IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Какво поскъпване очаквате на жилищните имоти?

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от Yandox Разгледай мнение

    що колко са спечелили
    я сметни
    но смятай с цена на която ще се продаде
    не смятай тролско - брокерски цени по обяви
    за увличане на най тъпата част от народонаселението
    по уж ''разтящите цени''

    май си изкарал повече с писане
    хихиххи
    Ами имат панелка в Стрелбище вместо в ХД. Не е ли печалба това ?!
    Колко и от какво съм спечелил не те засяга. Ама щом ти е болно ще ти кажа, че ми е достатъчно...свикнал съм с малко...:-)

    Коментар


    • Първоначално изпратено от bulgarian lev Разгледай мнение

      Ти специално трябва да говориш винаги в трето лице мн. ч. И то неутрално - те закупиха...докато аз гледах.
      не ма Станчева много си бавна
      аз точно съм купувал от всичко по много
      и когато трябва (това последното е много важно )

      кажи какво ще правиш банските коптори като са -60 %
      а сега май ще паднат с още 40 % надолу в калъбалъка с другите
      хихиххихихи

      Коментар


      • Първоначално изпратено от Tepxi Разгледай мнение

        За мен панелки в Хаджи Димитър за 2k евро са много плашещи за пазара, но аз съм любител на здравословните ръстове, така че нямам много думата
        И за мен. Ама същото беше миналата година

        Коментар


        • Първоначално изпратено от pesimist4o na kvadrat Разгледай мнение

          Миналата година тук се смееха на панелките по 2К в Стрелбище и Гоцето.
          Сега купилите ги се смеят като гледат тези цени :-)
          що колко са спечелили
          я сметни
          но смятай с цена на която ще се продаде
          не смятай тролско - брокерски цени по обяви
          за увличане на най тъпата част от народонаселението
          по уж ''разтящите цени''

          май си изкарал повече с писане
          хихиххи

          Коментар


          • Първоначално изпратено от Yandox Разгледай мнение

            и как бе брокер безпаричен , прецени че
            това което не те устойва е теоретично казано от друг
            а твоята тугла е реално купена че и с реална пълнозаетост
            за разглежданото време
            как бе брокерастче
            хихихи
            аз пък казвам че твоят имот купен 2008 (защо бе избра пак връх ,не можа ли да
            напишеш 2006 , или си свикнал да се шиеш все на върхари) е
            напълно имагинерен а оттук и получените наеми са ти напълно хипотетични

            правилно е да се говори в неутрално лице , без да се
            използва комплексарска ''собственост'' , както го правят кибиците-захлюпвачи
            а именно : закупиля имот 2008 със пълно отдаване от тогава досега под наем
            е на загуба , срещу купилия СП500 тогава

            това е истинското сравнение , а не горните лъжовни и комплексарси изхвърляния

            също така - закупилият злато през 2008 е реално три пъти увеличил парите си
            а закупилият имот реално е на същите пари като 2008

            факт !
            хихихи
            Ти специално трябва да говориш винаги в трето лице мн. ч. И то неутрално - те закупиха...докато аз гледах.
            Останете си гладни, останете си глупави - Стив Джобс

            Коментар


            • Първоначално изпратено от bulgarian lev Разгледай мнение

              Дори който е имал малшанса да ковне на върха и после със спада и възстановяването е спечелил от наеми. Който е взел за собствено ползване е имал купил, не се знае пък после дали е щял да може да купи. За ползване и лични нужди се купува когато ти трябва, не гледаш тренд.
              аха
              друга песен ще запеете
              ама тук е инвеститорски форум камилио
              няма да обсъждаме на всяко плевенско
              многодетно - панелната покупка
              респективно - банско или радомирско
              хиихихиххи.

              а наемите ВЕЧЕ се разбрахме че
              - не са постоянни
              - ходят за ремонт такси данъци ,а понякога и бягат наематели

              и най вече - не могат да се сравнят с покупката
              на СП500 и злато от тогава

              още някой да не е разбрал и да пише глупости

              Коментар


              • Първоначално изпратено от pesimist4o na kvadrat Разгледай мнение

                Миналата година тук се смееха на панелките по 2К в Стрелбище и Гоцето.
                Сега купилите ги се смеят като гледат тези цени :-)
                За мен панелки в Хаджи Димитър за 2k евро са много плашещи за пазара, но аз съм любител на здравословните ръстове, така че нямам много думата

                Коментар


                • Първоначално изпратено от pesimist4o na kvadrat Разгледай мнение

                  Миналата година тук се смееха на панелките по 2К в Стрелбище и Гоцето.
                  Сега купилите ги се смеят като гледат тези цени :-)
                  Помниш ли когато писах че Хажди Димитър ще стане дестинация. И Левски, и целия район там.
                  Останете си гладни, останете си глупави - Стив Джобс

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от ejonny2376 Разгледай мнение

                    Г-н Брокер, ти да не си тръгнал на даскало от 15-ти? Време ти беше - тъкмо да те ограмотят малко. Сметките са ти като от сборник забавна математика за 3 клас.

