IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Какво поскъпване очаквате на жилищните имоти?

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от Bailor Разгледай мнение

    Абе, най-интересното в тази тема от много години е, че тези, които и кенеф не са си купили, както казваш, дават акъл за имоти на хора с минимум по няколко. Странно биполярно разстройство, ти, като лекар каква диагноза би поставил?
    Личностно разстройство. Повечето хора имаме някакви. Нормални няма. Освен в Шао Лин манастира където първо тенират воля, възприятия, контрол, уравновесеност и светкавична реакция и към добро и към лошо.
    Подчертан стремеж да не се минат, да не ги излъжат, а всъщност самозаблудата и разтроените ориентации доминират в поведението им. Жени ги лъжат, брокери и строители ги лъжат, чакат за да разберат че живота е минал. Лично аз тръгвам по дестинации на обратната страна на Глобуса. Ковида малко ме разколеба последните 1-2 години.
    Останете си гладни, останете си глупави - Стив Джобс

    Коментар


    • Първоначално изпратено от antani Разгледай мнение

      Абе не знам ние, дали ги стигаме, ама цивилизационно Швабите много дърпат назад... Това, което видях тази Коледа в Франкфурт, не съм го виждал и у Факултета...
      Ахахахахахахахахахахахахахахахахахахахахахахахахах ахахахахахахахахахахаххахаха,
      Човече с голямо Ч. Пожелавам ти светли празници и много щастие, здраве и успех в семейството и да си все така честен и обективен в бъдеще!

      Коментар


      • Първоначално изпратено от nkavrakov1982 Разгледай мнение

        Виж сега ,това са фактите.
        Кой какво е купил няма значение.Има значение кой каква цена е платил защото живота не се мери с броя на недвижимостите .Познавам хора които са 10 пъти по богати и от теб и от много хора тук.Имат десетки къщи и палати но са нещастни защото нямат с кой две думи да обелят.И масово са така ,обсадили са се с пари,коли и имоти ,а децата им растат сами по улиците и поемат по лош път ,защото родителите им са гледали само парите колите и имотите ...на финала умират сами ,а децата им пропадат и продават всичко след като ония умрат.Това е филма и той е масов ,а колкото до каките и жените това не е нещо с което да се хвали човек когато го е имал в изобилие и е нещо дето не му е проблем да го има и сега ...с жени се хвалят тия дето или нямат или трудно им връзват това е
        Ти каква цена плати? Ниска ли? И Бертрам дето ми казва как се става мъж под чехъл. Аз не съм го искал. Винаги съм уважавал и ценял моето лично пространство. Вие българите с консервативен привкус не сте го абарисали още. Затова губите - защото сте лузъри по презумция. Не го казвам за теб. Ти си мислещ и уравновесен. Но аз съм див и никога няма да спра.
        Останете си гладни, останете си глупави - Стив Джобс

        Коментар


        • Първоначално изпратено от bulgarian lev Разгледай мнение
          Смешно е, говорим за първо жилище или кво остава още едно или две за съвременния стандарт на инвеститор поне в бъдеще и дом. Не говорим за инвестиции в имоти, които не са само строители и инвеститори. В София и големите градове има инвестирали с десетки и стотици имоти. Те са сгрешили, нашите с памперсите в детските стаи и пишки на топло са разума и икономическия гений на форума. Нас наричат дърти, а не са имали и три жени в живота си.
          Ако можех щях да им покажа нагледно какво е да имаш кака и тя да се смее и кефи до теб. Не казвам че човек може да владее всичко, всичко идва от позитивността и вътрешната нагаласа. Но...ние някои от мислителите още и кенеф не сме купили сами. Жалко! Много жалко!
          Абе, най-интересното в тази тема от много години е, че тези, които и кенеф не са си купили, както казваш, дават акъл за имоти на хора с минимум по няколко. Странно биполярно разстройство, ти, като лекар каква диагноза би поставил?

