IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec Megavselena.bg
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Какво поскъпване очаквате на жилищните имоти?

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от pa4anga Разгледай мнение

    Кола всяка година е или първенюшка простотия , мн сериозен бизнес с елементи на комплекс , или изискване за представителност ! 30% от цената и малко километри ,това е златната формула и разбира се колата да е на стойност от 7% до 10% от годишния чист доход.
    едно време и аз така мислех, но не е баш такава формулата .
    тъй както си го написал трябва 95 % от автомобилите които се движат в бг
    да са на по 25 - 30 години и стойност между 1000 - 1500 лева ..
    по скоро бива автомобила ти да е на стойност 10 % от общото ти състояние ..
    не че не може и твоето твърдение да се вземе за валидно .. но е далеко от действителността .
    ако по възможностите ти е автомобил за 100 к .. смали малко и земи за 50 к , но да залиташ в минималистична крайност не е ок ..
    повервай ми .. живота минава .. аз повече от 10 години се наказвах с 20 годишна таратайка за 5 к ..
    повервай ми комфорта и разликата между 5 к и 50 к автомобил е доста осезаема .
    имате ли си парички .. не се изхвърляйте, но и не се стискайте за кола .. особено ако често ви се налага да я ползвате ..
    качество на живот е ..
    действителността е илюзия дължаща се на алкохолен недостиг в кръвта

    Коментар


    • Първоначално изпратено от national power Разгледай мнение

      Идиот замълчи щото утре Гешев може да те прибере.Ти пускаш слухове и затова са опашките.И внимавай с революциите щото много ти се събра.Сега си лягай щото още едно нещо ако напишеш утре си на прокурор.Пияница и наркоман затвори я тая уста
      https://btvnovinite.bg/amp/bulgaria/...-gorivata.html

      Ето,
      Подали сме сигнали до Мин.Съвет и сега КЗК ще разследва кой ни подава такива информации,дилърите или някой друг.
      Идват още 3 танкера,аз по рано казах че ще има алтернативи ,чакали са доставки,имали сме резерви за 15 дни,но явно тези танкери са пристигнали по рано
      Без паника !
      Горивото е налице !

      Коментар


      • Първоначално изпратено от nkavrakov1982 Разгледай мнение

        Опашките на бензиностанциите в България и те ли са лъжи ?? ХМ ???
        Я излез навън,опашки,опашки от коли,от утре дизела удря на 2.78 ,с ДДС средна цена за страната.
        Сега уж идвали два танкера,но като цяло пазара е...свит.
        Я да видим КОЙ подкрепя Путин и Русия и хули САЩ и нашите партньори от НАТО ?
        Кой ?
        National Power ,бате Пешоо,и така сега кой е за прокурор,аз дето съм под агресията на окупатора Русия ,или тоя дето я възхвалява в речите си,и обижда американския народ,НАТО и тъпче бъдещето на Родината по пътя на Западния модел ????
        Един вече го хванаха я държавна измяна,сега втори кандидат и то от АЕЦА Козлодуй дето сме го турили на ключова позиция,а какво получаваме задето му плащаме високата заплата ????
        Национално предателство и измяна към народа
        Идиот замълчи щото утре Гешев може да те прибере.Ти пускаш слухове и затова са опашките.И внимавай с революциите щото много ти се събра.Сега си лягай щото още едно нещо ако напишеш утре си на прокурор.Пияница и наркоман затвори я тая уста

        Коментар


        • Първоначално изпратено от pesimist4o na kvadrat Разгледай мнение

          При такива параметри съм я взел. Просто не взимам друга всяка година. При моето ползване нямам нужда...

          ПП Кой твърди че съм състоятелен ? Не съм.... просто имаме покрив над главата....повече от 1....
          Кола всяка година е или първенюшка простотия , мн сериозен бизнес с елементи на комплекс , или изискване за представителност ! 30% от цената и малко километри ,това е златната формула и разбира се колата да е на стойност от 7% до 10% от годишния чист доход.

          Коментар


          • Първоначално изпратено от national power Разгледай мнение

            За фабрикуване разпространяване на подобни неверни слухове във военно време знаеш ли какво ти се полага?Защо лъжеш бе мушморок.Модератор докога ще го търпите тоя смешник дето разговаря със звездите докога.Или да го дам на прокурор
            Опашките на бензиностанциите в България и те ли са лъжи ?? ХМ ???
            Я излез навън,опашки,опашки от коли,от утре дизела удря на 2.78 ,с ДДС средна цена за страната.
            Сега уж идвали два танкера,но като цяло пазара е...свит.
            Я да видим КОЙ подкрепя Путин и Русия и хули САЩ и нашите партньори от НАТО ?
            Кой ?
            National Power ,бате Пешоо,и така сега кой е за прокурор,аз дето съм под агресията на окупатора Русия ,или тоя дето я възхвалява в речите си,и обижда американския народ,НАТО и тъпче бъдещето на Родината по пътя на Западния модел ????
            Един вече го хванаха я държавна измяна,сега втори кандидат и то от АЕЦА Козлодуй дето сме го турили на ключова позиция,а какво получаваме задето му плащаме високата заплата ????
            Национално предателство и измяна към народа

