в северна Гърция. (бай дъ уей: румънците вече подпукаха Банско, първите сделки от тази зима са факт)
                            Почвам да се паникьосвам. Ще мина след някоя седмица и се чудя дали да не скоча да захлупя независимо от цената. Щото осъзнавам кои се целят да купуват там. Нашите са аут, но има желаеши отвън и цената им е добра в сравнение с къща по Северно и Балтийско море.
                            Останете си гладни, останете си глупави - Стив Джобс

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от nradev Разгледай мнение

                              купувай в Левски Г докато не е задминал Лозенец.
                              Не е добре за отдаване. А за парцелче около таргентата нема толко пара.
                              Останете си гладни, останете си глупави - Стив Джобс

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от Арменския пoп Разгледай мнение
                                мои приятели ме питаха как са цените във Варна, отговорих им, че са високи, но само по-високи ще стават след завършването на магистралата. Ще стане същото както когато стана магистрслата София-Бургас, Бургас дръпна като град само за няколко години и вече за N-та поредна година оглавява класацията за най-добро място в БГ за живот. Скоро и Варна ще се нареди в челните места в тази класация. Във варна в момента се строи огромен бизнеспарк с отлична инфраструктура, който ще дръпне доста работни места от София към Варна. Ако разширят и летището и потегнат пристанището, то варненци ще се радват на чудесна местна икономика, с покрай тях и съседните области. Руски, турски и румънски инвеститори също ще се накачолят на клона.
                                еБанско го зачеркна, вече Одесос е новото блато за заробване на кинти
                                Нямам доверие в НИЩО и НИКОЙ

                                Коментар

                                Working...
                                X