IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec Megavselena.bg
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Какво поскъпване очаквате на жилищните имоти?

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от terziеv Разгледай мнение

    фен съм ти, ще знаеш. Тази зима ми отиде акумулаторът, ако и да си играх да го свалям по едно време. Стори ми се супер тъпо и загуба на време да я карам насила, само за да не падне. Работил съм шофьор и не мога да разбера как някой би искал да кара кола, ако няма специална нужда или не му плащат за това.

    ... в София живея де. В провинцията без кола нямаш шанс. Утепаха всякакъв обществен транспорт там,
    Купуваш си оригинален скъп акумулатор и караш поне 5 години.
    Останете си гладни, останете си глупави - Стив Джобс

    Коментар


    • Първоначално изпратено от redcretin Разгледай мнение

      Особено до магистралата ще да е идеалната продукция, после ще си спести и сам от лекарски грижи - от единия джоб в другия
      Селото и Нови пазар са кажи речи на километър-два от магистралата бре. Нивата даже не съм я гледал, само в сайта на ДФЗ. Новият софтуер ти дава всичко, обработваеми площи, съседи...
      Останете си гладни, останете си глупави - Стив Джобс

      Коментар


      • Първоначално изпратено от nkavrakov1982 Разгледай мнение

        Една кола в момента,ако я караш и извънградско насам натам,с разходите по поддръжка,плюс тези цени на горива и останалите данъци,застраховки и т н.излиза като разходи за издръжка средно месечно към почти 2 човека вече.
        И гледай само кокошкарите как се редят на опашка,да спестят 10-ина лева. Същото и с имотите - едва свързва двата края, но ипотека и потребителски, щото щели да поскъпват. Тъпанар е българинът, заслужава си мизерията, в която живее. Цялата тази глупост в един момент излиза през носа.

        Аз лично бих се радвал и 10 лева да стане нафтата - тъкмо тези с трошките ще фалират и ще може да се ходи по-спокойно по улиците.

        Коментар


        • Първоначално изпратено от terziеv Разгледай мнение

          фен съм ти, ще знаеш. Тази зима ми отиде акумулаторът, ако и да си играх да го свалям по едно време. Стори ми се супер тъпо и загуба на време да я карам насила, само за да не падне. Работил съм шофьор и не мога да разбера как някой би искал да кара кола, ако няма специална нужда или не му плащат за това.

          ... в София живея де. В провинцията без кола нямаш шанс. Утепаха всякакъв обществен транспорт там,
          Една кола в момента,ако я караш и извънградско насам натам,с разходите по поддръжка,плюс тези цени на горива и останалите данъци,застраховки и т н.излиза като разходи за издръжка средно месечно към почти 2 човека вече.

          Коментар


          • Първоначално изпратено от pesimist4o na kvadrat Разгледай мнение

            Знам, че има много фенове на колите обаче аз не съм от тях. За мен тя е средство само да отида до близките си хора, да пренеса нещо и на почивка. Ползвам я през лятото 1 път седмично, зимата на 2 седмици , за да не се скапе примерно 10К км на година. Въобще не ми дреме какво сипвам и т.н. Колата е консуматив , карам Н брой години , като почне да се чупи фърлям я и толкова...., ако я поддържам много добре и гледам какво сипвам ще и удължа живота с 2 години примерно от 21 на 23 години 200 лева разлика :-)
            Не е като с имотите.... те са вечни. Особено новото. Там полагам много усилия :-)
            фен съм ти, ще знаеш. Тази зима ми отиде акумулаторът, ако и да си играх да го свалям по едно време. Стори ми се супер тъпо и загуба на време да я карам насила, само за да не падне. Работил съм шофьор и не мога да разбера как някой би искал да кара кола, ако няма специална нужда или не му плащат за това.

            ... в София живея де. В провинцията без кола нямаш шанс. Утепаха всякакъв обществен транспорт там,

            Коментар


            • Първоначално изпратено от pesimist4o na kvadrat Разгледай мнение

              Знам, че има много фенове на колите обаче аз не съм от тях. За мен тя е средство само да отида до близките си хора, да пренеса нещо и на почивка. Ползвам я през лятото 1 път седмично, зимата на 2 седмици , за да не се скапе примерно 10К км на година. Въобще не ми дреме какво сипвам и т.н. Колата е консуматив , карам Н брой години , като почне да се чупи фърлям я и толкова...., ако я поддържам много добре и гледам какво сипвам ще и удължа живота с 2 години примерно от 21 на 23 години 200 лева разлика :-)
              Не е като с имотите.... те са вечни. Особено новото. Там полагам много усилия :-)
              Новото сега е голям риск наистина,огромен риск,не си заслужава в момента,в този момент.