            Коментар


            • Първоначално изпратено от pa4anga Разгледай мнение

              То за доказването е ясно , но един състоятелен човек , суми от по 20 - 50 хил за кола са подробност .Като се има в предвид ,че сигурността и удобството са качество на живот ! Аз съм противник на колите с наелон ,смятам го за изхвърлянето на снобаря , но виж разработена на 20-40 хил киломента с 30% по ниска цена е бижу !
              При такива параметри съм я взел. Просто не взимам друга всяка година. При моето ползване нямам нужда...

              ПП Кой твърди че съм състоятелен ? Не съм.... просто имаме покрив над главата....повече от 1....
              Last edited by pesimist4o na kvadrat; 03.03.2022, 00:56.

              Коментар


              • Първоначално изпратено от pesimist4o na kvadrat Разгледай мнение

                Хаха, разкрихте ме днес отсекъде. И не не карам толкова стара кола , а казах че живота и ще се удължи с толкова, но не ми пречи и да карам - до Радомир са ми 40км... :-) Защо ми е по-нова след като тази не ми е правила проблеми и м е тул като тостера нищо повече....
                Няма какво да доказвам с колата. Ако това те впечатлява съседа ми по етаж кара Х6 за 200К и има още поне 2 други чисто нови, а този под мен е с Нисан ГТР.... не ми пука дали ме мислят за мизерник... аз си кътам тулите....:-)
                То за доказването е ясно , но един състоятелен човек , суми от по 20 - 50 хил за кола са подробност .Като се има в предвид ,че сигурността и удобството са качество на живот ! Аз съм противник на колите с наелон ,смятам го за изхвърлянето на снобаря , но виж разработена на 20-40 хил киломента с 30% по ниска цена е бижу !

                Коментар


                • Първоначално изпратено от nkavrakov1982 Разгледай мнение

                  15 дни,това е.
                  В момента основния петрол е руски.Кара се на запаси,но нови доставки няма.Поне засега,дано вкарат през Гърция и други алтернативи .
                  Руския петрол го избягват заради санкциите.
                  За фабрикуване разпространяване на подобни неверни слухове във военно време знаеш ли какво ти се полага?Защо лъжеш бе мушморок.Модератор докога ще го търпите тоя смешник дето разговаря със звездите докога.Или да го дам на прокурор

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от travelboy Разгледай мнение

                    И кво.Караш 21 годишна неподържана кола и се хвалиш с това.Егати мизерниците има в тая държава.
                    Хаха, разкрихте ме днес отсекъде. И не не карам толкова стара кола , а казах че живота и ще се удължи с толкова, но не ми пречи и да карам - до Радомир са ми 40км... :-) Защо ми е по-нова след като тази не ми е правила проблеми и м е тул като тостера нищо повече....
                    Няма какво да доказвам с колата. Ако това те впечатлява съседа ми по етаж кара Х6 за 200К и има още поне 2 други чисто нови, а този под мен е с Нисан ГТР.... не ми пука дали ме мислят за мизерник... аз си кътам тулите....:-)

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от terziеv Разгледай мнение

                      Недостигът на нафта е чудовищен. Трябва им срив в потреблението, ако искат нафтата под 120.
                      Това и ще стане.Донякъде ситуация от преди 10 години дето и лева писа ,стига шоково и до 150 долара и после срив,плюс криза.Основен исторически показател последван от дефлация.
                      В тази ситуация вече подчертавам страда и Китай,всички,всяка точка на света бива ударена от тези цени на суровините които всъщност унищожават потреблението и водят до реална криза

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от Dragodanov Разгледай мнение

