IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Какво поскъпване очаквате на жилищните имоти?

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от nkavrakov1982 Разгледай мнение

    Ай стига бе ?Кой на кой се моли за Шенген?Ние на тях или те на нас ?Абе я се осъзнайте малко ..България е една малка държава ,една точка която се люшка и всеки си прави с нея каквото иска ,малка държава с малко население и ниско развитие и в икономиката и в технологично отношение ,с най ниския стандарт в Европа ,това са нещата и те няма да се променят в близките 10,20 години...Бедна ,малка ,корумпирана държавица.И никой не го е еня за нея знаеш ли защо ?Защото е малка и са сметнали че не е гюфактор за нищо.Вие сте толкова глупави че даже и не знаете какви са плановете за България .Плановете са държавата да бъде претопена демографски.Аз тия планове съм ги виждал в едно посолство лично с очите си .Така че давайте по сериозно и не говорете глупости
    България съвсем не е малка държава и се оказа,че и съвсем не е бедна!
    Last edited by RUBLA; 30.12.2023, 12:14.

    Коментар


    • Първоначално изпратено от nkavrakov1982 Разгледай мнение

      Ти понеже си голям играч затова всичко знаеш,знаем се
      Понеже си лаладжия кажи им тук на форумните герои кво съм питал 2019......и за да не се пениш ...питал съм къде да вкарам едни пари теб и берти , берти може да каже и сума на теб не помня да съм казвал и съм питал едни форумни герои...сещаш ли се, ей така за сФерка на часовника...от тогава вкарване ,изкарване,игри а ти ми крадеш държавата ,от супермаркета и от къде ли още не и смяташ ,че нали , не си се минал и си голем играч. Това го правят само убитаците и отново повтарям , грешно ти е мисленето но няма да ме разбереш . Насила можеш да вземеш да дадеш нивгаш!
      ПП Тарикат мъж не писка, не храни и не кълне ! Действа и мълчи!

      Коментар


      • Първоначално изпратено от Bailor Разгледай мнение

        Който не е ходил в гората, не може да ме убеди, че може да лови дивеч.
        Поне на полето да опитат. С дребни сачми по пъдпъдъци.
        Останете си гладни, останете си глупави - Стив Джобс

        Коментар


        • Първоначално изпратено от ejonny2376 Разгледай мнение
          Има ли още нормални хора, които не са се изнесли от БГ? Май не.

          Честно, вие не усещате ли какво става и какво ви се готви? До 5-10 години тотална подмяна на населението. Смеехте се, че в западните градове нямало бял човек. Ще ви видя сега, като ви натресат всичкото черен арапин насред София.
          Хора, ПП, ДБ, ГЕРБ и ДПС ви продадоха за жълти стотинки - всички те вече имат вилички по островите, където да се изнесат. А вие къде ще ходите? Икономика - съсипана. Енергетика - съсипана. ИТ-сектор - изнасящ се с бързи темпове. Население - топящо се. Шенген - с цената на това, цялата чернилка да бъде заселена принудително на БГ територия. По 300 хиляди циганина на година ще ви се натресат идните 10 години. Да не говорим, че до няколко месеца Русия ще смачка тотално Украйна и може да погледне и на югозапад от Одеса. Конституцията - може да ви дойде някой конгоанец за премиер. Националният празник... А, и паметници бутате... Държава - посмешище.

          Какви имоти? Какви инвестиции?
          Са черни ли да чакаме, руснаци ли, конгоанци ли? Моля те събери си мислите, че си много разконцентриран.

          Last edited by antani; 30.12.2023, 01:02.

          Коментар


          • Първоначално изпратено от bulgarian lev Разгледай мнение

            Личностно разстройство. Повечето хора имаме някакви. Нормални няма. Освен в Шао Лин манастира където първо тенират воля, възприятия, контрол, уравновесеност и светкавична реакция и към добро и към лошо.
            Подчертан стремеж да не се минат, да не ги излъжат, а всъщност самозаблудата и разтроените ориентации доминират в поведението им. Жени ги лъжат, брокери и строители ги лъжат, чакат за да разберат че живота е минал. Лично аз тръгвам по дестинации на обратната страна на Глобуса. Ковида малко ме разколеба последните 1-2 години.
            Който не е ходил в гората, не може да ме убеди, че може да лови дивеч.

