IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec Megavselena.bg
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Какво поскъпване очаквате на жилищните имоти?

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от Ever Разгледай мнение

    Има доста обяви, които са намалени с 20% и нагоре.
    Ето един нагледен пример за спад с над 25%, който май-май ще си стои още дълго време, а човекът си живее в някаква паралелна вселена - https://www.imot.bg/pcgi/imot.cgi?ac...nk=7bzkc7&f1=5
    Наем за 8+ години.
    не смеях да напиша 20%
    току виж - прописал ник отпреди създаването на Инвестор

    иначе си абсолютно прав
    спада при наемите е ФАКТ и то категоричен

    чакаме цените - дъното ще е 2025 /2026
    това означава че всеки купил ПОСЛЕДНАТА година
    яко се е прецакал и ще загуби от 15 до 35 %
    от парите си

    Коментар


    • Първоначално изпратено от Yandox Разгледай мнение

      доста по рано ще е
      хихихиих

      КРАЙ С РЪСТА !!!
      ако ще и никове от 2005
      с по едно мнение да се включват
      това е действителноста
      амааа… как така?!! поне едни инерционни +30% няма ли да има?

      Коментар


      • Първоначално изпратено от ddb Разгледай мнение

        проф. Красимир Петров е = 1:1 с наш проф. Тракторян. Всяка година предричат поне по едно гоУемо МЯУ, последвано от едно инерционно +30% покачвне. Сигурен съм, че 2029-та ще вземат да познаят.
        доста по рано ще е
        хихихиих

        КРАЙ С РЪСТА !!!
        ако ще и никове от 2005
        с по едно мнение да се включват
        това е действителноста

        Коментар


        • Първоначално изпратено от Yandox Разгледай мнение

          хихихи
          София е празна - сещайте се накъде са наемите
          само днес един приятел каза че са се прибрали
          двама ''софиянци '' от блока му
          едно студентче и някакъв ИТ работещ от в къщи

          та чакаме наемите да рипкат
          само че надолу
          вече навсякъде са със 10 % НАДОЛУ от
          миналата година
          Има доста обяви, които са намалени с 20% и нагоре.
          Ето един нагледен пример за спад с над 25%, който май-май ще си стои още дълго време, а човекът си живее в някаква паралелна вселена - https://www.imot.bg/pcgi/imot.cgi?ac...nk=7bzkc7&f1=5
          Наем за 8+ години.

          Коментар


          • Първоначално изпратено от Yandox Разгледай мнение


            не - не допускам - ама изобщо

            и изобщо не ме интересува съдбата ти и личните ти
            преживявания
            нито тези на ''едни приятели ''

            не знам кои са тия ''експерти '' от едно време
            аз съм от експертите от ''сегашното време ''
            хихихихих
            и СЕГА НЕ Е ЗА ПОКУПКА НА ИМОТ тъй като сме на върха на тренда

            все пак ако някой иска да си закупи имот СЕГА въпреки че ще ЗАГУБИ
            част от парите си - никой не го спира

            експертите казват че сега НЕ Е ВРЕМЕ ЗА КУПУВАНЕ НА ИМОТ
            (да ти пусна ли професора по икономика Краси Петров )

            проф. Красимир Петров е = 1:1 с наш проф. Тракторян Лавандулов. Всяка година предричат поне по едно гоУемо МЯУ, последвано от едно инерционно +30% покачвне. Сигурен съм, че 2029-та ще вземат да познаят.
            Last edited by ddb; 13.11.2021, 15:01.

            Коментар


            • Първоначално изпратено от cecostef Разгледай мнение
              Този същия Краси Петров, който преди две години прогнозираше, че "светът ще фалира до шест месеца"?
              Yandox,не ме карай да те репликирам след всеки малоумен пост, че ще компенсирам липсата си на активност през годините.
              Дай да видим линк, в който Краси Петров казва че света ще фалира до шест месеца. Ама как ги пишете такива лъжи и после чакате някой да ви ги оборва.
              Интересен акаунт си наистина, за 15 години , 17 мнения .
              И цели 5 днес. Сигурно до Коледа ще се вдигнат с 20% имотките.

              Коментар


              • Първоначално изпратено от 13ADROL Разгледай мнение

                Давал е, ама тогава беше Кондора. После жилищата качиха 40% и Кондора отлетя в небитието
                хахаха хихихи, птица е все пак, отлетял е

                Коментар


                • Първоначално изпратено от nkavrakov1982 Разгледай мнение
                  От днес Холандия е в локдаун за 3 седмици,заведенията ще работят до 7 .Това при 80% ваксинирани.
                  как беше?: Welcome …, че не се сещам. Сега пак ли?

