IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Какво поскъпване очаквате на жилищните имоти?

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от pesimist4o na kvadrat Разгледай мнение

    Наистина ли мислиш, че в София има някой който преди да продава да не е погледнал сайтовете за обяви ?
    ако иска да продаде
    по добре да не го прави

    Коментар


    • Първоначално изпратено от mitko2848 Разгледай мнение

      Тук си прав, но не е лесна работа- трябва като брокерите да лепиш листчета по входовете" купувам апартамент в района" или по фейсбук групите и същеврененно да се надяваш, че собственика е достатъчно грамотен да може да си извади необходимите документи за продажба на имота...... с 2 думи трябва да хванеш имота преди да е стигнал сайтовете за обяви,или от обявите да имаш готов кеш, че хубавите предложения се отнасят за няколко дни
      Наистина ли мислиш, че в София има някой който преди да продава да не е погледнал сайтовете за обяви ?

      Коментар


      • Първоначално изпратено от ledosvetlenie Разгледай мнение

        На тех им е сбъркана целата постанвовка в главата щото нямат опит

        Аз съм купил на върха 2008-ма обаче силно подценен имот

        Те искат цените да паднат с 30% та да купели

        Те не могат да вденат че ако паднат цените с 30% те пак ще купят на пазарна цена като всички останали към въпросният момент

        Номерът е да намериш и да купиш подценен имот а не да чакаш да паднат цените та да купиш по евтино


        аз пък казвам че твоят имот купен 2008 (защо бе избра пак връх ,не можа ли да
        напишеш 2006 , или си свикнал да се шиеш все на върхари) е
        напълно имагинерен а оттук и получените наеми са ти напълно хипотетични

        правилно е да се говори в неутрално лице , без да се
        използва комплексарска ''собственост'' , както го правят кибиците-захлюпвачи
        а именно : закупиля имот 2008 със пълно отдаване от тогава досега под наем
        е на загуба , срещу купилия СП500 тогава

        това е истинското сравнение , а не горните лъжовни и комплексарси изхвърляния

        също така - закупилият злато през 2008 е реално три пъти увеличил парите си
        а закупилият имот реално е на същите пари като 2008

        факт !
        хихихи

        Коментар


        • Първоначално изпратено от Yandox Разгледай мнение

          аха
          имат коптор за много пари не в ХД а в Стрелбище
          разбрах те
          хихихиххи
          ами не - не е печалба щом пък искаш кратък отговор.

          и се учи да свикваш с още по малко - така се очертават
          нещата за следващите 10-15 години
          Ми не знам. Принципно не съм имал никога панелка и не бих купил на каквато е да е цена, но презумпцията за мястото / ЛОКАЦИЯТА/ за еднакви пари поне за мен е печалба....
          Ами минал съм през 90-те. Редил съм се по 2 часа на опашка за хляб с купони и по няколко часа на вечер осветлението е било на свещи ама не поради романтика та наистина нямам проблем с малкото ....Квото дойде... :-)
          Та като дойде това малкото, да му мислят тези дето нямат покрив над главата... С малко наем или кредит не се плаща :-)

          Коментар


          • Първоначално изпратено от ledosvetlenie Разгледай мнение



            Номерът е да намериш и да купиш подценен имот а не да чакаш да паднат цените та да купиш по евтино


            Тук си прав, но не е лесна работа- трябва като брокерите да лепиш листчета по входовете" купувам апартамент в района" или по фейсбук групите и същеврененно да се надяваш, че собственика е достатъчно грамотен да може да си извади необходимите документи за продажба на имота...... с 2 думи трябва да хванеш имота преди да е стигнал сайтовете за обяви,или от обявите да имаш готов кеш, че хубавите предложения се отнасят за няколко дни

            Коментар


            • Първоначално изпратено от bulgarian lev Разгледай мнение
              Ми ти?
              не четеш ли безпаричник

              колко пъти да ти го сложа
              това

              не ма Станчева много си бавна
              аз точно съм купувал от всичко по много
              и когато трябва (това последното е много важно )

              кажи какво ще правиш банските коптори като са -60 %
              а сега май ще паднат с още 40 % надолу в калъбалъка с другите
              хихиххихихи

