IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Какво поскъпване очаквате на жилищните имоти?

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от bulgarian lev Разгледай мнение

    Ботич, къде си замръзнал, в коя година и десетилетие. Иди го купи за 40, аз ще ти дам 80 за него веднага. Дане говорим пък аз за колко ще го лъзна след това.
    Нали обиколих и продължавам с подкрепата на Маверик парцели из южните покрайнини на Сф и ме боли главата. Първо гледай какво е купено вече, какво се предлага, на кого е, активно търси по кадастър парцели, проучвай, питай, може и някъде да фанеш. Но е трудно и скъпо уравнение.
    Е с Маверик за гид е ясна работата.Или няма да купиш или ще хапнеш някое дръвце.

    Коментар


    • Първоначално изпратено от bulgarian lev Разгледай мнение

      Лакмус. Очакванията на масите е показателна - антиподход обикновено е необходим. Никога не става както те са предвидили, а начини за събличане на стадото има и без да падат или поскъпват имотите. Аз пък казвам че в най-лошия случай ще гравитират около тези нива.
      Ти гледай утре ако златото се качи макар и с един долар нагоре какво ще ни чуят ушите

      Иначе докато ревът в темата как имотите всеки момент ще паднат аз мога да съм спокоен

      Коментар


      • Първоначално изпратено от ledosvetlenie Разгледай мнение

        Мале тия какви са каръци за половин час златото вече падна с 20 долара ако така продължават до утре и аз ще купувам

        Тия ще да са някакви супер анти показатели като викат имотите падат те се дигат - Като кажат златото се дига то пада
        Лакмус. Очакванията на масите е показателна - антиподход обикновено е необходим. Никога не става както те са предвидили, а начини за събличане на стадото има и без да падат или поскъпват имотите. Аз пък казвам че в най-лошия случай ще гравитират около тези нива.
        Останете си гладни, останете си глупави - Стив Джобс

        Коментар


        • Първоначално изпратено от power grid Разгледай мнение

          Защо трябва да купувам?И защо трябва да се присмиваш на хора които говорят истината.Факт е че имотите поскъпват и факт е че всичко което се появи заминава...Иначе продължавай с думичката ще ще ще...И аз не зная кой си купува апартаменти по 200000-350000 евро но това са фактите...За мен неразумни ама факти...Отвори и разгледай цените в Медицинска академия щото аз утре мисля да ходя да ми леят куршум направо се стресирах...Не е необходимо да се заяждаш можеш спокойно да си изкажеш мнението никой не те кара да приемеш чуждото.
          Странен участник е този Yandox, пише за разни финансови самоубийства на хора, които купуват недовършени жилища или панели. Ти познаваш ли такива в темата, щото аз, не

          Коментар


          • Първоначално изпратено от bulgarian lev Разгледай мнение

            Тигрите от перона биха купили злато на цена 30$ за тройунция. Евентуално. На цени от тези нива само мигат на парцали и регистрират. И златото няма да им помогне да купят имот даже и в Твърдица.
            Мале тия какви са каръци за половин час златото вече падна с 20 долара ако така продължават до утре и аз ще купувам

            Тия ще да са някакви супер анти показатели като викат имотите падат те се дигат - Като кажат златото се дига то пада

            Коментар


            • Първоначално изпратено от ledosvetlenie Разгледай мнение
              Какво заяждане няколко поста по надолу заявиха че ръста на имотите вече е минал и вече е момента на златото

              Констатирам че златото днес е $1,787.10

              И следим да видим колко ще познаят.
              Тигрите от перона биха купили злато на цена 30$ за тройунция. Евентуално. На цени от тези нива само мигат на парцали и регистрират. И златото няма да им помогне да купят имот даже и в Твърдица.
              Останете си гладни, останете си глупави - Стив Джобс

              Коментар


              • Първоначално изпратено от Yandox Разгледай мнение

                епа тичай да ги купиш
                за по напряко мини през Афганистан
                да прихванеш 1-2 гаража
                хихихиххи

                и след 2 години ела пак да напишеш
                това в цитата
                Защо трябва да купувам?И защо трябва да се присмиваш на хора които говорят истината.Факт е че имотите поскъпват и факт е че всичко което се появи заминава...Иначе продължавай с думичката ще ще ще...И аз не зная кой си купува апартаменти по 200000-350000 евро но това са фактите...За мен неразумни ама факти...Отвори и разгледай цените в Медицинска академия щото аз утре мисля да ходя да ми леят куршум направо се стресирах...Не е необходимо да се заяждаш можеш спокойно да си изкажеш мнението никой не те кара да приемеш чуждото.

