IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec Megavselena.bg
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Какво поскъпване очаквате на жилищните имоти?

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от распутин Разгледай мнение


    споменавал съм, че живея близо над северната дъга в къща, отделно скромна вила близко до Учиндолския и давам апарт във София под наем.
    явно много сте фрустриран от цените, аз не съм виновен за тях
    Last edited by X_Y; 07.03.2021, 10:34.

    Коментар


    • Първоначално изпратено от megamind Разгледай мнение

      Е, защо се засягаш....

      споменавал съм, че живея близо над северната дъга в къща, отделно скромна вила близко до Учиндолския и давам апарт във София под наем.
      Last edited by X_Y; 07.03.2021, 10:34.

      Коментар


      • Първоначално изпратено от распутин Разгледай мнение

        Е, то е ясно, че нивото е ниско, за какво да се хабя, ама все пак едногодишен профил със 303 мнения, НОВ ли е за тебе ?
        Ти кьорав ли си ?
        Човек не може да си напише мнение туk.
        Е, защо се засягаш...
        Last edited by X_Y; 07.03.2021, 10:33.

        Коментар


        • Първоначално изпратено от распутин Разгледай мнение

          Няма да ти кажа какви имота имам, ама ти кажи защо за толкова години нямаш свои доверени брокери, ами досиш да търсиш Михаля и някакви щърбели те правят на панаирджийска мечка ? Мани, ами и публично го споделяш.
          То от двеста хиляди километра си личи, че нямаш нито един, съжалявам за което......доверени брокери, ако някога изобщо си се занимавал с имоти, трябва да си наясно, че доверени брокери не съществуват.. Мен никой не може да ме направи на панаирджийска мечка. Аз мога да кажа НЕ, вие не може да кажете, щото ви притискат много неща, които мен не....айде плувай и мисли...
          Last edited by X_Y; 07.03.2021, 10:32.

          Коментар


          • Първоначално изпратено от ratten Разгледай мнение

            видиш ли чисто новичък ник с широк размах на въображението, ползвай полезната функция "игнор".
            Е, то е ясно, че нивото е ниско, за какво да се хабя, ама все пак едногодишен профил със 303 мнения, НОВ ли е за тебе ?
            Ти кьорав ли си ?
            Човек не може да си напише мнение тук.
            Last edited by X_Y; 07.03.2021, 10:32.

            Коментар


            • Първоначално изпратено от mr.Gekko Разгледай мнение
              Не бях чел темата около два месеца. Мисля следващата пауза да е за поне половин година - едни и същи тъпотии се пишат
              Колега, след половин година, пазара ще е потънал надолу и ще реват и хич няма да ги има тъдява.
              Last edited by X_Y; 07.03.2021, 10:32.

              Коментар


              • Първоначално изпратено от megamind Разгледай мнение
                Да ме открехнеш ТИ, МЕН
                Няма да ти кажа какви имота имам, ама ти кажи защо за толкова години нямаш свои доверени брокери, ами да търсиш Михаля и някакви щърбели те правят на панаирджийска мечка ? Мани, ами и публично го споделяш.
                Last edited by X_Y; 07.03.2021, 10:31.

                Коментар


                • Не бях чел темата около два месеца. Мисля следващата пауза да е за поне половин година - едни и същи тъпотии се пишат
                  Last edited by X_Y; 07.03.2021, 10:31.

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от megamind Разгледай мнение

                    Да ме открехнеш ТИ,
                    видиш ли чисто новичък ник с широк размах на въображението, ползвай полезната функция "игнор".
                    препоръка е

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от распутин Разгледай мнение

                      верно е, нямам толкова нерви и имам повече акъл да не гоня Михаля, контактувайки със случайни тарикати, понеже само тяхната кантора видиш ли, предлагала на определено място.
                      Да те открехна, че най-малко една трета от обявите не се побликуват, понеже има заявки за определени локации или за определени цени/м2, та те си знаят работата.
                      Имам двама-трима брокера от различни агенции, познаваме се от години, те си заработват оправдано комисионната, не се правя на сиганин и си пестя време и нерви, просто и ясно както футболната игра.
                      Да ме открехнеш ТИ, МЕН
                      Last edited by X_Y; 07.03.2021, 10:30.

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от bertram Разгледай мнение

                        според тях и продавачите
                        аа това вече е друго.
                        препоръка е

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от ratten Разгледай мнение

                          е, чак па с готини оферти
                          според тях и продавачите
                          това мнение не е препоръка за покупка или продажба на акции

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от bertram Разгледай мнение

                            те са като хиените надушват. усещат кой ще се пазари и усещат кой вади и плаща.
                            Аз не се пазаря, щото мисля, че съм европеец, но параметрите , които представят са твърде лъжовни! При положение, че не съм нулевак, просто отказвам каквото са ме излъгали, че ми трябва. Нищо не може да ме накара да купя това, което не ме устройва....не съм в положението на електронния жон , нито на кавръка, просто се забавлявам докато не ми изпадне нещо наистина заслужаващо си, наскоро такаав кола ми попадна.

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от megamind Разгледай мнение

                              Тихо ли е в брокерските кантори? Не съм усетил, обадих се на поне 4 брокера, от които трима с подвеждаща инфо, последния ми предложи да гледам поне още 10 освен набелязания от мен имот. Нито един от четиримата не ми се помоли за нещо, просто ми съобщиха сухо, че нещо аз не съм разбрал, че снимките били илюстративни и тем подобни бълвочи, НИТО ЕДИН брокер не изглеждаше, че си търси клиент на всяка цена, всички бяха супер тежки! Явно ти никога не си търсил имот на желано място , за да правиш подобно заключение.....или просто си мечтател като Заплатката и други герои тука...
                              верно е, нямам толкова нерви и имам повече акъл да не гоня Михаля, контактувайки със случайни тарикати, понеже само тяхната кантора видиш ли, предлагала на определено място.
                              Да те открехна, че най-малко една трета от обявите не се побликуват, понеже има заявки за определени локации или за определени цени/м2, та те си знаят работата.
                              Имам двама-трима брокера от различни агенции, познаваме се от години, те си заработват оправдано комисионната, не се правя на сиганин и си пестя време и нерви, просто и ясно както футболната игра.

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от bertram Разгледай мнение

                                без да се засягаш, но брокерите като надушат платежоспособен и надежден пациент не спират да му досаждат по телефона с разни готини оферти.
                                е, чак па с готини оферти
                                препоръка е

                                Коментар

                                Working...
                                X