IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Какво поскъпване очаквате на жилищните имоти?

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от Evgo Разгледай мнение

    Хубавите и направени вили са скъпи, но има евтини апарти на първа линия, маломерни , от новите,
    Онзи нен ми предлсгат на Слънчака. 50 хил лева за 45-48някъде кв м. застроена без общите. Отказах. В центъра на Съни бийч. Не ми трябва. 10 лв на метър на година поддръжка. Не затова отказах.
    Останете си гладни, останете си глупави - Стив Джобс

    Коментар


    • Първоначално изпратено от Selena Разгледай мнение

      Тц. Това в София . То ако беше в Испания го решавам проблема. Ти вила на морето ли търсиш?
      Да, но с гледка и изобщо да ми хареса.
      Останете си гладни, останете си глупави - Стив Джобс

      Коментар


      • Първоначално изпратено от bulgarian lev Разгледай мнение

        И това в Испания ли? Горката жена и съдба.
        Тц. Това в София . То ако беше в Испания го решавам проблема. Ти вила на морето ли търсиш?

        Коментар


        • Първоначално изпратено от Selena Разгледай мнение
          Здравейте, сладури! Имам конкретно питане. Попадали ли сте на невменяем съсед и успявали ли сте да го изгоните по канален ред? Кратко описание: по тъжно стечение на обстоятелствата около 40-50 годишна жена остава без живи роднини, които да я гледат, а тя е малоумна. Резултат: ток, парно консумативи са спрени. Тя рови в кофите за боклука и оставя остатъците с червеите по общите коридори на блока. Тъжна история. Вечер отваря вратата, за да ползва светлината от коридора. Ще се вземат мерки, но ако някой сподели за успешни случаи на поставянето на подобно лице под настойничеството на общината и държавата ще съм му задължена. Подобен съсед може да се превърне в сериозен проблем.
          И това в Испания ли? Горката жена и съдба.
          Останете си гладни, останете си глупави - Стив Джобс

          Коментар


          • Първоначално изпратено от the Judge Разгледай мнение

            Ми вече не е сигурна работата. Набъркаха се и други желаещи /човек на комшията/. Дано Маверик действа по-бързо.
            Квото стане.
            На кой комшия човек?
            Last edited by bulgarian lev; 16.07.2021, 17:25.
            Останете си гладни, останете си глупави - Стив Джобс

            Коментар


            • Първоначално изпратено от bulgarian lev Разгледай мнение

              Пратих Маверик утре е в региона, и без това има работа в Балчик. Има моите инструкции да действа. Да видим какво ще стане.
              Хубавите и направени вили са скъпи, но има евтини апарти на първа линия, маломерни , от новите,

              Коментар


              • Първоначално изпратено от bulgarian lev Разгледай мнение

                Пратих Маверик утре е в региона, и без това има работа в Балчик. Има моите инструкции да действа. Да видим какво ще стане.
                Ми вече не е сигурна работата. Набъркаха се и други желаещи /човек на комшията/. Дано Маверик действа по-бързо.

                Коментар


                • Здравейте, сладури! Имам конкретно питане. Попадали ли сте на невменяем съсед и успявали ли сте да го изгоните по канален ред? Кратко описание: по тъжно стечение на обстоятелствата около 40-50 годишна жена остава без живи роднини, които да я гледат, а тя е малоумна. Резултат: ток, парно консумативи са спрени. Тя рови в кофите за боклука и оставя остатъците с червеите по общите коридори на блока. Тъжна история. Вечер отваря вратата, за да ползва светлината от коридора. Ще се вземат мерки, но ако някой сподели за успешни случаи на поставянето на подобно лице под настойничеството на общината и държавата ще съм му задължена. Подобен съсед може да се превърне в сериозен проблем.

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от ratten Разгледай мнение

                    не казвам да е имот.
                    вземи си актив/и от които ти разбираш.
                    лично мое мнение, но аз не виждам скоро да се откажат от инфлацията.
                    да, накрая сигурно ще придобият. ще гледаш да не си накрая
                    Съгласен съм с теб.
                    И имот е добре при премерен риск.

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от the Judge Разгледай мнение

                      Е, ако става дума, то и Жони, заплатката и Яндоксчо не са в подходящата тема, но това не им пречи да спамят. Иначе е добре, че си разбрал, че си заложил не на куц, а на умрял кон що се касае до накавръка. /а така го хвалеше/
                      Пратих Маверик утре е в региона, и без това има работа в Балчик. Има моите инструкции да действа. Да видим какво ще стане.
                      Останете си гладни, останете си глупави - Стив Джобс

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от the Judge Разгледай мнение

                        Е, ако става дума, то и Жони, заплатката и Яндоксчо не са в подходящата тема, но това не им пречи да спамят. Иначе е добре, че си разбрал, че си заложил не на куц, а на умрял кон що се касае до накавръка. /а така го хвалеше/
                        имаше потенциал това момче. почти бях сигурен, че ще купи.
                        особено на фона на другите двама играчи.
                        препоръка е

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от Три без коз Разгледай мнение

                          Плъхчо, тъй като сме колеги, доколкото разбрах, за това, което е в момента си прав.
                          НО, дали накрая банките няма да придобият доста неща на безценица, поради изчерпаният кеш.
                          не казвам да е имот.
                          вземи си актив/и от които ти разбираш.
                          лично мое мнение, но аз не виждам скоро да се откажат от инфлацията.
                          да, накрая сигурно ще придобият. ще гледаш да не си накрая
                          препоръка е

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от ratten Разгледай мнение

                            накавръков и без друго нямаше да купи.
                            той затова и се омете от темата. видя, че не е на подходящо място.
                            Е, ако става дума, то и Жони, заплатката и Яндоксчо не са в подходящата тема, но това не им пречи да спамят. Иначе е добре, че си разбрал, че си заложил не на куц, а на умрял кон що се касае до накавръка. /а така го хвалеше/

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от Evgo Разгледай мнение

                              +1

                              И аз мисля, че го подведе и Кавръчето изпусна ниските цени до края на 2015 г.


                              На него все пак не му е жизнено важен този апарт, има хотели за каките,
                              накавръков и без друго нямаше да купи.
                              той затова и се омете от темата. видя, че не е на подходящо място.
                              препоръка е

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от ratten Разгледай мнение

                                рулетчо, понеже както разбрах си кадър на унсс, ще си позволя да ти дам един непоискан съвет.
                                остави обясненията. ако имаш неко кош, който чака да стане цар...гледай да го вкараш в актив.
                                кеша не е пешка и цар няма да стане. поне тая игра.
                                Плъхчо, тъй като сме колеги, доколкото разбрах, за това, което е в момента си прав.
                                НО, дали накрая банките няма да придобият доста неща на безценица, поради изчерпаният кеш.

                                Коментар

                                Working...
                                X