                    Капиталовата ти е само в главата. Докато не продадеш, нямаш и стотинка капиталова. Наемите ОК, но забравяш и разходите по ремонти, данъци и най-вече разправиите с наематели. На мен един час от времето ми (ако работя) струва към 150-200 Евро - време, което ако е свободно мога да прекарам с кеф вместо да се занимавам с разни прошляци. Ако си събереш цялото търчене насам-натам, всичките разправии за всичките тези години - ти си не просто на загуба, а си фалирал.
                    Джони, яд ме е че не отнесох още апарти 2015-2016. И то на скъпи локации. Вярно че после изчуках още кинти към 2015 и нямаше да мога три да отнеса, но можеше да се измисли нещо. Даже кофтори по Докторска да бях наринал.
                    Останете си гладни, останете си глупави - Стив Джобс

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от Tepxi Разгледай мнение
                      https://www.imot.bg/pcgi/imot.cgi?ac...nk=74xhst&f1=1

                      https://www.imot.bg/pcgi/imot.cgi?ac...nk=74xhst&f1=1

                      Звънете, преди да се разграби като топъл хляб!
                      Миналата година тук се смееха на панелките по 2К в Стрелбище и Гоцето.
                      Сега купилите ги се смеят като гледат тези цени :-)

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от ledosvetlenie Разгледай мнение

                        Релано вече почти няма имоти в София които да са под цените от 2008-ма но да приемем че са на тези цени

                        Хората които са ги купили до момента имат поне 50% възвръщаемост от наеми за това време

                        Хората които са купили СИП Тогава и са го стискали до днес имат 4 пъти капиталова

                        Да кажем аз съм от първите и имам само 50% от наеми (Специално аз имам и доста капиталова на имота купен 2008 но да приемем че това е частен случай)

                        За съжаление хората като Радев във фоума не са от вторите

                        И като теглиш чертата има реални хора тук с по над 50% печалба от наеми и хора дето теоретично можеше да имат 400% капиталова но реално са лапали мухи

                        Сега тук неизменно се сещам за вица за Иванчо и баща му дето му казал - Дефакто можеше да сме милионери, ама фактически просто имаме две курви дома
                        Дори който е имал малшанса да ковне на върха и после със спада и възстановяването е спечелил от наеми. Който е взел за собствено ползване е имал купил, не се знае пък после дали е щял да може да купи. За ползване и лични нужди се купува когато ти трябва, не гледаш тренд.
                        Останете си гладни, останете си глупави - Стив Джобс

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от ledosvetlenie Разгледай мнение

                          Първо г-н Грамотен амбреаж това дето са ти казали че нямаш нарастване на капитала докато не продадеш е пълна щуротия която може да се въди само в главите ви

                          Второ Евго каза че взимаш доста по евтино

                          Трето Въпросният имот който съм купил 2008-ма със сигурност струва в момента повече от всичко което имаш като пари и имоти
                          първо - прав си - имаш нарастване на капитала - на ХАРТИЯ
                          ахахахаахахахаах

                          второ - може и да взима по евтино но Евго си иска теб , защото взимаш НАЙ-ЕВТИНО
                          аахахахахаха

                          трето - ахахахахахаахахахахаах.
                          искаш да кажеш че той има -1 пари и -1 имот

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от ejonny2376 Разгледай мнение

                            Г-н Брокер, ти да не си тръгнал на даскало от 15-ти? Време ти беше - тъкмо да те ограмотят малко. Сметките са ти като от сборник забавна математика за 3 клас.

                            Капиталовата ти е само в главата. Докато не продадеш, нямаш и стотинка капиталова. Наемите ОК, но забравяш и разходите по ремонти, данъци и най-вече разправиите с наематели. На мен един час от времето ми (ако работя) струва към 150-200 Евро - време, което ако е свободно мога да прекарам с кеф вместо да се занимавам с разни прошляци. Ако си събереш цялото търчене насам-натам, всичките разправии за всичките тези години - ти си не просто на загуба, а си фалирал.
                            Първо г-н Грамотен амбреаж това дето са ти казали че нямаш нарастване на капитала докато не продадеш е пълна щуротия която може да се въди само в главите ви

                            Второ Евго каза че взимаш доста по евтино

                            Трето Въпросният имот който съм купил 2008-ма със сигурност струва в момента повече от всичко което имаш като пари и имоти

                            Коментар


                            • https://www.imot.bg/pcgi/imot.cgi?ac...nk=74xhst&f1=1

                              https://www.imot.bg/pcgi/imot.cgi?ac...nk=74xhst&f1=1

                              Звънете, преди да се разграби като топъл хляб!

                              Коментар


                              • И днес няма да се наблюдава прокламирания ръст на имотките от мнозинството . Най- вероятно. В момента се акумулира сила за обратно постъпателно движение на пазара с кратки но чести възгласи на болка и ужас от закупилите тухлен периметър на цена 10 годишни брутни заплати в БГ. Със лихвите , отиваме на 15 годишни.
                                Без хляб, без ток , без гащи . 15 пълни средни български годишни брутни заплати отиват за 70 кв.м2 тухлен периметър. Който само след 5 години ще струва наполовина.
                                И днес явно няма да се наблюдава ръст. И утре също.

                                Коментар

                                Working...
                                X