              Коментар


              • Първоначално изпратено от bulgarian lev Разгледай мнение

                Дори който е имал малшанса да ковне на върха и после със спада и възстановяването е спечелил от наеми. Който е взел за собствено ползване е имал купил, не се знае пък после дали е щял да може да купи. За ползване и лични нужди се купува когато ти трябва, не гледаш тренд.
                На тех им е сбъркана целата постанвовка в главата щото нямат опит

                Аз съм купил на върха 2008-ма обаче силно подценен имот

                Те искат цените да паднат с 30% та да купели

                Те не могат да вденат че ако паднат цените с 30% те пак ще купят на пазарна цена като всички останали към въпросният момент

                Номерът е да намериш и да купиш подценен имот а не да чакаш да паднат цените та да купиш по евтино



                Коментар


                • Първоначално изпратено от Yandox Разгледай мнение

                  не ма Станчева много си бавна
                  аз точно съм купувал от всичко по много
                  и когато трябва (това последното е много важно )

                  кажи какво ще правиш банските коптори като са -60 %
                  а сега май ще паднат с още 40 % надолу в калъбалъка с другите
                  хихиххихихи
                  И колкото Кретена не си купувал. Оня е против Бг имотите, но се е усетил да купи каквото може извън Бг. И виж го - 650К€ сега. Това ако не е капиталова. Ми ти? Претакаш зелето и регистрираш графиките.
                  Останете си гладни, останете си глупави - Стив Джобс

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от bulgarian lev Разгледай мнение

                    Помниш ли когато писах че Хажди Димитър ще стане дестинация. И Левски, и целия район там.
                    Плюсовете на Хаджи Димитър са че пуснаха метрото, близостта на булевардите Ботевградско шосе и Иван Вазов за бързо изнасяне от София. Минусите са прелитащите самолети и липсата на топла вода от Топлофикация.

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от bulgarian lev Разгледай мнение

                      Помниш ли когато писах че Хажди Димитър ще стане дестинация. И Левски, и целия район там.
                      Мястото е близо до центъра,...метро ама има някои фактори, които поне за мен са неприемливи. Ама Евго ги харесва така че стават :-)

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от pesimist4o na kvadrat Разгледай мнение

                        Ами имат панелка в Стрелбище вместо в ХД. Не е ли печалба това ?!
                        Колко и от какво съм спечелил не те засяга. Ама щом ти е болно ще ти кажа, че ми е достатъчно...свикнал съм с малко...:-)
                        аха
                        имат коптор за много пари не в ХД а в Стрелбище
                        разбрах те
                        хихихиххи
                        ами не - не е печалба щом пък искаш кратък отговор.

                        и се учи да свикваш с още по малко - така се очертават
                        нещата за следващите 10-15 години

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от Yandox Разгледай мнение

                          що колко са спечелили
                          я сметни
                          но смятай с цена на която ще се продаде
                          не смятай тролско - брокерски цени по обяви
                          за увличане на най тъпата част от народонаселението
                          по уж ''разтящите цени''

                          май си изкарал повече с писане
                          хихиххи
                          Ами имат панелка в Стрелбище вместо в ХД. Не е ли печалба това ?!
                          Колко и от какво съм спечелил не те засяга. Ама щом ти е болно ще ти кажа, че ми е достатъчно...свикнал съм с малко...:-)

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от bulgarian lev Разгледай мнение

                            Ти специално трябва да говориш винаги в трето лице мн. ч. И то неутрално - те закупиха...докато аз гледах.
                            не ма Станчева много си бавна
                            аз точно съм купувал от всичко по много
                            и когато трябва (това последното е много важно )

                            кажи какво ще правиш банските коптори като са -60 %
                            а сега май ще паднат с още 40 % надолу в калъбалъка с другите
                            хихиххихихи

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от Tepxi Разгледай мнение

                              За мен панелки в Хаджи Димитър за 2k евро са много плашещи за пазара, но аз съм любител на здравословните ръстове, така че нямам много думата
                              И за мен. Ама същото беше миналата година

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от pesimist4o na kvadrat Разгледай мнение

                                Миналата година тук се смееха на панелките по 2К в Стрелбище и Гоцето.
                                Сега купилите ги се смеят като гледат тези цени :-)
                                що колко са спечелили
                                я сметни
                                но смятай с цена на която ще се продаде
                                не смятай тролско - брокерски цени по обяви
                                за увличане на най тъпата част от народонаселението
                                по уж ''разтящите цени''

                                май си изкарал повече с писане
                                хихиххи

                                Коментар

                                Working...
                                X