IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Какво поскъпване очаквате на жилищните имоти?

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • На Естето пак са му свалили още 5% ДДС https://www.imot.bg/pcgi/imot.cgi?ac...61355025379159 гледам днеска. Сещай се како.

    Коментар


    • Първоначално изпратено от 13ADROL Разгледай мнение
      При мен 40 дни след придобивката съм изплатил 3.01% от привлечения ресурс.
      За това време не стана опустошително земетресение и заплатката не ми вдигна данъците

      ПП Не ме дават вече четирийс дена и на ЧСИ
      Кво си изплатил бе. Виж че цената ти е стръмно надолу, даже след манипулацията на имот.бг. Добре че лъжеш и нищо не си купил реално че вече щеше да лепиш обяви на гарата "Дава по наем СПЕШНО"

      Коментар


      • Първоначално изпратено от redcretin Разгледай мнение

        Аз пък мислех, че ползвам парите от влогове на балъците тука И ще ги ползвам, докато мога - именно защото ми изкараха 30 хил без много да си мръдна пръста, и за телефони, и за имоти, и за коли, и за каквото и да е.
        От далече ти личи, че си голям тарикат.
        Само хобитата ти (камериерство и корпоративен слугинаж) са ми малко странни

        Коментар


        • Първоначално изпратено от national power Разгледай мнение

          За новото нямам нищо добро да кажа.На проект всичко е о кей.В реалността строи се с турски цимент и дървено желязо.Якостта е не точно такава каквато е по проекта и сметките ел захранването гола вода...Никакво отстояние от съседните сгради използваема площ почти наполвин от обявената дето плащаш.Липса на улици места за паркиране пълно безумие....Всички барабар с общината и банките го слагат на клиента глупарник...Да не говорим за транспорт училища магазини ....Иначе всяка сграда уляга с времето и пунатини са възможни ама леки в твоя случай не зная какво е.Аз ново никога не бих купил.По добре в сграда на 70г сталински тип отколкото подобно безумие дето замонолитват стените с пяна и шайбите са никакви...
          Направо е било екстра, строено от трудоваци, виждал съм силно криви тухлени стени и то в кооперация строена за генерали. Панелките да не говорим, фуги, запълвани с вестници, заварки с неизвестно качество, а дори и да са ок, ако не е добре запълнена фугата (не с вестници!) и поддържана през годините, не е трудно да се досетим за състоянието им след няколко десетилетия. Отвратително грозната фасада и унифицираните панелни квартали казармен тип да не ги споменаваме. На тоя фон дори грозните кръпки с изолация поне добавят някакъв цвят и разнообразие.

          Коментар


          • Първоначално изпратено от yalokin Разгледай мнение

            Аз мислех, че само социално слабите теглят кредити за такива малки суми

            И телефонът ли ти е на изплащане (да работиш с парите на банката)?
            Аз пък мислех, че ползвам парите от влогове на балъците тука И ще ги ползвам, докато мога - именно защото ми изкараха 30 хил без много да си мръдна пръста, и за телефони, и за имоти, и за коли, и за каквото и да е.

            Коментар


            • Цените летят нагоре

              https://m.fakti.bg/imoti/583968-cenite-letat-nagore

              Коментар


              • При мен 40 дни след придобивката съм изплатил 3.01% от привлечения ресурс.
                За това време не стана опустошително земетресение и заплатката не ми вдигна данъците

                ПП Не ме дават вече четирийс дена и на ЧСИ

                Коментар


                • Първоначално изпратено от redcretin Разгледай мнение

                  за 7 години без 1 мой лев - 30 бона. Ми квот можах - направих, ти седи в акции на нулата и пиши фантазии за имоти
                  Аз мислех, че само социално слабите теглят кредити за такива малки суми

                  И телефонът ли ти е на изплащане (да работиш с парите на банката)?

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от ratten Разгледай мнение

                    тоест грък плочкаджия взима по-евтино от нашите "майстори"?
                    и защо ти отказа да дойде на къщата?
                    Идвам си за 1 седмица в БГ - искам да си видя родата и да отпусна, а не да ти работя . Па и тогава го хванах гладен .. сега може и повече да иска, ма не ми се вярва, че дават 60-70€ на ден и 40-50 за помощник. В гръчка фирма се работи 6 часа до 1-2, с БГ шеф по 10 часа че и повече
                    Нямам доверие в НИЩО и НИКОЙ