          Коментар


          • Първоначално изпратено от nkavrakov1982 Разгледай мнение

            Виж сега ,това са фактите.
            Кой какво е купил няма значение.Има значение кой каква цена е платил защото живота не се мери с броя на недвижимостите .Познавам хора които са 10 пъти по богати и от теб и от много хора тук.Имат десетки къщи и палати но са нещастни защото нямат с кой две думи да обелят.И масово са така ,обсадили са се с пари,коли и имоти ,а децата им растат сами по улиците и поемат по лош път ,защото родителите им са гледали само парите колите и имотите ...на финала умират сами ,а децата им пропадат и продават всичко след като ония умрат.Това е филма и той е масов ,а колкото до каките и жените това не е нещо с което да се хвали човек когато го е имал в изобилие и е нещо дето не му е проблем да го има и сега ...с жени се хвалят тия дето или нямат или трудно им връзват това е
            Каврък, шефа и собственик на Софиямед и Пловдивската ми болница има малко момиченце на около 11 год от третата си съпруга. Господин Тиков. Около 70 годишен е. Изправен като атлет. Момиченцето беше в столовата като работничка - контактува със служителите и раздава храна. Учтиво и усмихнато. На Коледния банкет беше с тях и с господин Пелев, управителя на Софиямед. В Пловдив. Момиченцето отправи поздравително слово. Учи се и на труд от кенефа, и на академизъм. Така се прави. Е...не от всички. Но ти давам пример.
            Останете си гладни, останете си глупави - Стив Джобс

            Коментар


            • Първоначално изпратено от ejonny2376 Разгледай мнение

              Хахахаха, изравнявало се било.
              Вижте се къде сте бре, някъде около Панама и Туркменистан....

              https://de.wikipedia.org/wiki/Liste_...odukt_pro_Kopf

              Най-големите мизерници в Европа тръгнали да се сравняват с развитите държави. А те на 1/4 до 1/5 от БВП-то им...Смех.
              Абе не знам ние, дали ги стигаме, ама цивилизационно Швабите много дърпат назад... Това, което видях тази Коледа в Франкфурт, не съм го виждал и у Факултета...

              Коментар


              • Първоначално изпратено от bulgarian lev Разгледай мнение
                Смешно е, говорим за първо жилище или кво остава още едно или две за съвременния стандарт на инвеститор поне в бъдеще и дом. Не говорим за инвестиции в имоти, които не са само строители и инвеститори. В София и големите градове има инвестирали с десетки и стотици имоти. Те са сгрешили, нашите с памперсите в детските стаи и пишки на топло са разума и икономическия гений на форума. Нас наричат дърти, а не са имали и три жени в живота си.
                Ако можех щях да им покажа нагледно какво е да имаш кака и тя да се смее и кефи до теб. Не казвам че човек може да владее всичко, всичко идва от позитивността и вътрешната нагаласа. Но...ние някои от мислителите още и кенеф не сме купили сами. Жалко! Много жалко!
                Виж сега ,това са фактите.
                Кой какво е купил няма значение.Има значение кой каква цена е платил защото живота не се мери с броя на недвижимостите .Познавам хора които са 10 пъти по богати и от теб и от много хора тук.Имат десетки къщи и палати но са нещастни защото нямат с кой две думи да обелят.И масово са така ,обсадили са се с пари,коли и имоти ,а децата им растат сами по улиците и поемат по лош път ,защото родителите им са гледали само парите колите и имотите ...на финала умират сами ,а децата им пропадат и продават всичко след като ония умрат.Това е филма и той е масов ,а колкото до каките и жените това не е нещо с което да се хвали човек когато го е имал в изобилие и е нещо дето не му е проблем да го има и сега ...с жени се хвалят тия дето или нямат или трудно им връзват това е

                Коментар


                • Първоначално изпратено от terziеv Разгледай мнение
                  Държавата ни не просперира, даже си умира. Обаче финансовото благосъстояние определено се изравнява със Запада. Вайканията на разни шваби и други розови педали колко скъпо е станало тука наистина галят душата. Като си спомня как им слугувахме на тия едно време...
                  Скоро влизаме в Шенген и Еврозона, за ужас на розови гастари от швабско и щатско. Ето как ни поздравява този розАв гений:

                  https://youtu.be/U17IjluSoMc?si=-bV-92stgOEgNAGx

                  Коментар


                  • https://www-plovdiv24-bg.cdn.ampproj...oveche-1948107

                    Ратко,тая статия за теб са я писали специално ха ха


                    Потребители теглят кредити като луди и мислят, че вноската им никога няма да бъде променена, а имотът им след години ще струва поне два пъти повече


                    Опасявам се, че има твърде много потребители и граждани, които теглят кредити с усещането, че вноската им никога няма да бъде променена и, че имотът му след три години ще струва задължително два пъти повече поне“, посочва Димитър Георгиев.
                    През тази година цените на имотите бавно започнаха да вървят надолу, а очакванията са, че лихвите няма вечно да са толкова ниски.