                        Глупости говориш! Визирам думите ти, че когато на 1 септември 1939г. националсоциалистическа Германия напада от три страни Полската република, поляците били спали сладко, сладко..Няма такова нещо! По това време Полша разполага с голяма по численост сухопътна армия, но с много ниско ниво на насищане с танкове, танкетки, въобще с бронирани средства. Освен това и като авиация, изостава спрямо Германия, не само количествено, но и в качествено отношение. Освен това, Полската армия чисто организационно доктринално е на по ниско ниво, спрямо Вермахта, който за пръв път прилага "Блицкриг"-а, именно при изпълнението на Плана "Вайс" /нападението над Полша/...Полша просто не е имала никакви реални шансове за ефективна съпротива срещу противник от категорията на Вермахта на националсоциалистическа Германия...А на 17 септември 1939г., от изток в Полша нахлува и РККА /армията на СССР/. После, след разгрома, окупацията и последвалана анексия и ликвидирането на Полша, като държава, Вермахта и РККА правят съвместен парад на победата над Полша в град Брест, който е на новата германо-съветска граница...Но не е вярно, че във Варшава не са очаквали германска инвазия в късното лято на 1939г. ! Дори напротив...Но просто, към 1 септември 1939г. Полша не е толкова развита икономически, което да й позволи да изгради и развърне голяма като численост модерно въоръжена и със съвременна организационно структура армия. За капак, положениета на Полша е наистина ужасно, защото по това време е затворена между две големи, мощни, следващи ревизионистична външна политика агресивни държави, каквито са били националсоциалистическа Германия и СССР...Поляците просто не са имали никакъв шанс да оцелеят, като държава точно в този исторически момент и затова през септември 1939г. се стига до Четвъртата подялба на на Полша.
                        Един съвет, преди да зачекваш исторически теми, първо проучи по-задълбочено историческото минало по конкретния въпрос, а не карай само на "знания, придобити от интернет...Често приятелски ти го казвам, защото съм ти фен на прогностичните анализи в този форуми! Без заяждане, нали..
                        Добре де приемам забележката,от много данни се случва да се изпусне нещо.Идеятя беше че при обявяване на война общо взето всичко се случва почти светкавично.

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от nkavrakov1982 Разгледай мнение

                          Когато Хитлер е нападнал Полша,поляците са спали сладко,сладко.
                          Мисля че ти отговорих на въпроса.
                          Никой няма да те предупреждава , за каквото и да било.
                          Глупости говориш! Визирам думите ти, че когато на 1 септември 1939г. националсоциалистическа Германия напада от три страни Полската република, поляците били спали сладко, сладко..Няма такова нещо! По това време Полша разполага с голяма по численост сухопътна армия, но с много ниско ниво на насищане с танкове, танкетки, въобще с бронирани средства. Освен това и като авиация, изостава спрямо Германия, не само количествено, но и в качествено отношение. Освен това, Полската армия чисто организационно доктринално е на по ниско ниво, спрямо Вермахта, който за пръв път прилага "Блицкриг"-а, именно при изпълнението на Плана "Вайс" /нападението над Полша/...Полша просто не е имала никакви реални шансове за ефективна съпротива срещу противник от категорията на Вермахта на националсоциалистическа Германия...А на 17 септември 1939г., от изток в Полша нахлува и РККА /армията на СССР/. После, след разгрома, окупацията и последвалана анексия и ликвидирането на Полша, като държава, Вермахта и РККА правят съвместен парад на победата над Полша в град Брест, който е на новата германо-съветска граница...Но не е вярно, че във Варшава не са очаквали германска инвазия в късното лято на 1939г. ! Дори напротив...Но просто, към 1 септември 1939г. Полша не е толкова развита икономически, което да й позволи да изгради и развърне голяма като численост модерно въоръжена и със съвременна организационно структура армия. За капак, положениета на Полша е наистина ужасно, защото по това време е затворена между две големи, мощни, следващи ревизионистична външна политика агресивни държави, каквито са били националсоциалистическа Германия и СССР...Поляците просто не са имали никакъв шанс да оцелеят, като държава точно в този исторически момент и затова през септември 1939г. се стига до Четвъртата подялба на на Полша.
                          Един съвет, преди да зачекваш исторически теми, първо проучи по-задълбочено историческото минало по конкретния въпрос, а не карай само на "знания, придобити от интернет...Често приятелски ти го казвам, защото съм ти фен на прогностичните анализи в този форуми! Без заяждане, нали..

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от nkavrakov1982 Разгледай мнение

                            Иранския ще го пуснат на целия пазар ,след споразумението за ядрените програми,но пак не може да обере луфта.
                            Недостигът на нафта е чудовищен. Трябва им срив в потреблението, ако искат нафтата под 120.

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от bulgarian lev Разгледай мнение

                              Тоя път си прав. При Ковида беше загрявка. Сега западът както казва бай Пешо отече. .
                              Ние с Лукойл и руския петрол нямаме избор. Освен да внасяме горива, не петрол. Иранския не става за нашата рафинерия по спомен. Но не съм спец, не знам. Но петролът може да поеме над 150$. Като нищо.
                              Иранския ще го пуснат на целия пазар ,след споразумението за ядрените програми,но пак не може да обере луфта.

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от bulgarian lev Разгледай мнение

                                О, да. На картинка е само. И договор за рента за година. В момента вече няма келеши от земевладелците. Всички са коректни и си плащат, даже вече авансово за земеделската година.
                                Отиди и я освети с вино и поп задължително.

                                Коментар

                                Working...
                                X