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от ratten Разгледай мнение


                      голям подвиг си направил, със заем си купил писоар за 8,5к.
                      направо не мога да повярвам, какъв хитър ход е това.
                      сега да не се окаже, като при ботчо, че "инвестицията" се е изплатила
                      ама с тия пари не можеш и да го освежиш след /представям си ги и тях/ наемателите.
                      ще можеш ли поне тия 8,5к да си върнеш ако го продадеш?
                      коисаки
                      за 7 години без 1 мой лев - 30 бона. Ми квот можах - направих, ти седи в акции на нулата и пиши фантазии за имоти

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от бай Ставри надзирателя
                        По темата: Мисля, че имотите ги очаква още поне 30% поскъпване. Следващия спад при тях ще е след още един 7-годишен цикъл.
                        Бай Ставри( предишна колежка Станчева, арменски поп, кара Колю касапина.....) захлупвай имоти докато е време- след 7 години с по 30% поскъпване на година ще имаш 210% капиталова добави и приходи от наем......

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от troika Разгледай мнение
                          Едно време се нанесохме в панелка. Духаше от една стена, тапета се беше издул и като го отворихме, се видя, че фугата между панелите е натъпкана с вестници. Та искам да кажа, че няма гаранция, че всичко старо е добре строено и всичко ново е зле. Дори като се зачетох по конструкциите се оказа, че сегашните противоземетръсни норми са по-рестриктивни от преди.
                          Кажи какъв му е проблема на турския цимент?
                          Koгато конструктора изчислява той залага якост каквата пише в документа в реалността тя е друга.като прибавим и икономията тоест количеството цимент което бетоновия възел прави и съответно строителя..реалността се променя..Фугата се оправя но конструкцията какво да кажа трябват много пари.При старото не смееха да мамят в конструкцията

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от бай Ставри надзирателя
                            По темата: Мисля, че имотите ги очаква още поне 30% поскъпване. Следващия спад при тях ще е след още един 7-годишен цикъл.
                            бай станчевА. не са ти ясни тия цикли
                            не се поти - поскъпване няма да има
                            камо ли 30 %

                            а ако говориш
                            за цената на стари каравани като НИ
                            - може едни 10 % ръст

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от bota156 Разгледай мнение

                              У гръчко ремонтите са къде 2 пъти вече по йофтини. те 2017-8 бяха по ниски цените. 10€ плочкаджия, при това майстор, а не некадърник. От него съм най-доволен. Кандардисвах го на къщата да ми направи 100кв ма не ще.
                              Аз като купувах в Атина имаше 2ст-ни в сутерен за по толкова или па без хасансьор. Сега са от 50к нагоре
                              тоест грък плочкаджия взима по-евтино от нашите "майстори"?
                              и защо ти отказа да дойде на къщата?
                              препоръка е

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от marsianec1 Разгледай мнение
                                пичуви, а какво мислите за новото строителство .. принципно ?
                                да ви споделя аз какво видях и признавам леко ме изненада от начина по който се поднася обяснението .
                                нова сграда, не много голяма, но изолирана на разстояние от шумотевицата и уредена с висока ограда паркинги двор и т.н.
                                концептуално е ок .. знам че се строи от 10 години .. акт 16 предстои .. се казва ... сграда е готова за нанасяне, но в действителност акт 16 няма ..
                                влязох вътре има големи и не толкова големи жилища, някои от тях завършени до ключ, но празни .. и сега ..
                                знаете, че обикновено жилищата се издават с гипсова замаска на стените ... в случая има такава , машинна ..
                                всичко хубаво докато не видях стените с пукнатина в гипсовата замаска .. половин сантим цепнатина ... в стените по всички етажи ..
                                според вас причина ? аз мисля, че сградата е мръднала ... улегнала или не знам .. вие какво мислите .. ?
                                и се чудя като вземе човек на тъмно зелено .. и чака 3-4 години да влезе примерно и влезе и тъкмо нареди меката мебел и си опъне краката на масата докато гледа телевизор и забележи, че мазилката се е разцепила на една от стените отгоре до долу какво праивате ...
                                наковали сте се със 150 К € ипотека за въпросното жилище ?
                                Темата е много обширна.

                                При старото строителство имаш по-голяма реална площ и след преработване от стар двустаен, става нов тристаен.

                                Ако е за под наем, може маломерно ново строителство, че хората от провинцията по ще го харедсат.

                                Аз съм виждал стари ЕПК от края на 80-те години, много просторни, дори сега вървят над 120 000 евро (големи тристайни с трапезария).

                                Ние щяхме да имаме такъв през 1995 (тухлен) в Белите брези, но баща ми не се справи финансово и го продаде.

                                Инвеститорът постоянно му искаше пари (бяха приятели), а той беше с лоша финансова култура и не можа да намери бързо. Минали неща.


                                Честит първи юни на малчуганите ви и на моя племеник,

                                Коментар

                                Working...
                                X