            Коментар


            • Първоначално изпратено от nkavrakov1982 Разгледай мнение

              Иди в Тайланд малко да се поосвежиш там са най красиви тайландките
              Тай момиче ако го харесаш и кажеш идвай с мен тръгва с теб дори накрай света. Без да задава въпроси. Това знаеш ли го? Тънкия момент е да не си захлупиш някой травестит с пишка...те често са дори по хубави и неразличими от момичетата. Бил съм вече. Но що не...пак може да отида...на лов...квото падне, къвто ми е късмета.
              Last edited by bulgarian lev; 30.12.2023, 00:15.
              Останете си гладни, останете си глупави - Стив Джобс

              Коментар


              • Първоначално изпратено от antani Разгледай мнение

                Абе не знам ние, дали ги стигаме, ама цивилизационно Швабите много дърпат назад... Това, което видях тази Коледа в Франкфурт, не съм го виждал и у Факултета...
                Ай стига бе ?Кой на кой се моли за Шенген?Ние на тях или те на нас ?Абе я се осъзнайте малко ..България е една малка държава ,една точка която се люшка и всеки си прави с нея каквото иска ,малка държава с малко население и ниско развитие и в икономиката и в технологично отношение ,с най ниския стандарт в Европа ,това са нещата и те няма да се променят в близките 10,20 години...Бедна ,малка ,корумпирана държавица.И никой не го е еня за нея знаеш ли защо ?Защото е малка и са сметнали че не е гюфактор за нищо.Вие сте толкова глупави че даже и не знаете какви са плановете за България .Плановете са държавата да бъде претопена демографски.Аз тия планове съм ги виждал в едно посолство лично с очите си .Така че давайте по сериозно и не говорете глупости

                Коментар


                • Първоначално изпратено от bulgarian lev Разгледай мнение

                  Личностно разстройство. Повечето хора имаме някакви. Нормални няма. Освен в Шао Лин манастира където първо тенират воля, възприятия, контрол, уравновесеност и светкавична реакция и към добро и към лошо.
                  Подчертан стремеж да не се минат, да не ги излъжат, а всъщност самозаблудата и разтроените ориентации доминират в поведението им. Жени ги лъжат, брокери и строители ги лъжат, чакат за да разберат че живота е минал. Лично аз тръгвам по дестинации на обратната страна на Глобуса. Ковида малко ме разколеба последните 1-2 години.
                  Иди в Тайланд малко да се поосвежиш там са най красиви тайландките

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от Bailor Разгледай мнение

                    Абе, най-интересното в тази тема от много години е, че тези, които и кенеф не са си купили, както казваш, дават акъл за имоти на хора с минимум по няколко. Странно биполярно разстройство, ти, като лекар каква диагноза би поставил?
                    Димитър Пенев колко гола вкара на световното 1994 та ?
                    0 гола .
                    Ама изкара ли ги на 4 то място в света?
                    Изкара ги.
                    Така че може и да си добър треньор но да ме играеш на терена и 8братното да си добър играч ама слаб треньор.
                    Имам над 20 % печалба стабилна от имотния сектор в САЩ ни съм строил,нито съм купувал ама компаниите дето съм купил акцик се справят както са се справя ли вече 50 години това е че даже и дивидент ми дадоха

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от Bailor Разгледай мнение

                      Абе, най-интересното в тази тема от много години е, че тези, които и кенеф не са си купили, както казваш, дават акъл за имоти на хора с минимум по няколко. Странно биполярно разстройство, ти, като лекар каква диагноза би поставил?
                      Личностно разстройство. Повечето хора имаме някакви. Нормални няма. Освен в Шао Лин манастира където първо тенират воля, възприятия, контрол, уравновесеност и светкавична реакция и към добро и към лошо.
                      Подчертан стремеж да не се минат, да не ги излъжат, а всъщност самозаблудата и разтроените ориентации доминират в поведението им. Жени ги лъжат, брокери и строители ги лъжат, чакат за да разберат че живота е минал. Лично аз тръгвам по дестинации на обратната страна на Глобуса. Ковида малко ме разколеба последните 1-2 години.
                      Останете си гладни, останете си глупави - Стив Джобс

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от antani Разгледай мнение

                        Абе не знам ние, дали ги стигаме, ама цивилизационно Швабите много дърпат назад... Това, което видях тази Коледа в Франкфурт, не съм го виждал и у Факултета...
                        Ахахахахахахахахахахахахахахахахахахахахахахахахах ахахахахахахахахахахаххахаха,
                        Човече с голямо Ч. Пожелавам ти светли празници и много щастие, здраве и успех в семейството и да си все така честен и обективен в бъдеще!

