IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Какво поскъпване очаквате на жилищните имоти?

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от два_таралежа Разгледай мнение

    тук за съжаление си прав, виж бившите брокерасти какви кочини продават в дълбокия прованс за и какви цени са им сложили https://m.imot.bg/details/1i164208124533554
    Каква е тази залежала обява от 2022-ра, 13-ти Януари, Четвъртък, 13:40:45 ?
    Посетена средно по-малко от половин път на ден като аз съм я отворил поне 20 пъти от линкове във форума.

    Коментар


    • ей го Кольо накавръка,
      от 2016-та имотите рути,
      а цените все се покачват,
      мъка, мъка, мъка…

      и приглася му берджо с глас суров,
      и зазида той Колето во веки веков.

      Коментар


      • Година/месец: Нови жилищни кредити (BGN) Нови жилищни кредити (EUR)
        2023.11 2.58% 3.05%
        2023.12 2.58% 2.86% (-0.19%)

        Лихвените проценти по жилищните кредити в евро се понижават за пореден месец и рухнаха до под 3%.

        Коментар


        • Доклад на ЦРУ: България е 11-ата най-бързо изчезващата нация в света

          Но прогнозата е, че населението у нас ще намалее с около 30% в следващите 20 години. Експертът добавя, че към 2050 година България ще бъде около 4,5 милиона. Според специалистите, проблемът у нас не е толкова с раждаемостта, колкото с застаряването на населението и високата смъртност.

          https://www.24chasa.bg/bulgaria/article/16924288

          Коментар


          • Първоначално изпратено от два_таралежа Разгледай мнение

            тук за съжаление си прав, виж бившите брокерасти какви кочини продават в дълбокия прованс за и какви цени са им сложили https://m.imot.bg/details/1i164208124533554
            Дом в центре природного парка

            https://www.youtube.com/watch?v=YGChy7Ocvo4

            Шапки долу!

            Коментар


            • Първоначално изпратено от AMG2023 Разгледай мнение

              Защо ти е смешно за изкуственият интелект а за имот.бг не?
              Щото аз на този сайт като гледам какви боклуци продават за по 2500е, без осоновен ремонт си мисля че брокерасите не са в ред с главата, че и копи/пейст му правеше постоянно всеки ден.
              тук за съжаление си прав, виж бившите брокерасти какви кочини продават в дълбокия прованс за и какви цени са им сложили https://m.imot.bg/details/1i164208124533554

              Коментар


              • Първоначално изпратено от ratten Разгледай мнение

                не са
                Мод , нещо май си снощен!! Къде видя заяждане?

                Коментар


                • Първоначално изпратено от pa4anga

                  Мне , дури доколкото помня също ,радев май и той .Да ме поправят колегите.
                  не са
                  препоръка е

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от два_таралежа Разгледай мнение

                    хахаха, Свършиха опорките с лихвите, данъците, войните, Ковида и… накрая стигнахме до ChatGPT хахаха, бравос
                    Защо ти е смешно за изкуственият интелект а за имот.бг не?
                    Щото аз на този сайт като гледам какви боклуци продават за по 2500е, без осоновен ремонт си мисля че брокерасите не са в ред с главата, че и копи/пейст му правеше постоянно всеки ден.

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от AMG2023 Разгледай мнение

                      Горкият таралеж
                      Виж какво пише ChatGPT като го попитах току що:
                      какво да очакваме за цените на имотите в софия за следващите години ?

                      Според експерти, пазарът на имоти в София се движи в различни посоки.
                      Според един източник, пазарът на имоти в София се плъзга по надолнище, но не се забелязва някакъв драматичен спад 1
                      .
                      Според друг източник, цените на недвижимите имоти в София са надценени и това може да доведе до спад на цените в бъдеще 2
                      хахаха, Свършиха опорките с лихвите, данъците, войните, Ковида и… накрая стигнахме до ChatGPT хахаха, бравос

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от два_таралежа Разгледай мнение

                        Дали надеждата вече не е ФАКТ? (2065)
                        Горкият таралеж
                        Виж какво пише ChatGPT като го попитах току що:
                        какво да очакваме за цените на имотите в софия за следващите години ?

                        Според експерти, пазарът на имоти в София се движи в различни посоки.
                        Според един източник, пазарът на имоти в София се плъзга по надолнище, но не се забелязва някакъв драматичен спад 1
                        .
                        Според друг източник, цените на недвижимите имоти в София са надценени и това може да доведе до спад на цените в бъдеще 2

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от два_таралежа Разгледай мнение

                          Дали надеждата вече не е ФАКТ? (2065)
                          Ти в казарма не си ли ходил?

                          НАДЕЖДА ТУКА ВСЯКА ОСТАВЕТЕ!

                          От зяпане на мокрите мечти на пишман-сайбиите файда нЕма/

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от AMG2023 Разгледай мнение

                            Нито чекам нито имам зор, ама мисля че ти може да почекаш до 2049г докато ти тръгнат сделките и цените нагоре.
                            1500еуро за квадрат как е ? Помниш ли как пускаше постчета всеки ден с надежда че ще отидат на 2000 и то до преди година? А колко бързо се промениха нещата за 1година само а ?
                            Е поне се усети да не се излагаш вече вървят надолу и ти нищо не може да направиш.
                            Дали надеждата вече не е ФАКТ? (2065)

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от два_таралежа Разгледай мнение

                              Това “скоро” го си го зачекал от 2017та Нищо де, има време да почекаш още до 2049…
                              Нито чекам нито имам зор, ама мисля че ти може да почекаш до 2049г докато ти тръгнат сделките и цените нагоре.
                              1500еуро за квадрат как е ? Помниш ли как пускаше постчета всеки ден с надежда че ще отидат на 2000 и то до преди година? А колко бързо се промениха нещата за 1година само а ?
                              Е поне се усети да не се излагаш вече вървят надолу и ти нищо не може да направиш.

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от ratten Разгледай мнение

                                те търпение има, но жабетата са на привършване
                                Свършили те, жабетата, ама Кавръков точно купи американски локомотиви и там като нищо ще направят гражданска война.

                                Коментар

                                Working...
                                X