              Коментар


              • Първоначално изпратено от nkavrakov1982 Разгледай мнение

                Ето ако е така по добре при Марешки,там не знам вече на колко е станало,всеки гледа вече цената,качеството е на заден план.
                Знам, че има много фенове на колите обаче аз не съм от тях. За мен тя е средство само да отида до близките си хора, да пренеса нещо и на почивка. Ползвам я през лятото 1 път седмично, зимата на 2 седмици , за да не се скапе примерно 10К км на година. Въобще не ми дреме какво сипвам и т.н. Колата е консуматив , карам Н брой години , като почне да се чупи фърлям я и толкова...., ако я поддържам много добре и гледам какво сипвам ще и удължа живота с 2 години примерно от 21 на 23 години 200 лева разлика :-)
                Не е като с имотите.... те са вечни. Особено новото. Там полагам много усилия :-)

                Коментар


                • И при Марешки е дебело вече 2.57 е за днес дизела,не знам за утре с колко ще го изпратят нагоре.
                  Гледахте ли в Полша за каква организация става на въпрос,250 000 деца от Украйна почват училище само с организация за седмица,а у нас В България само плещят глупости и не могат да се оправят за никъде.,да не говорим,че и тази русофилска общност допълнително кара украинците да избягват България.

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от pesimist4o na kvadrat Разгледай мнение

                    Радомирско... цената е малко над Марешки иначе
                    Ето ако е така по добре при Марешки,там не знам вече на колко е станало,всеки гледа вече цената,качеството е на заден план.

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от BobyB Разгледай мнение

                      Къде е тази бензиностанция?
                      Радомирско... цената е малко над Марешки иначе. Не знам дали удря в литрите, че клонките са исторически....
                      за човек от София няма смисъл, аз зареждам рядко догоре като ходя натам....
                      Last edited by pesimist4o na kvadrat; 02.03.2022, 21:20.

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от BobyB Разгледай мнение

                        Къде е тази бензиностанция?
                        Питай го на лични,нали се сещаш че няма как да то каже тук.

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от pesimist4o na kvadrat Разгледай мнение

                          Аз зареждам от един който кара нафтата от Гърция, но предполагам че и при него ще поскъпне.... Не ми е основният разход това ползвам СКГТ....
                          Къде е тази бензиностанция?

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от pesimist4o na kvadrat Разгледай мнение

                            Аз зареждам от един който кара нафтата от Гърция, но предполагам че и при него ще поскъпне.... Не ми е основният разход това ползвам СКГТ....
                            От там ще има доставки,в момента вече няма как да изкарват и бежанци защото няма бензин(в Украйна) и съответно който е избягал ,избягал,останалите остават там блокирани .
                            Остава само хода в Русия да скочат и да разкарат откачалника,отвън няма шанс,иначе отиваме в Световна война.

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от nkavrakov1982 Разгледай мнение

                              Да де ,ама дохода не идва от България както знаем ,та не се хвали с това че България ти давала не знам си какво,ако беше на БГ заплата си жив умрял
                              Моите доходи след вируса са делено на 3, сега с тази война съвсем греда, но това е имам имоти , които да ме хранят.....:-)
                              В България НА заплата имотно са ок малко хора.... Трудна работа.... общо под 10% от хората.... Затва всеки трябва да направи необходимото , че да се придвижи в група , която да му позволи да реализира мечтите си за имот.. Да го направи САМ, а не да чака имотите да дойдат до неговото ниво....второто нема да стане. Такава е тази система. Тя прави наематели и зависими от различни неща принудени да работят за оцеляването си роби....

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от nkavrakov1982 Разгледай мнение

                                15 дни,това е.
                                В момента основния петрол е руски.Кара се на запаси,но нови доставки няма.Поне засега,дано вкарат през Гърция и други алтернативи .
                                Руския петрол го избягват заради санкциите.
                                Аз зареждам от един който кара нафтата от Гърция, но предполагам че и при него ще поскъпне.... Не ми е основният разход това ползвам СКГТ....

                                Коментар

                                Working...
                                X