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от nkavrakov1982 Разгледай мнение

                          Виж сега ,това са фактите.
                          Кой какво е купил няма значение.Има значение кой каква цена е платил защото живота не се мери с броя на недвижимостите .Познавам хора които са 10 пъти по богати и от теб и от много хора тук.Имат десетки къщи и палати но са нещастни защото нямат с кой две думи да обелят.И масово са така ,обсадили са се с пари,коли и имоти ,а децата им растат сами по улиците и поемат по лош път ,защото родителите им са гледали само парите колите и имотите ...на финала умират сами ,а децата им пропадат и продават всичко след като ония умрат.Това е филма и той е масов ,а колкото до каките и жените това не е нещо с което да се хвали човек когато го е имал в изобилие и е нещо дето не му е проблем да го има и сега ...с жени се хвалят тия дето или нямат или трудно им връзват това е
                          Ти каква цена плати? Ниска ли? И Бертрам дето ми казва как се става мъж под чехъл. Аз не съм го искал. Винаги съм уважавал и ценял моето лично пространство. Вие българите с консервативен привкус не сте го абарисали още. Затова губите - защото сте лузъри по презумция. Не го казвам за теб. Ти си мислещ и уравновесен. Но аз съм див и никога няма да спра.
                          Останете си гладни, останете си глупави - Стив Джобс

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от bulgarian lev Разгледай мнение
                            Смешно е, говорим за първо жилище или кво остава още едно или две за съвременния стандарт на инвеститор поне в бъдеще и дом. Не говорим за инвестиции в имоти, които не са само строители и инвеститори. В София и големите градове има инвестирали с десетки и стотици имоти. Те са сгрешили, нашите с памперсите в детските стаи и пишки на топло са разума и икономическия гений на форума. Нас наричат дърти, а не са имали и три жени в живота си.
                            Ако можех щях да им покажа нагледно какво е да имаш кака и тя да се смее и кефи до теб. Не казвам че човек може да владее всичко, всичко идва от позитивността и вътрешната нагаласа. Но...ние някои от мислителите още и кенеф не сме купили сами. Жалко! Много жалко!
                            Абе, най-интересното в тази тема от много години е, че тези, които и кенеф не са си купили, както казваш, дават акъл за имоти на хора с минимум по няколко. Странно биполярно разстройство, ти, като лекар каква диагноза би поставил?

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от nkavrakov1982 Разгледай мнение

                              Виж сега ,това са фактите.
                              Кой какво е купил няма значение.Има значение кой каква цена е платил защото живота не се мери с броя на недвижимостите .Познавам хора които са 10 пъти по богати и от теб и от много хора тук.Имат десетки къщи и палати но са нещастни защото нямат с кой две думи да обелят.И масово са така ,обсадили са се с пари,коли и имоти ,а децата им растат сами по улиците и поемат по лош път ,защото родителите им са гледали само парите колите и имотите ...на финала умират сами ,а децата им пропадат и продават всичко след като ония умрат.Това е филма и той е масов ,а колкото до каките и жените това не е нещо с което да се хвали човек когато го е имал в изобилие и е нещо дето не му е проблем да го има и сега ...с жени се хвалят тия дето или нямат или трудно им връзват това е
                              Каврък, шефа и собственик на Софиямед и Пловдивската ми болница има малко момиченце на около 11 год от третата си съпруга. Господин Тиков. Около 70 годишен е. Изправен като атлет. Момиченцето беше в столовата като работничка - контактува със служителите и раздава храна. Учтиво и усмихнато. На Коледния банкет беше с тях и с господин Пелев, управителя на Софиямед. В Пловдив. Момиченцето отправи поздравително слово. Учи се и на труд от кенефа, и на академизъм. Така се прави. Е...не от всички. Но ти давам пример.
                              Останете си гладни, останете си глупави - Стив Джобс

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от ejonny2376 Разгледай мнение

                                Хахахаха, изравнявало се било.
                                Вижте се къде сте бре, някъде около Панама и Туркменистан....

                                https://de.wikipedia.org/wiki/Liste_...odukt_pro_Kopf

                                Най-големите мизерници в Европа тръгнали да се сравняват с развитите държави. А те на 1/4 до 1/5 от БВП-то им...Смех.
                                Абе не знам ние, дали ги стигаме, ама цивилизационно Швабите много дърпат назад... Това, което видях тази Коледа в Франкфурт, не съм го виждал и у Факултета...

                                Коментар

                                Working...
                                X