                    Коментар


                    • Смешно е, говорим за първо жилище или кво остава още едно или две за съвременния стандарт на инвеститор поне в бъдеще и дом. Не говорим за инвестиции в имоти, които не са само строители и инвеститори. В София и големите градове има инвестирали с десетки и стотици имоти. Те са сгрешили, нашите с памперсите в детските стаи и пишки на топло са разума и икономическия гений на форума. Нас наричат дърти, а не са имали и три жени в живота си.
                      Ако можех щях да им покажа нагледно какво е да имаш кака и тя да се смее и кефи до теб. Не казвам че човек може да владее всичко, всичко идва от позитивността и вътрешната нагаласа. Но...ние някои от мислителите още и кенеф не сме купили сами. Жалко! Много жалко!
                      Останете си гладни, останете си глупави - Стив Джобс

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от pa4anga Разгледай мнение

                        Ники ,смени си словореда и стига лалал като някои убитак , излагаш си бе!
                        ПП Системна ти е грешката и си миши играч , но не вдяваш!
                        Ти понеже си голям играч затова всичко знаеш,знаем се

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от nkavrakov1982 Разгледай мнение

                          Пачангов пара от борсите има,стига да имаш акъл за това и да четеш,ама ти искаш наготово, не става .Останалите неща си ги оправям това са си мои дела .Ти гледай себе си
                          От никой нищо не съм взел но не съм и луд да плащам за тоя дето духа Това са нещата.
                          Ники ,смени си словореда и стига лалал като някои убитак , излагаш си бе!
                          ПП Системна ти е грешката и си миши играч , но не вдяваш!

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от pa4anga Разгледай мнение

                            Ти онагледяваш примера "кой ми сра в гащите" ! Пък и наглееш даже. Ники , тръгнал си на лошо, знам ,че не се усещаш но е факт .
                            ПП Сбърка ли ,че не купи 2019 , Сбърка .
                            ПП Бъркаш ли ,че си играеш на борса, Бъркаш !
                            ПП Осъзнаваш ли че на 40 и кусур години един мъж ходи ли напред назад без да знае на къде е тръгнал , е аут. Не осъзнаваш!
                            ПП Претенцията ,че си последна инстанция я остави за пред някоя фуста!
                            ПП Не мисли кВо можеш да откраднеш , мисли кВо можеш да дадеш!
                            Пачангов пара от борсите има,стига да имаш акъл за това и да четеш,ама ти искаш наготово, не става .Останалите неща си ги оправям това са си мои дела .Ти гледай себе си
                            От никой нищо не съм взел но не съм и луд да плащам за тоя дето духа Това са нещата.

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от ratten Разгледай мнение

                              съдбата има по-извратено чувство за хумор дори от мен
                              натискай си парцалите в децката
                              за да не четем, как черен инкасатор оправил сметките с крадец на парно
                              или какво се случило на пътник без билет в района на красна поляна
                              Да не дойдат инкасаторите в някой от хранителните ти магазини ?

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от terziеv Разгледай мнение
                                Държавата ни не просперира, даже си умира. Обаче финансовото благосъстояние определено се изравнява със Запада. Вайканията на разни шваби и други розови педали колко скъпо е станало тука наистина галят душата. Като си спомня как им слугувахме на тия едно време...
                                Скоро влизаме в Шенген, а и в Еврозоната!! Икономиката бумти, преките чуждестранни инвестиции растат с милиярди, благоденстваща България

                                https://youtu.be/O0n41oRwrSI?si=tlLX2_SEkafXVHRQ

                                Коментар

                                Working...
                                X