                Коментар


                • Какво заяждане няколко поста по надолу заявиха че ръста на имотите вече е минал и вече е момента на златото

                  Констатирам че златото днес е $1,787.10

                  И следим да видим колко ще познаят.
                  Last edited by ledosvetlenie; 22.09.2021, 21:25.

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от power grid Разгледай мнение

                    Аз не мога да разбера защо днес ядеш като утре пак ще огладнееш.Сигурен съм че и в Сирия има имоти чийто цени растат.
                    епа тичай да ги купиш
                    за по напряко мини през Афганистан
                    да прихванеш 1-2 гаража
                    хихихиххи

                    и след 2 години ела пак да напишеш
                    това в цитата

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от Yandox Разгледай мнение

                      и тук има пример за имоти като в Сирия - банските имоти
                      са едно /едно
                      само където не сме във война

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от power grid Разгледай мнение

                        На борсата печелят само големите както и на форекс...За обикновеният човек остават златото и имотите...и ако има някакъв собствен бизнес.
                        ето това е приказка

                        но НЕ по едно и също време и двете
                        или да им бъркаш времето като
                        повечето 'инвеститори' тук -
                        това трябва да се знае

                        а сега е времето на златото -
                        на имотите
                        ТОКУ ЩО изтече
                        ахахахахаахахахахахахахах.
                        Last edited by Yandox; 22.09.2021, 20:53.

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от d333 Разгледай мнение

                          В Сирия имотите пък какъв ръст имат... Ама много хубав ръст....
                          и тук има пример за имоти като в Сирия - банските имоти
                          са едно /едно
                          само където не сме във война

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от power grid Разгледай мнение

                            На борсата печелят само големите както и на форекс...За обикновеният човек остават златото и имотите...и ако има някакъв собствен бизнес.
                            Тук вече не съм съгласен- на борсата може да печели всеки който му се занимава да чете финансови отчети и да анализира компаниите. А ако е мързелив като мен си купува СП 500 и не се занимава с нищо съответно и доходността е по- малка- около 7-10% годишно. Форекса ми е съвсем чужда материя и поне за мен не си струва занимавката. Но пък гледам на архитекта темата как слага "бомби"и взима" еврейските пари" или поне така пише. Та за всеки влак си има пътници.
                            Last edited by mitko2848; 22.09.2021, 21:01.

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от bota156 Разгледай мнение

                              да ти извадят свидетелство за търпимост иначе им плащаш само парцела - 30-40€ м2 макс.
                              След 2001 НЯМА УЗАКОНЯВАНЕ, всеки един момент могат да дойдат багерите, че ще им и платиш да я съборят.
                              След 5-10години могат да променят закона за по близка година ама вече едва ли ще има такива фандъци
                              Ботич, къде си замръзнал, в коя година и десетилетие. Иди го купи за 40, аз ще ти дам 80 за него веднага. Дане говорим пък аз за колко ще го лъзна след това.
                              Нали обиколих и продължавам с подкрепата на Маверик парцели из южните покрайнини на Сф и ме боли главата. Първо гледай какво е купено вече, какво се предлага, на кого е, активно търси по кадастър парцели, проучвай, питай, може и някъде да фанеш. Но е трудно и скъпо уравнение.
                              Останете си гладни, останете си глупави - Стив Джобс

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от mitko2848 Разгледай мнение

                                Говорим опростено( дългосрочно всички активи включително имотите вървят нагоре въпреки циклите на растеж и спад), ти много философски го удари.
                                На борсата печелят само големите както и на форекс...За обикновеният човек остават златото и имотите...и ако има някакъв собствен бизнес.

                                Коментар

                                Working...
                                X