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от nkavrakov1982 Разгледай мнение

                    По твоята логика инфлацията от 2008 ма година която също беше ударила дори 10 % би следвало да се калкулира трайно в имотите след кризата която настъпи НО както знаеш,след това всички са продавали и на загуба.
                    Не можеш да разбереш че в момента тази инфлация за която говориш чупи икономиката в един момент,тя преминава в една точка като пик и след това вече имаш спад в цените.Ако си толкова глупав да си мислиш че банките и търговски и Централни ще толерират такива нива за по дълго сметката си е за теб.Стой и гледй само.
                    Я питай сега ресторантьорите след като им намалиха ДДС и мина време ,след последните мерки на какво дередже са,защото за разлика от теб сз знам.Знаеш ли какво?
                    Никой няма да сваля цени защото просто ФАЛИРА!!!Ще повторя фалира,и това се отнася за масата завдения.После всичко се продава на безценица.И бъди сигурен че тези процеси са не само в България,а и зад граница.Товс също мога да ти го потвърдя,защото помощите свършиха,дори в Германия се говори че ще ги връщат една част през по високи данъци.
                    хихихи
                    София е празна - сещайте се накъде са наемите
                    само днес един приятел каза че са се прибрали
                    двама ''софиянци '' от блока му
                    едно студентче и някакъв ИТ работещ от в къщи

                    та чакаме наемите да рипкат
                    само че надолу
                    вече навсякъде са със 10 % НАДОЛУ от
                    миналата година

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от 13ADROL Разгледай мнение

                      Давал е, ама тогава беше Кондора. После жилищата качиха 40% и Кондора отлетя в небитието
                      аха
                      точно миниУМ
                      аз съм всички които се сетиш и са ти били
                      навъпреки някъде из темите
                      даже и този кондор съм
                      хихихихиих


                      СПАД ИДЕ СПАД
                      продавай панела - остави си само трабанта
                      хихихихи
                      или караванта - вече не може да ви оправи
                      човек цецковците
                      от 2006
                      Last edited by Yandox; 13.11.2021, 14:20.

                      Коментар


                      • От днес Холандия е в локдаун за 3 седмици,заведенията ще работят до 7 .Това при 80% ваксинирани.

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от cecostef Разгледай мнение

                          Да не си зареждаме и картите за градския транспорт. Цените сега са най-високи. Да чакаме да паднат билетчетата на цена 6 ст. ли?
                          Да ти кажа ли какво ще стане след като цените на енергоносителите и материали се нормализират (ако стане и дали ще е скоро)? Цените на построените имоти по това време ще си останат на високите цени с калкулираните високи цени на материалите. Никой инвеститор няма да прави подаръци и да продава на всяка цена.
                          Замисли се какво стана след като намалиха ДДС за ресторантьорите - цените в заведенията паднаха ли?

                          Относно NOVE HOMES: Манипулираш най-елементарно. Там много добре се знае причината за проблемите - Васил Божков и КПКОНПИ.
                          По твоята логика инфлацията от 2008 ма година която също беше ударила дори 10 % би следвало да се калкулира трайно в имотите след кризата която настъпи НО както знаеш,след това всички са продавали и на загуба.
                          Не можеш да разбереш че в момента тази инфлация за която говориш чупи икономиката в един момент,тя преминава в една точка като пик и след това вече имаш спад в цените.Ако си толкова глупав да си мислиш че банките и търговски и Централни ще толерират такива нива за по дълго сметката си е за теб.Стой и гледй само.
                          Я питай сега ресторантьорите след като им намалиха ДДС и мина време ,след последните мерки на какво дередже са,защото за разлика от теб сз знам.Знаеш ли какво?
                          Никой няма да сваля цени защото просто ФАЛИРА!!!Ще повторя фалира,и това се отнася за масата завдения.После всичко се продава на безценица.И бъди сигурен че тези процеси са не само в България,а и зад граница.Товс също мога да ти го потвърдя,защото помощите свършиха,дори в Германия се говори че ще ги връщат една част през по високи данъци.

                          Коментар


                          • Обявите на жилища под наем растат, цените им падат и ще бъде интересно скоро време.
                            Хората, които са накупили и то с ипотетки, за да дават под наем, не ги виждам.

                            Коментар


                            • Този същия Краси Петров, който преди две години прогнозираше, че "светът ще фалира до шест месеца"?
                              Yandox,не ме карай да те репликирам след всеки малоумен пост, че ще компенсирам липсата си на активност през годините.
                              Last edited by cecostef; 13.11.2021, 13:12.

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от cecostef Разгледай мнение

                                Правилно е да се пише безсмислен, а не безмислен, както е правилно и всяко изречение да започва с главна буква. А това дали постът ми е безсмислен си е твое мнение, но явно не всички мислят така, щом има лайкове под него.
                                Написал съм "инвестиция" в кавички, защото и покупката на жилище за живеене си е вид инвестиция. Ти явно имаш предвид под инвестиция, само спекулативната препродажба на жилище с цел печалба. И не аз, а ти си написал:
                                ДА НЕ СЕ КУПУВАТ СЕГА ИМОТИ !!!

                                всеки закупил през 2021 - ще загуби част от парите си
                                през следващите 3-5 години


                                Сигурно ако зависи от теб, ще затвориш за следващите 10 години строителството и търговията с недвижими имоти. Добре е, че не си фактор и нямаш влияние в тези сфери. Сигурно същите прогнози и препоръки си ги давал и преди 3-5 години.
                                Дано по-малко хора са те послушали.
                                Давал е, ама тогава беше Кондора. После жилищата качиха 40% и Кондора отлетя в небитието

                                Коментар

                                Working...
                                X