IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec Megavselena.bg
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Какво поскъпване очаквате на жилищните имоти?

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от nkavrakov1982 Разгледай мнение

    Royal Dutch Shell Дилър съм на Шел,за фирми,това ми е една от дейностите с които се занимавам,продавам горива на фирми.
    майната им на цените - да няма дефицит.
    това мнение не е препоръка за покупка или продажба на акции

    Коментар


    • Първоначално изпратено от Zalmoxis Разгледай мнение

      На бензиностанция ли работиш?
      Royal Dutch Shell Дилър съм на Шел,за фирми,това ми е една от дейностите с които се занимавам,продавам горива на фирми.
      Last edited by nkavrakov1982; 02.03.2022, 20:28.

      Коментар


      • Първоначално изпратено от pinoccio Разгледай мнение
        Някой знае ли какво става със желязото? Няма никъде, проектите са замразени, а пазарът на зелено беше много горещ.
        Нали вчера писах по темата.
        Масови фалити,на строежи на зелено,незавършени сгради.Цените не са основен фактор,няма материали,това беше по данни на БНБ ,лихвите казаха пак от там ще се вдигат.
        Явно не са ме излъгали.
        Днес имах разговор с търговец на метали.
        Трудно си събира парите,казва че заради цените нямало търговия,явно цените вече са такива че наблюдаваме обратен ефект,спад в търсенето,което е добре,нека има охлаждане и липса на покупки

        Коментар


        • Първоначално изпратено от nkavrakov1982 Разгледай мнение

          Излез навън да видиш опашките по бензиностанциите.Получихме новите цени,с 5 стотинки без ДДС нагоре от утре.Масовия Дизел идва на 2.78 за фирмени клиенти .
          На всички бензиностанции,особено на Лукойл тази вечер беше фраш с коли чакащи да заредят на по ниските.
          Монтьора в сервиза казва,заради поскъпването на части,масла ,всичко вече имам голям спад в работата.
          Хората не могат да си позволят да обслужват колите....и т.н.Ти чакай за опашки в Гоцето.
          Джулиъса ти каза нещо за еластичността на търсенето на стоки от първа необходимост,нужни базово за живота.Имотите не са от тях,особено в България където масово хората имат имоти.
          На бензиностанция ли работиш?

          Коментар


          • Първоначално изпратено от pesimist4o na kvadrat Разгледай мнение

            Чак да умират за апарт в Гоцето надали, но чакащите за всеки нов проект са стотици :-)
            Излез навън да видиш опашките по бензиностанциите.Получихме новите цени,с 5 стотинки без ДДС нагоре от утре.Масовия Дизел идва на 2.78 за фирмени клиенти .
            На всички бензиностанции,особено на Лукойл тази вечер беше фраш с коли чакащи да заредят на по ниските.
            Монтьора в сервиза казва,заради поскъпването на части,масла ,всичко вече имам голям спад в работата.
            Хората не могат да си позволят да обслужват колите....и т.н.Ти чакай за опашки в Гоцето.
            Джулиъса ти каза нещо за еластичността на търсенето на стоки от първа необходимост,нужни базово за живота.Имотите не са от тях,особено в България където масово хората имат имоти.

            Коментар


            • Първоначално изпратено от pesimist4o na kvadrat Разгледай мнение

              Чак да умират за апарт в Гоцето надали, но чакащите за всеки нов проект са стотици :-)
              Я кажи сега в отдел продажби на кой инвеститор точно работиш. Ясен си ми като бял ден. Толкова безкрайно заблуден може да бъде само брокер или инвеститор. Нормален човек няма как.

              Коментар


              • Първоначално изпратено от ejonny2376 Разгледай мнение

                Какъв наем бе човек, скоро такива като теб ще се молят някой да им купи боклуците за жълти стотинки. Умрял е някой за апарт в Гоцето. Никой не иска да живее в тоя град, населението изчезва, ние сме пред световна война и сме първите под ножа. Европа вече няма да е това, което беше. Всеки ще се спасява както може, такива като теб са обречени заради глупостта си.
                Чак да умират за апарт в Гоцето надали, но чакащите за всеки нов проект са стотици :-)

                Коментар


                • Първоначално изпратено от pesimist4o na kvadrat Разгледай мнение

                  Дали съм купил или не, колко е ценно или не е все тая, ама е сигурно че ти не си купил :-)
                  И разбира се , че не трябва да се мисли така. Такъв е Западният модел - да плащаш редовно наем. Това мислене се формира още от ранна детска възраст и няма такива несъгласия с липсата на собственост като у нас :-) Ето днес Западняците наематели се извиниха че толкова късно плащат / срока им е до 5-ти.../
                  Какъв наем бе човек, скоро такива като теб ще се молят някой да им купи боклуците за жълти стотинки. Умрял е някой за апарт в Гоцето. Никой не иска да живее в тоя град, населението изчезва, ние сме пред световна война и сме първите под ножа. Европа вече няма да е това, което беше. Всеки ще се спасява както може, такива като теб са обречени заради глупостта си.

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от ejonny2376 Разгледай мнение

                    Хубаво, купил си, разбрахме. Това, което за теб е най-ценното нещо на света, за мен е боклук. Защо всеки трябва да мисли като теб не схващам.
                    Дали съм купил или не, колко е ценно или не е все тая, ама е сигурно че ти не си купил :-)
                    И разбира се , че не трябва да се мисли така. Такъв е Западният модел - да плащаш редовно наем. Това мислене се формира още от ранна детска възраст и няма такива несъгласия с липсата на собственост като у нас :-) Ето днес Западняците наематели се извиниха че толкова късно плащат / срока им е до 5-ти.../

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от bulgarian lev Разгледай мнение

                      Пуснал съм контакти с лица които биха продали. Картелизирали са се едрите земевладелци там. Но пак е добре при тази цена. А цената е поне с 400 лв нагоре. Трудно можеш да докачиш голям парцел или няколко поне по 10ина декара. Но това е положението.
                      ако се работи всичко в землището купувай наред. като не ти трябва за проект и да не е комасирана е земя и ще си прибираш рентата.
                      това мнение не е препоръка за покупка или продажба на акции

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от pesimist4o na kvadrat Разгледай мнение

                        Който има имот и го е купил сам знае по какво личи :-)
                        Хубаво, купил си, разбрахме. Това, което за теб е най-ценното нещо на света, за мен е боклук. Защо всеки трябва да мисли като теб не схващам.

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от redcretin Разгледай мнение

                          Както съм на двугодишен фиксиран договор -ти си идиота хахахаха, мен ме боли сайдера че спота ходи нагоре-надолу. И декември така - и после сурр, и сега пак.
                          Крети, така и не каза дали мазето в Гърция става за бомбоубежище ?

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от national power Разгледай мнение
                            Както съм на двугодишен фиксиран договор -ти си идиота хахахаха, мен ме боли сайдера че спота ходи нагоре-надолу. И декември така - и после сурр, и сега пак.

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от national power Разгледай мнение

                              Честито няма да гладуваш
                              Особено до магистралата ще да е идеалната продукция, после ще си спести и сам от лекарски грижи - от единия джоб в другия

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от ejonny2376 Разгледай мнение

                                И по какво точно личи? Нормалните притежатели на имоти имат точно по 1 такъв - необходимото зло, където да спят. Останалите средства влагат разумно. Не всички са като теб - само имоти при това на най-кофти мястото в Европа.
                                Който има имот и го е купил сам знае по какво личи :-)

                                Коментар

                                Working...
                                X